Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

emio2

Cytuj wiadomość#5399010 czwartek, 11 październik 2012, 10:21:07
wsciekly napisał(a):

karo108, spróbuj jeszcze wykonać połączenie - choćby kilkusekundowe na inny telefon

musi być odebrane

i odczekaj 24 godziny od ostatniego doładowania

pewne usługi aktywują po północy a telefon na infolinię jest płatny

moim zdaniem przyczyna leży w rejestracji karty, nie wiem czy tak jest do dziś ale siec play miała zawsze poblokowane na nowych starterach wysyłanie sms premium, ja musiałam udac sie do salonu i zarejestrowac numer na swoje dane, czy tak jest do dzis do końca nie wiem, ale kiedyś napewno taki był schemat korzystania z play na eski premium
0 0

mariolakal

Cytuj wiadomość#5400058 piątek, 12 październik 2012, 05:09:35
HELP ME !
Chciałam aktywować nową kartę kodów jednorazowych w banku PKO BP... Wpisałam kod z nr 50 starej karty i kod nr 1 z nowej karty i mam komunikat: Brak aktywnej bieżącej karty kodów jednorazowych. Operacja nie może być zrealizowana.
O co Im chodzi ??? emotka
0 0

Monika11

Cytuj wiadomość#5400094 piątek, 12 październik 2012, 05:27:52
mariolakal napisał(a):

HELP ME !
Chciałam aktywować nową kartę kodów jednorazowych w banku PKO BP... Wpisałam kod z nr 50 starej karty i kod nr 1 z nowej karty i mam komunikat: Brak aktywnej bieżącej karty kodów jednorazowych. Operacja nie może być zrealizowana.

Zaloguj się , później na górze dostęp kliknij, z boku chyba narzedzia autoryzacyjne i karty kodów i tam musisz aktywować emotka
0 0

mariolakal

Cytuj wiadomość#5400141 piątek, 12 październik 2012, 05:59:26
Monika11 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

HELP ME !

Zaloguj się , później na górze dostęp kliknij, z boku chyba narzedzia autoryzacyjne i karty kodów i tam musisz aktywować emotka

Robilam tak i doooopaaaaaaa//// Zadzwoniłam do Nich, ale kazali się skontaktować w poniedziałek w moim oddziale banku... emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5400150 piątek, 12 październik 2012, 06:06:05
emio2 napisał(a):

wsciekly napisał(a):

karo108, spróbuj jeszcze wykonać połączenie - choćby kilkusekundowe na inny telefon

musi być odebrane

i odczekaj 24 godziny od ostatniego doładowania

pewne usługi aktywują po północy a telefon na infolinię jest płatny

moim zdaniem przyczyna leży w rejestracji karty, nie wiem czy tak jest do dziś ale siec play miała zawsze poblokowane na nowych starterach wysyłanie sms premium, ja musiałam udac sie do salonu i zarejestrowac numer na swoje dane, czy tak jest do dzis do końca nie wiem, ale kiedyś napewno taki był schemat korzystania z play na eski premium

Dziękuje za rady... nie robiłam nic, po prostu rano (czyli po kilkunastu h)już było ok i mogę wysyłać smsy premium emotka
0 0

asiam

Cytuj wiadomość#5402929 poniedziałek, 15 październik 2012, 01:10:51
Czy ktoś z was grał już kodem w promocji serków Milkana na stronie Disney.
Mam jeden jedyny kodzik.Może ma ktoś wprawę i zagra na mnie tym moim kodem? emotka
0 0

asiam

Cytuj wiadomość#5403350 poniedziałek, 15 październik 2012, 04:47:59
asiam napisał(a):

Mam jeden jedyny kodzik.Może ma ktoś wprawę i zagra na mnie tym moim kodem? emotka

Może jednak ktoś grał już?
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5403714 poniedziałek, 15 październik 2012, 08:18:17
czy ktoś wie czy na kupujemywygrywamy można w zgłoszeniach stosować polskie znaki emotka nigdzie nie mogę się doczytać, a mam czas tylko do północy emotka
0 0

kaczord

Cytuj wiadomość#5405775 środa, 17 październik 2012, 08:23:16
A ja mam taki problem, otóż jestem na liście zwycięzców, ale nie dostałem żadnego potwierdzenia...

http://czekoladow...l/?czekolada=mleczna

Pisałem do nich przez kontakt, ale do tej pory nic. Może ktoś jest w podobnej sytuacji?
0 0

babariba

Cytuj wiadomość#5405805 środa, 17 październik 2012, 08:38:08
Od dwóch tygodni próbuję zrealizować w sklepie mixelectronics kartę z wiosnypachnącej. I nic! Najpierw były problemy z terminalem w sklepie, później przyjeżdżali serwisanci, którzy go naprawiali i głowę dawali sobie odciąć, że wszystko jest ok - ale dalej nie akceptuje mojej karty emotka
Zasugerowano mi, że z moją karta jest coś nie tak.
Czy ktoś miał podobne problemy?
Macie może namiary na organizatora tego konkursu?
Zamówiona zmywarka czeka w sklepie, a tu... emotka
0 0

henryczka62

Cytuj wiadomość#5405817 środa, 17 październik 2012, 08:46:44
organizator:
Inmark 360 Sp. z o.o.
Rzymowskiego 30 Warszawa
(22) 331-09-97

fundator:
PZ Cussons Polska S.A.
ul. Chocimska 17
00-791 Warszawa
tel. (22) 852 86 00

kiedyś była jeszcze infolinia, ale nie wiem czy jeszcze działa: (22) 313 23 99

0 0

babariba

Cytuj wiadomość#5405844 środa, 17 październik 2012, 08:56:18
dzięki henryczka62 emotka
infolinia nie działa, zadzwoniłam do Inmarku360 - zobaczymy co powiedzą
Sytuacja jest kosmiczna, podobno w tym sklepie ktoś próbował już płacić taką kartą, ale gdy również nie działała, zrezygnował z zakupów i pojechał do innego sklepu oddalonego o 70 km. Też mi to zasugerowano emotka
Nigdzie nie będę jechała, nie po to sklep mam na miejscu - jeszcze by się okazało, że i tam nie zadziałała, to bym się emotka emotka na maksa
0 0

antylopia

Cytuj wiadomość#5405848 środa, 17 październik 2012, 08:58:24
asiam napisał(a):

asiam napisał(a):

Może jednak ktoś grał już?

Grałam, ale nie polecam mojego komputera jako pomocnika emotka
0 0

Monika11

Cytuj wiadomość#5406723 środa, 17 październik 2012, 03:57:30
W tym zestawie z Lidla z Jojo - to jet plastelina czy modelina ?
0 0

dede

Cytuj wiadomość#5407682 czwartek, 18 październik 2012, 09:26:27
Hej brał ktoś może udział i wygrał w konkursie rysunkowym intermarche disney?? Wysyłaja już nagrody? Nigdzie na forum nie mogę znaleźć żadnej osoby która też wygrała w tym konkursie. Wszystko na forum zdominowane przez biedronkę i prince polo. emotka
0 0

kaczord

Cytuj wiadomość#5408924 czwartek, 18 październik 2012, 07:18:54
Czy ktoś mógłby podać maila na którego wysyła się dane z wyborów czekolady nestle fitness?

http://czekoladow...l/?czekolada=mleczna

0 0

katanaka

Cytuj wiadomość#5408947 czwartek, 18 październik 2012, 07:39:20
dede napisał(a):

Hej brał ktoś może udział i wygrał w konkursie rysunkowym intermarche disney?? Wysyłaja już nagrody? Nigdzie na forum nie mogę znaleźć żadnej osoby która też wygrała w tym konkursie. Wszystko na forum zdominowane przez biedronkę i prince polo. emotka

Moja siostra wygrała MP3 dostałam jakiś list z gratulacjami i było tam info że ma się z nimi skontaktować, napisała e-mail ale na razie cisza.
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5409023 czwartek, 18 październik 2012, 08:23:35
witam podpowie ktos czy telefon nokia e 6 bedzie dobry do konkursow czasowych?
0 0

aurorcia

Cytuj wiadomość#5409072 czwartek, 18 październik 2012, 08:50:57
dede napisał(a):

Ja wygrałam, ale nie dzwonili ani nic tylko znalazłam się na liście zwycięzców, po czym za kilka dni napisali, że mam coś dosłać (chyba zgodę) odesłałam i od tego czasu cisza
emotka
0 0

bridget

Cytuj wiadomość#5409092 czwartek, 18 październik 2012, 08:58:18
aurorcia napisał(a):

dede napisał(a):

Ja wygrałam, ale nie dzwonili ani nic tylko znalazłam się na liście zwycięzców, po czym za kilka dni napisali, że mam coś dosłać (chyba zgodę) odesłałam i od tego czasu cisza
emotka

tez dosyłałam jakąs zgode a do kiedy była wysyłka nagrod?
0 0