Reklama na e-Konkursy.info

Lay's

|< << < 166 167 168 169 170 171172 173 174 175 176 > >> >|

monisss

Cytuj wiadomość#6336986 czwartek, 23 marzec 2017, 10:18:32
FBpawel4 napisał(a):

monisss napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):

kwadracik napisał(a):

defed napisał(a):

40min. temu wysłałam zgłoszenie, teraz nie idzie... Co oni tam majstrują?  emotka

A przed sekundą poszło.

Nasze genialne też poszło! Yuppppi! mamy BigSmartTv! Pooglądamy sobie w wypasionym full HD meczyki! Ale fajnie. (to się nazywa kreowaniem marzeń a podatek od nich kosztował tylko 4 zł-koszt dwóch paczek Laysów) emotka

heh ja tez myslalam,ze mam haslo na TV emotka i nawet koszulki nie ma, no ale trzymam kciuki za Was;)

@moniss - paka przystojniaków z korpo dziękuje Ci za pozytywny komentarz i jeśli tylko koszulkę wygramy, to się z Tobą uroczyście wymienimy za jakąś fajną bluzeczkę Twą. Życzymy Ci ponadto wygranej własnej takoż! emotka emotka

nie ma za co:) hahah ok, choć wolałabym własną emotka nie zwykłam zamieniać się garderobą emotka
0 0

FBpawel4

Cytuj wiadomość#6336988 czwartek, 23 marzec 2017, 10:20:14
aurorcia napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

monisss napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):

kwadracik napisał(a):

aurorcia - gdzieś nam się pałęta pod kopułką, że już chyba koszulkę masz...Więc coś już kreatywnego wymyśliłaś? Pozdrawiamy emotka

Owszem, ale koszulka nie wpadła na to genialne hasełko wg mnie, tylko na inne emotka

Czyli wiesz już jakim wilczym tropem podążać. Zazdraszczamy zatem. Pokrętne są bowiem meandry komisyjnych gustów emotka
0 0

zonka78

Cytuj wiadomość#6336990 czwartek, 23 marzec 2017, 10:22:17
aurorcia napisał(a):

monisss napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):

kwadracik napisał(a):

defed napisał(a):

40min. temu wysłałam zgłoszenie, teraz nie idzie... Co oni tam majstrują?  emotka

A przed sekundą poszło.

Nasze genialne też poszło! Yuppppi! mamy BigSmartTv! Pooglądamy sobie w wypasionym full HD meczyki! Ale fajnie. (to się nazywa kreowaniem marzeń a podatek od nich kosztował tylko 4 zł-koszt dwóch paczek Laysów) emotka

heh ja tez myslalam,ze mam haslo na TV emotka i nawet koszulki nie ma, no ale trzymam kciuki za Was;)

Z mojego hasła byłam dumna cały weekend, domownicy mówili, że bilety na bank!  emotka Nawet koszulki na to hasło nie mam emotka

U mnie jeszcze lepiej. Koszulkę wygrało hasło o którym myślałam" słabe, ale ciul zobaczymy" a te trzy które były pewniakami na trzy tv emotka  nic, zero.
0 0

FBpawel4

Cytuj wiadomość#6336991 czwartek, 23 marzec 2017, 10:22:28
niunia-k napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):

cb656 napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):

Tym razem hasło jest genialne i nie tylko mnie się tak wydaje ale i kolegom z biura, bo myślało nad nim z tuzin ludzi

emotka Rety, gdybyż to było takie proste... Im więcej osób "myśli" nad hasłem, tym ono jest lepsze, powiadasz? emotka No to jest dopiero myślenie życzeniowe, pogratulować emotka emotka
Swoją drogą, strasznie to zgrany zespół, skoro kilkanaście osób jest w stanie się ze sobą dogadać i MYŚLEĆ WSPÓLNIE.
Do niedawna tak połączyć rdzenie umiały tylko procesory komputerowe emotka

Tworzymy jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny i zjawiskowy zespół. Nie ma to jak wespół w zespół, czyż nie? Poza tym lepiej jak grupa łebskich typów wybiera spośród kilkudziesięciu haseł to jedno. Przecież każdy wymyślał swoje a nie wszyscy myśleli nad jednym. Tu nie trzeba odhumanizowanego komputera tylko kilka kreatywnych pomyślunków emotka Ot takie tam przemyślenia w odpowiedzi na sarkazm emotka

Oczywiście życzę wygrania głównej emotka

Ale tu zastanawiam się jak podzielicie się wygraną emotka  

Tradycyjnie oddamy na licytacje na cele charytatywne! Nie samą kasą człowiek żyje, a dobre uczynki wracają. Grunt to się dobrze bawić i poczuć ten dreszczyk emocji w trakcie ogłaszania wyników. A jeśli przy okazji dobry uczynek się zrobi... emotka

paula9891

Cytuj wiadomość#6336992 czwartek, 23 marzec 2017, 10:23:09
niunia-k napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):

cb656 napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):

Tym razem hasło jest genialne i nie tylko mnie się tak wydaje ale i kolegom z biura, bo myślało nad nim z tuzin ludzi

emotka Rety, gdybyż to było takie proste... Im więcej osób "myśli" nad hasłem, tym ono jest lepsze, powiadasz? emotka No to jest dopiero myślenie życzeniowe, pogratulować emotka emotka
Swoją drogą, strasznie to zgrany zespół, skoro kilkanaście osób jest w stanie się ze sobą dogadać i MYŚLEĆ WSPÓLNIE.

Tworzymy jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny i zjawiskowy zespół. Nie ma to jak wespół w zespół, czyż nie? Poza tym lepiej jak grupa łebskich typów wybiera spośród kilkudziesięciu haseł to jedno. Przecież każdy wymyślał swoje a nie wszyscy myśleli nad jednym. Tu nie trzeba odhumanizowanego komputera tylko kilka kreatywnych pomyślunków emotka Ot takie tam przemyślenia w odpowiedzi na sarkazm emotka

Ja tak samo. I dlatego wolę wygrywać samodzielnie, bo dzieląc wygraną na tuzin ludzi... Hmm emotka  
0 0

paula9891

Cytuj wiadomość#6336993 czwartek, 23 marzec 2017, 10:24:23
FBpawel4 napisał(a):

niunia-k napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):

cb656 napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):Tym razem hasło jest genialne i nie tylko mnie się tak wydaje ale i kolegom z biura, bo myślało nad nim z tuzin ludzi

Tradycyjnie oddamy na licytacje na cele charytatywne! Nie samą kasą człowiek żyje, a dobre uczynki wracają. Grunt to się dobrze bawić i poczuć ten dreszczyk emocji w trakcie ogłaszania wyników. A jeśli przy okazji dobry uczynek się zrobi... emotka

A to zmienia postać rzeczy emotka  Podziwiam! emotka
0 0

FBpawel4

Cytuj wiadomość#6336996 czwartek, 23 marzec 2017, 10:25:36
zonka78 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

monisss napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):

kwadracik napisał(a):

defed napisał(a):

A przed sekundą poszło.

Z mojego hasła byłam dumna cały weekend, domownicy mówili, że bilety na bank!  emotka Nawet koszulki na to hasło nie mam emotka

U mnie jeszcze lepiej. Koszulkę wygrało hasło o którym myślałam" słabe, ale ciul zobaczymy" a te trzy które były pewniakami na trzy tv emotka  nic, zero.

zonka78 napisał(a):

U mnie jeszcze lepiej. Koszulkę wygrało hasło o którym myślałam" słabe, ale ciul zobaczymy" a te trzy które były pewniakami na trzy tv  nic, zero.

zonka78 - -gratulujemy tej koszulki. Z tego co piszesz to Kuba skoczy i kupi jeszcze z dwadzieścia paczek i wyślemy wszystkie nasze hasła, skoro wg. Waszej opinii wygrywają. Zdywersyfikujemy szanse. Dziękujemy za podpowiedź! emotka
0 0

julia1264

Cytuj wiadomość#6336997 czwartek, 23 marzec 2017, 10:26:04
[quote=
lubiemakaron napisał(a):

basku napisał(a):

basku] prosze pochwalcie sie jakimi zdjeciami udalo sie wam wygrac telefony? emotka   dzieci, dorosli, cale postacie, sama twarz? itp emotka
moze byc priv

0 0

FBpawel4

Cytuj wiadomość#6336998 czwartek, 23 marzec 2017, 10:26:49
FBpawel4 napisał(a):

zonka78 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

monisss napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):

kwadracik napisał(a):

defed napisał(a):

A przed sekundą poszło.

zonka78 napisał(a):

U mnie jeszcze lepiej. Koszulkę wygrało hasło o którym myślałam" słabe, ale ciul zobaczymy" a te trzy które były pewniakami na trzy tv  nic, zero.

zonka78 - -gratulujemy tej koszulki. Z tego co piszesz to Kuba skoczy i kupi jeszcze z dwadzieścia paczek i wyślemy wszystkie nasze hasła, skoro wg. Waszej opinii wygrywają "Takie se". Zdywersyfikujemy szanse. Dziękujemy za podpowiedź! emotka

0 0

FBpawel4

Cytuj wiadomość#6336999 czwartek, 23 marzec 2017, 10:29:46
niunia-k napisał(a):

Nie chodziło mi o kasę emotka   Sama omijam takie nagrody emotka

Tylko zastanawiałam się nad tym kogo wybierzecie z grupy skoro tylko dwie osoby pojadą emotka

Akurat o tym , że dobro powraca wiem dobrze emotka

Jeśli to będzie wyjazd, to pojadą osoby, które kochają piłkę najbardziej. Jeśli to będzie 4 osoby to wylosujemy dwie! Zawsze jest jakieś wyjście! emotka

paula9891

Cytuj wiadomość#6337000 czwartek, 23 marzec 2017, 10:31:53
FBpawel4 napisał(a):

niunia-k napisał(a): Nie chodziło mi o kasę emotka   Sama omijam takie nagrody emotka

Tylko zastanawiałam się nad tym kogo wybierzecie z grupy skoro tylko dwie osoby pojadą emotka

Akurat o tym , że dobro powraca wiem dobrze emotka

Jeśli to będzie wyjazd, to pojadą osoby, które kochają piłkę najbardziej. Jeśli to będzie 4 osoby to wylosujemy dwie! Zawsze jest jakieś wyjście! emotka

A tam nie jest tak, że zwycięzca jedzie "obowiązkowo"?

zonka78

Cytuj wiadomość#6337005 czwartek, 23 marzec 2017, 10:39:26
FBpawel4 napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):

zonka78 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

monisss napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):

kwadracik napisał(a):

defed napisał(a):

A przed sekundą poszło.

zonka78 napisał(a):

zonka78 - -gratulujemy tej koszulki. Z tego co piszesz to Kuba skoczy i kupi jeszcze z dwadzieścia paczek i wyślemy wszystkie nasze hasła, skoro wg. Waszej opinii wygrywają "Takie se". Zdywersyfikujemy szanse. Dziękujemy za podpowiedź! emotka

Powodzenia emotka  pamiętajcie, że każde zgłoszenie na inną osobę bo inaczej nic nie zweryfikujecie emotka
0 0

FBpawel4

Cytuj wiadomość#6337012 czwartek, 23 marzec 2017, 10:47:49
FBpawel4 napisał(a):

cb656 napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):

Tworzymy jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny i zjawiskowy zespół. Nie ma to jak wespół w zespół, czyż nie? Poza tym lepiej jak grupa łebskich typów wybiera spośród kilkudziesięciu haseł to jedno. Przecież każdy wymyślał swoje a nie wszyscy myśleli nad jednym. Tu nie trzeba odhumanizowanego komputera tylko kilka kreatywnych pomyślunków (...) a wygraną tradycyjnie oddamy na licytacje na cele charytatywne! Nie samą kasą człowiek żyje, a dobre uczynki wracają. Grunt to się dobrze bawić i poczuć ten dreszczyk emocji w trakcie ogłaszania wyników. A jeśli przy okazji dobry uczynek się zrobi...

emotka Ot takie tam przemyślenia w odpowiedzi na sarkazm emotka

No to masz dopiero pozytywne wejście emotka Tutaj ludzie przepadają za takimi ofiarnymi dla innych. A wielu już było przed wami - choćby wściekły czy jemu podobni, urządzający zmasowane akcje wespół w zespół dla ratowania ludzkości, zbierali po forum nagrody, by je później przekazywać "bardziej potrzebującym" emotka
Najważniejsze, że duch czynienia dobra w narodzie nie ginie, a reszta jest tylko legendą... emotka

cb656 masz chyba jakieś dziwne fobie i złe doświadczenia. Twój awatar zresztą nam nieco podpowiada, bo wiadomo kim był Jack w Lśnieniu Stanleya Kubricka. Nie znamy żadnych historii "wściekłego" ani innych jemu podobnych i nie interesuje nas to. My chcemy się dobrze bawić a nie napinać się emotka emotka

0 0

marzena2210

Cytuj wiadomość#6337019 czwartek, 23 marzec 2017, 10:55:44
O jakim konkursie mowa z tymi koszulkami?

bethan

Cytuj wiadomość#6337023 czwartek, 23 marzec 2017, 10:57:13
marzena2210 napisał(a):

O jakim konkursie mowa z tymi koszulkami?

kibicewygrywaja.pl

agniehaha89

Cytuj wiadomość#6337025 czwartek, 23 marzec 2017, 11:02:18
pepsi-cola pepsi-cola i drużyna strzeli gola !!
1 0

agniehaha89

Cytuj wiadomość#6337029 czwartek, 23 marzec 2017, 11:07:09
niunia-k napisał(a):

Tylko że to już nie jest pepsi - cola emotka

Chociaż pamiętam te szklane butelki i wspaniały smak  emotka

niby tak, ale fundator nagród to  Pepsi-Cola General Bottlers Poland sp. z o.o czyli jakby nie patrzeć nadal jest to pepsi-cola emotka  

luko922

Cytuj wiadomość#6337036 czwartek, 23 marzec 2017, 11:18:05
Mogliby już jakieś świeże wyniczki wrzucić emotka

FBpawel4

Cytuj wiadomość#6337046 czwartek, 23 marzec 2017, 11:28:29
cb656 napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):

masz chyba jakieś dziwne fobie i złe doświadczenia. Twój awatar zresztą nam nieco podpowiada, bo wiadomo kim był Jack w Lśnieniu Stanleya Kubricka.
Nie znamy żadnych historii "wściekłego" ani innych jemu podobnych i nie interesuje nas to.
My chcemy się dobrze bawić a nie napinać się emotka emotka

emotka Od zabawy to jestem tu ja, a reszta się tylko spina - i z tego własnie się jawnie naśmiewam.
Tak, tak, w tym świecie tylko prawdziwy wariat ma odwagę innym w oczy rzucić, co mysli. emotka
Reszta zwykle kreuje się na tych "lepszych" emotka
Ludzkość w swojej historii powtarza się, mody, "wynalazki", osiągnięcia dublują się zupełnie niezależnie od siebie. Nie musicie "znać" emotka mechanizmów działania wściekłego czy innych, by stosować podobne, uznając je za własne odkrycie emotka Tak to działa. Po czasie dopiero historia dokonuje podsumowań emotka

Ja i moja ekipa doceniamy ludzi z poczuciem humoru, naśmiewanie się jawne zaś z "Bogu ducha winnych", tylko może "nieco myślących inaczej" i "nie tak bystrych" uważamy za niestosowne. To wszak nie ich wina, że się napinają. Napiętnowania zaś wymaga ewidentne wpuszczanie tu "w maliny" naiwnych, którzy wierzą w każde słowo pisane. To powinno być wyłapywane i korygowane. emotka
0 0

paula9891

Cytuj wiadomość#6337051 czwartek, 23 marzec 2017, 11:35:13
FBpawel4 napisał(a):

cb656 napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):

masz chyba jakieś dziwne fobie i złe doświadczenia. Twój awatar zresztą nam nieco podpowiada, bo wiadomo kim był Jack w Lśnieniu Stanleya Kubricka.
Nie znamy żadnych historii "wściekłego" ani innych jemu podobnych i nie interesuje nas to.
My chcemy się dobrze bawić a nie napinać się emotka emotka

emotka Od zabawy to jestem tu ja, a reszta się tylko spina - i z tego własnie się jawnie naśmiewam.
Tak, tak, w tym świecie tylko prawdziwy wariat ma odwagę innym w oczy rzucić, co mysli. emotka
Reszta zwykle kreuje się na tych "lepszych" emotka
Ludzkość w swojej historii powtarza się, mody, "wynalazki", osiągnięcia dublują się zupełnie niezależnie od siebie. Nie musicie "znać" emotka mechanizmów działania wściekłego czy innych, by stosować podobne, uznając je za własne odkrycie emotka Tak to działa. Po czasie dopiero historia dokonuje podsumowań emotka

Ja i moja ekipa doceniamy ludzi z poczuciem humoru, naśmiewanie się jawne zaś z "Bogu ducha winnych", tylko może "nieco myślących inaczej" i "nie tak bystrych" uważamy za niestosowne. To wszak nie ich wina, że się napinają. Napiętnowania zaś wymaga ewidentne wpuszczanie tu "w maliny" naiwnych, którzy wierzą w każde słowo pisane. To powinno być wyłapywane i korygowane. emotka

A ktoś tutaj się napinał, bo nie zauważyłam? emotka
0 0
|< << < 166 167 168 169 170 171172 173 174 175 176 > >> >|