Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika wiesia30

wiesia30

#7366110 Napisano: 18.06.2026 10:35:16 w moje dzisiejsze wygrane :)
paula18 napisał(a):

regina nagroda dzienna 100 zł za 8 etap, teraz przyszedł e-mail

 100 zł  za 7 etap Wyświetl w wątku >>

wiesia30

#7366102 Napisano: 18.06.2026 10:27:12 w Avanti
wiesia30 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

malgol napisał(a):

ktoś jeszcze czeka na przelew z majówki - nie mam za 1.05(mBank)?

Ja czekam z 20 maja

Wygrana 28 kwietnia,@ o wygranej 20 maja 😊 Wyświetl w wątku >>
0 0

wiesia30

#7366040 Napisano: 18.06.2026 08:00:41 w Avanti
agakaz2 napisał(a):

malgol napisał(a):

ktoś jeszcze czeka na przelew z majówki - nie mam za 1.05(mBank)?

Ja czekam z 20 maja Wyświetl w wątku >>
0 0

wiesia30

#7365828 Napisano: 17.06.2026 14:36:13 w Czy informują/ informowali?
domiqa napisał(a):

Na którym etapie skończyła informować Regina?

8 czerwca był VI,nie wiem czy  był kolejny Wyświetl w wątku >>
0 0

wiesia30

#7362333 Napisano: 08.06.2026 14:49:29 w moje dzisiejsze wygrane :)
Regina - WIOSENNY KONKURS etap VI - 100.zł Wyświetl w wątku >>

wiesia30

#7359455 Napisano: 29.05.2026 18:23:41 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
donia7 napisał(a):

Czy ktoś dostał przelew z 4-ego etapu Reginy?

Nie dostałam Wyświetl w wątku >>
1 donia7 0

wiesia30

#7359076 Napisano: 28.05.2026 11:56:14 w Czy informują/ informowali?
8igora9 napisał(a):

Ktoś podpowie, na jakich datach stanęło informowanie z konkursów Reginy, Kiri i Przysnacków?

Regina V etap ( 25 maj @) Wyświetl w wątku >>
1 8igora9 0

wiesia30

#7352864 Napisano: 05.05.2026 16:51:55 w moje dzisiejsze wygrane :)

wiesia30

#7351327 Napisano: 28.04.2026 09:38:52 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
dede napisał(a):

pikawka napisał(a):

adamo86 napisał(a):

pikawka napisał(a):

adamo86 napisał(a):

endrjuen napisał(a):

pikawka napisał(a):

dede napisał(a):

Czy otrzymał już ktoś bony z konka Tchibo w Dino?

Niestety ciągle czekam emotka

Ja mam jakąś przesyłkę od tej agencji na apce DPD - w transporcie. Myślę, że to one

Raczej tak, bo też mam, a tylko na to od nich czekam 

A jakiego macie nadawce? Zaczynam się martwić.

Advalue


A jest ktoś kto czeka a nie ma w przygotowaniu w aplikacji ??? ;

Widzę że też mam paczkę w aplikacji dpd, to pewnie te bony.

Ja czekam,a nie mam informacji o nadaniu Wyświetl w wątku >>
0 0

wiesia30

#7350178 Napisano: 22.04.2026 20:04:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

Słuchajcie ja ostatnio słabo ogarniam, nagrody z Tyskie dino- bony doszły jakiś czas temu. A jak to było z Tchibo Dino? Doszły te bony?

Na Tchibo czekamy do 30 kwietnia Wyświetl w wątku >>
1 magie1982 0

wiesia30

#7349829 Napisano: 21.04.2026 18:11:06 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
domiqa napisał(a):

Regina (ręcznik kuchenny) - czy szły już przelewy/bliki za V etap?

Wczoraj dostałam Wyświetl w wątku >>
1 domiqa 0

wiesia30

#7349728 Napisano: 21.04.2026 14:15:36 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
MDL napisał(a):

aleksiak napisał(a):

pikawka napisał(a):

Bony Dino z Tchibo - (te 500 setki)  ktoś coś wie, kiedy planują wysyłkę. Termin do końca maja ale przydałyby mi się w następnym tyg bo planuje duże zakupy emotka

Mam w przygotowaniu paczkę  dpd od Advalue, wygrałam tableta w Tchibo Dino. A nie kojarzę, bym jeszcze czekała na coś od Advalue

To może być to, jak dobrze pamiętam, mają czas do końca kwietnia 🙂

Wyświetl w wątku >>
0 0

wiesia30

#7347605 Napisano: 12.04.2026 12:12:45 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
malgol napisał(a):

Czy były przelewy z VI etapu Reginy?

Nie było Wyświetl w wątku >>
0 0

wiesia30

#7347486 Napisano: 11.04.2026 14:59:02 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
edzia21 napisał(a):

Tchibo DINO (Advalue) wysylało już nagrody? (Konkurs z lutego) emotka

Nie ,do 30 kwietnia mają czas Wyświetl w wątku >>
0 0

wiesia30

#7346308 Napisano: 03.04.2026 18:49:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asper01 napisał(a):

Za który etap wczoraj informowała Regina?

Za 6 Wyświetl w wątku >>
1 asper01 0

wiesia30

#7346302 Napisano: 03.04.2026 18:34:50 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
lasiglasty napisał(a):

Wysyłali bony Dino z Tchibo?

Nie Wyświetl w wątku >>

wiesia30

wiesia30

#7346031 Napisano: 02.04.2026 11:16:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Żubr dino wysyłają potwierdzenie zgłoszenia na@?

Nie wysyłają Wyświetl w wątku >>
0 0

wiesia30

#7344602 Napisano: 26.03.2026 16:06:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

U Was też strona dziś taka zamulona ?

Baaardzo Wyświetl w wątku >>

wiesia30

#7341537 Napisano: 11.03.2026 13:43:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
masza napisał(a):

Czy w Dino Cola jest ograniczenie bonów na osobę? Czytam i nie mogę znaleźć.....

W całej Loterii, ten sam Uczestnik, może wygrać maksymalnie trzy nagrody, po jednej z każdego rodzaju – jedną Nagrodę główną, jedną Nagrodę II stopnia oraz jedną Nagrodę III stopnia. Wyświetl w wątku >>