SZUKAM....

viviean

#6767533 Napisano: 02.03.2021 18:37:42
atyde25 napisał(a):

[quote=Chyba się szykują do wysyłki bo dziś dostałam maila,że chcą mi dać kolczyki zamiast zestawu kosmetyków bo poprzedni laureaci nie spełnili warunków formalnych.
I teraz mam dylemat czy wolę kolczyki czy zestaw .
No ale chyba kolczyki sama nie wiem:(

katrin1]

sosna napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

sosna napisał(a):

Szukam informacji, czy Columbit wysyłał nagrody z konkursu Loreal w Hebe. 

Kolczyków jeszcze nie dostałam 

Dziękuję za odpowiedź. Ja czekam na kosmetyki.

Kosmetyków tez nie było jeszcze

Też czekam na kosmetyki
0 0

inska

#6767534 Napisano: 02.03.2021 18:44:31
Szukam, gdzie można kupić produkty Salatino z Graala, byłam dzisiaj w kilku lokalnych sklepach i nie ma, może w jakiejś sieciówce ktoś widział?
0 0

maryam

#6767535 Napisano: 02.03.2021 18:55:32
inska napisał(a):

Szukam, gdzie można kupić produkty Salatino z Graala, byłam dzisiaj w kilku lokalnych sklepach i nie ma, może w jakiejś sieciówce ktoś widział?

w Netto wczoraj kupione.
1 inska 0

29renata

#6767538 Napisano: 02.03.2021 19:08:51
inska napisał(a):

Szukam, gdzie można kupić produkty Salatino z Graala, byłam dzisiaj w kilku lokalnych sklepach i nie ma, może w jakiejś sieciówce ktoś widział?

w Kauflandzie
2 inska, joan 0

banka-manka

#6767541 Napisano: 02.03.2021 19:45:01
inska napisał(a):

Szukam, gdzie można kupić produkty Salatino z Graala, byłam dzisiaj w kilku lokalnych sklepach i nie ma, może w jakiejś sieciówce ktoś widział?

Lewiatan.
Są też w Żabce, ale nie zawsze.

majchrowski

#6767553 Napisano: 02.03.2021 20:49:35
Poszukuję rabatu do Leroy Merlin
0 0

Kiciunia21

#6767582 Napisano: 03.03.2021 00:50:35
inska napisał(a):

Szukam, gdzie można kupić produkty Salatino z Graala, byłam dzisiaj w kilku lokalnych sklepach i nie ma, może w jakiejś sieciówce ktoś widział?

Na Dino duży plakat reklamowy. Pewnie są emotka
1 inska 0

Gość: cherry_coke

#6767658 Napisano: 03.03.2021 12:02:27
Szukam (ponownie emotka ) kogoś kto podzieli się ze mną kodem do sklepu H&M z banku ING
0 0

luk1990

#6767660 Napisano: 03.03.2021 12:12:30
czy ma ktoś może jakąś zniżkę do answear?
0 0

fiona25

#6767695 Napisano: 03.03.2021 14:46:47
cherry_coke napisał(a):

Szukam (ponownie emotka ) kogoś kto podzieli się ze mną kodem do sklepu H&M z banku ING

Bardzo chciałam się podzielić, ale okazało się,ze HM zniknął z oferty rabatowej banku...
0 0

inska

#6767728 Napisano: 03.03.2021 17:21:55
banka-manka napisał(a):

inska napisał(a):

Szukam, gdzie można kupić produkty Salatino z Graala, byłam dzisiaj w kilku lokalnych sklepach i nie ma, może w jakiejś sieciówce ktoś widział?

Lewiatan.
Są też w Żabce, ale nie zawsze.

z tych podanych miałam najbliżej do Żabce  jednak sałtki Graala tam to nie Salatino
0 0

banka-manka

#6767729 Napisano: 03.03.2021 17:27:26
inska napisał(a):

banka-manka napisał(a):

inska napisał(a):

Szukam, gdzie można kupić produkty Salatino z Graala, byłam dzisiaj w kilku lokalnych sklepach i nie ma, może w jakiejś sieciówce ktoś widział?

Lewiatan.
Są też w Żabce, ale nie zawsze.

z tych podanych miałam najbliżej do Żabce  jednak sałtki Graala tam to nie Salatino

Szkoda, ja wczoraj w swojej kupiłam.
1 inska 0

domika

#6767730 Napisano: 03.03.2021 17:30:55
banka-manka napisał(a):

inska napisał(a):

banka-manka napisał(a):

inska napisał(a):

Szukam, gdzie można kupić produkty Salatino z Graala, byłam dzisiaj w kilku lokalnych sklepach i nie ma, może w jakiejś sieciówce ktoś widział?

Lewiatan.
Są też w Żabce, ale nie zawsze.

z tych podanych miałam najbliżej do Żabce  jednak sałtki Graala tam to nie Salatino

Szkoda, ja wczoraj w swojej kupiłam.

Są w intermarche i Stokrotce emotka
1 inska 0

biokoo

#6767739 Napisano: 03.03.2021 18:52:53
hej,
dawno mnie tu nie bylo emotka mam pytanie czy warto cos pograc czy nastaly suche czasy dla starych graczy? emotka ciezko teraz cokolwiek wygrac? emotka
0 0

nitka310

#6767748 Napisano: 03.03.2021 19:58:07
Ma ktoś zniżkę/kod do H&M (zakupy online)?
0 0

marzanna

#6767871 Napisano: 04.03.2021 12:35:05
Mam pytanie do osób, które wygrały telewizor w loterii Develey w halach: czy dostaliście protokół przekazania nagrody lub jakiś inny dokument mogący stanowić podstawę do gwarancji?
0 0

aniunia1900

#6767911 Napisano: 04.03.2021 14:32:51
Gdzie mozna kupic ketchup develey z dobrze opisanym paragonem? 
0 0

nitka310

#6767918 Napisano: 04.03.2021 15:10:19
aniunia1900 napisał(a):

Gdzie mozna kupic ketchup develey z dobrze opisanym paragonem? 

Carrefour

Gość: mariolakal

#6767935 Napisano: 04.03.2021 16:58:10
Gdzie można kupić jakieś śledzie, makrele w puszce marki Lisner /w sosie pomidorowym lub oleju/ ? W kaufie, lidlu, dino, biedronce, polo brak... emotka
0 0

estrelitta

#6767937 Napisano: 04.03.2021 17:03:50
marzanna napisał(a):

Mam pytanie do osób, które wygrały telewizor w loterii Develey w halach: czy dostaliście protokół przekazania nagrody lub jakiś inny dokument mogący stanowić podstawę do gwarancji?

Niestety nie było żadnego dokumentu 
1 marzanna 0