Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

cudaczek121

#6819152 Napisano: 05.11.2021 22:37:24
mia napisał(a):

Oni już skończyli na dzisiaj te bony z Żabki rozsyłać? emotka Czy to idzie jeszcze?

Wygralam przedost dnia i nie mam wygranego bonu na mailu jeszcze
1 mia 0

kokoszka

#6819203 Napisano: 06.11.2021 14:58:48
Jak to jest z tym konkursem Prima?
Przy pierwszych dwóch wysłanych zgłoszeniach przyszły zwrotki na mejla. Przy następnych wysłanych już nie ?  Czy też tak jest u was.
U mnie 0/9  emotka  
0 0

fineessa

#6819262 Napisano: 07.11.2021 12:12:37
Czy w konkursie Oshee podajecieswoj dowód osobisty? Czy to nie przegięcie dla nagród o tak niskiej wartości??
0 0

pioge7

#6819263 Napisano: 07.11.2021 12:13:26
fineessa napisał(a):

Czy w konkursie Oshee podajecieswoj dowód osobisty? Czy to nie przegięcie dla nagród o tak niskiej wartości??

właśnie teraz nad tym siedzę i też się zastanawiam czy wysłać...
0 0

atyde25

#6819264 Napisano: 07.11.2021 12:24:52
kokoszka napisał(a):

Jak to jest z tym konkursem Prima?Przy pierwszych dwóch wysłanych zgłoszeniach przyszły zwrotki na mejla. Przy następnych wysłanych już nie ?  Czy też tak jest u was.
U mnie 0/9  emotka  

Mi tylko przy pierwszym na maila potwierdzenie doszło.Ale bardziej się martwię,że nie dotarły kawiarki 2 wygrane dość dawno  temu:(
1 kokoszka 0

atyde25

#6819265 Napisano: 07.11.2021 12:26:23
Z serii 100 pytań  do czy Berlinki już można wywalić bo czuję jak mnie wypalają  te opakowania.Tak żywym ogniem po ciele.      

dany-duszek

#6819278 Napisano: 07.11.2021 14:08:04
https://www.youtu...%82ek-zr%C3%B3btosam

to ktoś z forum wygrał ten samochód w Lechu i sprzedał?
0 0

masza

#6819292 Napisano: 07.11.2021 17:23:36
atyde25 napisał(a):

kokoszka napisał(a):

Jak to jest z tym konkursem Prima?Przy pierwszych dwóch wysłanych zgłoszeniach przyszły zwrotki na mejla. Przy następnych wysłanych już nie ?  Czy też tak jest u was.U mnie 0/9  emotka  

Mi tylko przy pierwszym na maila potwierdzenie doszło.Ale bardziej się martwię,że nie dotarły kawiarki 2 wygrane dość dawno  temu:(

A nie wysyłali tylko z 1 etapu ?
1 samuraj 0

joan

#6819294 Napisano: 07.11.2021 17:32:22
pioge7 napisał(a):

fineessa napisał(a):

Czy w konkursie Oshee podajecieswoj dowód osobisty? Czy to nie przegięcie dla nagród o tak niskiej wartości??


właśnie teraz nad tym siedzę i też się zastanawiam czy wysłać...


Nie znam konka, ale d.o. można podać wygrywając nagrodę, co ma być poprzez zawarcie umowy gdzieś do urzędu zgłoszona, czyli np. dom / samochód. W pozostałych przypadkach zawsze chroniłam te dane i pytałam o podstawę prawną. Tylko jedna agencja szła w zaparte, ale w końcu odesłałam formularz z pustym polem, a nagroda i tak przyszła. W następnych edycjach konka formularz był już zmieniony po mojemu emotka A jak się kurier upiera... rozemocjonowana otrzymaniem nagrody zupełnym przypadkiem wpisuję przekręcone dane emotka
1 rare85 0

flinta_13

#6819295 Napisano: 07.11.2021 18:09:10
Za jaki etap/tydzień ostatnio.informowal stock??
0 0

dany-duszek

#6819299 Napisano: 07.11.2021 18:28:40
flinta_13 napisał(a):

Za jaki etap/tydzień ostatnio.informowal stock??

już były wyniki za ostatni dzień.

fineessa

#6819309 Napisano: 07.11.2021 19:43:14
joan napisał(a):

pioge7 napisał(a):

fineessa napisał(a):

Czy w konkursie Oshee podajecieswoj dowód osobisty? Czy to nie przegięcie dla nagród o tak niskiej wartości??

właśnie teraz nad tym siedzę i też się zastanawiam czy wysłać...


Nie znam konka, ale d.o. można podać wygrywając nagrodę, co ma być poprzez zawarcie umowy gdzieś do urzędu zgłoszona, czyli np. dom / samochód. W pozostałych przypadkach zawsze chroniłam te dane i pytałam o podstawę prawną. Tylko jedna agencja szła w zaparte, ale w końcu odesłałam formularz z pustym polem, a nagroda i tak przyszła. W następnych edycjach konka formularz był już zmieniony po mojemu emotka A jak się kurier upiera... rozemocjonowana otrzymaniem nagrody zupełnym przypadkiem wpisuję przekręcone dane emotka

Właśnie ja tez zamierzam odesłać z pustym polem jak mi odbiorą nagrodę wartą 50zl to trudno i tak wolę to niż podawanie numeru dowodu osobistego

agusiac87

#6819329 Napisano: 07.11.2021 22:40:15
JAk rozumiecie ten zapis?

dokonać zakupu minimum 1(słownie: jednej) sztuki Produktu Promocyjnego oraz minimum 3 (słownie: trzech) sztuk
różnych produktów, w tym produktów Promocyjnych (nie ma żadnego ograniczenia co
do rodzaju, marki, jak i ceny każdego z tych trzech pozostałych produktów), w dowolnym
Sklepie Promocyjnym

Mam wątpliwości, o co im chodzi, bo rozumiem z tego 2 wersje
a) Kupuję 1 produkt promocyjny i 3 inne produkty (jakiekolwiek z całego marketu)
b) Kupuję 1 produkt promocyjny  i 3 inne produkty, które również mają być promocyjne ?

Wybaczcie mi pytanie, ale ciężko mi się myśli o tej porze emotka  
0 0

mandarynka16

#6819331 Napisano: 07.11.2021 22:55:04
agusiac87 napisał(a):

JAk rozumiecie ten zapis?dokonać zakupu minimum 1(słownie: jednej) sztuki Produktu Promocyjnego oraz minimum 3 (słownie: trzech) sztuk
różnych produktów, w tym produktów Promocyjnych (nie ma żadnego ograniczenia co
do rodzaju, marki, jak i ceny każdego z tych trzech pozostałych produktów), w dowolnym
Sklepie Promocyjnym

Mam wątpliwości, o co im chodzi, bo rozumiem z tego 2 wersje
a) Kupuję 1 produkt promocyjny i 3 inne produkty (jakiekolwiek z całego marketu)
b) Kupuję 1 produkt promocyjny  i 3 inne produkty, które również mają być promocyjne ?

Wybaczcie mi pytanie, ale ciężko mi się myśli o tej porze emotka  

Wg mnie 3 produkty z czego jeden musi być promocyjny
1 emi 0

visserarthur

#6819332 Napisano: 07.11.2021 23:04:38
agusiac87 napisał(a):

JAk rozumiecie ten zapis?dokonać zakupu minimum 1(słownie: jednej) sztuki Produktu Promocyjnego oraz minimum 3 (słownie: trzech) sztuk
różnych produktów, w tym produktów Promocyjnych (nie ma żadnego ograniczenia co
do rodzaju, marki, jak i ceny każdego z tych trzech pozostałych produktów), w dowolnym
Sklepie Promocyjnym

Mam wątpliwości, o co im chodzi, bo rozumiem z tego 2 wersje
a) Kupuję 1 produkt promocyjny i 3 inne produkty (jakiekolwiek z całego marketu)
b) Kupuję 1 produkt promocyjny  i 3 inne produkty, które również mają być promocyjne ?

Wybaczcie mi pytanie, ale ciężko mi się myśli o tej porze emotka  

Ja bym kupił 4, zgodnie z Twoją wersją A, bo trzy pozostałe też mogą być promocyjne, ale nie muszą.
2 emi, Frama 0

emi

#6819333 Napisano: 07.11.2021 23:10:44
visserarthur napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

JAk rozumiecie ten zapis?dokonać zakupu minimum 1(słownie: jednej) sztuki Produktu Promocyjnego oraz minimum 3 (słownie: trzech) sztukróżnych produktów, w tym produktów Promocyjnych (nie ma żadnego ograniczenia co
do rodzaju, marki, jak i ceny każdego z tych trzech pozostałych produktów), w dowolnym
Sklepie Promocyjnym

Mam wątpliwości, o co im chodzi, bo rozumiem z tego 2 wersje
a) Kupuję 1 produkt promocyjny i 3 inne produkty (jakiekolwiek z całego marketu)
b) Kupuję 1 produkt promocyjny  i 3 inne produkty, które również mają być promocyjne ?

Wybaczcie mi pytanie, ale ciężko mi się myśli o tej porze emotka  

Ja bym kupił 4, zgodnie z Twoją wersją A, bo trzy pozostałe też mogą być promocyjne, ale nie muszą.

Tylko jeśli pozostałe są promocyjne to wpada inna ilość losów emotka
Za 1 produkt promocyjny jest tylko 1 punkt
0 0

visserarthur

#6819337 Napisano: 07.11.2021 23:32:32
Emi napisał(a):

visserarthur napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

JAk rozumiecie ten zapis?dokonać zakupu minimum 1(słownie: jednej) sztuki Produktu Promocyjnego oraz minimum 3 (słownie: trzech) sztukróżnych produktów, w tym produktów Promocyjnych (nie ma żadnego ograniczenia codo rodzaju, marki, jak i ceny każdego z tych trzech pozostałych produktów), w dowolnym
Sklepie Promocyjnym

Mam wątpliwości, o co im chodzi, bo rozumiem z tego 2 wersje
a) Kupuję 1 produkt promocyjny i 3 inne produkty (jakiekolwiek z całego marketu)
b) Kupuję 1 produkt promocyjny  i 3 inne produkty, które również mają być promocyjne ?

Wybaczcie mi pytanie, ale ciężko mi się myśli o tej porze emotka  

Ja bym kupił 4, zgodnie z Twoją wersją A, bo trzy pozostałe też mogą być promocyjne, ale nie muszą.

Tylko jeśli pozostałe są promocyjne to wpada inna ilość losów emotka
Za 1 produkt promocyjny jest tylko 1 punkt

A to nie wiem, bo pytanie było ogólne- nawet nie wiem, jakiego konkursu to dotyczy.
0 0

emi

#6819338 Napisano: 07.11.2021 23:39:59
visserarthur napisał(a):

Emi napisał(a):

visserarthur napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

JAk rozumiecie ten zapis?dokonać zakupu minimum 1(słownie: jednej) sztuki Produktu Promocyjnego oraz minimum 3 (słownie: trzech) sztukróżnych produktów, w tym produktów Promocyjnych (nie ma żadnego ograniczenia codo rodzaju, marki, jak i ceny każdego z tych trzech pozostałych produktów), w dowolnymSklepie Promocyjnym

Mam wątpliwości, o co im chodzi, bo rozumiem z tego 2 wersje
a) Kupuję 1 produkt promocyjny i 3 inne produkty (jakiekolwiek z całego marketu)
b) Kupuję 1 produkt promocyjny  i 3 inne produkty, które również mają być promocyjne ?

Wybaczcie mi pytanie, ale ciężko mi się myśli o tej porze emotka  

Ja bym kupił 4, zgodnie z Twoją wersją A, bo trzy pozostałe też mogą być promocyjne, ale nie muszą.

Tylko jeśli pozostałe są promocyjne to wpada inna ilość losów emotka
Za 1 produkt promocyjny jest tylko 1 punkt

A to nie wiem, bo pytanie było ogólne- nawet nie wiem, jakiego konkursu to dotyczy.

Chyba Potrójne wygrywanie.
Zgłaszając się do tej loterii podaje się ilość zakupionych produktów promocyjnych (tylko te) 
0 0

nanajka81

#6819342 Napisano: 08.11.2021 07:03:06
Emi napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Emi napisał(a):

visserarthur napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

JAk rozumiecie ten zapis?dokonać zakupu minimum 1(słownie: jednej) sztuki Produktu Promocyjnego oraz minimum 3 (słownie: trzech) sztukróżnych produktów, w tym produktów Promocyjnych (nie ma żadnego ograniczenia codo rodzaju, marki, jak i ceny każdego z tych trzech pozostałych produktów), w dowolnymSklepie PromocyjnymMam wątpliwości, o co im chodzi, bo rozumiem z tego 2 wersje
a) Kupuję 1 produkt promocyjny i 3 inne produkty (jakiekolwiek z całego marketu)
b) Kupuję 1 produkt promocyjny  i 3 inne produkty, które również mają być promocyjne ?

Wybaczcie mi pytanie, ale ciężko mi się myśli o tej porze emotka  

Ja bym kupił 4, zgodnie z Twoją wersją A, bo trzy pozostałe też mogą być promocyjne, ale nie muszą.

Tylko jeśli pozostałe są promocyjne to wpada inna ilość losów emotka
Za 1 produkt promocyjny jest tylko 1 punkt

A to nie wiem, bo pytanie było ogólne- nawet nie wiem, jakiego konkursu to dotyczy.

Chyba Potrójne wygrywanie.
Zgłaszając się do tej loterii podaje się ilość zakupionych produktów promocyjnych (tylko te) 

na paragonie musisz miec cos z DEVELEY oraz 3 inne produkty typu bułki, ogórek, jogurt. Mi takie paragony bez problemu u nich weryfikacje przechodzą.
2 emi, Frama 0

freyja88

#6819380 Napisano: 08.11.2021 10:07:08
Czy z Lay's Cheetos (Podwójne świętowanie) przychodzą potwierdzenia na maila?
0 0