Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

anionimowo

#7065082 Napisano: 01.12.2022 15:12:31
Hej, wszystkim mam do Was pytanie
Jak Wy wygrywacie w konkursach promocyjnych z limitem znaków
Ja co jakiś czas do nich wracam i porzucam, ponieważ nigdy nic nie wygrywam w nich
Piszę wierszyki i coś z morałem i coś śmiesznego, chyba wszystko próbowałam i nic.
Naprawdę nie wiem już co robić, a wasze posty tylko zachęcają mnie do brania udziału.
I mam przy tym duży fun ale jednocześnie frustruje mnie, że nigdy dosłownie nic nie wygrałam w promocyjnych konkursach

Podziw dla Was wszystkich!
0 0

deva

#7065085 Napisano: 01.12.2022 15:13:37
Czy ktoś jeszcze nie dostał bonu do żabki, bo u mnie nie ma 🙄
0 0

anialistopad

#7065087 Napisano: 01.12.2022 15:14:37
deva napisał(a):

Czy ktoś jeszcze nie dostał bonu do żabki, bo u mnie nie ma 🙄Tak 

Tak ją jeszcze nie mam
0 0

deva

#7065092 Napisano: 01.12.2022 15:16:12
anialistopad napisał(a):

deva napisał(a):

Czy ktoś jeszcze nie dostał bonu do żabki, bo u mnie nie ma 🙄Tak 

Tak ją jeszcze nie mam

Dziękuję 🌹
0 0

sabaka

#7065095 Napisano: 01.12.2022 15:17:46
deva napisał(a):

anialistopad napisał(a):

deva napisał(a):

Czy ktoś jeszcze nie dostał bonu do żabki, bo u mnie nie ma 🙄Tak 

Tak ją jeszcze nie mam

Dziękuję 🌹

Stary dostał. Ja jeszcze nie
1 deva 0

fan-mandaryny

#7065096 Napisano: 01.12.2022 15:18:14
Ja też nie mam bonu do Żabki jak coś. emotka
0 0

deva

#7065097 Napisano: 01.12.2022 15:18:46
fan-mandaryny napisał(a):

Ja też nie mam bonu do Żabki jak coś. emotka

Dziękuję, nie jestem sama🌹

anionimowo

#7065132 Napisano: 01.12.2022 16:11:05
@gnieszk@ napisał(a):

aleksandra008 napisał(a):

anionimowo napisał(a):

Hej konkursowicze, mam do Was pytanieNie mam szczęścia w konkursach promocyjnych z limitowanymi znakami nigdy nie udało mi się tam nic wygraćMożecie tylko zdradzić czy receptą są rymowanki, czy zwykła proza
Bo nie wiem już co próbować, czego nie wyśle to nigdy nic  emotka

Nie chcą powiedzieć ci co wygrywają, rozumiesz to pieniądze.

Ale dlaczego. Ja odpowiem i to naprawdę szczerze. Wygrywają zarówno rymowanki jak i proza. 

Dziękuje o taką odpowiedź mi chodziło, to nic trzeba dalej próbować może się w końcu uda
1 sabaka 0

lasiglasty

#7065134 Napisano: 01.12.2022 16:14:34
maryjane napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

A gdzie są te bony? Bo ja mam tylko jakiś plik tekstowy z informacją jak płacić, a tam dwa numery, to są te bony? Jak tym płacić  emotka

Dostałam informację od dobrej duszyczki , że kod ten KW  podaje się kasjerowi emotka

Dziekuję za podpowiedź. Czyli w mojej Żabie będą cyrki z realizacją, bo oni tam nigdy o niczym nie wiedzą emotka
0 0

daisygirl

#7065136 Napisano: 01.12.2022 16:16:03
anionimowo napisał(a):

Dziękuje o taką odpowiedź mi chodziło, to nic trzeba dalej próbować może się w końcu uda

Mnie się wydaje że trzeba mieć farta w danym momencie i trafić w gust czytającego, wygrywałam czasem gniotami w moim odczuciu, a czasem jak się starałam to nic z tego emotka  hitem było jak durnowatą rymowanką wygrałam w konku $ a osoba z rodziny, która zjadła zęby na tematyce w jakiej był konkurs (to akurat ocierało się o techniczne rzeczy) i napisała epopeję pełną konkretów nie dostała nic emotka  

anionimowo

#7065140 Napisano: 01.12.2022 16:20:33
visserarthur napisał(a):

aleksandra008 napisał(a):

anionimowo napisał(a):

Hej konkursowicze, mam do Was pytanieNie mam szczęścia w konkursach promocyjnych z limitowanymi znakami nigdy nie udało mi się tam nic wygraćMożecie tylko zdradzić czy receptą są rymowanki, czy zwykła proza
Bo nie wiem już co próbować, czego nie wyśle to nigdy nic  emotka

Nie chcą powiedzieć ci co wygrywają, rozumiesz to pieniądze.

Odpowiadanie na takie pytania (uprzedzając złośliwości: nie odpowiedziałem "rymowanki, czy proza"), a jeszcze bardziej ich zadawanie, jest po prostu głupie- w każdym konkursie czyta ktoś inny... poza tym naiwne byłoby stwierdzić "napiszę rymowankę, to wygram", liczy się treść. Czy "to pieniądze"?- może tak, może nie, osobiście bardziej lubię loterie, a skoro ktoś wyrobił sobie przez lata próbowania, niepowodzeń swoje "know how", to dlaczego ma, szczególnie sfrustrowanym nowicjuszom, zdradzać...
(Ps: Ojej, ojej, napisałam w życiu 3 hasła, nie wygrałam, więc wy mi powiedźcie, a najlepiej wymyślcie mi hasło emotka )


Ale czy czytała Pani ze zrozumieniem? Nikt tu nie pisał o wymyślaniu komuś hasła. Rymowanki były skrótem myślowym, to jest oczywiste, że zawartość jest ważna ale po prostu nie miałam pojęcia w jakiej formie ugryźć ten kawałek ciasta. Czy może w formie rymowanki czy prozy czy czegoś innego. I zakładanie z góry, że ktoś wysłał w życiu trzy hasła też jest dziwne. Ja grzecznie zapytałam, a Pani niepotrzebnie z takim tonem odpowiada, ale mimo wszystko dziękuje za odpowiedź. Chciałam tylko wiedzieć minimalne minimum, w którym pomogła mi już jedna formumowiczka. I na przyszłość nie trzeba w tak pasywnie-agresywny sposób komuś odpisywać  emotka
Życzę miłego dzionka  emotka  
0 0

anionimowo

#7065141 Napisano: 01.12.2022 16:24:42
daisygirl napisał(a):

anionimowo napisał(a):

Dziękuje o taką odpowiedź mi chodziło, to nic trzeba dalej próbować może się w końcu uda

Mnie się wydaje że trzeba mieć farta w danym momencie i trafić w gust czytającego, wygrywałam czasem gniotami w moim odczuciu, a czasem jak się starałam to nic z tego emotka  hitem było jak durnowatą rymowanką wygrałam w konku $ a osoba z rodziny, która zjadła zęby na tematyce w jakiej był konkurs (to akurat ocierało się o techniczne rzeczy) i napisała epopeję pełną konkretów nie dostała nic emotka  

Oooo, super dziękuje ślicznie, czyli jednym słowem próbować wszystkiego i się nie poddawać  emotka
Może wysyłanie bardziej ciekawych (według mnie zgłoszeń) i mniej ciekawych w tym samym etapie jest jakimś sposobem
Jeszcze raz ślicznie dziękuje emotka
0 0

FBmarta22

#7065142 Napisano: 01.12.2022 16:25:15
lasiglasty napisał(a):

maryjane napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

A gdzie są te bony? Bo ja mam tylko jakiś plik tekstowy z informacją jak płacić, a tam dwa numery, to są te bony? Jak tym płacić  emotka

Dostałam informację od dobrej duszyczki , że kod ten KW  podaje się kasjerowi emotka

Dziekuję za podpowiedź. Czyli w mojej Żabie będą cyrki z realizacją, bo oni tam nigdy o niczym nie wiedzą emotka

U mnie luz, podeszłam do kasy, powiedziałam, że sorry ale mam bony i w samoobsługowej placić nie mogę i w dodatku, nie ma kodu kreskowego więc będę dyktować emotka  i dziewczyna żadnego problemu nie miała emotka

daisygirl

#7065143 Napisano: 01.12.2022 16:26:00
anionimowo napisał(a):

Oooo, super dziękuje ślicznie, czyli jednym słowem próbować wszystkiego i się nie poddawać  emotka
Może wysyłanie bardziej ciekawych (według mnie zgłoszeń) i mniej ciekawych w tym samym etapie jest jakimś sposobem
Jeszcze raz ślicznie dziękuje emotka

jedno jest pewne, kto nie próbuje nie pije szampana emotka  

nanajka81

#7065147 Napisano: 01.12.2022 16:35:16
deva napisał(a):

Czy ktoś jeszcze nie dostał bonu do żabki, bo u mnie nie ma 🙄

ja również nie mam

EDIT: Właśnie doszedł mail z jednym załącznikiem w którym są napisane kody.
1 deva 0

adamadam

#7065149 Napisano: 01.12.2022 16:44:35
Mam krótkie pytanie bo jutro wysyłają karty przedpłacone z "Milka od nowa" Delikatesy Centrum  Karlsbad.

czy te karty są od razu aktywne? bo dawno nic od nich nie wygrałem
0 0

anialistopad

#7065153 Napisano: 01.12.2022 16:49:48
Woolite nie przychodzą powiadomienia na Onet? Wysyłałam teraz dla koleżanki i ona 1 raz tam grała i nie dostała tego rabatu do answers 
0 0

simonapp

#7065175 Napisano: 01.12.2022 17:44:25
emotka  Czy ktoś wie, do którego dnia odesłać paragony z DESPERADOSA? 
      (Może ktoś pytał w Agencji)
0 0

cleo25

#7065190 Napisano: 01.12.2022 18:12:57
anialistopad napisał(a):

Woolite nie przychodzą powiadomienia na Onet? Wysyłałam teraz dla koleżanki i ona 1 raz tam grała i nie dostała tego rabatu do answers 

Też nie dostałam, również onet.
0 0

jarekaska

#7065192 Napisano: 01.12.2022 18:18:56
Na tlen też nie miałam potwierdzenia z Woolite
0 0