Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

Gość

Cytuj wiadomość#6310679 piątek, 13 styczeń 2017, 14:27:13
eskel napisał(a):

synk napisał(a):

a mnie się nie podoba że w wątku MDW mogę pochwalić się dowolną wygraną z konkursu którego w bazie nie ma (bo nie ma obowiązku powiadamiania z jakiego konkursu ta wygrana), natomiast w wątku "Dyskusje o innych konkursach (bez klików)" musi się dyskutować tylko i wyłącznie o konkursach z bazy...bo trudno dyskutować o konkursie bez podania przynajmniej jego nazwy.
Jak karniaki to za każdy wpis o konkursie spoza - czyli trzeba by utrzymać strukturę wpisu w MDW: nagroda - konkurs
a nie jak czasem ktoś pisze "sms z XYZ"

Dokładnie. Zgadzam się w 100%. Link do konkursu by się przydał.

podbijam, zróbcie zasady jak w wątku wyniki konkursu....powinien byc odnośnik do konkursu z którego jest nagroda (w bazie), bo pisanie "kubek z fb" to co to ma być?
eskel 0

koper

Cytuj wiadomość#6310774 piątek, 13 styczeń 2017, 19:06:17
cleopatra napisał(a):

podbijam, zróbcie zasady jak w wątku wyniki konkursu....powinien byc odnośnik do konkursu z którego jest nagroda (w bazie), bo pisanie "kubek z fb" to co to ma być?

Nie zgadzam się!
Wyniki konkursu które są na stronie może wpisać każdy, nie tylko laureat, a w mdw wypowiadają się tylko Ci którzy wygrali.
Z tego tematu "odpadły" już osoby, które nie lubią mieć pw zasypanych wiadomościami w stylu "a co wygrało?" i Ci, którzy mają dość słuchania/czytania o sobie tekstów w stylu "a ten to ponawygrywał już dość!". Jak jeszcze odpadną Ci, którym się nie będzie chciało szukać na szybko linków w bazie, do konkursu który na pewno w niej jest, to zrobi tam się strasznie pusto.

A tak, jak wyniki, które są na stronie, każdy może sobie sam znaleźć, to wpisy w mdw dają nam informacje, których sami nie znajdziemy. Czy już informują z jakiegoś konkursu, na jakim są etapie w informowaniu, itp.

To, że jakiś Łoś od czasu do czasu wpisze sobie "książka z fb", żeby podbudować własne ego,  mi osobiście jakoś tak super szczególnie nie przeszkadza...
bruce 0

andziulka21

Cytuj wiadomość#6310880 sobota, 14 styczeń 2017, 12:31:04
Zastanawiam się czy jest taka możliwość aby dostawać jakąś informacje,które z wysłanych pezeze mnie konkursów zostały opublikowane? bo wysyłam zgłoszenia, nie zostają przyjęte do bazy, niektóre nie wiem dlaczego, inne,bo ktoś też wysłał zgloszenie.. a ja dalej nie wiem czy czekać na ich publikacje (bo nie wiem czy zostały odrzucone) czy szukać innych...?
0 0

asiunia260

Cytuj wiadomość#6310882 sobota, 14 styczeń 2017, 12:35:19
andziulka21 napisał(a):

Zastanawiam się czy jest taka możliwość aby dostawać jakąś informacje,które z wysłanych pezeze mnie konkursów zostały opublikowane? bo wysyłam zgłoszenia, nie zostają przyjęte do bazy, niektóre nie wiem dlaczego, inne,bo ktoś też wysłał zgloszenie.. a ja dalej nie wiem czy czekać na ich publikacje (bo nie wiem czy zostały odrzucone) czy szukać innych...?

popieram!

Ostatnio żadne z moich zgłoszeń nie zostało zaakceptowane (dalej nie ma ich w bazie) i nie wiem czemu, a jest to raczej wkurzające, że poświęca się czas na znalezienie konkursu/promocji wrzucenie tego do bazy a w odpowiedzi nie dostaje się żadnej informacji.
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6313104 sobota, 21 styczeń 2017, 08:38:59
bruce wczoraj robiłem małą poprawkę w wyszukiwarce i zapomniałem o tej opcji.
Wybaczcie od 3 dni nie wychodzę z łóżka ;/
bruce 0

pionas

Cytuj wiadomość#6313523 poniedziałek, 23 styczeń 2017, 06:49:33
z tym leżeniem w łóżku to taki żarcik, gdy dziecko też choruje nie da rady poleżeć
poza tym cb656 chyba pozazdrościł bo pogorszyło mi się i teraz już po urlopie a człowiek gorzej się czuje jak na nim był emotka

bruce nie wiem co napisać, co sugerujesz?
1. cofnięcie wszystkich łapek?
2. poinformowanie wszystkich którzy dali łapkę o edycji wypowiedzi?
3. żadnych zmian?
bruce 0

banka-manka

Cytuj wiadomość#6313547 poniedziałek, 23 styczeń 2017, 09:04:47
Mam problem z wyszukiwarką konkursów na telefonie.
Przy wpisaniu głównego hasła pokazuje, że konkurs jet aktualny. Przy opisie konkursu dopiero zmienia się na ten, który ma się rozpocząć.

Na laptopie wyszukuje poprawnie. 

0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6313552 poniedziałek, 23 styczeń 2017, 09:23:24
banka-manka dzięki za informację już poprawione

pionas

Cytuj wiadomość#6313586 poniedziałek, 23 styczeń 2017, 10:56:03
Jakiś czas temu cb656 zaproponował zmianę tematu
Co można dostać gratis? na: Bonusy dodatki i inne korzyści związane z zakupami

Zmieniamy na jego propozycję czy ktoś ma coś innego do zaproponowania?
1 0

moura

Cytuj wiadomość#6318769 niedziela, 5 luty 2017, 18:43:00
Nowy konkurs BIC. Z konkursu "40 lat innowacji" do tej pory nie otrzymałem nagrody. Przeagencja milczy.
0 0

madzia1-s

Cytuj wiadomość#6323883 poniedziałek, 20 luty 2017, 21:00:40
moura napisał(a):

Nowy konkurs BIC. Z konkursu "40 lat innowacji" do tej pory nie otrzymałem nagrody. Przeagencja milczy.

podbijam temat, wygrana w konkursie tesco, niby tylko smieszna ksiazka o fotografowaniu, ale chodzi o zasady.
Ktos cos wie w tym temacie?
0 0

lena5_1985

Cytuj wiadomość#6323912 poniedziałek, 20 luty 2017, 21:54:07
Newsletter - wczoraj dostałam po raz pierwszy i wiele konkursów miało informację, że Konkurs kończy się dzisiaj, mimo że jest to nieprawda... Wprowadzanie w błąd.
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6323938 poniedziałek, 20 luty 2017, 22:22:12
madzia1-s napisał(a):

moura napisał(a):

podbijam temat, wygrana w konkursie tesco, niby tylko smieszna ksiazka o fotografowaniu, ale chodzi o zasady.
Ktos cos wie w tym temacie?

Napisz do agencji i zapytaj emotka
0 0

elmo

Cytuj wiadomość#6333215 środa, 15 marzec 2017, 10:18:05
Właśnie próbowałam dokonać wpisu w wątku "Udane wymiany - polecane nicki".
Świetnie, że jest miejsce na wpisanie nicku, a poniżej opinia. Tylko, że osoba, którą chcę polecić - rwas - to zaledwie 4 litery i system krzyczy, że nazwa użytkownika jest za krótka  emotka Mój nick też ma 4 litery, więc jest takich osób więcej. Proszę nas nie wykluczać emotka  
mia 0

pionas

Cytuj wiadomość#6333255 środa, 15 marzec 2017, 11:34:14
elmo napisał(a):

Świetnie, że jest miejsce na wpisanie nicku, a poniżej opinia. Tylko, że osoba, którą chcę polecić - rwas - to zaledwie 4 litery i system krzyczy, że nazwa użytkownika jest za krótka  emotka Mój nick też ma 4 litery, więc jest takich osób więcej. Proszę nas nie wykluczać emotka  

racja emotka
poprawione proszę spróbuj teraz...
elmo 0

elmo

Cytuj wiadomość#6333271 środa, 15 marzec 2017, 11:53:22
pionas napisał(a):

elmo napisał(a):

racja emotka
poprawione proszę spróbuj teraz...

Tak, teraz w porządku. Dziękuję  emotka
pionas 0

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#6334394 piątek, 17 marzec 2017, 11:52:41
Przeszkadza mi, że w nowej wersji strony wszystkie linki - wyniki konkursów jak i konkursy - przenoszą do nowej strony, a nie otwierają nowej tak, jak było przedtem, bo to było o wiele wygodniejsze ( dla mnie )
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6334412 piątek, 17 marzec 2017, 12:08:43
nie podoba mi się to, że zakładka Notatki nie działa już dłuuuuuugo
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6334414 piątek, 17 marzec 2017, 12:14:03
dorotawysocka napisał(a):

nie podoba mi się to, że zakładka Notatki nie działa już dłuuuuuugo

nikt nie zgłaszał już poprawione emotka
2 0

pionas

Cytuj wiadomość#6334428 piątek, 17 marzec 2017, 12:27:09
apoccalipsa napisał(a):

Przeszkadza mi, że w nowej wersji strony wszystkie linki - wyniki konkursów jak i konkursy - przenoszą do nowej strony, a nie otwierają nowej tak, jak było przedtem, bo to było o wiele wygodniejsze ( dla mnie )

sprawdź teraz emotka