Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

|< << < 138 139 140 141 142 143144 145 146 147 148 > >> >|

janekswoj

Cytuj wiadomość#6298535 piątek, 9 grudnia 2016, 17:32:55
Mi się podoba prostota  strony emotka  
cb656 0

pionas

Cytuj wiadomość#6307107 wtorek, 3 stycznia 2017, 12:08:42
bruce napisał(a):

Chciałabym zaproponować pewną opcję (jeżeli oczywiście byłaby taka możliwość), a mianowicie - aby przy napisaniu i wysłaniu PW pojawił się od razu komunikat, jeżeli tej osoby już nie ma, bo usunęła konto, bo niestety teraz nie ma czegoś takiego; od dłuższego czasu czekam na odpis znajomego, a dopiero teraz ze zdumieniem odkryłam, że zlikwidował swoje konto na tym forum i ze swojego starego nicka odpisać mi już (jak kiedyś) nie może...

błąd w aplikacji już jest taka informacja emotka
bruce 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6309378 wtorek, 10 stycznia 2017, 10:26:39
Wydaje mi się, że to się stało po włączeniu tego odświeżania, żeby na pasku z zakładkami były widoczne cyferki, gdy przyjdzie wiadomość / powiadomienie.

Teraz, gdy mam pootwierane kilka zakładek z różnymi tematami na forum, nie mam już nazw wątków, tylko wszędzie "e-Konkursy.info - o krok od wygranej". Jest to trochę kłopotliwe. Przykład:

Po chwili nazwa tego otwartego wątku zmienia się:

Da się przywrócić nazwy wątków na pasku? Teraz po otwarciu kilku zakładek muszę skakać po nich, bo nie wiem która jest która.
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6309406 wtorek, 10 stycznia 2017, 11:26:30
zdolnabestia napisał(a):

Wydaje mi się, że to się stało po włączeniu tego odświeżania, żeby na pasku z zakładkami były widoczne cyferki, gdy przyjdzie wiadomość / powiadomienie.

Teraz, gdy mam pootwierane kilka zakładek z różnymi tematami na forum, nie mam już nazw wątków, tylko wszędzie "e-Konkursy.info - o krok od wygranej". Jest to trochę kłopotliwe. Przykład:

Po chwili nazwa tego otwartego wątku zmienia się:

Da się przywrócić nazwy wątków na pasku? Teraz po otwarciu kilku zakładek muszę skakać po nich, bo nie wiem która jest która.

teraz powinno być dobrze emotka

pionas

Cytuj wiadomość#6309511 wtorek, 10 stycznia 2017, 15:19:28
cb656 wyszukiwarka domyślnie przeszukuje konkursy do 120 dni od ich publikacji, powyżej uznaje konkursy za archiwalne (wyszukiwanie zaawansowane "Archiwum konkursów")

zdolnabestia system nie przeszukuje konkursów, które są już zakończone...
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6309517 wtorek, 10 stycznia 2017, 15:31:44
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 wyszukiwarka domyślnie przeszukuje konkursy do 120 dni od ich publikacji, powyżej uznaje konkursy za archiwalne (wyszukiwanie zaawansowane "Archiwum konkursów")

To mi się NIE ZGADZA z tym, co widzę - na końcową frazę, o tych 25 latach, znalazł od razu! A nie zmieniałem kryteriów, by szukać w archiwalnych. Tylko standardowa wyszukiwarka.

ręcznie zmieniłem datę konkursu kamisa bo chciałem coś przetestować i zrobić małą poprawkę która być może rozwiąże ten problem... od teraz pod uwagę będzie brana data ostatniej edycji (kamis edytowałem jakieś 5-10min temu)
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6309520 wtorek, 10 stycznia 2017, 15:40:35
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

To mi się NIE ZGADZA z tym, co widzę - na końcową frazę, o tych 25 latach, znalazł od razu! A nie zmieniałem kryteriów, by szukać w archiwalnych. Tylko standardowa wyszukiwarka.

ręcznie zmieniłem datę konkursu kamisa bo chciałem coś przetestować i zrobić małą poprawkę która być może rozwiąże ten problem... od teraz pod uwagę będzie brana data ostatniej edycji (kamis edytowałem jakieś 5-10min temu)

We właściwościach pliku, jaki umieściłem na forum dla ilustracji jest godzina 15:00 czyli screen robiłem pół godziny temu, a nie pięć minut, po Twoich zmianach. emotka

nie rozumiem w czym problem, przecież ja nie komentuję daty Twojego zdjęcia tylko swoje poprawki...
0 0

synk

Cytuj wiadomość#6309574 wtorek, 10 stycznia 2017, 18:47:11
a mnie się nie podoba że w wątku MDW mogę pochwalić się dowolną wygraną z konkursu którego w bazie nie ma (bo nie ma obowiązku powiadamiania z jakiego konkursu ta wygrana), natomiast w wątku "Dyskusje o innych konkursach (bez klików)" musi się dyskutować tylko i wyłącznie o konkursach z bazy...bo trudno dyskutować o konkursie bez podania przynajmniej jego nazwy.
Jak karniaki to za każdy wpis o konkursie spoza - czyli trzeba by utrzymać strukturę wpisu w MDW: nagroda - konkurs
a nie jak czasem ktoś pisze "sms z XYZ"
eskel 0

eskel

Cytuj wiadomość#6309575 wtorek, 10 stycznia 2017, 18:52:34
synk napisał(a):

a mnie się nie podoba że w wątku MDW mogę pochwalić się dowolną wygraną z konkursu którego w bazie nie ma (bo nie ma obowiązku powiadamiania z jakiego konkursu ta wygrana), natomiast w wątku "Dyskusje o innych konkursach (bez klików)" musi się dyskutować tylko i wyłącznie o konkursach z bazy...bo trudno dyskutować o konkursie bez podania przynajmniej jego nazwy.
Jak karniaki to za każdy wpis o konkursie spoza - czyli trzeba by utrzymać strukturę wpisu w MDW: nagroda - konkurs

Dokładnie. Zgadzam się w 100%. Link do konkursu by się przydał.
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6310679 piątek, 13 stycznia 2017, 14:27:13
eskel napisał(a):

synk napisał(a):

Dokładnie. Zgadzam się w 100%. Link do konkursu by się przydał.

podbijam, zróbcie zasady jak w wątku wyniki konkursu....powinien byc odnośnik do konkursu z którego jest nagroda (w bazie), bo pisanie "kubek z fb" to co to ma być?
eskel 0

koper

Cytuj wiadomość#6310774 piątek, 13 stycznia 2017, 19:06:17
cleopatra napisał(a):

podbijam, zróbcie zasady jak w wątku wyniki konkursu....powinien byc odnośnik do konkursu z którego jest nagroda (w bazie), bo pisanie "kubek z fb" to co to ma być?

Nie zgadzam się!
Wyniki konkursu które są na stronie może wpisać każdy, nie tylko laureat, a w mdw wypowiadają się tylko Ci którzy wygrali.
Z tego tematu "odpadły" już osoby, które nie lubią mieć pw zasypanych wiadomościami w stylu "a co wygrało?" i Ci, którzy mają dość słuchania/czytania o sobie tekstów w stylu "a ten to ponawygrywał już dość!". Jak jeszcze odpadną Ci, którym się nie będzie chciało szukać na szybko linków w bazie, do konkursu który na pewno w niej jest, to zrobi tam się strasznie pusto.

A tak, jak wyniki, które są na stronie, każdy może sobie sam znaleźć, to wpisy w mdw dają nam informacje, których sami nie znajdziemy. Czy już informują z jakiegoś konkursu, na jakim są etapie w informowaniu, itp.

To, że jakiś Łoś od czasu do czasu wpisze sobie "książka z fb", żeby podbudować własne ego,  mi osobiście jakoś tak super szczególnie nie przeszkadza...
bruce 0

andziulka21

Cytuj wiadomość#6310880 sobota, 14 stycznia 2017, 12:31:04
Zastanawiam się czy jest taka możliwość aby dostawać jakąś informacje,które z wysłanych pezeze mnie konkursów zostały opublikowane? bo wysyłam zgłoszenia, nie zostają przyjęte do bazy, niektóre nie wiem dlaczego, inne,bo ktoś też wysłał zgloszenie.. a ja dalej nie wiem czy czekać na ich publikacje (bo nie wiem czy zostały odrzucone) czy szukać innych...?
0 0

asiunia260

Cytuj wiadomość#6310882 sobota, 14 stycznia 2017, 12:35:19
andziulka21 napisał(a):

Zastanawiam się czy jest taka możliwość aby dostawać jakąś informacje,które z wysłanych pezeze mnie konkursów zostały opublikowane? bo wysyłam zgłoszenia, nie zostają przyjęte do bazy, niektóre nie wiem dlaczego, inne,bo ktoś też wysłał zgloszenie.. a ja dalej nie wiem czy czekać na ich publikacje (bo nie wiem czy zostały odrzucone) czy szukać innych...?

popieram!

Ostatnio żadne z moich zgłoszeń nie zostało zaakceptowane (dalej nie ma ich w bazie) i nie wiem czemu, a jest to raczej wkurzające, że poświęca się czas na znalezienie konkursu/promocji wrzucenie tego do bazy a w odpowiedzi nie dostaje się żadnej informacji.
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6313104 sobota, 21 stycznia 2017, 08:38:59
bruce wczoraj robiłem małą poprawkę w wyszukiwarce i zapomniałem o tej opcji.
Wybaczcie od 3 dni nie wychodzę z łóżka ;/
bruce 0

pionas

Cytuj wiadomość#6313523 poniedziałek, 23 stycznia 2017, 06:49:33
z tym leżeniem w łóżku to taki żarcik, gdy dziecko też choruje nie da rady poleżeć
poza tym cb656 chyba pozazdrościł bo pogorszyło mi się i teraz już po urlopie a człowiek gorzej się czuje jak na nim był emotka

bruce nie wiem co napisać, co sugerujesz?
1. cofnięcie wszystkich łapek?
2. poinformowanie wszystkich którzy dali łapkę o edycji wypowiedzi?
3. żadnych zmian?
bruce 0

banka-manka

Cytuj wiadomość#6313547 poniedziałek, 23 stycznia 2017, 09:04:47
Mam problem z wyszukiwarką konkursów na telefonie.
Przy wpisaniu głównego hasła pokazuje, że konkurs jet aktualny. Przy opisie konkursu dopiero zmienia się na ten, który ma się rozpocząć.

Na laptopie wyszukuje poprawnie. 

0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6313552 poniedziałek, 23 stycznia 2017, 09:23:24
banka-manka dzięki za informację już poprawione

pionas

Cytuj wiadomość#6313586 poniedziałek, 23 stycznia 2017, 10:56:03
Jakiś czas temu cb656 zaproponował zmianę tematu
Co można dostać gratis? na: Bonusy dodatki i inne korzyści związane z zakupami

Zmieniamy na jego propozycję czy ktoś ma coś innego do zaproponowania?
cb656 0

moura

Cytuj wiadomość#6318769 niedziela, 5 lutego 2017, 18:43:00
Nowy konkurs BIC. Z konkursu "40 lat innowacji" do tej pory nie otrzymałem nagrody. Przeagencja milczy.
0 0

madzia1-s

Cytuj wiadomość#6323883 poniedziałek, 20 lutego 2017, 21:00:40
moura napisał(a):

Nowy konkurs BIC. Z konkursu "40 lat innowacji" do tej pory nie otrzymałem nagrody. Przeagencja milczy.

podbijam temat, wygrana w konkursie tesco, niby tylko smieszna ksiazka o fotografowaniu, ale chodzi o zasady.
Ktos cos wie w tym temacie?
0 0
|< << < 138 139 140 141 142 143144 145 146 147 148 > >> >|