Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

|< << < 155 156 157 158 159 160161 162 163 164 165 > >> >|

kreatia

Cytuj wiadomość#6453637 środa, 17 stycznia 2018, 17:37:09
marzę o dwóch usprawnieniach w apce:
  • wyszukiwaniu konkursu po nazwie, bez konieczności wejścia w kategorię konkursową
  • wyszukiwaniu na forum - bez tego apka jest słabo użyteczna niestety...

pionas

Cytuj wiadomość#6456457 piątek, 26 stycznia 2018, 06:58:35
cb656 napisał(a):

cb656 napisał(a):

Po zmianie loginu resetowane są punkty karne na koncie użytkownika.
Przykład:

stary login: https://www.e-kon...&thread_id=81464
nowy login: https://www.e-kon...&thread_id=81464
emotka

pionas - jak widzę, grzebałeś już w tym i jest delikatny progres  emotka ale to dziwne...
Szukając na stary login teraz, po tych zmianach, które naniosłeś, znajduję dwa wpisy o karniakach: 22 grudnia 2016, 21:36:48 oraz 10 października 2016, 21:50:07
Na nowy zaś login (TEGO SAMEGO PRZECIEŻ użytkownika, o niezmienionym identyfikatorze (id=81464), są kolejne dwa wpisy o karniakach, ale zupełnie tego nie rozumiem, dlaczego z datami sprzed zmiany loginu?! emotka
Odpowiednio 13 listopada 2017, 17:28:17 oraz 15 września 2017, 21:00:59 (oba wpisy były edytowane - czyżby ręczna zmiana loginu?)
Przecież użytkowniczka login zmieniła dopiero 20 stycznia 2018, 17:44:10
Nie rozumiem tego emotka emotka Tego podziału - że część została ze starym loginem, część z nowym, osobno. Nie ma w tym całej historii wszystkich wpisów dla jednego i tego samego użytkownika.

Po prostu to błąd systemu którego nie wyeliminowałem i nie wiem kiedy to zrobię bo wymaga to przebudowy struktury, a edycji dokonałem ja.
cb656 0

madzia1-s

Cytuj wiadomość#6458591 czwartek, 1 lutego 2018, 14:23:46
czy da się zrobić tak by w aplikacji wyświetlały się wszystkie dane o konkursie w tym przede wszystkim data rozpoczęcia i dlaczego nie można otwierać linków w przeglądarce, często regulaminy nie lądują się poprzez aplikację emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6458592 czwartek, 1 lutego 2018, 14:25:16
madzia1-s napisał(a):

czy da się zrobić tak by w aplikacji wyświetlały się wszystkie dane o konkursie w tym przede wszystkim data rozpoczęcia i dlaczego nie można otwierać linków w przeglądarce, często regulaminy nie lądują się poprzez aplikację emotka

całkowicie o tym zapomniałem, chodzi o opis konkurs czy listę?
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6458597 czwartek, 1 lutego 2018, 14:29:03
pionas czy w aplikacji jest możliwość przeniesienia przycisku DODAJ nad pisaną wiadomość na forum. teraz jak pisze z aplikacji to ten przycisk zakrywa klawiatura i trzeba ją dodatkowo chować żeby ten przycisk się pojawił. byłoby prościej 
0 0

madzia1-s

Cytuj wiadomość#6458600 czwartek, 1 lutego 2018, 14:32:42
pionas napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

całkowicie o tym zapomniałem, chodzi o opis konkurs czy listę?

opis emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6458601 czwartek, 1 lutego 2018, 14:33:05
pioge7 napisał(a):

pionas czy w aplikacji jest możliwość przeniesienia przycisku DODAJ nad pisaną wiadomość na forum. teraz jak pisze z aplikacji to ten przycisk zakrywa klawiatura i trzeba ją dodatkowo chować żeby ten przycisk się pojawił. byłoby prościej 

nie.
Schemat okna narzucony jest od wersji androida.
pioge7 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6458605 czwartek, 1 lutego 2018, 14:38:14
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

nie.
Schemat okna narzucony jest od wersji androida.

Aha dziękuje za info emotka  
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6459904 poniedziałek, 5 lutego 2018, 14:19:25
cb656 napisał(a):

Nie podoba mi się, że na tej stronie e-konkursy niektóre linki, prowadzące do innych stron, są w jakiś sposób zniekształcane, deformowane i w efekcie kliknięcie w taki popsuty link prowadzi w niebyt.
Zgłaszałem już kilka takich przez koniczynkę, ostatni przypadek z wczoraj, kiedy niunia cztery razy usiłowała poprawiać swój PRAWIDŁOWY przecież link, ale był stale psuty przez stronę.
Chodzi chyba o to automatyczne dodawanie http czy cóś.
Przykład z dziś: https://www.e-kon...t-w-wieliszewie.html
Jak sobie klikniesz w link, to przenosi na stronę główną Smolara. Ale gdy ten sam link skopiujesz i wkleisz go w pasek adresu, to jest okej, trafiasz na właściwą stronę (bo adres jest w sumie prawidłowy, chrzani to wszystko skrypt podmieniający).

nie rozumiem problemu, w obu przypadkach linki są prawidłowe.
tzn. jeśli chodzi o loterię w Wieliszewie od Smolara to usunęli wpis ze swojej strony i link nawet gdy kopiowałeś i wklejałeś to też przenosił na ich główną stronę - podmieniłem na właściwy link...
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6459912 poniedziałek, 5 lutego 2018, 14:34:21
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

Jak sobie klikniesz w link, to przenosi na stronę główną Smolara. Ale gdy ten sam link skopiujesz i wkleisz go w pasek adresu, to jest okej, trafiasz na właściwą stronę (bo adres jest w sumie prawidłowy, chrzani to wszystko skrypt podmieniający).

nie rozumiem problemu, w obu przypadkach linki są prawidłowe.
tzn. jeśli chodzi o loterię w Wieliszewie od Smolara to usunęli wpis ze swojej strony i link nawet gdy kopiowałeś i wklejałeś to też przenosił na ich główną stronę - podmieniłem na właściwy link...

No widzę właśnie, że NIE ROZUMIESZ.
emotka Na to nie znaleziono rady. emotka
edit
choć mam wrażenie, że całkiem niedawno o tym pisaliśmy - że w jednej przeglądarce to działa dobrze, a w innej źle. Że gdzieś tam jedne znaki są podmieniane na kody i tak dalej. A reszta to sprawa interpretatora przeglądarki.
Czyli wychodzi na to, że strona nie jest zoptymalizowana dajmy na to pod Firefoxa, a jedynie pod dajmy na to Chrome. Do tego się to sprowadza. Lud wie swoje, Ty swoje. Lud klika i widzi, że pojawiają się błędy, Ty twierdzisz, że jest wszystko okej. To po kiego grzyba wczoraj niunia tyle razy walczyła z jednym linkiem, by na koniec się poddać i wkleić go innym sposobem?

cieszę się że Ty wszystko wiesz emotka
nie wiem, nic mi nie zgłaszała a teraz wpis jest poprawny i nie jestem w stanie tego ocenić, pracuję na Firefoxie a nie na Chromie i u mnie działa, także Twoje zdanie "...wychodzi na to, że strona nie jest zoptymalizowana dajmy na to pod Firefoxa, a jedynie pod dajmy na to Chrome..." jest błędne...
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6459921 poniedziałek, 5 lutego 2018, 14:43:54
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6459932 poniedziałek, 5 lutego 2018, 14:56:54
tak było zgłoszenie:

pionas, znów strona popieprzyła link podmieniając znaki

gdy byłem na komputerze link działał prawidłowo, na podstawie danych które ja posiadam i przy moich testach błąd nie występuje..
tak jak napisałem jak nie mam żywego przykładu nie jestem w stanie zweryfikować problemu.
cb656 0

madzia1-s

Cytuj wiadomość#6460779 środa, 7 lutego 2018, 18:03:00
Niemożność edycji lub kasowania komentarzy pod konkursami emotka
Właśnie się pomyliłam i dodałam komentarz nie pod tym konkursem co chciałam i nie mogę nic z tym zrobić  emotka

ameryka

Cytuj wiadomość#6460817 środa, 7 lutego 2018, 19:38:51
konkursy promocyjne - uważam że jeśli są jeszcze takowe gdzie trzeba kupić np przez tydzień czy miesiąc gazetę i wysłać kupony w niej zamieszczone to są promocyjne, lecz ostatnio (Media Zawada) narysuj coś i wyślij wraz z kuponem i dzisiaj powiały się konkursy z krzyżówką. Niby trzeba kupić gazetę i rozwiązać krzyżówkę by zagrać, lecz takie powinny mieć osobny dział.
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6460819 środa, 7 lutego 2018, 19:40:59
ameryka napisał(a):

konkursy promocyjne - uważam że jeśli są jeszcze takowe gdzie trzeba kupić np przez tydzień czy miesiąc gazetę i wysłać kupony w niej zamieszczone to są promocyjne, lecz ostatnio (Media Zawada) narysuj coś i wyślij wraz z kuponem i dzisiaj powiały się konkursy z krzyżówką. Niby trzeba kupić gazetę i rozwiązać krzyżówkę by zagrać, lecz takie powinny mieć osobny dział.

Z tymi konkursami z krzyżówkami to opublikowałem ponieważ nie wiedziałem co do końca z nimi zrobić. W przyszłości planuję połączyć takie w jeden i ogólnie napisać listę nagród lub po prostu nie publikować czegoś takiego, ew. może jakiś nowy wątek na forum "Konkursy z gazet"?
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6460905 czwartek, 8 lutego 2018, 07:44:47
madzia1-s napisał(a):

Niemożność edycji lub kasowania komentarzy pod konkursami emotka
Właśnie się pomyliłam i dodałam komentarz nie pod tym konkursem co chciałam i nie mogę nic z tym zrobić  emotka

Nie do końca jestem przekonany aby wprowadzać możliwość usuwania komentarzy, chociażby z tego względu co się dzieje na forum.
Raportujecie pewne osoby, ale gdy my mamy chwilę by wejść na stronę i przyjrzeć się temu to np. postu już nie ma, bo autor sam go usunął, a potem macie do nas pretensje że nie oceniamy sprawiedliwie, że są lepsi i gorsi, że jednym dajemy karniaki a drudzy są bezkarni...
Poza tym są osoby, które ożywią atmosferę, pojawi się dyskusja, a potem ta osoba usuwa swoje posty i gdyby nie cytowany fragment to nikt by nie wiedział o co chodzi...

kreatia

Cytuj wiadomość#6461548 piątek, 9 lutego 2018, 06:57:53
dlatego jestem całkowicie za braniem odpowiedzialności za własne słowa, tj. zlikwidowaniem możliwości usuwania postów  emotka
mam wrażenie, że ta możliwość daje poczucie co niektórym bezkarności emotka  

pionas

Cytuj wiadomość#6461549 piątek, 9 lutego 2018, 06:59:25
kreatia napisał(a):

dlatego jestem całkowicie za braniem odpowiedzialności za własne słowa, tj. zlikwidowaniem możliwości usuwania postów  emotka

dlatego zrobiłem ankietę dla zarejestrowanych aby poznać opinię emotka
Ja osobiście jestem za możliwością edycji/usunięcia wpisu do 15min od jego publikacji, wiadomo czasami zdarzy się tak że ktoś z pośpiechu pomyli wątek dlaczego ma być od razu karany? emotka

kreatia

Cytuj wiadomość#6461649 piątek, 9 lutego 2018, 12:36:16
pionas napisał(a):

kreatia napisał(a):

Ja osobiście jestem za możliwością edycji/usunięcia wpisu do 15min od jego publikacji, wiadomo czasami zdarzy się tak że ktoś z pośpiechu pomyli wątek dlaczego ma być od razu karany? emotka  

masz rację, 15 minut jest super opcją! głos oddany emotka
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6461679 piątek, 9 lutego 2018, 13:32:59
pionas napisał(a):

kreatia napisał(a):

Może z wyjątkiem wątków kupna i sprzedaży nagród oraz paragonów. Bo jak ktoś sprzeda coś po 15 minutach albo po tym czasie znajdzie paragon, to nie będzie miał jak dać znać, że oferta nieaktualna emotka

|< << < 155 156 157 158 159 160161 162 163 164 165 > >> >|