Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika thomasny

thomasny

#6722374 Napisano: 16.08.2020 22:07:42 w Paragony na trwające konkursy
Zrobię zakupy w Chortenie na konkurs Henkel: latonagrod.pl Wyświetl w wątku >>
0 0

thomasny

#6722327 Napisano: 16.08.2020 17:50:22 w Paragony na trwające konkursy
Zrobię zakupy w Chortenie na konkurs Henkel. Wyświetl w wątku >>
0 0

thomasny

#6699536 Napisano: 27.04.2020 17:40:39 w Kupię...
Kupię hulajnogę dziecięcą. Wyświetl w wątku >>
0 0

thomasny

#6694845 Napisano: 04.04.2020 13:42:24 w Kupię...
Kupię hulajnogę dla dzieci. PW Wyświetl w wątku >>
0 0

thomasny

#6683159 Napisano: 15.02.2020 23:49:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

thomasny napisał(a):

Szukam tych co grali. I niech oni się wypowiadają, czy wygrali czy przegrali, czy cokolwiek innego. Czy  to coś da - tak, bo poznam zdanie innych uczestników. Niech robią loterię, skoro sobie nie radzą z konkursem.

Ty nie radzisz sobie z przegrana... szkoda, ze nie jestes DUMNY z wlasnego hasła, na tyle by je opublikować...

Tak, oczywiście. Idealna diagnoza.  Wyświetl w wątku >>
0 0

thomasny

#6683156 Napisano: 15.02.2020 23:37:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

thomasny napisał(a):

superloser napisał(a):

thomasny napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

anka3 napisał(a):

thomasny napisał(a):

Witam, Czy ktoś brał udział w konkursie Continental? Dzisiaj ogłosili zwycięzcę za FB. W konkursie trzeba było stworzyć słowo najlepiej opisujące zimowe opony Continental. Wygrało słowo „Zajeździste”. Wybór moim zdaniem kontrowersyjny, bo nijak ma się do zimowych opon... Kto może proszę o komentarz pod postem z wynikiem konkursu: https://www.facebook.com/ContinentalPL/posts/535047560482096?comment_id=535656237087895¬if_id=1581784616724040¬if_t=feedback_reaction_generic



Czy ja wiem czy tak ma się nijak do tematu emotka  Dla mnie to fajny przykład słowotwórstwa.

Dokładnie! To hasło jest zajeździste! thomasny zrozumiałeś zadanie tak, że skoro opony zimowe to słowo musi się wiązać z zimą, ale nigdzie nic takiego nie jest napisane. Przywiązałeś się do tej myśli i nagle zdziwienie, że nie trzeba było zimowego słowa, bo to tylko opony są zimowe, a nie słowo miało takie być. No cóż... życie. Czasami tak jest, że nie do końca odczytamy o co chodzi w zadaniu i tyle.

Ciekawe, czy ktokolwiek z Was grał w tym konkursie. Mam wrażenie, że nikt. A pod był skierowany do innych uczestników tego konkursu.

Wiesz, ze w zyciu trzeba miec plecy albo talent...
Wysmiewanie zwycieskiego hasła, jaki sens skoro jest zgodne z regulaminem?
Merc ci odjechał. Sniegu nie ma, to nawet ci te zimowe nie sa potrzebne.

Zaraz bedzie krytyka tych od pralek w Auchan, ze jak 100km jechac po nagrode ...  

Jak pisałem wyżej, post skierowany wyłącznie do tych, którzy w tym konkursie grali. Zdanie tych co nie grali, mnie nie interesuje, tak jak pralka z Auchan.

Szukasz tych co jak ty przegrali? I myslisz, ze to cos da? Nastepnym razem zrobia loterie...
tyle zyskasz...

Szukam tych co grali. I niech oni się wypowiadają, czy wygrali czy przegrali, czy cokolwiek innego. Czy  to coś da - tak, bo poznam zdanie innych uczestników. Niech robią loterię, skoro sobie nie radzą z konkursem. Wyświetl w wątku >>
0 0

thomasny

#6683152 Napisano: 15.02.2020 23:25:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

thomasny napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

anka3 napisał(a):

thomasny napisał(a):

Witam, Czy ktoś brał udział w konkursie Continental? Dzisiaj ogłosili zwycięzcę za FB. W konkursie trzeba było stworzyć słowo najlepiej opisujące zimowe opony Continental. Wygrało słowo „Zajeździste”. Wybór moim zdaniem kontrowersyjny, bo nijak ma się do zimowych opon... Kto może proszę o komentarz pod postem z wynikiem konkursu: https://www.facebook.com/ContinentalPL/posts/535047560482096?comment_id=535656237087895¬if_id=1581784616724040¬if_t=feedback_reaction_generic



Czy ja wiem czy tak ma się nijak do tematu emotka  Dla mnie to fajny przykład słowotwórstwa.

Dokładnie! To hasło jest zajeździste! thomasny zrozumiałeś zadanie tak, że skoro opony zimowe to słowo musi się wiązać z zimą, ale nigdzie nic takiego nie jest napisane. Przywiązałeś się do tej myśli i nagle zdziwienie, że nie trzeba było zimowego słowa, bo to tylko opony są zimowe, a nie słowo miało takie być. No cóż... życie. Czasami tak jest, że nie do końca odczytamy o co chodzi w zadaniu i tyle.

Ciekawe, czy ktokolwiek z Was grał w tym konkursie. Mam wrażenie, że nikt. A pod był skierowany do innych uczestników tego konkursu.

Wiesz, ze w zyciu trzeba miec plecy albo talent...
Wysmiewanie zwycieskiego hasła, jaki sens skoro jest zgodne z regulaminem?
Merc ci odjechał. Sniegu nie ma, to nawet ci te zimowe nie sa potrzebne.

Zaraz bedzie krytyka tych od pralek w Auchan, ze jak 100km jechac po nagrode ...  

Jak pisałem wyżej, post skierowany wyłącznie do tych, którzy w tym konkursie grali. Zdanie tych co nie grali, mnie nie interesuje, tak jak pralka z Auchan. Wyświetl w wątku >>
0 0

thomasny

#6683149 Napisano: 15.02.2020 23:09:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

anka3 napisał(a):

thomasny napisał(a):

Witam, Czy ktoś brał udział w konkursie Continental? Dzisiaj ogłosili zwycięzcę za FB. W konkursie trzeba było stworzyć słowo najlepiej opisujące zimowe opony Continental. Wygrało słowo „Zajeździste”. Wybór moim zdaniem kontrowersyjny, bo nijak ma się do zimowych opon... Kto może proszę o komentarz pod postem z wynikiem konkursu: https://www.facebook.com/ContinentalPL/posts/535047560482096?comment_id=535656237087895¬if_id=1581784616724040¬if_t=feedback_reaction_generic



Czy ja wiem czy tak ma się nijak do tematu emotka  Dla mnie to fajny przykład słowotwórstwa.

Dokładnie! To hasło jest zajeździste! thomasny zrozumiałeś zadanie tak, że skoro opony zimowe to słowo musi się wiązać z zimą, ale nigdzie nic takiego nie jest napisane. Przywiązałeś się do tej myśli i nagle zdziwienie, że nie trzeba było zimowego słowa, bo to tylko opony są zimowe, a nie słowo miało takie być. No cóż... życie. Czasami tak jest, że nie do końca odczytamy o co chodzi w zadaniu i tyle.

Ciekawe, czy ktokolwiek z Was grał w tym konkursie. Mam wrażenie, że nikt. A pod był skierowany do innych uczestników tego konkursu. Wyświetl w wątku >>
0 0

thomasny

#6683142 Napisano: 15.02.2020 21:19:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
melancholia napisał(a):

thomasny napisał(a):

koper napisał(a):

thomasny napisał(a):

Witam, Czy ktoś brał udział w konkursie Continental? Dzisiaj ogłosili zwycięzcę za FB. W konkursie trzeba było stworzyć słowo najlepiej opisujące zimowe opony Continental. Wygrało słowo „Zajeździste”. Wybór moim zdaniem kontrowersyjny, bo nijak ma się do zimowych opon... Kto może proszę o komentarz pod postem z wynikiem konkursu: https://www.facebook.com/ContinentalPL/posts/535047560482096?comment_id=535656237087895¬if_id=1581784616724040¬if_t=feedback_reaction_generic

Skandal! Jak komisja konkursowa mogła wybrać hasło, które im się podoba? To jawna niesprawiedliwość.
To jest świetny pomysł, żeby zrobić teraz porządny dym na fb! Piszmy też, dzwońmy, wysyłajmy gołębie pocztowe do organizatora, sponsora, wszystkich dystrybutorów opon! Niech nas usłyszą! Niech wiedzą, że kreatywne konkursy budzą tyle emocji w narodzie.
Niech przy kolejnej promocji postawią na loterię, najlepiej taką z dużą ilością chińskich gadżetów. Wygra więcej ludzi, będzie sprawiedliwie.   emotka

Wyjaśnij mi, jak to hasło ma się do opon zimowych?

A dlaczego hasło nie ma się do opon zimowych? Czy o oponach zimowych nie można powiedzieć, że są super? O kawie nie możesz powiedzieć, że jest pyszna? Tylko koniecznie musi być KAWOWA a opona zimowa ma być ZIMOWA. To przecież takie masło maślane. "Zejździste" zapewne od słowa " cenzura" tylko zmodyfikowane tak, żeby kojarzyło się z jazdą. Jak Cię ktoś zapyta jak sprawują się te opony zimowe, to nie możesz powiedzieć, że są cenzura? Możesz. 

Dajesz popis desperackiej zawiści spowodowanej zazdrością. A namawianie do bojkotowania wyników to jeszcze bardziej żałosne zagranie. Miało wygrać słowo  i wygrało słowo. Nie filmik, nie zdjęcie, tylko słowo. Odnosi się do opon i do jazdy? Odnosi. Więc nie wiem w czym problem. Jakie słowo by Cię usatysfakcjonowało? Bałwaniaste? Dobrze, że nie poprosiłeś o dopisek w tych komentarzach, żeby odebrać nagrodę zwycięzcy i przekazać Tobie.

  Bałwaniaste. Tak, zdecydowanie powinno wygrać.  Wyświetl w wątku >>
0 0

thomasny

#6683138 Napisano: 15.02.2020 21:09:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koper napisał(a):

Obojętnie jakie hasło by wybrali byłyby kontrowersje. Bo za mało kreatywne, bo za oczywiste,  bo zbyt podobne do czegoś co już było. Bo ja wysłałam lepsze i moja kuzynka też wysłała lepsze. 
Można się złościć i walczyć o sprawiedliwość  jak w regulaminie jest limint znaków, a wygrywa znacznie dłuższe hasło. Jak miał być tekst, a wygrywa film, itp.
Ja osobiście nie widzę tu kontrowersji,  nie rozumiem dlaczego zimowe opony nie mogą być zajeździste. Letnie już mogą być? 

Każdy ma prawo do własnej oceny. Wyświetl w wątku >>
0 0

thomasny

#6683131 Napisano: 15.02.2020 20:40:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
yonex napisał(a):

thomasny napisał(a):

Witam, Czy ktoś brał udział w konkursie Continental? Dzisiaj ogłosili zwycięzcę za FB. W konkursie trzeba było stworzyć słowo najlepiej opisujące zimowe opony Continental. Wygrało słowo „Zajeździste”. Wybór moim zdaniem kontrowersyjny, bo nijak ma się do zimowych opon... Kto może proszę o komentarz pod postem z wynikiem konkursu: https://www.facebook.com/ContinentalPL/posts/535047560482096?comment_id=535656237087895¬if_id=1581784616724040¬if_t=feedback_reaction_generic

Dobrze, że nie kupiłem tych gum, bo zajeździłbym samochód. To chyba nie K.Czubówna wybierała ?

No wychodzi na to, że wybierał Grucha. Wyświetl w wątku >>
0 0

thomasny

#6683130 Napisano: 15.02.2020 20:38:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anka3 napisał(a):

thomasny napisał(a):

Witam, Czy ktoś brał udział w konkursie Continental? Dzisiaj ogłosili zwycięzcę za FB. W konkursie trzeba było stworzyć słowo najlepiej opisujące zimowe opony Continental. Wygrało słowo „Zajeździste”. Wybór moim zdaniem kontrowersyjny, bo nijak ma się do zimowych opon... Kto może proszę o komentarz pod postem z wynikiem konkursu: https://www.facebook.com/ContinentalPL/posts/535047560482096?comment_id=535656237087895¬if_id=1581784616724040¬if_t=feedback_reaction_generic



Czy ja wiem czy tak ma się nijak do tematu emotka Dla mnie to fajny przykład słowotwórstwa.

Gdyby wybrali cokolwiek związanego z zimą, nie ma problemu. A tak jest kontrowersja. Wyświetl w wątku >>
0 0

thomasny

#6683128 Napisano: 15.02.2020 20:37:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

A myślałam, że to tylko "madki" się awanturują o wyniki konkursu, bo zdjęcie ich "bombelka" nie wygrało paczki pieluch emotka
Nie wiem, jakie inne słowa były zgłoszone, ale moim zdaniem "zajeździste" to całkiem ciekawa odpowiedź emotka

Tak, pięknie opisuje walory opony zimowej.  Wyświetl w wątku >>
0 0

thomasny

#6683126 Napisano: 15.02.2020 20:36:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koper napisał(a):

thomasny napisał(a):

Witam, Czy ktoś brał udział w konkursie Continental? Dzisiaj ogłosili zwycięzcę za FB. W konkursie trzeba było stworzyć słowo najlepiej opisujące zimowe opony Continental. Wygrało słowo „Zajeździste”. Wybór moim zdaniem kontrowersyjny, bo nijak ma się do zimowych opon... Kto może proszę o komentarz pod postem z wynikiem konkursu: https://www.facebook.com/ContinentalPL/posts/535047560482096?comment_id=535656237087895¬if_id=1581784616724040¬if_t=feedback_reaction_generic

Skandal! Jak komisja konkursowa mogła wybrać hasło, które im się podoba? To jawna niesprawiedliwość.
To jest świetny pomysł, żeby zrobić teraz porządny dym na fb! Piszmy też, dzwońmy, wysyłajmy gołębie pocztowe do organizatora, sponsora, wszystkich dystrybutorów opon! Niech nas usłyszą! Niech wiedzą, że kreatywne konkursy budzą tyle emocji w narodzie.
Niech przy kolejnej promocji postawią na loterię, najlepiej taką z dużą ilością chińskich gadżetów. Wygra więcej ludzi, będzie sprawiedliwie.   emotka

Wyjaśnij mi, jak to hasło ma się do opon zimowych? Wyświetl w wątku >>
0 0

thomasny

#6683119 Napisano: 15.02.2020 20:08:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Witam, Czy ktoś brał udział w konkursie Continental? Dzisiaj ogłosili zwycięzcę za FB. W konkursie trzeba było stworzyć słowo najlepiej opisujące zimowe opony Continental. Wygrało słowo „Zajeździste”. Wybór moim zdaniem kontrowersyjny, bo nijak ma się do zimowych opon... Kto może proszę o komentarz pod postem z wynikiem konkursu: https://www.facebook.com/ContinentalPL/posts/535047560482096?comment_id=535656237087895&notif_id=1581784616724040&notif_t=feedback_reaction_generic Wyświetl w wątku >>
0 1 psotka

thomasny

#6656535 Napisano: 12.11.2019 20:42:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
buziolek napisał(a):

thomasny napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

bethan napisał(a):

yonex napisał(a):

Na razie nikogo nie oszukałem, co najwyżej nie spełniłem częściowo warunków udziału w konkursie. A te w części związanej z zakupem towaru były niemożliwe do spełnienia

emotka emotka emotka

padłam, częściowo nie spełniłeś warunków...
Twoje "częściowe", to jawne oszustwo niestety i k woli ścisłości, dokonane z pełną świadomością, bo wysłałeś nie istniejący numer paragonu  emotka

Mam pytanie do wszystkich hejtujących dzisiaj: dlaczego jak są wpisy o wygranej na "znaleziony paragon" to siedzicie cicho? Aha, to jest OK.

Ty tak serio? 

Jeszcze odnośnie hejtujących: większość z Was wysyła zgłoszenia na kilka różnych osób w jednym konkursie. To Wam oczywiście nie przeszkadza, to jest bardzo uczciwe. To oszustwem nie jest. Wyświetl w wątku >>

thomasny

#6656501 Napisano: 12.11.2019 19:22:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylzab2294 napisał(a):

bethan napisał(a):

yonex napisał(a):

Na razie nikogo nie oszukałem, co najwyżej nie spełniłem częściowo warunków udziału w konkursie. A te w części związanej z zakupem towaru były niemożliwe do spełnienia

emotka emotka emotka

padłam, częściowo nie spełniłeś warunków...
Twoje "częściowe", to jawne oszustwo niestety i k woli ścisłości, dokonane z pełną świadomością, bo wysłałeś nie istniejący numer paragonu  emotka

Mam pytanie do wszystkich hejtujących dzisiaj: dlaczego jak są wpisy o wygranej na "znaleziony paragon" to siedzicie cicho? Aha, to jest OK. Wyświetl w wątku >>
0 0

thomasny

#6656424 Napisano: 12.11.2019 17:27:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylzab2294 napisał(a):

thomasny napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

yonex napisał(a):

kermit napisał(a):

yonex napisał(a):

oto i zdjęcie


A tak z ciekawości co Ci z tego przyjdzie skoro paragonu nie masz, bo nijak go mieć nie możesz?

Zobaczymy... są przepisy KC, jest UOKIK

są, ale Ty stawiasz się w pozycji oszusta sam... Prawo działa w dwie strony emotka  Żebyś czasem sam bata na siebie nie ukręcił, ale może nauczy Cię to logicznego myślenia...

A dlaczego oszust? Ciekawe, czy jest na tym forum choć jedna osoba, która nie wykorzystała (choć w części) zgłoszenia do konkursu X w konkursie Y?  I co to jest wtedy? Przecież w regulaminie niemal każdego konkursu jest przeniesienie praw na organizatora. Bardzo więc proszę, żeby każdy sam się przyjrzał własnym czynom. 

no niestety inaczej nazwać nie można kogoś, kto oszukał agencję wysyłając zmyślony numer paragonu... A Ty chyba sam nie wiesz co piszesz...

OK, czyli jak Ty sobie piszesz zgłoszenie w konkursie X, a następnie tylko w pewnym zakresie je zmieniasz i wysyłasz do konkursu Y to nikogo nie oszukujesz? Wtedy to jest OK? Wyświetl w wątku >>
0 0

thomasny

#6656421 Napisano: 12.11.2019 17:20:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylzab2294 napisał(a):

yonex napisał(a):

kermit napisał(a):

yonex napisał(a):

oto i zdjęcie


A tak z ciekawości co Ci z tego przyjdzie skoro paragonu nie masz, bo nijak go mieć nie możesz?

Zobaczymy... są przepisy KC, jest UOKIK

są, ale Ty stawiasz się w pozycji oszusta sam... Prawo działa w dwie strony emotka  Żebyś czasem sam bata na siebie nie ukręcił, ale może nauczy Cię to logicznego myślenia...

A dlaczego oszust? Ciekawe, czy jest na tym forum choć jedna osoba, która nie wykorzystała (choć w części) zgłoszenia do konkursu X w konkursie Y?  I co to jest wtedy? Przecież w regulaminie niemal każdego konkursu jest przeniesienie praw na organizatora. Bardzo więc proszę, żeby każdy sam się przyjrzał własnym czynom.  Wyświetl w wątku >>
0 0

thomasny

#6656412 Napisano: 12.11.2019 17:10:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

yonex napisał(a):

Nie mam paragonu, a co wyślę to już moja sprawa.

Stań 30 cm przed ścianą i ukłoń się z pełnym impetem, może to coś pomoże emotka

A po co ten hejt? Wyświetl w wątku >>
1 psotka 0