Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika joan

joan

#7166028 Napisano: 22.03.2024 18:01:21 w Kupię...
Kupię głośnik JBL FLIP Essential lub Essential 2.

Zapraszam na PW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7156901 Napisano: 03.02.2024 15:37:29 w Wkurza mnie...
halliday napisał(a):

Zmiana cennika w Play od 1 marca ceny w cenniku usług podstawowych będą wynosić odpowiednio:

  • minuta krajowego połączenia głosowego i wideo do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych – 0,79 zł,
  • wiadomość SMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych – 0,79 zł,
  • wiadomość MMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych – 0,79 zł.
Więc kto ma starter Play na kartę zalecam jak najszybciej przenieść numer do innej sieci. Bo np. sms konkursy pod numer typu 4321 będą kosztować nasz 0,79gr.

A za to w orange rezygnują pod koniec lutego z opłaty za brak aktywności więc to jest na plus dla tej sieci.


Czy te zmiany cennikowe obejmują również rozmowy & smsy wewnątrz Play?

Jak dotąd wszystko było darmowe (opłata miesięczna za utrzymanie numeru: 5 zł przy zerowych kosztach). Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7155777 Napisano: 29.01.2024 21:42:35 w Smolar
notta napisał(a):

i dlatego nagroda przeszła Ci koło nosa emotka


Tak se właśnie mówię! emotka Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

joan

#7155775 Napisano: 29.01.2024 21:35:36 w Smolar
maixys napisał(a):

Ile zgłoszeń wysyłacie u Smolarka? U nas poszło 8 na Felixa i spalone emotka  
Może ktoś by się chciał wymienić pomysłami jakie wysyłał do Smolara na PW, żeby się wzajemnie zainspirować? 
Na plus, że zakupy konkursowe sumiennie robimy, z wygranych i ponad to nie wydajemy z budżetu domowego.

Wasze zdrówko przy piąteczku, choć rzadko pije to dzisiaj sobie poleje za tą cudowną społeczność.   


Dwa paragony miałam, jedno zgłoszenie poszło. Nie nagrodzili mnie emotka Miałam posłać jedno zgłoszenie fajne i jedno debilne, z tym drugim nie zdążyłam, bom zapomniała o konku emotka Wyświetl w wątku >>
1 maixys 0

joan

#7152410 Napisano: 10.01.2024 20:36:34 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Well well well... 10 dni roku minęło, a już udało mi się 3x NIEwygrać samochodu Toyota! emotka  emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 maryam 0

joan

#7152125 Napisano: 09.01.2024 17:36:09 w Avanti
Do czipsów będą docsy zwrotne, czy da radę przekierować na skrzynkę?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7151010 Napisano: 03.01.2024 20:56:22 w Popraw sobie humor...
Tak mnie naszło pod prysznicem... emotka

Za Lidlem opodal krzaczka / mieszkała Konko Dziwaczka,
co zamiast trzymać się rzeczki / robiła promko wycieczki.
Kok chciała raz u fryzjera / na 3 paragony rozdzielać,
tuż obok była apteka / "Poproszę Colgate 5 deka!"
Była też na paliw stacji / po diesla litr w aplikacji,
pomstuje mugol okropnie: "A niech tę Konkę pech kopnie!"
Z porażek pupę ma twardą / wygrała auto z kokardą,
a przy tym miała fantazję / widziała wszędzie okazje.
Płakała nad paragonem / tik toki kręciła dronem,
bez świąt, urlopu i przerwy / grała licząc na rezerwy.
Wydała ocean kasy / na eski, mydła, kiełbasy,
martwili się inni ludzie / zapominając o cudzie.
Aż wreszcie znalazł się głupi / rzekł "Po co grasz? Można kupić!"
lecz Konka w dziób się zaśmiała / "Kupić?! A takiego wała!"

Wszystkiego naj! w 2024 emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7150050 Napisano: 29.12.2023 12:48:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
moskala22 napisał(a):

W aplikacji coca-cola są bilety do kina do odbioru za kody


Same kody nie wystarczą, trzeba mieć jeszcze uzyskanych ileś poziomów w grach = diamenty. Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7149360 Napisano: 22.12.2023 21:09:18 w Wkurza mnie...
malgosia74 napisał(a):

Ehhh... Wkurza mnie bezmyślność osób które są w znajomych FB i perfidnie " pożyczają" se moje prace 😤😡 (...)


Warto wyszukać tę osobę na naszym forum - akurat kilka lat temu pojawiła się w wątku "plagiaty" emotka Jak widać niektórzy tak potrafią całe życie grać... Wyświetl w wątku >>

joan

#7148213 Napisano: 18.12.2023 22:53:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Aneczka22 napisał(a):

Rozumiem,dziękuje za odpwiedż.A ma może ktoś z was jakieś opakowanie po mydle z napisem  Nivea MEN?


Nie ma nikt, bo mydło w kostce Nivea Men nie istnieje. Wyświetl w wątku >>

joan

#7141457 Napisano: 22.11.2023 14:22:59 w Wkurza mnie...
aerdna napisał(a):

Wkurza mnie, że beznadziejnie celuję w bramki, a moje "samozaparcie" sprawia, że koszt zakupów niejednokrotnie przewyższa nagrodę -> np. Winiary (gdzie doliczamy jeszcze koszt SMS). Mam wrażenie, że wszyscy z forum już tam trafili 50 zł, tylko nie ja... emotka

W całym moim dłuuugim życiu tylko 1x trafiłam w bramkę = koszulkę leszkową emotka Wyświetl w wątku >>
1 aerdna 0

joan

#7140858 Napisano: 20.11.2023 19:03:29 w Czy jest konkurs, w którym trzeba kupić...?
justyna1411 napisał(a):

Ręcznik papierowy i papier toaletowy ? emotka


Ręcznik -> Lidl, Frisco (szczegóły w regulaminach)
cenzurataśma -> Regina rumiankowy z regulaminu (dowolny sklep)
:) Wyświetl w wątku >>

joan

#7139823 Napisano: 16.11.2023 20:06:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Majkii napisał(a):

Paclan z Dino wszędzie tak bez nazwy opisany? Przechodzą weryfikacje te paragony?


Nie wiem, czy przechodzą weryfikację, gdyż nie wygrałam tam nic (jeszcze), ale to loteria w 1 sieci organizowana przez Smolara, więc muszą przejść emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7139787 Napisano: 16.11.2023 18:28:52 w Dyskusje o wynikach konkursu
parad0x napisał(a):

(...) Czy Wam się wydaje, że stworzenie takiej grafiki, takiej żeby wszystko z nią było w porządku, kończyny nie miały 6 palców itp. to jest taka bułka z masłem a żeby wygrać przy użyciu AI konkurs to wystarczy skopiować zadanie konkursowe jako prompt do ChatGPT, DALL-E, Bing czy innego Midjourney? 
Jeśli tak to zachęcam do korzystania do woli w ten sposób z AI. Żebyście tylko nadążyli odbierać wygrane paczki od kurierów 🤣... (...)


Nic mi się nie wydaje, bo jestem tego PEWNA emotka

Mój facet z nudów grafiki w AI tworzy, codziennie mnie tym częstuje w ilościach yyy sporych. A tworzy to dla siebie "branżowo" albo na cele prywatne (np. urodziny), żadnego związku z konkami owe prace nie posiadają. Bułka z masłem to mało powiedziane emotka

A co do wygrywania konków -> jak zawsze obowiązuje zasada, że "jak sobie pościelisz..." Makiety 3D też kiedyś organizatorom wysyłano i w pizdoo sie temat stracioł, skończyło się januszowanie emotka Była era makiet, potem era filmików, teraz era AI. Dekady lecą, jo jeszcze dychom, a spryciarskie triki przemijają bezpowrotnie emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7126310 Napisano: 25.09.2023 20:44:10 w WC - rozmowy o wszystkim
Mój facet po zajęciach znalazł za wycieraczką ulotkę wyborczą - nie wiecie może, czy to będzie loteria bramkowa organizowana przez Smolara? Jakie czasy wygrywają? Pls pw! emotka
Wyświetl w wątku >>

joan

#7125992 Napisano: 24.09.2023 14:14:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kod

Czy przy konku dresowym Danio w Żappce macie opcję "swipe up"? Mógłby mi ktoś sprawdzić? emotka

Nieaktualne, thx. Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7124795 Napisano: 19.09.2023 18:10:45 w Wkurza mnie...
To przy okazji wrzucę link do konka (nie wiem, czy jest już w bazie). W każdym razie: o co to chodzi, że 4 ROŻNE osoby zamieszczają słowo w słowo taką samą pracę emotka

https://www.faceb...s2KQMRegAGfXsiaZtSMl

"Hej kosmito! Jestem tak podekscytowany, że mogę z Tobą rozmawiać! Na Ziemi mamy wiele różnych rzeczy (...)"

To również ChatGPT? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7123735 Napisano: 14.09.2023 20:34:45 w Sport
baxter napisał(a):

A ja wręcz odwrotnie, ustawiłam głos dość wysoko by choć trochę poczuć się jak na trybunach emotka


Mam za równy tydzień badanie z medycyny pracy -> muszę się oszczędzać! emotka Wyświetl w wątku >>
1 baxter 0

joan

#7123732 Napisano: 14.09.2023 20:29:38 w Sport
pioge7 napisał(a):

Boże... ale jestem mokry od tych nerwów 😂😂😂😂
Brawo brawo i jeszcze raz brawo emotka  w sobotę będzie pięknie emotka


Emocje takie, że oglądałam ten mecz bez dźwięku (żeby nie osiwieć) emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7122359 Napisano: 08.09.2023 16:56:48 w WC - rozmowy o wszystkim
agakaz2 napisał(a):

Jeju co tu się znowu zadziało w MDM

Się zastanawiam, czy któryś z prześladowanych panów się ostatnio nie rozwiódł... emotka Wyświetl w wątku >>