Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)

fryz

#7356198 Napisano: 18.05.2026 12:26:51
100 z reginy
1 wiesia30 0

agakaz2

#7356288 Napisano: 18.05.2026 16:13:54
looll kod do zabki od zubra na maila
0 0

Calliope22

#7356482 Napisano: 19.05.2026 13:22:21
Rogalik 7 days 🤣 a ja się łudziłam, że to będzie koperta i 20 tys 🤡 że im się chciało robić te dodatkowe losowanie
1 atyde25 0

Deana714

#7356489 Napisano: 19.05.2026 13:29:34
Bilety podwójne Juwenalia Kraków na dzień 22 i 23 maja- FedEx
0 0

fryz

#7356532 Napisano: 19.05.2026 15:26:04
100 z minutki do mokate emotka
0 0

dziób_dziób1321

#7356538 Napisano: 19.05.2026 15:34:07
Everydayme Gillette Venus 2026 w Hebe ->dotarł do mnie wygrany zestaw (wcześniej przesyłka nie mogła zostać dostarczona, bo nie było dołączonych dokumentów).
1 atyde25 0

kaka72

#7356588 Napisano: 19.05.2026 18:56:51
Kody na bliki z Roshen
0 0

kuoka

#7356593 Napisano: 19.05.2026 19:09:07
Karta do Kauflandu z XTRA konkursu.
0 0

Yolobolo

#7356727 Napisano: 20.05.2026 10:42:23
Bon do żaby z Bakomy
1 agakaz2 0

FBkasia17

#7356739 Napisano: 20.05.2026 11:04:14
Karta XTRA do Kaufland, inpost, bez żadnych podpisów
0 0

atyde25

#7356762 Napisano: 20.05.2026 11:36:38
Dobra mam wartość ponad 103 zeta tego Gilletta . Maszynka Miami z rączką i 3 zapasowe ostrza Pro. Wiele hałasu o nic. Ale mój kurier znany z GLS wcześniej z DPD. Z 15 lat będzie jak się znamy. Nerwy gratis do paczki. Muszę mu kupić prezent coś z promo może %.
0 0

mczarna

#7356811 Napisano: 20.05.2026 12:50:16
10 zł do Żabki z Żubra
0 0

asia670

#7356915 Napisano: 20.05.2026 17:29:25
3 stoweczki z Balcerzaka 😊
0 0

agakaz2

#7356919 Napisano: 20.05.2026 17:37:47
balcerzak grillove 100
0 0

agakaz2

#7356923 Napisano: 20.05.2026 18:03:35
bakoma men z zabki - 50 zl gratulacje i bon od razu
0 0

fryz

#7356937 Napisano: 20.05.2026 18:49:36
100 z balcerzaka emotka
0 0

aja

#7357011 Napisano: 21.05.2026 08:35:08
Wczoraj przelew 300zł -1 wygrana z kwietnia i 2 z maja oraz u męża 200zł -2 z maja,Balcerzak ,,Spróbuj szczęścia"
0 0

malgol

#7357013 Napisano: 21.05.2026 08:46:38
„Święta w porządku!” Leclerc- robot Bosch, dpd
0 0

agakaz2

#7357025 Napisano: 21.05.2026 09:37:12
kolejne 10zl z zubra do zabki
0 0

Luiza37

#7357048 Napisano: 21.05.2026 10:22:22
Mail z bonem do Żabki od Bakoma MEN.
1 agakaz2 0