Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

cb656

#6849007 Napisano: 10.03.2022 17:54:39
pionas jak to jest z tym wyszukiwaniem? Używasz na stronie dwóch różnych mechanizmów wyszukiwania? emotka

Konkretny przykład, mam adres do sprawdzenia, klikam w lupkę, wklejam adres, wynik negatywny.
No to klikam dodaj konkurs, wklejam TEN SAM ADRES i tu niespodzianka, bo okazuje się, że jednak znalazł. emotka
O co chodzi?

https://www.gov.p...ojewody--edycja-2022

Szukanie przez lupkę:


Dodawanie konkursu:

0 0

cb656

#6848124 Napisano: 05.03.2022 18:57:06
1940bruce1973 napisał(a):

...przy klikaniu w "Kontakt" wyskakuje mi niezmiennie... lista konkursów.  emotka emotka

Bo w stopce jest źle podlinkowany emotka
Ale nawet tam nie ma informacji o Adminach
https://www.e-konkursy.info/kontakt
1 brucee 0

cb656

#6848121 Napisano: 05.03.2022 18:51:10
pionas napisał(a):

...nie jestem robotem i niestety nie jestem w stanie po pracy poświęcać kilkunastu godzin dziennie tak jak to było jeszcze kilka lat temu, zresztą wtedy nie pracowałem emotka a teraz nie umiem połączyć pracy na etacie, z rodziną i kilkoma godzinami pracy na stronie, starzeję się emotka

No tak. Coś o tym wiem emotka Starość nie radość emotka A qrdę powinno być inaczej! emotka
Chciałbym być japońskim emerytem i jeździć po świecie obowiązkowo z aparatem zawieszonym na szyi. emotka
0 0

cb656

#6848118 Napisano: 05.03.2022 18:35:42
pionas napisał(a):

Co do komunikacji ze mną to owszem lepiej napisać prywatną wiadomość, bo na forum wejdę tracę powiadomienie i zapominam, pracuję na pełnym etacie, do tego dom i rodzina, nie usprawiedliwiam się ale raz jeszcze zaznaczam że stronę traktuję hobbistycznie

emotka Załatwione. Zrozumiałem i dziękuję. emotka

cb656

#6848060 Napisano: 05.03.2022 08:23:57
pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas do cholery, gdzie Ty masz oczy

poważnie pytasz?
...gdy cenzurowałem było źle, gdy puszczam co leci jest źle... nie wiem kto z kogo robi wariata...
napiszę też tutaj, jeśli widzisz błąd w opisie konkursu (zła kategoria, zła nagroda, zły rodzaj nagrody czy zły opis konkursu)
kliknij w koniczynkę lub "Błąd" i opisz co jest nie tak... Jeśli konkurs już jest na stronie to wklej w uwadze link do niego...

No poważnie, poważnie niestety. emotka
Od zawsze gryzła mnie nierówność. Społeczna też emotka Chodzi o nierówne traktowanie, czy jak to ująłeś: "robienie z kogoś wariata".

Hołowczyc przekroczył prędkość o 40 km/h... Normalnemu Kowalskiemu sąd zaraz by zabrał prawo jazdy, samochód, wsadził do kacetu, komornik zaharabciłby pół majątku... Ale nie, przecież to taki sympatyczny, znany człowiek. W końcu kierowca rajdowy, to chyba umie jeździć szybko, no nie? W dodatku ma tylu fanów. Pogłaskajmy go po główce, on przeprosi i załatwione. No, Krzysiu, przepraszamy cię, ale jakaś symboliczna kara musi być. To pokiwamy ci paluszkiem, oj, oj, ty, ty!

Regulamin ekonków zawierał zapis o karalności umieszczania podpowiedzi do konkursów w komentarzach. No to stwórzmy sobie kącik dla VIPów w ukrytej części forum i miejmy w nosie tę zasadę! VIP nie musi dodawać do bazy 10 konkursów miesięcznie, bo tak samo będzie miał punktowane udzielnie podpowiedzi do konkursu innym VIPom. W tychże samych komentarzach, tylko ukrytych przed wzrokiem planktonu konkursowego. No bo co się będziemy przejmować, "nasi" są równiejsi!

CeBe umieścił w opisie żarcik, dopisek od siebie, absolutnie nie wpływający na kontekst... TO NIEDOPUSZCZALNE! Trzeba wyciąć, usunąć, a w ogóle to on za dużo się rozpisuje, wystarczy tylko, by zamieścił link do Regulaminu, to każdy zainteresowany może sobie sam przeczytać...

Trudno Adrian, przyzwyczaiłeś mnie do tego faktu, że UMIESZ jednak czytać uważnie i reagować emotka
Co w tym dziwnego, że oczekuję takiego samego równego traktowania WSZYSTKICH? Wszystkich innych opisów emotka
Powiadasz, że nie cenzurujesz, a to ciekawe, wiesz? To może zlikwiduj ten bufor w postaci zatwierdzania przez administrację - po prostu niech każdy konkurs wrzucony przez kogoś ukazuje się w bazie OD RAZU, bez czekania na jakieś lipne zatwierdzenie. To strata czasu jest. emotka

Gdy wymienialiśmy uwagi na PW sam przyznałeś, że to pewniejszy kanał do przekazywania zgłoszeń, bo bywa, że coś umyka, tak że ten... Ludkowie zgłaszają, nie bojsia. Zgłaszają błędy, piszą komentarze, a i tak na reakcję trzeba czasem poczekać długo, a czasem się nawet nie doczekać.

Ja piszę o pryncypiach, Adrian. O pewnych generalnych założeniach. Że one są dobre, tylko w praktyce ich realizacja jest taka sobie. Stworzyłeś temat do zgłaszania swoich uwag i ja to robię. Życzliwie, z nadzieją, że przeczytasz i naprawisz. Że czasem agresywnie? Cóż... święty nie jestem. Ale i tak kocham zawsze wszystkich ludzi... emotka emotka
Może tylko zwierzęta bardziej, bo one nie udają lepszych, niż są emotka
0 0

cb656

#6848045 Napisano: 04.03.2022 21:51:16
Proszę bardzo, przykład bieżący: https://www.e-kon...za-karte-wielkanocna
kachna1111 nie zadała sobie trudu, by doczytać, do jakiej kategorii pasuje ów konkurs.
WRRRRRRR... emotka Bo to nie jest ANI aktualny, ANI  na fejsie,  tylko PRZEDE WSZYSTKIM LOKALNY,
 DLA UCZNIÓW, w DODATKU PLASTYCZNY
!!!!
pionas do cholery, gdzie Ty masz oczy????!!!!!! emotka


tradycyjny konkurs plastyczny, który polega na zaprojektowaniu okolicznościowej kartki. Czekamy na prace uczniów szkół podstawowych, mieszkających lub uczących się na terenie gminy Wołomin, przygotowane w 3 kategoriach wiekowych:
Kategoria A – dla uczniów szkół podstawowych: kl. I-III,
Kategoria B – dla uczniów szkół podstawowych: kl. IV-VI,
Kategoria C – dla uczniów szkół podstawowych: kl. VII-VIII.

0 0

cb656

#6847972 Napisano: 04.03.2022 15:39:27
1940bruce1973 napisał(a):

Mam spore zastrzeżenia do konkursów, pojawiających się w bazie, a zgłaszanych od pewnego czasu przez bliżej nieznanych, nie mających tutaj swych stron profilowych - nomen omen - Użytkowników ...

Mnie również zastanawia, jak w ogóle jest możliwe zgłoszenie konkursu przez kogoś bez zalogowania... A są takie konkursy, gdzie w polu "konkurs nadesłał" widnieje jakaś nazwa, niepodlinkowana wcale do żadnego profilu.
I właśnie - Bruce poruszyła ważny temat - kto właściwie w takim wypadku odpowiada za jakość opisu? Ten nieznany ktoś, czy Admin, który to przyklepał i umieścił w bazie?
Zdarzały się już wcześniej przypadki, że moje skrupulatne opisy konkursów ktoś (pionas?) skracał i wyrzucał rzeczy istotne z punktu widzenia konkursowicza, na co wielokrotnie skarżyłem się na forum, pomstując i zgrzytając zębami.
Nie rozumiem tej polityki. emotka
1 brucee 0

cb656

#6847276 Napisano: 01.03.2022 13:52:04
TO NIE JEST NORMALNE! emotka Nie podoba mi się. emotka
0 0

cb656

#6846829 Napisano: 26.02.2022 17:30:49
pionas czy ten obszar pływającej belki górnej zaznaczony na screenie musi być taki ogromny? emotka Nie da się tego przebudować? Pole "lupki" można przenieść do jednego rzędu z menu, zmniejszyć logo...
Ta belka nie zmienia swojego rozmiaru, kiedy przewijam stronę w dół. Mogłaby równie dobrze, zachowując użyteczną swoją funkcjonalność, mieć rozmiar jedynie szerokości tekstu menu grafiki logo.
Przecież na monitorach w formacie 16:9 (a takie są chyba najpopularniejsze) obszar użyteczny kurczy się prawie o połowę! Jeśli do tego dorzucić jeszcze szerokość reklamy, która jest zawsze dyżurna na szczycie, to jest masakra jakaś. emotka

Proszę, nie pisz, że mogę wyłączyć wyświetlanie paska zakładek w przeglądarce, to się odrobinę poszerzy. emotka
I nie skorzystam także z rady przejścia na tablet, trzymany w układzie pionowym. Używam PC/laptopa i tak będzie jeszcze długo. emotka

0 0

cb656

#6845346 Napisano: 18.02.2022 13:07:30
pionas kiedy się w profilu Użytkownika kliknie w tę cyferkę przy punktach karnych, to przenosi na początek całego topu z karniakami ze wszystkimi wpisami od początku istnienia topu. emotka
W poprzedniej wersji po takim samym kliknięciu była lista wpisów dotyczących tylko tego Użytkownika. emotka
0 0

cb656

#6845205 Napisano: 17.02.2022 23:09:13
renata1107 napisał(a):

kajeczka napisał(a):

...Nie miałam również powiadomienia o wynikach, a konkurs zaznaczony był zieloną kropką  emotka

Podbijam temat, nie otrzymuję powiadomień o wynikach konkursu. Korzystam z nowej wersji.

Nie ma, nie będzie, nie nalegać. emotka
https://www.e-kon...?strona=222#p6820272

https://www.e-kon...?strona=220#p6819118

cb656

#6845188 Napisano: 17.02.2022 20:57:54
adamo86 napisał(a):

Nie wiem czy ktoś o tym pisał ale... nie da się w prywatnych wiadomościach odwrócić kolejności? Żeby najnowsze były na górze? w sensie już jak się wejdzie w konkretną konwersację emotka To jest na jakiejś bazie danych? Może "order by" wystarczy odwrócić?

Jeśli dobrze rozumiem, chodzi nam o to samo, tylko inaczej realizowane...
Od początku zmian, czyli od października o to proszę emotka

W starej wersji na moją prośbę (emotka dzięki, Mistrzu) poprawiłeś niedogodność polegającą na tym, że kiedy po otrzymaniu powiadomienia o nowej PW wchodziło się do skrzynki odbiorczej i klikało w tę nową wiadomość, ona otwierała się i wyświetlała zawartość od samej góry - poprawiłeś, by przewijała się strona do ostatnio nieczytanej.
Pliizzz, zrób znów to samo (znów na moją prośbę emotka ) w owej doskonalszej, nowej wersji e-konków
emotka

Napisano: 25.10.2021 10:06:48
1 adamo86 0

cb656

#6844343 Napisano: 14.02.2022 13:34:31
pionas długie nicki nie są widoczne w całości...

0 0

cb656

#6843789 Napisano: 10.02.2022 21:28:09
Nie podoba mi się brak odpowiedzi od Admina na wiadomość prywatną. Ile można czekać? Dzień? Dwa? Rozumiem inne obowiązki, ale... Szanujmy się wzajemnie.

edit następnego dnia:
@pionas jesteś usprawiedliwiony. Jak sytuacja się uzdrowi, przypomnę się. emotka emotka
0 0

cb656

#6842891 Napisano: 07.02.2022 08:08:38
blanca napisał(a):

Akurat tutaj zdjęcie jest dodane, tylko u Ciebie wyświetla się koniczyna...

Zwróciłaś uwagę, że piszę o przeglądarce w smartfonie, nie w komputerze?
emotka

Na co komu zabieranie cennego miejsca na wyświetlaczu smartfona?!

0 0

cb656

#6842874 Napisano: 07.02.2022 00:13:49
netka2000 napisał(a):

....czy nie dałoby się przy konkursach dzisiaj dodanych podać liczbę konkursów dodanych? Już mnie boli palec od scrollowania.

Pytałem o to wcześniej, pionas odpowiedział tradycyjnie, że nie przewiduje takiego ruchu. Przykro mi. Tym bardziej, że w poprzedniej wersji strony to był mój pomysł, by przenieść tę informację liczbową na samą górę, by po wejściu do sekcji "dzisiaj dodane" od razu było widać, czy coś się zmieniło od poprzedniej wizyty i czy trzeba scrolować, czy można sobie odpuścić.
A "nowa" strona miała być ponoć lepsza. Jak wychodzi w praniu, różne przydatne funkcjonalności ze starej wersji zostały w nowej zabrane. emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka

W temacie przesadnego scrolowania emotka Dotyczy listy konkursów (w dowolnej kategorii).
pionas nie proszę O WYJAŚNIENIE, DLACZEGO tak zrobiłeś, że jeśli w opisie zabrakło ilustracji dodanej podczas zgłoszenia, to wyświetla się koniczynka, która zajmuje prawie dwa razy tyle miejsca, co obrazek - i co jest moim zdaniem bez sensu, bo koniczynkę w całej okazałości wszyscy znają i kochają, jak pszczółkę Maję, już prędzej zrozumiałbym, gdyby te proporcje były odwrócone i miejsca na koniczynkę byłoby mniej, niż na obrazek dodany. emotka
PROSZĘ O TAKĄ ZMIANĘ W KODZIE, by w opisie konkursów, gdzie brakuje obrazka dodanego z zewnątrz, obszar wyświetlania koniczynki OGRANICZYĆ, albo wręcz całkiem zlikwidować. emotka Na co komu zabieranie cennego miejsca na wyświetlaczu smartfona?! emotka Ile można scrolować i scrolować, by zobaczyć następny konkurs z listy?! Czy ta koniczynka to jakaś Monica Bellucci, by się na nią lampić i lampić? No nie przesadzajmy... emotka
WAŻNE
TYM BARDZIEJ, że przecież są konkursy, gdzie NIE MA ANI GRAFIKI ZEWNĘTRZNEJ, ANI KONICZYNKI!!!! No helou, PIONAS, o co kaman??!  emotka


...co Ci chłopie szkodzi, by ZREDUKOWAĆ koniczynkę do takiej postaci?! emotka emotka emotka emotka

0 0

cb656

#6842743 Napisano: 05.02.2022 20:38:44
UZUPEŁNIENIE
Przyszedł mail weryfikacyjny, klikam w link, każe się logować, to robię i doopa. emotka

0 0

cb656

#6842737 Napisano: 05.02.2022 19:49:10
Założenie nowego konta przebiega dziwnie. To znaczy... procedura weryfikacyjna się nie powiodła, nie dostałem maila potwierdzającego. W spamie też nie ma. Ale po kolei, bo to, co się dzieje, jest właśnie DZIWNE.
Zalogować się niby można, niby jestem na nowym koncie, ale system uparcie twierdzi, że nie jestem.
No jak nie jestem, skoro widzę, że jestem i nawet mogę buszować po zakamarkach konta, wiadomości, powiadomienia, wszystko.
PRAWIE wszystko, bo samego profilu nie chce wyświetlić. Jak zwykle pokażę to w pięciu krokach obrazkowo.


No to klikam, by wysłać nowy, bo poprzedni wcale nie dotarł. I wtedy system się rozwala:




Pojawia się informacja o błędzie. Wracam. Sprawdzam w profil (nadal jestem zalogowany). Klikam "MÓJ PROFIL"


No i kolejny błąd.


Nadal jestem zalogowany, buszuję po swoim koncie, widzę nazwę, wiadomości, powiadomienia... Jedyne co działa, to WYLOGUJ
0 0

cb656

#6842697 Napisano: 05.02.2022 14:53:37
cb656 napisał(a):

Dziwna sprawa z tymi powiadomieniami, nie rozgryzłem jeszcze tego klucza... emotka Jedne powiadomienia, jak w nie kliknę i potem wracam do skrzynki powiadomień, znikają już po tym kliknięciu, a inne nie. Zostają i trzeba je usuwać ręcznie. O co tu chodzi? emotka

PODBIJAM.
(edit) pionas mam pewne domysły, ale muszę się jeszcze metodycznie temu przyjrzeć, upewnić się.  Mam bowiem wrażenie, że to, czy powiadomienia zostają lub znikają, zależy od TOPU, którego dotyczą. Będę to teraz śledzić uważnie i notować, skąd znikają, a skąd nie... emotka
0 0

cb656

#6841102 Napisano: 28.01.2022 17:29:04
pionas zliczanie konkursów dodanych przez użytkownika chyba ocipiało, bo na forum podaje "minus jeden", choć w profili usera - "zero". emotka emotka

0 0