Wygrane na wymianę/sprzedaż

mixik

#7276110 Napisano: 05.07.2025 16:14:37
Głośnik JBL Flip 6 ("niebieski") z paragonem z 27.06.2025 (czyli pełna gwarancja - Avanti emotka ) TYLKO DZIŚ sprzedam za 225 zł (wysyłka kurierem na mój koszt)
NIEAKTUALNE
0 0

aguagu

#7276166 Napisano: 05.07.2025 20:36:14
Tanio sprzedam lub wymienię na bony/ paragony:
- 2 x kieliszki do szampana Ferrero Rocher
- kieliszki do wina Villeroy&Boch
- deskorolkę Monster
- głośnik JBL GO4
- zestaw kosmetyków
0 0

BAR

#7276182 Napisano: 05.07.2025 21:47:09
Wymienię Fast track z fuze tea z lotniska w Warszawie
0 0

monikar

#7276184 Napisano: 05.07.2025 22:06:59
Sprzedam Samsung Galaxy Z Flip 6 w kolorze silver shadow za 3000zł
0 0

imp96

#7276197 Napisano: 06.07.2025 00:38:21
JBL flip 6 wymienię najchętniej na czytnik ebook 
0 0

roksana2802

#7276198 Napisano: 06.07.2025 06:38:29
Lilou 500 sprzedam za 420
kolczyki z L’Oreal Apart o wartości 219 sprzedam za 100zl
0 0

mlodaaa18

#7276204 Napisano: 06.07.2025 08:27:11
2 bilety na Męskie Granie poznań (sobota) sprzedam lub wymienie na coś interesującego.
0 0

anialistopad

#7276249 Napisano: 06.07.2025 12:02:42
Bilety na męskie granie w Gdańsku sprzedam .
0 0

filemon02c

#7276268 Napisano: 06.07.2025 13:50:05
2 bilety do dowolnego kina Helios na kino kobiet - 35 zl
0 0

blumchen

#7276275 Napisano: 06.07.2025 14:20:52
Sprzedam:
bilet do Energylandii wartosci 199 zl
vouchery Eventim o wartościach po 500 zl

Wymienię E-kartę podarunkową do Multikina wartość 100 zł
ważna do 30.06.2026r.
na kod do Allegro, Empiku, Lidla, Kauflandu lub Biedronki.
0 0

Miligili

#7276282 Napisano: 06.07.2025 15:04:07
Wymienię na coś raz użyty blender próżniowy Zepter art mix pro 
czekam na propozycje , napisz ! Chętnie na jakąś lodóweczkę , ale rozważę każdą propozycję emotka
0 0

dwaburekoty

#7276293 Napisano: 06.07.2025 15:51:44
1) Instax mini 12 set (aparat, pokrowiec, album) w kolorze błękitnym - nowy - sprzedam za 300zł
2) voucher do Bańki na 2500 zł (możliwość zrobienia rezerwacji do 30.05.2027) sprzedam za 2000zł.
0 0

dwaburekoty

#7276294 Napisano: 06.07.2025 15:51:45
1) Instax mini 12 set (aparat, pokrowiec, album) w kolorze błękitnym - nowy - sprzedam za 300zł
2) voucher do Bańki na 2500 zł (możliwość zrobienia rezerwacji do 30.05.2027) sprzedam za 2000zł.
0 0

wycior

#7276301 Napisano: 06.07.2025 16:20:41
6 biletow do Fabryki Czekolady Wedel..sprzedam
0 0

aneczka-p

kubabuba

#7276352 Napisano: 06.07.2025 19:38:02
Kupię bon wakacje pl im większy tym lepiej
0 0

szalona3412

#7276359 Napisano: 06.07.2025 19:59:52
Z wielkim bólem...
Sprzedam dwa bilety, w formie zaproszeń w pdf, na sunrise festival na sobotę 2 sierpnia 2025 r. Cena 600 zł za dwie sztuki, do negocjacji
Sprzedane  emotka
0 0

cudaczek121

mellowfruit

#7276406 Napisano: 07.07.2025 07:02:08
100zł do biedronki (ekod) wymienię na tę samą równowartość do Lidla
1 alexmusic 0

wycior

#7276413 Napisano: 07.07.2025 07:56:19
6 biletow do Fabryki Czekolady Wedel..za 70..
0 0