Reklama na e-Konkursy.info

Nocna Zmiana Warty

dawidekk

#4370454 Napisano: 16.05.2011 09:31:07
Dobra, jadę!

1) Siedzę na forum i myślę o cenzura Maryni zamiast robić prezentację na polski
2) nie mam jeszcze gotowej prezentacji, a co dopiero nauka.. na przyszły wtorek
3) O mało co nie padłem jak zobaczyłem tematy o ustne rozszerzenie z ang, np. zalety i wady UE - i o cyzm tu gadać z egzaminatorem?!
4) Od niepamiętnych czasów nic nie wygrałem
5) Brachol zepsuł mi żaluzje
6) W piątek miały być na obiad naleśniki emotka ale nie było emotka
7) Nadal nie wiem co za studia wybrać, naopowiadałyście mi o samych problemach na studiach i teraz nie wiem co zrobić emotka Są jakieś zalety w ogóle? emotka
8) Nie mam kasy emotka ale to jak zwykle..
9) W te wakacje chce zrobic kilka sportow ekstremalnych np. kitesurfing a nadal nie mam kasy
10) Chcę do Wrocka do aqua a nie mam prawka jeszcze

Czekam na rady emotka
0 0

kalisto1986

#4370462 Napisano: 16.05.2011 09:36:28
dawidekk
1,2,3 mature i tak zdasz więc nie przeżywaj
4 za to ja ci coś napisze emotka
5 żaluzje Ci nie potrzebne - wyobraź sobie ile napalonych lasek może teraz cię podglądać
6 dawaj do mnie zrobie ci emotka
7 zalety to integracja studencka od pierwszego roku do ostatniego emotka
8 eee tam przeżywasz emotka
9 w ramach promocji zrobie ci miejsce w siostry walizce ( ewentualnie męża jeśli wolisz) i dawaj z nami pośmigasz na desce
10 już nie przesadzaj
0 0

79magda

#4370466 Napisano: 16.05.2011 09:37:47
dawidekk napisał(a):

... myślę o cenzura Maryni od niepamiętnych czasów... od tego myślenia i podglądania sąsiadek z bratem, zepsuły nam się żaluzje...

Ta spod piątki ma wprawdzie biust jak naleśniki, ale świetnie gotuje... emotka Za to ta spod ósemki ma sporo kasy i zaproponowała mi, żebym został jej trenerem od kiteserfingo. Więc tak sobie myślę - po cholerę mi studia i ta cała matura??? Czyż nie lepsze są inne ekstremalne zajęcia???

Aha, co do tej cenzura, to jednak Marynia wygrywa, nawet, gdy nie uprawia sportu, ale ona ma chyba problemy z ustnymi rozszerzeniami, więc czy może być przydatna???

Czekam na rady emotka



Hmmm... Jakich konkretnie rad się spodziewasz?
0 0

Gość: karo108

#4370469 Napisano: 16.05.2011 09:38:25
ja mam coś do 2:
odp. ja materiały do mojej prezentacji zbierałam przez pół roku chyba, jak nie dłużej, ale polegało to na czytaniu i drukowaniu i gromadzeniu materiału. Pisać zaczęłam w ost weekend przed maturą, a zdawałam w poniedziałek, do tego w niedziele byłam na 6 godzin w pracy.. ale się udało i masakryczny temat zaliczyłam na 80% - zapomniałam, że musiałam chwilę znaleźć jeszcze na zrobienie plakatu emotka ogólnie nie jest źle, nie przejmuj się, wszystko jest wykonalne emotka jak mi się udało napisać i nauczyć w ciągu 36 godzin, to ty do wtorku wykujesz na 100% z zamknietymi oczami emotka
0 0

kalisto1986

#4370474 Napisano: 16.05.2011 09:40:28
karo108 napisał(a):

ja mam coś do 2:
odp. ja materiały do mojej prezentacji zbierałam przez pół roku chyba, jak nie dłużej, ale polegało to na czytaniu i drukowaniu i gromadzeniu materiału. Pisać zaczęłam w ost weekend przed maturą, a zdawałam w poniedziałek, do tego w niedziele byłam na 6 godzin w pracy.. ale się udało i masakryczny temat zaliczyłam na 80% - zapomniałam, że musiałam chwilę znaleźć jeszcze na zrobienie plakatu emotka ogólnie nie jest źle, nie przejmuj się, wszystko jest wykonalne emotka jak mi się udało napisać i nauczyć w ciągu 36 godzin, to ty do wtorku wykujesz na 100% z zamknietymi oczami emotka


ja swoją prace robiłam yyyy 30 minut, na koniec połowe zapomniałam i zamydliłam historią .... rodzinną emotka całe szczęście miałam temat odnoście obozów więc mogłam improwizować.
A zdałam nie pamietam na ile % ale ważne że zdałam emotka
0 0

dawidekk

#4370476 Napisano: 16.05.2011 09:41:04
79magda napisał(a):

dawidekk napisał(a):

... myślę o cenzura Maryni od niepamiętnych czasów... od tego myślenia i podglądania sąsiadek z bratem, zepsuły nam się żaluzje...

Ta spod piątki ma wprawdzie biust jak naleśniki, ale świetnie gotuje... emotka Za to ta spod ósemki ma sporo kasy i zaproponowała mi, żebym został jej trenerem od kiteserfingo. Więc tak sobie myślę - po cholerę mi studia i ta cała matura??? Czyż nie lepsze są inne ekstremalne zajęcia???

Aha, co do tej cenzura, to jednak Marynia wygrywa, nawet, gdy nie uprawia sportu, ale ona ma chyba problemy z ustnymi rozszerzeniami, więc czy może być przydatna???

Czekam na rady emotka



Też lubię myśleć o cenzura Maryni więc to normalne



Wiedziałem że nie tylko ja jestem taki zboczony emotka



kalisto1986 napisał(a):

dawidekk
1,2,3 mature i tak zdasz więc nie przeżywaj
4 za to ja ci coś napisze emotka
5 żaluzje Ci nie potrzebne - wyobraź sobie ile napalonych lasek może teraz cię podglądać
6 dawaj do mnie zrobie ci emotka
7 zalety to integracja studencka od pierwszego roku do ostatniego emotka
8 eee tam przeżywasz emotka
9 w ramach promocji zrobie ci miejsce w siostry walizce ( ewentualnie męża jeśli wolisz) i dawaj z nami pośmigasz na desce
10 już nie przesadzaj



Gdzie żeś znowu wygrała wycieczke że chcesz mnie do walizki? emotka

a z tymi żaluzjami to prawda, i tak cały czas były odsłonięte emotka
0 0

kalisto1986

#4370478 Napisano: 16.05.2011 09:42:31
dawidekk emotka widzisz więc co sie wściekasz na brata emotka
0 0

dawidekk

#4370480 Napisano: 16.05.2011 09:44:04
kalisto1986 napisał(a):

karo108 napisał(a):

A takie tam babskie gadanie..




Ja mam o manipulacjach językowych emotka Tutaj tak dużo nie pozmyślam emotka Poza tym jestem bardzo nieśmiały emotka Pewnie wyjdę i będzie tylko ooo..eeee..ymm..ohohoo.. no też się mnie tak wydaje.. .ehem... emotka
0 0

Gość: karo108

#4370481 Napisano: 16.05.2011 09:44:40
kalisto1986 napisał(a):

karo108 napisał(a):

ja mam coś do 2:
odp. ja materiały do mojej prezentacji zbierałam przez pół roku chyba, jak nie dłużej, ale polegało to na czytaniu i drukowaniu i gromadzeniu materiału. Pisać zaczęłam w ost weekend przed maturą, a zdawałam w poniedziałek, do tego w niedziele byłam na 6 godzin w pracy.. ale się udało i masakryczny temat zaliczyłam na 80% - zapomniałam, że musiałam chwilę znaleźć jeszcze na zrobienie plakatu emotka ogólnie nie jest źle, nie przejmuj się, wszystko jest wykonalne emotka jak mi się udało napisać i nauczyć w ciągu 36 godzin, to ty do wtorku wykujesz na 100% z zamknietymi oczami emotka


ja swoją prace robiłam yyyy 30 minut, na koniec połowe zapomniałam i zamydliłam historią .... rodzinną emotka całe szczęście miałam temat odnoście obozów więc mogłam improwizować.
A zdałam nie pamietam na ile % ale ważne że zdałam emotka


ja miałam motyw vanitas w literaturze i sztuce baroku więc improwizacja mogła by mi tylko zaszkodzic emotka
0 0

79magda

#4370482 Napisano: 16.05.2011 09:45:36
Ja już wolę o cenzura marynarza, czy cóś emotka

P.S. Nie wierzę, że jesteś nieśmiały emotka
0 0

Gość: polec

#4370485 Napisano: 16.05.2011 09:46:01
dawidekk napisał(a):

Dobra, jadę!

1) Siedzę na forum i myślę o cenzura Maryni zamiast robić prezentację na polski
2) nie mam jeszcze gotowej prezentacji, a co dopiero nauka.. na przyszły wtorek
3) O mało co nie padłem jak zobaczyłem tematy o ustne rozszerzenie z ang, np. zalety i wady UE - i o cyzm tu gadać z egzaminatorem?!
4) Od niepamiętnych czasów nic nie wygrałem
5) Brachol zepsuł mi żaluzje
6) W piątek miały być na obiad naleśniki emotka ale nie było emotka
7) Nadal nie wiem co za studia wybrać, naopowiadałyście mi o samych problemach na studiach i teraz nie wiem co zrobić emotka Są jakieś zalety w ogóle? emotka
8) Nie mam kasy emotka ale to jak zwykle..
9) W te wakacje chce zrobic kilka sportow ekstremalnych np. kitesurfing a nadal nie mam kasy
10) Chcę do Wrocka do aqua a nie mam prawka jeszcze

Czekam na rady emotka



No to ja też :
1. Trzeba czasem pomyśleć o cenzura Maryny, to relaksuje, rozluźnia i w ogóle trzeba się odchamić

2.prezentacja to pikuś, a nauka jak się jest wyluzowanym lepiej wchodzi

3. Wady i zalety UE są stare jak świat, zdawałam maturę 10 lat temu i sama miałąm takie tematy i z ang i z niem., bo to było rok przed UE, więc topic na czasie. To jest w KAŻDYM repetytorium !

4. Po suszy przychodzi deszcz nagród

5. Zepsuj mu drzwi !. prywatność to rzecz święta !

6. W ten piątek będa naleśniki

7. Wiedzą płynie, a jej Zalety leją się litrami, a wpojona wiedza zostaje na całe życie emotka

8. Nie Ty jeden....

9. ukradnij sąsiadowi wycieraczkę, adrenalina jak ta lala. A ze sportów ekstremalnych polecam szachy !.

10. Kochany, ja prawko mam już grubi ponad 10 lat, a mam zwyżki za wiek, więc byle do 30

emotka emotka Lepiej ????
0 0

Gość: karo108

#4370486 Napisano: 16.05.2011 09:46:17
79magda napisał(a):

Ja już wolę o cenzura marynarza, czy cóś emotka

P.S. Nie wierzę, że jesteś nieśmiały emotka


ja tez nie wierze emotka
0 0

dawidekk

#4370487 Napisano: 16.05.2011 09:46:25
I tak się wkurzam na brata, albowiem gdyż bezczelnie podkradł mój pomysł i pojechał do Wrocka wczoraj emotka Starszy ode mnie o 4 lata, moge zapoznać z kimś emotka tylko po co, skoro i tak porzuci go do mnie?
0 0

Gość: karo108

#4370494 Napisano: 16.05.2011 09:49:12
i 10. ja mam prawko, ale nie jezdze ostatnio, bo tyle co zaczelam jezdzic poszly klocki hamulcowe, linka z recznego, abs, kontrola trakcji, a ostatnio alternator, wiec sa gorsze rzeczy niz brak prawka emotka
0 0

Gość: karo108

#4370498 Napisano: 16.05.2011 09:50:54
dawidekk napisał(a):

I tak się wkurzam na brata, albowiem gdyż bezczelnie podkradł mój pomysł i pojechał do Wrocka wczoraj emotka Starszy ode mnie o 4 lata, moge zapoznać z kimś emotka tylko po co, skoro i tak porzuci go do mnie?


a masz jedna sztuke rodzenstwa? ja mam trojke i musialam zyc z nimi przez 21 lat.. do wyboru do koloru, mlodsze starsze, meskie i zenskie emotka
0 0

kalisto1986

#4370499 Napisano: 16.05.2011 09:51:37
dawidekk napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

karo108 napisał(a):

A takie tam babskie gadanie..




Ja mam o manipulacjach językowych emotka Tutaj tak dużo nie pozmyślam emotka Poza tym jestem bardzo nieśmiały emotka Pewnie wyjdę i będzie tylko ooo..eeee..ymm..ohohoo.. no też się mnie tak wydaje.. .ehem... emotka


hmmm nie to że ...
ale wydaje mi się, że możesz dość dużo wymyśleć
emotka emotka

karo108
ja dokładnie nie pamiętam ale miałam coś lagry i łagry na podstawie literatury i historii czy cosik takiego


0 0

kalisto1986

#4370502 Napisano: 16.05.2011 09:52:56
dawidekk napisał(a):

I tak się wkurzam na brata, albowiem gdyż bezczelnie podkradł mój pomysł i pojechał do Wrocka wczoraj emotka Starszy ode mnie o 4 lata, moge zapoznać z kimś emotka tylko po co, skoro i tak porzuci go do mnie?


żeby nie było też nie ma prawka i to my jesteśmy górą bo to nas wożą a nie my innych emotka
i ty tam nie myśl, że ktoś tam rzuci jego dla ciebie bo chyba zapoznałeś ze ty już masz przeznaczenie emotka
0 0

dawidekk

#4370504 Napisano: 16.05.2011 09:53:26
Polec ->
3) problem jest tego typu, że ja mam czas do piątku, a repetytorium brak emotka
5) Nie, mam lepszy pomysł, jak będzie tam z dziewczyną to wejde i zapytam czy chcą monte emotka
6) Żeś mi nadzieję zrobiła teraz emotka
7) Oszz Ty, ale mądrość pojechała teraz emotka Nawet nie wiem co odpowiedzieć emotka
9) Nie wiem, jaki ma samochód emotka a tak serio to, kiedyś siedziałem z kumplem na klatce i obierki z mandarynki rzucałem na wycieraczke komuś, ale sąsiadka patrzyła przez wizjer i mnie wydała, wiec mam złe wspomnienia z wycieraczkami emotka

karo108 napisał(a):

79magda napisał(a):

Ja już wolę o cenzura marynarza, czy cóś emotka

P.S. Nie wierzę, że jesteś nieśmiały emotka


ja tez nie wierze emotka



Kozak w necie, cenzura w świecie emotka
0 0

79magda

#4370506 Napisano: 16.05.2011 09:53:41
dawidekk napisał(a):

I tak się wkurzam na brata, albowiem gdyż bezczelnie podkradł mój pomysł i pojechał do Wrocka wczoraj emotka Starszy ode mnie o 4 lata, moge zapoznać z kimś emotka tylko po co, skoro i tak porzuci go do mnie?



Dżizus, mieszkam 5 minut drogi od Aquaparku
emotka
0 0

kalisto1986

#4370508 Napisano: 16.05.2011 09:54:56
79magda napisał(a):

dawidekk napisał(a):

I tak się wkurzam na brata, albowiem gdyż bezczelnie podkradł mój pomysł i pojechał do Wrocka wczoraj emotka Starszy ode mnie o 4 lata, moge zapoznać z kimś emotka tylko po co, skoro i tak porzuci go do mnie?



Dżizus, mieszkam 5 minut drogi od Aquaparku
emotka


głupiaś ty ? i po co się przyznawałaś, teraz dawidek żyć ci nie da emotka
0 0