Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika isiulka

isiulka

#6581634 Napisano: 18.03.2019 17:48:04 w Paragony na trwające konkursy
Paragon hochand leclerc wymienię na loreal c4 Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6581333 Napisano: 18.03.2019 00:00:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
reniii napisał(a):

isiulka napisał(a):

reniii napisał(a):

Też szukałam odpowiedzi ale bezskutecznie i myślałam że na forum ktoś coś ale myliłam się że ktoś wskazówkę jakaś da a nie gotowca ale żeby od razu świnię podkładać. 


A kto Ci niby świnie podłożył?

i dlaczego ktos miałby Ci dawać wskazówki, założyłaś konto kilka dni temu, nic nie włożyłas w to forum, pozatym ze generujesz druga juz aferę. Uwielbiam takich pasożytów.

A co dostrzeglaś się na liście? 

A co Cię to obchodzi? 

I proponuje skończyć temat, bo mielenie go jest zwyczajnie nudne i raczej każdemu już się przejadło.  Wyświetl w wątku >>

isiulka

#6581330 Napisano: 17.03.2019 23:53:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
reniii napisał(a):

Też szukałam odpowiedzi ale bezskutecznie i myślałam że na forum ktoś coś ale myliłam się że ktoś wskazówkę jakaś da a nie gotowca ale żeby od razu świnię podkładać. 


A kto Ci niby świnie podłożył?

i dlaczego ktos miałby Ci dawać wskazówki, założyłaś konto kilka dni temu, nic nie włożyłas w to forum, pozatym ze generujesz druga juz aferę. Uwielbiam takich pasożytów. Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6580067 Napisano: 13.03.2019 12:39:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
e-e napisał(a):

isiulka napisał(a):

E-e ojejku jaki Ty jesteś błyskotliwy. Wyjaśniłam już o co chodziło ze szpakiem, nawet na Pw zaproponowałam, ze oddam swoją nagrodę osobie która przeze mnie podała zła odp. ale hmmm no popatrz jakoś nikt się nie zgłosił... czyżby nikt nie wziął tego na poważnie?
masz kłopot to zapraszam na pw. Cczy tylko tu jesteś bohaterem bo zaraz kolejnych 5 osób szukających afery cię poprze?

Szukać afery , a podawać fakty to różnica emotka  Życzę spokojnego dnia  emotka  

podawać fakty :) oj dziewczyno... miłego dnia. Wyświetl w wątku >>
1 e-e 0

isiulka

#6580057 Napisano: 13.03.2019 12:33:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
E-e ojejku jaki Ty jesteś błyskotliwa. Wyjaśniłam już o co chodziło ze szpakiem, nawet na Pw zaproponowałam, ze oddam swoją nagrodę osobie która przeze mnie podała zła odp. ale hmmm no popatrz jakoś nikt się nie zgłosił... czyżby nikt nie wziął tego na poważnie?
masz kłopot to zapraszam na pw. Cczy tylko tu jesteś bohaterka bo zaraz kolejnych 5 osób szukających afery cię poprze? Wyświetl w wątku >>
0 1 kkbt

isiulka

#6580038 Napisano: 13.03.2019 12:20:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maverick napisał(a):

isiulka napisał(a):

ciotkaklotka napisał(a):

układaj historie, tym razem łatwe
natalia szroeder?
potwierdzacie?


Tak w ramach ciekawostki:

  1. Zabrania się umieszczania linków i prowadzenia dyskusji na temat konkursów spoza bazy Serwisu jak również podawanie do nich odpowiedzi oraz podawania odpowiedzi do jakiegokolwiek konkursu.

w ramach innej ciekawostki:
https://www.e-kon...ria-smak-muzyki.html

A ta ciekawostka polega na?

Kochani życzę Wam wszystkim powodzenia zarówno w tej loterii  jak innych konkursach, to ze każdy tekst odbieracie jako atak na siebie to już Wasza sprawa emotka  miłego dnia. Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6580033 Napisano: 13.03.2019 12:14:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
buziolek napisał(a):

isiulka napisał(a):

ciotkaklotka napisał(a):

układaj historie, tym razem łatwe
natalia szroeder?
potwierdzacie?


Tak w ramach ciekawostki:

  1. Zabrania się umieszczania linków i prowadzenia dyskusji na temat konkursów spoza bazy Serwisu jak również podawanie do nich odpowiedzi oraz podawania odpowiedzi do jakiegokolwiek konkursu.

Przecież sama w zeszłym tygodniu napisałaś kogo obstawiasz. Ciebie to nie dotyczy?


Dotyczy kochanie  :) Czytaj ze zrozumieniem , napisałam to w ramach ciekawostki. Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6580028 Napisano: 13.03.2019 12:07:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ciotkaklotka napisał(a):

układaj historie, tym razem łatwe
natalia szroeder?
potwierdzacie?


Tak w ramach ciekawostki:

  1. Zabrania się umieszczania linków i prowadzenia dyskusji na temat konkursów spoza bazy Serwisu jak również podawanie do nich odpowiedzi oraz podawania odpowiedzi do jakiegokolwiek konkursu.
Wyświetl w wątku >>

isiulka

#6579105 Napisano: 11.03.2019 08:34:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A po ilu dniach informują laureatów z tej coca colę?
Jestem zawiedziona ze ostatnie 2 można odgadnąć nawet bez ich podpowiedzi , zepsuli zabawę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6578058 Napisano: 07.03.2019 10:24:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nique napisał(a):

soulfly napisał(a):

A co jest najtańszego z Garnier w Kaufie? 

niestety u mnie nie było maseczek, kupiłam szampon za jakieś 12 zł...

U mnie maseczki są ale za 9 zł, te same które w auchanie kupiłam za 3,50 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6578057 Napisano: 07.03.2019 10:24:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
soulfly napisał(a):

A co jest najtańszego z Garnier w Kaufie? 


Chyba dezodoranty 6,99 Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6578010 Napisano: 07.03.2019 08:28:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joasiunia napisał(a):

masza napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

wiesia30 napisał(a):

helcia85 napisał(a):

Wysyłał ktoś Frugo przez stronę? Bo wyskoczył mi komunikat dziękujemy za udział w konkursie Black? I smsem trzeba numer par wpisywać, a na stronie już nie emotka

Czy ktoś jeszcze wysyłał zgłoszenie przez stronę bez nr paragonu? Bo z regulaminu wynika, że przez stronę nie trzeba nr paragonu podawać... ciekawe jak do tego podejdą. Nawet nie ma specjalnego pola na nr paragonu. Zresztą cały ten regulamin dziwny jest. Wartość nagrody III stopnia 13680 zł emotka no i ten dziwny zapis o zgłoszeniu w miesiącu zakupu.....

Dziewczęta, w konkursie Frugo wartość nagród poszczególnych stopni jest podana po ich zsumowaniu (zsumowana wartość 20 aparatów i zsumowane 50 zestawów Frugo). A więc - niestety - co za tym idzie: aparat jest wart około 35-40 zł, zestawów nie przeliczam, ale wychodzą chyba nieco drożej niż aparat emotka

Tak wiemy bo Była już o tym nie jedna rozmowa. Na Allegro wartość aparatu to38 zł dlatego każdy chce frugo... Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6577913 Napisano: 06.03.2019 18:25:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fantagiro napisał(a):

ladyinred napisał(a):

Czy ten ko kurs z artystami coca cola to ogolnopolski czy tylko C4?.  W bazie oznaczony c4 w regulaminie ani slowa na ten temat

a jak z obecnym pytaniem w coli, wie ktoś coś nt. trzech literek i różu? emotka

 wydaje mi się, ze to Michał Szpak  Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6577032 Napisano: 04.03.2019 14:21:29 w WC - rozmowy o wszystkim
Ja tak trochę z innej beczki... może ktos polecić jakieś żywe kwiaty, które można włożyć do wazonu na grobie, aby wytrzymały choć kiła dni przez te zimne noce... Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6576878 Napisano: 04.03.2019 07:21:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

trasza napisał(a):

Kurcze, co piszecie na Captain Jack?  Został mi ostatni kod i zero pomysłu na odpowiedź. Podpowie mi ktoś?

Oo dopiero zobaczyłam post i już za późno :) ja napisałam poemat na 500 znaków o muzyce i djowaniu i drugie zgłoszenie to krótka fraszka o Captainie Jacku. A na pudliszki wysłałam zgłoszenie przed sekundą, napisane w 2 minuty  emotka  Jak bym wygrała tym zgłoszeniem to bym padła ze śmiechu emotka  Kiedy ja się nauczę nie odkładania zgłoszeń na ostatnią chwilę? Ktoś ma jakieś rady na to?

Dobra zasada jest taka żeby puszczać zgłoszenia tego samego dnia, co zakup. Wtedy nie ma zaległości w paragonach i tez odpada granie na ostatnia chwile... sama ostatnio słabo sie trzymam tej zasady emotka . Gram na ostatnia chwile bo chyba przechodzę kryzys twórczy.  

Tez wole puścić od razu, mam wrażenie ze niektóre agencje wybierają cześć laureatów tez na bieżąco, jeszcze  w trakcie trwania konkursu  emotka    Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

isiulka

#6576314 Napisano: 01.03.2019 16:37:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cala-w-trawie napisał(a):

edzia3 napisał(a):

Inne pytanie czy ktoś wygrał cokolwiek w loterii loyd loteria z nutą magii -ja wysłałam kilkanaście kodów i nic i raczej nie widziałam żeby ktoś się chwalił wygraną  a 650 nagród było.Listy laureatów też nie ma.Napisałam do nich czy przewidują dodatkowe losowanie niewydanych nagród i aby udostępnili listę zwycięzców ale mi odpisali"Że nie mogą udostępnić listy zwycięzców bo ich dane są chronione ustawowo" 

Dobre pytanie, bo nie wiem czy już wywalać te opakowania czy jeszcze trzymać. Nie ustosunkowali się do tego czy będą jakieś dodatkowe losowania? przecież na pewno jeszcze opakowania z wygranymi kodami stoją na półkach  w sklepch 

Wygranie w takiej loterii jak loyd/actimel/raffaello graniczy z cudem. Lista laureatów jest pewnie gola i wesoła. Nawet główna przepadła wiec to chyba mówi samo za siebie   emotka
Niewydane nagrody zostają do dyspozycji organizatora emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6575733 Napisano: 28.02.2019 11:44:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bandit napisał(a):

isiulka napisał(a):

bandit napisał(a):

xpac napisał(a):

bandit napisał(a):

jokan napisał(a):

wowela napisał(a):

Słuchawki Bose z tic tac... ktoś wie jak wygląda sprawa z gwarancją? 

czytalam tu, ze gwarancja 24 m na pirwszego wlasciciela, jak sprzedasz to nie ma gwarancji (ale nie wiem na ile to prawda...)

Witam'
Też czytałem warunki gwarancji na stronie BOSE - ale jest problem My nie mamy nic emotka  nawet protokołu przekazania , nie ma nawet od jakiej daty liczyć tych 24 miesięcy 
Napisałem do 4 Frame i do BOSE - czekam na jakąś odpowiedź

Organizatorem jest Hand Made a nie 4 Frame emotka

tak HAND MADE - drobna pomyłka emotka  do nich napisałem.
w tej chwili odowiedzieli ze strony BOSE że gwarancję można realizować na podstawie numeru seryjnego. Wysłałem im numer zobaczymy czy odpowiedzą do kiedy jest ta gwarancja - pewnie mają bazę sprzedanych egzemplarzy. 


Gwarancja z bose wyglada dokładnie tak samo jak z apple, rejestrujesz i masz informacje id kiedy do kiedy jest gwarancja. Jak nikt tego nie zrobił z organizatorów to masz 24 mc od daty rejestracji.
jsk sprzedasz produkt to masz psinco nie gwarancje, chyba ze nie zarejestrujesz ale wtedy nie wiesz do kiedy jest gwarancja.

no dobra a jak ja nie zarejestruje tylko kupujący ode mnie ? bedzie pierwszy i sprawa załatwiona

Dokładnie tak się robi emotka  tylko pamiętaj by ukryć numer seryjny na zdjęciach gdy wystawiasz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6575724 Napisano: 28.02.2019 11:35:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cordilia napisał(a):

joan napisał(a):

Macie rację, są gorsze nagrody emotka

Co nie zmienia faktu, że pieniądze powinien otrzymać laureat na konto swoje własne, by móc rozporządzać nimi według własnego uznania, jak to jest możliwe w przypadku każdej innej nagrody. Ale można też w loterii PP wygrać, mieszkanie kupić, mieszkanie ze stratą sprzedać i pieniądze na konto wreszcie otrzymać. Według mnie to tylko niepotrzebne zamieszanie i straty finansowe + szkoda, że rejestruje się paragon, a nie kod z opakowania. Ale nie można mieć wszystkiego emotka

Macie racje, są gorsze... wygrałam żenująca nagrodę (swoją drogą, ciekawy wątek) w loterii InPost. Całe 500 zł, radość trwała chwilę, do momentu przeczytania zdania drobnym maczkiem. Trzeba wydać min. 1500 żeby skorzystać z "rabatu". To ja pytam, co to za nagroda, która ma warunki?


Uspokoje Was, ze nikt z Was nie będzie miał problemu z nagroda z prince polo, bo nikt z Was nie wygra emotka
loteria ogólnopolska, można kupić gdzie się chce a nagroda za 300 tys. 

Wygrac ktos wygra ale na pewno nie będzie się tu chwalił emotka  Dziękuje za uwagę. Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6575719 Napisano: 28.02.2019 11:31:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bandit napisał(a):

xpac napisał(a):

bandit napisał(a):

jokan napisał(a):

wowela napisał(a):

Słuchawki Bose z tic tac... ktoś wie jak wygląda sprawa z gwarancją? 

czytalam tu, ze gwarancja 24 m na pirwszego wlasciciela, jak sprzedasz to nie ma gwarancji (ale nie wiem na ile to prawda...)

Witam'
Też czytałem warunki gwarancji na stronie BOSE - ale jest problem My nie mamy nic emotka  nawet protokołu przekazania , nie ma nawet od jakiej daty liczyć tych 24 miesięcy 
Napisałem do 4 Frame i do BOSE - czekam na jakąś odpowiedź

Organizatorem jest Hand Made a nie 4 Frame emotka

tak HAND MADE - drobna pomyłka emotka  do nich napisałem.
w tej chwili odowiedzieli ze strony BOSE że gwarancję można realizować na podstawie numeru seryjnego. Wysłałem im numer zobaczymy czy odpowiedzą do kiedy jest ta gwarancja - pewnie mają bazę sprzedanych egzemplarzy. 


Gwarancja z bose wyglada dokładnie tak samo jak z apple, rejestrujesz i masz informacje id kiedy do kiedy jest gwarancja. Jak nikt tego nie zrobił z organizatorów to masz 24 mc od daty rejestracji.
jsk sprzedasz produkt to masz psinco nie gwarancje, chyba ze nie zarejestrujesz ale wtedy nie wiesz do kiedy jest gwarancja. Wyświetl w wątku >>

isiulka

#6575628 Napisano: 28.02.2019 08:56:04 w SZUKAM....
kumulacja napisał(a):

isiulka napisał(a):

Czy ktos może rozumie regulamin fantasia i może mi podpowiedzieć co tam właściwie trzeba zrobić?
czytam te zasady i za chiny ludowe nie wiem co autor miał na myśli...

Są dwa konkursy jogurtów Fantasia. Który masz na myśli?

Dekoruj i cos tam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0