Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

cb656

#6837026 Napisano: 12.01.2022 11:42:51
pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):pionas formularz dodawania konkursów zaczyna się od pola, w który należy wpisać adres internetowy do sprawdzenia.Przez pomyłkę (bo schowek mi się nie zapisał poprawnie) wkleiłem tam zwykły tekst, który nie był adresem, a system tego nie rozpoznał. Tak chyba nie powinno być? Skoro pole na adres regulaminu krzyczy komunikatem o niewłaściwej składni, gdy wklejam adres skrócony, niezaczynający się od http, to tym bardziej powinno tak się wydzierać na cały regulator to pierwsze pole, nie sądzisz? Masz na myśli pierwszy krok tj. https://www.e-kon...nkursy/sprawdz-adres ?


0 0

cb656

#6837025 Napisano: 12.01.2022 11:39:52
pionas napisał(a):

undefined

Taaaa...
KIEDYŚ to działało emotka Teraz wyżej widzisz jakie kwiatki...
KIEDYŚ, jak się zaznaczało fragment czyjegoś wpisu i klikało "cytuj wypowiedź", to w cytacie był zawarty ten zaznaczony fragment i można go było uzupełnić o komentarz, a teraz taki babol wyskakuje emotka emotka emotka

Odpowiadając na pytanie: tak chodzi o ten adres https://www.e-kon...nkursy/sprawdz-adres
0 0

cb656

#6836986 Napisano: 12.01.2022 08:42:07
pionas formularz dodawania konkursów zaczyna się od pola, w który należy wpisać adres internetowy do sprawdzenia.
Przez pomyłkę (bo schowek mi się nie zapisał poprawnie) wkleiłem tam zwykły tekst, który nie był adresem, a system tego nie rozpoznał.
Tak chyba nie powinno być? Skoro pole na adres regulaminu krzyczy komunikatem o niewłaściwej składni, gdy wklejam adres skrócony, niezaczynający się od http, to tym bardziej powinno tak się wydzierać na cały regulator to pierwsze pole, nie sądzisz? emotka
0 0

cb656

#6836918 Napisano: 11.01.2022 17:57:21
pionas w tym wpisie na forum https://www.e-kon...ki?strona=5#p6836915
nie da się kliknąć w linka WYNIKI, choć został tam podpięty. Wpis na forum wygląda, jakby to był zwykły tekst. To jakiś błąd. Wklejam screen, jak wygląda wpis podczas próby edycji (niczego nie zmieniałem, wyszedłem bez zapisywania zmian.

Wpis na forum został przekopiowany przez system z pola komentarza pod opisem konkursu https://www.e-kon...onkurs/konkurs-hama1 - tam TEŻ link jest do luftu emotka
0 0

cb656

#6836589 Napisano: 10.01.2022 17:25:42
bruce napisał(a):

...w komentarzach przy konkursach z bazy negatywne wpisy są usuwane na wniosek organizatora. emotka

emotka emotka Szok... Coś jak Giuletta i Monika w jednym... emotka
1 brucee 0

cb656

#6836579 Napisano: 10.01.2022 16:47:42
bruce napisał(a):

Czy nie ma już możliwości ocenienia danego konkursu? Kiedyś były takie gwiazdki, teraz ich nie widzę.

Nie ma, nie będzie, nie nalegać. Pytałem pionasa wcześniej o to samo. emotka
1 brucee 0

cb656

#6836321 Napisano: 08.01.2022 17:36:57
sssylwiaaa napisał(a):

Wpadłam właśnie na genialny pomysł! Chciałabym otrzymywać powiadomienia na telefon o aktywności na moim profilu. Chodzi mi np. o powiadomieniu sms, gdy ktoś odpowie na mój wpis na forum lub gdy dostanę wiadomość prywatną. Bardzo ułatwiłoby mi to życie,bo rzadko tutaj zaglądam a gdy zależy mi np. na jakiejś korespondencji to muszę się często logować i sprawdzać skrzynkę. Byłoby superemotka emotka

Pośrednio można to rozwiązać okrężną drogą. Bramka SMS to są pewnie jakieś koszty, ale gdyby system wysyłał na przykład maila, a miałabyś w telefonie zainstalowaną pocztę, to powiadomienie dostawałabyś tą drogą.
pionas mam rację z tymi kosztami za SMS? emotka
0 0

cb656

#6836076 Napisano: 07.01.2022 10:30:25
pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

...Jest cała masa wpisów od RÓŻNYCH OSÓB, które są przypisane do JEDNEGO I TEGO SAMEGO KONTA!
Z treści wynika wyraźnie, że każdy wpis to inna osoba, a mimo to nie figurują jako GOŚĆ, tylko jako ten sam BOCIK...

bo nie zawsze był system gdzie można było pisać jako gość stąd też zostały one przypisane do bocika

A widzisz... Tego etapu, kiedy gość mógł pisać bez tworzenia konta to ja zupełnie nie kojarzę. Musi byłem pijany wtedy albo odsypiałem pijaństwo... No bo nic, a nic, pustka w pamięci, film musiał się urwać, czy cóś... emotka emotka
1 kumulacja 0

cb656

#6835454 Napisano: 04.01.2022 21:51:34
pionas jak to jest właściwie... z tymi kontami użytkowników? emotka
Jak ktoś miał konto, robił wpisy na forum, a potem zlikwidował, to jego wpisy pozostają jako wpisy gościa. Nie są przypisane do żadnego konta. Czasem jest podany nick tego gościa i to wszystko, bez podlinkowania.

Jednak jest cała masa wpisów od RÓŻNYCH OSÓB, które są przypisane do JEDNEGO I TEGO SAMEGO KONTA! Jakiś bezsens. emotka Z treści wynika wyraźnie, że każdy wpis to inna osoba, a mimo to nie figurują jako GOŚĆ, tylko jako ten sam BOCIK...
CZEMU??! emotka
0 0

cb656

#6835025 Napisano: 03.01.2022 00:45:34
diabkate napisał(a):

No nie jesteś, ale chyba jesteś jednym z najaktywniejszych w tym wątku użytkowników. :D 

Lalalala... emotka  
Przekażmy sobie znak pokoju.. emotka

Mój pokój ma taki znak, przekazuję Ci tę informację..  emotka

0 0

cb656

#6835005 Napisano: 02.01.2022 21:42:58
magdalena_g napisał(a):

(...) słowo do osoby powyżej komentującej: zanim napiszesz do kogoś "OGARNIJ SIĘ KOBIETO", "TO JEST PROSTE JAK SIKANIE"  to zastanów się chwilę, bo może nie jesteś alfą i omegą w rozwiązywaniu problemów technicznych na stronie. Pozdrawiam i życzę Szczęśliwego Nowego Roku 

Fakt, nie jestem ani Alfą, ani tym bardziej Omegą. emotka
Dzięki za przypomnienie. emotka
...to pionas sprawił, że DOPIERO TERAZ wyszukiwanie jest proste, jak sikanie, bo wystarczy znajomość pisma obrazkowego, bez konieczności umiejętności pisania - wystarczy tylko odfajkować ptaszkiem okienka przy ikonkach emotka
No ale fakt, nie jestem. I nie miałem racji. emotka emotka Przepraszam.
0 0

cb656

#6833591 Napisano: 26.12.2021 23:44:40
magdalena_g napisał(a):

Ale mnie nie chodzi o wyszukiwanie tekstu, bo jest oczywiste jak się to robi, tylko o wyszukiwanie przez zaznaczenie obrazka przedstawiającego rodzaj nagrody.  I przy konkursie Walkera widnieje obrazek pt. WYCIECZKI. Więc klikając na niego w wyszukiwarce powinny mi się pokazać wszystkie konkursy, w których jako rodzaj nagrody wybrano ikonę (nie wyraz!!!) WYCIECZKI.

Poddaję się. Nie zrozumiałaś istoty działania wyszukiwarki, mimo mych starań. Istota owa zawiera się w dwóch punktach:
1. szukamy TEKSTU występującego w opisie konkursu
2. określamy obszar wyszukiwania (na przykład Organizator, Nagrody, Opis i tak dalej
To przecież jest proste, jak sikanie. emotka
Może pionas umie to wyjaśnić innymi słowami. Ja nie.
0 0

cb656

#6833585 Napisano: 26.12.2021 22:42:57
magdalena_g napisał(a):

Nadal nie o to mi chodzi. Wskazanym powyżej sposobem nie pokazało wszystkich konkursów, w których nagrodą są wycieczki, tylko te otagowane słowem WYCIECZKA, WYCIECZKI. Przy takim sposobie wyszukiwania nie pokazało np. konkursu Walkera z Biedronki.  Kiedyś klikając w rodzaj nagrody WYCIECZKI (ten żółty balonik), bez wpisywania frazy,  pokazywało wszystkie konkursy, w których nagrodą były wycieczki.

Kobieto, OGARNIJ SIĘ!! Rozumiesz w ogóle, jak działa wyszukiwarka? Ona szuka TEKSTU!!!!!!
PRZYKŁAD: konkurs Walkera z Biedronki w bazie.  Widzisz tu gdzieś (gdziekolwiek) słowo "wycieczka"????
Albo cokolwiek zbliżonego?! "wyczeczk"??
Niby JAK system ma ten konkurs pokazać w wynikach wyszukiwania na hasło "WYCIECZKA"??
No nie da się! emotka

pionas RATUJ!! Mnie już zabrakło argumentów emotka emotka

0 0

cb656

#6833550 Napisano: 26.12.2021 16:19:44
magdalena_g napisał(a):

Nie o to mi chodzi. Wchodzę w NA SKRÓTY - WYSZUKIWARKA tam zaznaczam ptaszkiem WYCIECZKI przy RODZAJU NAGRÓD i jak zatwierdzam to nie pokazuje konkursów w których nagrodami są wycieczki tylko pojawia się komunikat WYPEŁNIJ TO POLE  (czyli szukaną frazę) a dawniej to pole mogło byc puste 

No a co ja pokazuję wyżej? emotka No przecież wyszukiwarkę z tego "na skróty" właśnie! Wypełniam tylko dwa pola - szukaną frazę i gdzie ma szukać.   Nie rozumiem, w czym problem?   emotka
Pole tekstowe MUSISZ wypełnić! Co z tego, że zaznaczysz kategorie GDZIE ma szukać, skoro system nie wie, CZEGO szukać?! Próbuj także słów w innej formie, na przykład "wycieczka", bo wiadomo, że w opisie nagród nie piszą z reguły o kilku, tylko o jednej wycieczce emotka
"Szukano WYCIECZKI, znaleziono 3 rekordy"
https://www.e-kon...p;where%5B%5D=prices
"Szukano WYCIECZKA, znaleziono 8 rekordów"
https://www.e-kon...p;where%5B%5D=prices

EDIT: Obszar do przeszukiwania nadrzędny, to kategoria NAGRODY. I to w zasadzie mogłoby wystarczyć. Ty zawęziłaś obszar wyszukiwania do podkategorii NAGRODY/WYCIECZKI. Można tak, tylko miałoby to sens wtedy, gdybyś szukała wycieczki w konkretne miejsce, na przykład DOMINIKANA. I właśnie takie słowo powinno się wtedy wpisać w pole tekstowe mówiące wyszukiwarce, CZEGO ma szukać w opisach.
0 0

cb656

#6833536 Napisano: 26.12.2021 13:15:57
magdalena_g napisał(a):

Nie wiem dlaczego nie mogę wyszukać konkursu po rodzaju nagród. Zaznaczam np. bilety i jak zatwierdzam to wyskakuje komunikat "uzupełnij to pole" i tam mam wpisać szukaną frazę. Po co?  Kiedyś tego nie było, szukało się tylko po rodzaju nagród. Czy tylko ja tak mam? Czy można to jakoś naprawić? 

Wyszukiwarka: https://www.e-kon....info/znajdz-konkurs

Zrobiłem tak, jak piszesz i oto wynik: https://www.e-kon...p;where%5B%5D=prices
1 brucee 0

cb656

#6833504 Napisano: 25.12.2021 18:27:28
Dziwna sprawa z tymi powiadomieniami, nie rozgryzłem jeszcze tego klucza... emotka
Jedne powiadomienia, jak w nie kliknę i potem wracam do skrzynki powiadomień, znikają już po tym kliknięciu, a inne nie. Zostają i trzeba je usuwać ręcznie. O co tu chodzi? emotka
0 0

cb656

#6833277 Napisano: 23.12.2021 17:22:33
pionas a dlaczemu są takie różnice w odstępach? emotka Top: wyniki konkursów. 

0 0

cb656

#6832766 Napisano: 21.12.2021 23:16:39
ameryka napisał(a):

człowiek by wrzucił coś do zapowiedzi ale brak dostępu emotka

To niech człowiek da linka komuś, kto ma dostęp, to takie trudne? emotka
0 0

cb656

#6832577 Napisano: 21.12.2021 09:34:51
bruce napisał(a):

A czemu przy wystawionych punktach karnych, w wątku do tego przeznaczonym, część nicków jest wyodrębniona czerwoną czcionką i można od razu, klikając weń, wejść w profil użytkowników, a część nicków nie ma takiego wyszczególnienia? emotka

pionas napisał(a):

Wcześniej moderator ustalał całą treść postu i w zależności jak mu się skopiowało tak było publikowane...
Od teraz (20.12.2021 21:32:10) link do profilu generowany jest dynamicznie i zawsze nazwa użytkownika będzie pogrubiona.

emotka emotka
0 0

cb656

#6832499 Napisano: 20.12.2021 20:43:56
ziolko napisał(a):

bruce napisał(a):

A czemu przy wystawionych punktach karnych, w wątku do tego przeznaczonym, część nicków jest wyodrębniona czerwoną czcionką i można od razu, klikając weń, wejść w profil użytkowników, a część nicków nie ma takiego wyszczególnienia? emotka

Pewno kwestia tego, jak skopiowało się nicka. 

emotka A ja myślałem, że wpisy w tamtym wątku dokonują się same, z automatu a nie z ręki i że robi to Admin na koncie karanego Usera, więc nie trzeba nic kopiować. A to takie buty...
0 0