Konkurs filmowy "Miki X House"
Opis konkursu
Przygotuj prezent dla Mikiego, nagraj filmik w którym składasz kreatywne zgłoszenia urodzinowe. Opublikuj filmik na Instagramie.
Uczestnik przystępuje do Konkursu poprzez wykonanie Zadania Konkursowego polegającego na nagraniu filmiku, w którym składa życzenia urodzinowe Myszce Miki oraz opublikowaniu go na Instagramie z użyciem hashtagu #MikixHouse i oznaczeniem @house_brand zgodnie z poniższymi wymogami:
Uczestnik przystępuje do Konkursu poprzez wykonanie Zadania Konkursowego polegającego na nagraniu filmiku, w którym składa życzenia urodzinowe Myszce Miki oraz opublikowaniu go na Instagramie z użyciem hashtagu #MikixHouse i oznaczeniem @house_brand zgodnie z poniższymi wymogami:
- Uczestnik musi przygotować dowolny prezent dla Mikiego. Nagrywając film należy wyciągnąć prezent z prawej strony kadru, następnie złożyć kreatywne życzenia Mikiemu, a na koniec odłożyć prezent poza kadr z lewej strony. Na www.housebrand.com znajduje się film pokazujący jak należy przygotować nagranie.
- Film musi być nagrany w pionie i trwać maksymalnie 10 sekund.
- Należy zachować plik z nagraniem na nośniku umożliwiającym trwałe przechowywanie i odtwarzanie filmu, aby na prośbę organizatora przesłać go na wskazany adres e-mail. Wybrane filmy zostaną połączone w jeden urodzinowy film dla Myszki Miki.
- Zgłoszenia przyjmowane są w dniach 24.10.2018 r. – 13.11.2018. do godziny 23:59.
Nagrody
1x Nagroda Główna, w której skład wchodzą łącznie:
- 4x bon o wartości 500 PLN do wykorzystania w wybranym salonie House,
- 2x voucher LOT TRAVEL o wartości 2000PLN na bilety lotnicze do Paryża,
- 1x czteroosobowy pobyt w parku Disneyland Paris w terminie 14-16.12.2018 o wartości 36 437,67 PLN (8505,19 Euro). Pobyt obejmuje: zakwaterowanie w trzygwiazdkowym hotelu Disney’s Sequioa Lodge dla czterech osób w jednym pokoju o podstawowym standardzie w dniach 14 - 16 grudnia 2018, trzydniowe bilety wstępu do obu Parków Disneya, vouchery obejmujące pełne wyżywienie: śniadanie, lunch i kolację, nazwy restauracji honorujących vouchery są wypisane na voucherach, vouchery mogą być wykorzystane podczas lunchu i kolacji w zależności od godzin otwarcia restauracji i dostępności,
Nagroda Pieniężna w wysokości 4715 zł.
Przejdź do strony z konkursem
Zobacz regulamin
Podobne konkursy
-
Świąteczny konkurs fotograficzny od Fructus Do zakończenia 5 dni
-
Konkurs "Kolej przejść na TY w Dino" 18+ Do zakończenia 8 dni
-
Konkurs "Pies w zimowym kadrze" Do zakończenia 7 dni
-
Wrocław: Konkurs fotograficzny "Sztuka średniowieczna w obiektywie" Do zakończenia 136 dni
-
Konkurs "Motorola na Święta" Kończy się jutro
-
Konkurs filmowy "Młody Ambasador Regionu" Do zakończenia 66 dni
-
Ogólnopolski Szkolny Konkurs Filmow "Point of View" 2026 Do zakończenia 76 dni
-
Konkurs "Poczęstuj Mikołaja i… wygraj" Appetita, Dino! do godz. 18:00 Do zakończenia 5 dni
-
Międzynarodowy Festiwal Filmów Animowanych ANIMATOR 2026 Do zakończenia 27 dni
-
Konkurs "Wyobraź Sobie" Do zakończenia 15 dni
atanerka
14.11.2018 12:49:02Są już wyniki do konkursu: https://www.faceb.../?type=3&theater