Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fiona25

fiona25

#7050024 Napisano: 29.09.2022 18:31:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
melancholia napisał(a):

fiona25 napisał(a):

Czy ktoś miał problem z wysłaniem zgłoszenia na konkurs Bref w Stokrotce? Jak debil zostawiłam to sobie na ostatni dzień no i mam...Nie mam żadnego komunikatu ,że coś jest nie tak a przycisk "wyślij" nie działa... Nic nie dały próby na innych urządzeniach lub z innej przeglądarki emotka

Tak się dzieje w formularzach Smolara, gdy masz w tekście jakieś nieodpowiednie słowo albo znak, np. ' Trzeba to usunąć i wtedy przechodzi normalnie.

No i wszystko jasne ,dzięki za wiadomość ... będę mądrzejsza następnym razem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#7049817 Napisano: 28.09.2022 22:40:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś miał problem z wysłaniem zgłoszenia na konkurs Bref w Stokrotce? Jak debil zostawiłam to sobie na ostatni dzień no i mam...Nie mam żadnego komunikatu ,że coś jest nie tak a przycisk "wyślij" nie działa... Nic nie dały próby na innych urządzeniach lub z innej przeglądarki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6872760 Napisano: 28.07.2022 12:37:29 w Wkurza mnie...
kynio1234 napisał(a):

fiona25 napisał(a):

Loteria Whiskas a konkretnie dodawanie zdjęcia paragonu...konkurencja będzie mniejsza o jedną "kociarę" bo ja się poddaję emotka

wyślij zdjęcie messengerem do siebie samej, zapisz je i po problemie:) 

Tak już też próbowałam , wielkość jest ok a jednak coś im nie gra. Nie wiem czy to nie kwestia tego,że paragon mam z Rossmana i na każdym zdjęciu widać na środku jakby cień z prześwitującego napisu KLUB na czerwonym tle , który mają na odwrocie paragonu.Własnie zauważyłam,że na czarnym tle ten cień nie jest tak widoczny, zaraz spróbuję ,może teraz pójdzie  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6872722 Napisano: 28.07.2022 10:19:46 w Wkurza mnie...
Loteria Whiskas a konkretnie dodawanie zdjęcia paragonu...konkurencja będzie mniejsza o jedną "kociarę" bo ja się poddaję emotka Wyświetl w wątku >>
1 rooney 0

fiona25

#6861205 Napisano: 24.05.2022 18:29:44 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Tic tac ... ja dla Ciebie porzuciłam focha na konkursy , no weź - pokaż, że warto emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6851000 Napisano: 23.03.2022 15:05:41 w Gratulacje! Dla wygranych!
Zielonaszpilka , domika - gratuluję serdecznie , piękna wygrana  emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6850041 Napisano: 17.03.2022 09:17:50 w Czy informują/ informowali?
nanajka81 napisał(a):

madllen napisał(a):

rainbowdash napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Czy informowali już z „Razem całym sercem” Loveli Columbita? Wiem, że w regulaminie było info, że zwycięzcy nagród zostaną poinformowani do 11 lutego. Sama strona konkursowa Lovela.pl/konkurs już nie działa, mimo, że konkurs kończy się 14.04 (zgodnie z regulaminem). Jakoś nikt się nie chwalił na forum za ostatni etap. A tym bardziej głównymi nagrodami.

Gdzies na Facebooku pod tym postem konkursowym widziałam odpowiedz Lovela ze zwycięzcy zostali poinformowani. Szkoda 

To jest jakaś tajemnicza sprawa, tyle nagród niby a z forum tylko chyba 1 osoba wygrała. Konkurs trwał wiele dni i codziennie  prawie 50 nagród… nie wierze 

Nie codziennie tylko na cały konkurs było łącznie 50 nagród. Jedna nagroda dziennie plus na koniec wybierano 3 główne. Kojarzy mi się, że było więcej wpisów o wygranej w tym konkursie. Mnie niestety nie nagrodzili emotka . Moim zdaniem konkurs już dawno rozwiązany a pewnie laureaci już mają nagrody w domu. 

na forum widziałam wpisy wygranych, chyba nawet tym 5 tyś ktoś się chwalił ale pewna nie jestem. W każdym razie konkurs rozwiązany, zakończony.

Mnie się wydaje, że głównej na forum nie było , ktoś sie chwalił ale chyba zestawem .No ale oczywiście mogę się mylić  emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6850037 Napisano: 17.03.2022 09:00:18 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

fiona25 napisał(a):

gosiak351 napisał(a):

wkurza mnie, że mam takie stany lękowe, że nie mam na nic siły, kilka konkursów mi przepadło a ja nie umiem przełamać swojego stuporu, 

mam to samo...i chyba muszę poszukać pomocy , sama tego chyba nie ogarnę. Przytulam mocno emotka

Badaliście poziom B12?

Masz rację , powinnam zbadać , w przeszłości miałam już niski poziom , Molekin B12 wyciągnął mnie z problemów zdrowotnych , z którymi 4 lekarzy różnych specjalności przez pół roku sobie nie poradziło. Wtedy to nie były stany lękowe ale przy okazji tej sytuacji dowiedziałam się ,że B12 a raczej jego niski poziom na owe stany może mieć wpływ. Dzięki za przypomnienie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6849881 Napisano: 16.03.2022 13:11:21 w Wkurza mnie...
gosiak351 napisał(a):

wkurza mnie, że mam takie stany lękowe, że nie mam na nic siły, kilka konkursów mi przepadło a ja nie umiem przełamać swojego stuporu, 

mam to samo...i chyba muszę poszukać pomocy , sama tego chyba nie ogarnę. Przytulam mocno emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6849591 Napisano: 15.03.2022 08:28:44 w Avanti
daisygirl napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

cb656 napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

W Lay'sach wystarczy odesłać paragon z etapu, w którym się wygrało? Czy trzeba dołączyć też z poprzednich, w których się nie wygrało? 

Z ciekawości zapytam: a co szkodzi wysłać wszystkie razem, skoro i tak są to już paragony bezużyteczne? emotka To taki akt dobrej woli przecież, Organizator też człowiek, umie docenić gest. emotka ...a nawet, gdyby tak się zdarzyło, w co mocno wątpię emotka że na jedno z tych przegranych zgłoszeń na końcu fuksem trafisz nagrodę pocieszenia z rezerwy, to przecież list z paragonami mają już u siebie i mogą to zweryfikować, a oszczędzasz pieniążki za kolejną wysyłkę poleconym priorytetem. emotka

Już tłumaczę. Na paragonie z poprzedniego etapu mam zakup na inny konkurs, który czeka na rozwiązanie. Zazwyczaj tak nie robię, ale tu zadecydował przypadek emotka  

ja potrafie mieć 5-6 konkursów na paragonie XD ale u nas na wsi to sie wsciekaja przy kasie jesli ktos sobie zyczylby np osobne wydruki na to czy tamto

Ja też tak mam , moze się kiedyś na tym przejadę ale miewam po 3 konkursowe produkty na jednym paragonie.No ale u mnie to wynika z beznadziejnej skuteczności - to chyba byłby cud jakbym wygrała w dwóch konkach/loteriach w podobnym czasie emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6849113 Napisano: 11.03.2022 10:43:34 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
zielonaszpilka napisał(a):

fiona25 napisał(a):

olunka napisał(a):

Box Haribo -DPD

Była wcześniej jakaś informacja, że dzisiaj będzie kurier? 

Był mail od dpd o nadaniu przesyłki i mail od Redheads, że wysłali paczkę i przesyłają w załączniku protokół odbioru (prosili o wydrukowanie, podpisanie i zeskanowanie). Na razie poszła tylko część paczek. Kurier miał informacje, że są dokumenty zwrotne, ale przy paczce ich nie było (było tylko to co na mailu). Możliwe, że przy kolejnej wysyłce dokumenty zwrotne już dołączą emotka

Dziękuję  emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6848996 Napisano: 10.03.2022 17:09:52 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
aniolka2310 napisał(a):

Czy wszyscy dostali dzisiaj boxy z Haribo? 

Nie, ja nadal czekam , ale mój jeszcze nie wysłany bo nie mam maila , o którym piszą forumowicze. Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6848995 Napisano: 10.03.2022 17:08:50 w Gratulacje! Dla wygranych!
Brawo,brawo,brawo emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 magie1982 0

fiona25

#6848960 Napisano: 10.03.2022 15:09:33 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
olunka napisał(a):

Box Haribo -DPD

Była wcześniej jakaś informacja, że dzisiaj będzie kurier?  Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6848036 Napisano: 04.03.2022 21:00:58 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

mia napisał(a):

(wkurza mnie) Wszystko. emotka Przepraszam, ale musiałam gdzieś to dzisiaj z siebie wyrzucić. A mimo że w konkursach już praktycznie nie istnieję, to to forum nadal jest mi najbliższe.emotka

emotka uf, ufff... Nie jestem w tej frustracji sam. emotka

A nie pogniewacie się jeśli ja też się podłączę ?  emotka   Wyświetl w wątku >>
3 cb656, mia, kalka 0

fiona25

#6847040 Napisano: 28.02.2022 13:28:13 w moje dzisiejsze wygrane :)
Haribo Party box  1/1 emotka  To takie małe pocieszenie po ostatnich fatalnych tygodniach emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6844295 Napisano: 14.02.2022 10:30:49 w WC - rozmowy o wszystkim
nitka310 napisał(a):

toka napisał(a):

Nie wiecie czy można zadzwonić do lekarza po e-poradę z bólem gardła zeby wylądować na zwolnieniu a nie na tescie covid ?

Tak jak już ktoś napisał, zależy od lekarza. Powiem tak, ja, mój syn i brat mieliśmy taki bol gardła że trudno było nam przelykac nawet ślinę, na szczęście dostaliśmy skierowania na test - wszyscy wynik pozytywny (2 dni temu, skończyłam izolacje)  brat jeszcze tego samego dnia co skierowanie na test dostał gorączki i kaszel, syn trochę kaszlał, ja miałam wszystkie objawy jakie są tylko możliwe ale na szczęście nie jednocześnie ale jakby to powiedzieć rzutowo.

Dokładnie tak , moja sąsiadka i koleżanka - ból gardła taki ,że jak stwierdziła gdyby potrwał długo to by z głodu zdechła bo nie była w stanie nawet wody przełknąć nie skucząc z bólu, oprócz tego zatoki... Teleporada - skierowanie na test i wynik pozytywny. Druga koleżanka , pełen wachlarz objawów przeziębieniowych , teleporada - bez skierowania na test, zwolnienie lekarskie. Tak więc zależy na kogo trafisz... Wyświetl w wątku >>
1 nitka310 0

fiona25

#6843712 Napisano: 10.02.2022 16:13:08 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
adamo86 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Ptasie mleczko: (

Ostatnio w poniedziałek kilka osób dostało przypomnienie o wygranej mimo, że pierwszego maila nie dostali.Więc może jest jeszcze jakaś nadzieja i dla nas emotka

Nadzieja umiera ostatnia...obyś miał rację  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6843644 Napisano: 10.02.2022 12:46:01 w Avanti
magdalena_g napisał(a):

Czy na przelew z VII etapu "Podwójnego wygrywania" ktoś czeka jeszcze?

Ja czekam Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6843225 Napisano: 08.02.2022 13:47:19 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
slomkab napisał(a):

Avanti jak zwykle nic emotka

Nie jesteś sama...  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0