Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika 79magda

79magda

#7167038 Napisano: 28.03.2024 15:53:13 w Informują
Informują z Konkurs "Maoam zasila dobrą zabawę"

Rodzaj powiadomienia: mail
Dodatkowe informacje:
maile były po 14.00 Wyświetl w wątku >>

79magda

#7166266 Napisano: 24.03.2024 18:06:13 w WC - rozmowy o wszystkim
Wydaje mi się, że cb656 musiałby najpierw uporać się z niekiepskim przeciwnikiem - imć Srogim Leniem, by ruszyć ku uwięzionej księżniczce, a wrodzony bezduszny realizm (nawet w przypadku wygrania z Leniem) nakazałby Mu przystopować, bo księżniczki zapychają odpływ w łazience cząstkami warkoczy do pasa, wachlują rzęsami aż robi się przeciąg i na domiar złego domagają się nieustającej atencji, a po cóż to komu?!

Ten maszt należałoby podrasować tysiącem światełek, by wyglądał niczym wieża Eiffla i przypominał, że każda pora jest dobra na croissanta emotka Wyświetl w wątku >>

79magda

#7162958 Napisano: 06.03.2024 20:48:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maixys napisał(a):

slomkab napisał(a):

Czy Metaxe już wysyłali z tego linka na fb co był?

Ja nie mam emotka

Regulaminowo mają czas do 15.03, więc czekamy emotka Wyświetl w wątku >>
2 maryam, maixys 0

79magda

#7162188 Napisano: 02.03.2024 11:24:46 w WC - rozmowy o wszystkim
Azaliż bądźcie pewni, iż trzymałam rękę na pulsie 😎 Wyświetl w wątku >>

79magda

#7162164 Napisano: 01.03.2024 23:02:39 w WC - rozmowy o wszystkim
Raz dwa trzy… próba wiadomości 🤣

Nie wierzę. Po latach banicji, gdy próbowałam bezskutecznie odzyskać swą e-konkową tożsamość, nagle mi się udało  emotka  a myślałam, że nie zaloguję się już nigdy! Wyświetl w wątku >>

79magda

#6790538 Napisano: 23.06.2021 19:44:40 w Konkursy firm tytoniowych
MZYS57NTY

MPLPGWGPF

winston Wyświetl w wątku >>
0 0

79magda

#6555168 Napisano: 10.12.2018 12:04:19 w Lay's
cb656 napisał(a):

79magda napisał(a):

44AN43N3

PRAWIDŁOWY kod ma 10 znaków emotka

Naprawdę? emotka myślisz, że to perfidna akcja sabotażowa, czy że po prostu okulary mnie się zesunęły??? emotka
Chciałam być miła, znalazłam na spacerze opakowanie, przepisałam kod, ale nie! Oczywiście nie można tak po prostu bezinteresownie czegoś zrobić dla innych... Wyświetl w wątku >>
0 0

79magda

#6555041 Napisano: 09.12.2018 21:06:15 w Lay's

79magda

#6550468 Napisano: 24.11.2018 18:35:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

zof83 napisał(a):

katake napisał(a):

darog napisał(a):

Pytam i pytam...

Ktoś został laureatem konkursu AMICA..Warsaw Home? Albo może choć słyszał, że ktoś wygrał?
- 40 blenderów
- 40 bonów do sklepu?
maile powinne być 3 tyg temu.

Może być PW

Też chętnie się dowiem:-)

 I ja emotka na Fb też kilka osób miało wątpliwości co do rzekomego powiadomienia zwycięzców....


ja tez raczej w to nie wierzę.

REGULAMIN? pkt 5"Organizator nabywa prawo do korzystania z Odpowiedzi na zasadzie niewyłącznej, nieodpłatnej licencji, z chwilą jej przesłania przez Uczestnika na wszelkich polach eksploatacji określonych w art. 50 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, bez ograniczenia: czasu, terytorium, nakładu, liczby emisji oraz zastrzega sobie prawo do wykorzystania Odpowiedzi dla własnych celów reklamowych i promocyjnych, jak również na potrzeby prowadzenia Konkursu, na wszelkiego rodzaju nośnikach"= MOŻNA WIĘC ODPOWIEDZI ZAMIEŚCIĆ...
"Uczestnik wyraża zgodę na wykorzystanie przez Organizatora i podmioty z nim współpracujące Odpowiedzi w ww. zakresie, w tym również do celów wewnętrznych, archiwalnych oraz szkoleniowych i zgadza się na publikację Odpowiedzi podpisanych imieniem i nazwiskiem Uczestnika"= MOŻNA WIĘC LISTĘ LAUREATÓW ZAMIEŚCIĆ.
oraz...."W skład Komisja Konkursowej wchodzą: Monika Kuźnik, Tomasz Rzeźnik.

myślę, że jak dostaną kilkanaście zgłoszeń o wątpliwie rozwiazanym/nierozwiazanym konkursie to inaczej zareagują

kontakt@amica-hm.pl

Odnośnie konkursu, o którym piszecie - z 22 listopada mam maila o wygranej. Wyświetl w wątku >>
1 maryam 0

79magda

#6549937 Napisano: 22.11.2018 17:42:29 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

rutka napisał(a):

chciałam tylko dopytać czy jesli moj komentarz został usunięty i teraz nie mam mozliwości komentowania to znaczy ze zostalam przyblokowana.

Najprawdopodobniej tak właśnie jest. Fanpage często obsługują istoty o mentalności gimbazy, dla których jedyną metodą rozwiązywania konfliktów i pozbywania się niewygodnych sytuacji jest takie zachowanie, czyli zamiatanie pod dywan. Metoda Kubusia Puchatka - jak schowa głowę pod poduszkę i niczego nie widzi, to jest przekonany, że też jest niewidoczny. Czy jakoś tak. emotka

Fanpage często obsługują również osoby, które mają odgórnie powierzone zadania, są profesjonalistami i nie zamierzają wdawać się w chore dyskusje, czy też podkręcać cenzuraburz. W takich przypadkach lepiej uciąć wątek, a kłopotliwą osobę po prostu zablokować. I nie ma to nic wspólnego z chowaniem głowy pod poduszkę, tylko raczej z pozytywnym wizerunkiem firmy. Nie wiemy, dlaczego ktoś w tym przypadku posunął się do blokady, czy zawinił miałki umysł admina, czy rzeczywiste przewinienie @rutka. Więc po co generalizować?! Wyświetl w wątku >>
0 0

79magda

#6549517 Napisano: 21.11.2018 14:23:34 w Wkurza mnie...
danae napisał(a):

lola.lola napisał(a):

Wkurza mnie mój telefon emotka  wychodziłam z domu z psem na spacer i miałam 92% baterii. nagrałam krótki filmik (dosłownie 20 sekund) i nagle telefon się wyłączył. Długo nie chciał się włączyć a jak już to zrobił to nagle bateria 10% emotka  dodam że jest to iPhone 6 plus (więc już stary). Ktoś miał taki przypadek? może to przez niską temperaturę? emotka

Stary? emotka Ja działam na iphone 5, to jest dopiero starożytna historia  emotka Mam dokładnie ten sam problem, z 4s też tak było. Jak marzł, to nieważne ile miał % baterii, po prostu głupiał. Raz z tym poszłam do serwisu, ale usłyszałam, że prawdopodobnie bateria jest już na wykończeniu i to jest kwestia albo wymiany baterii (co tak łatwe w przypadku Apple nie jest), albo wskazany upgrade telefonu na nowszy model.

Na razie mnie absolutnie nie stać na takie manewry ze zmianą telefonu, więc modlę się, żebyśmy jakoś przetrwali tę zimę.

Potwierdzam, również mam ajfona i dzieje się dokładnie to samo. Wychodzę na rower, włączam endomondo i trzymam kciuki, żeby mi zapisało trasę emotka choć bateria ma np. 80-90%. Latem nie ma tego problemu, tylko gdy jest zimno. Może trzeba go wkładać w... no, głębiej w każdym bądź razie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

79magda

#6548601 Napisano: 19.11.2018 00:04:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
isiulka napisał(a):

ivanotta napisał(a):

Mam wrażenie, że ostatnio to coraz więcej tutaj konkursowych Grażyn i loteryjnych Januszy. Przez to wartościowi, ciekawi ludzie z tego forum pouciekali do podziemia. Kiedyś można było tutaj normalnie porozmawiać, a obecnie to szkoda się wypowiadać, bo można sobie tylko niepotrzebnego kwasu narobić. Kiedyś te forum było inspirujące, dawało motywacje do działania i wiem, że wiele marzeń się tutaj spełniało. Teraz to tylko wzajemne oskarżenia, szukanie haków i donosy. Kiedyś byliśmy siłą, drużyną, która stała za sobą murem. Ale te czasy to już pewnie nie wrócą.. emotka


Ivanotta ja to pamiętam trochę inaczej emotka  

- Zawsze były donosy i niektóre osoby wręcz chełbiły się tym, że na kogoś doniosły. A jak kogoś zdyskwalifikowali, ooo to dopiero była radość.
- Nienawiść i nagonka na Moniau, ktore scalały to forum ( bo dziewczyna była zawsze do przodu przed nami wszystkimi). I pamietam do dziś, jak była w ciąży a szereg osób z premedytacja, bez skrupułów wylewało na nią swój jad, obrażając całą jej rodzinę.
- Wątek kliknijcie - donosy, i screeny z forum, że ktoś zbiera głosy na wymianę i dyskwalifikacja uczestników.
- Wątek paragony - nawet nie ma co wspominać.

Ja coś się działo fajnego to zaraz ktoś się pojawiał, kto to wykorzystywał. 
Dla przykładu : konkursy sms, gdzie trzeba było się wstrzelić w daną godzinę. Wszyscy wygrywali, podawali sobie czasy, dzielili się radami. Ale szanowna Karolinka (wciąż aktywna uczestniczka z tego forum), nie potrafiła, i co zrobiła? Donosik, że to jest loteria a nie konkurs, potem wielka afera i już takich konkursów nie ma bo konsekwencje ponieśli uczestnicy i organizator (którzy zwracali pieniądze w wysokości 100% wartości nagrody).

Wartościowe osoby były i na szczęście nadal są, tyle że się nie udzielają, bo po co mają się narażać na złośliwe, przepełnione zazdrością komentarze. 

I z tego miejsca pozdrawiam Fryteczke, Cyferkową, Kalisto, Marcepana, RW, Mirasa, Avatee, Anave, Moniau, Jolcie, Jkkp , Trojana, Krzyszu'a, Wysokieszpile i starą ekipę emotka

Warto dodać, że można było również fajnie po prostu pogadać, tzn. popisać emotka wspominam wymyślane na gorąco konkursy na forum i wspólne tworzenie poezji forumowej emotka wydaje mi się, że sporo zepsuło też pojawienie się Facebook'a, a wraz z nim mnóstwo przypadkowych osób, którym nagle zaczęło się wydawać, że wystarczy, że napiszą coś w stylu:
"Firma x konkurs ogłosiła i cała masa fanów się zgłosiła, to i ja o nagrodę pięknie proszę, bo tak zawodowo na konkurencję donoszę" emotka i już włala, nagroda wpada... Wyświetl w wątku >>

79magda

#6547793 Napisano: 15.11.2018 21:05:16 w WC - rozmowy o wszystkim
bruce napisał(a):

cb656 napisał(a):

bruce napisał(a):

http://katowice.n...2GFNJUml8EVTzUUWM7Aw
emotka

No cio? Taki lajf. Nie jesteś pewna dnia ani godziny. Nigdy nie wiadomo, czy facet, z którym idziesz do łóżka nie jest nosicielem, a co dopiero taki wypadek, gdzie jest kontakt z krwią innej osoby. Trza uważać emotka

Cio, pytasz? Szok! Pierwszy odruch zawsze i wszędzie - nieść pomoc! A tu taki przypadek...  emotka emotka

Nie rozumiem. To ludzka choroba. Czy ona wyklucza niesienie pomocy osobie chorej?! Przecież zawsze trzeba uważać, jeżeli nie mamy przy sobie rękawiczek, można użyć koszulki, bądź innego materiału, czegokolwiek. Gdybys wiedziała, ze ta osoba jest nosicielem, Twój odruch niesienia pomocy by nagle zanikł??!!
Przeraza mnie bagienny sposób napisania tej wiadomości, tylko nastawionej na tanią sensacje, pisanie o unurzanych w krwi dłoniach... słabe emotka  stara szkoła dziennikarska odeszła w zapomnienie. Wyświetl w wątku >>
0 0

79magda

#6547591 Napisano: 15.11.2018 14:14:23 w Wkurza mnie...
vazzz napisał(a):

(...) Allegro wie lepiej jaki kolor jest najlepszy na tło abyś osiągnął lepszą sprzedaż. I aukcję usuwają w trosce o mnie niemalże emotka

Tylko patrzeć, jak zaczną pobierać dodatkową opłatę za swoją troskliwość emotka wszak to sztab ludzi, ile środków trzeba na to przeznaczyć... Wyświetl w wątku >>
2 vazzz, joan 0

79magda

#6545673 Napisano: 09.11.2018 15:06:08 w Oddam za darmo
kod wawel A3KPXFJXC Wyświetl w wątku >>
0 0

79magda

#6545576 Napisano: 09.11.2018 11:55:01 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

Wkurza mnie pewnego rodzaju NIEKONSEKWENCJA ze strony pionasa. Bo niby oczekuje zgłaszania błędów, sam o to nalega, ale jak już zgłoszę błąd, to reaguje nieco histerycznie, "łapką w dół". Konkret: komentarz. Ewidentny BŁĄD polegający na niewłaściwej kwalifikacji do kategorii, ale skomentowanie faktu spotyka się z reakcją histeryczno-obronną.
Nie rozumiem tego rozdwojenia jaźni emotka
Uważam, że nawet jak jakiś użytkownik zakwalifikuje konkurs do niewłaściwej kategorii, to rolą zatwierdzającego publikację w bazie (czytaj: pionasa) jest KOREKTA błędu. Nie dokonał korekty na etapie publikacji i konkurs najpierw pojawił się w złej kategorii. Po moim komentarzu sytuacja została uzdrowiona, ale na litość boską, dlaczego dostaję po łapkach za wytknięcie błędu??! emotka Sam się prosił! emotka

Dla mnie reakcją "nieco" histeryczną jest, gdy dorosły facet skarży się, że inny dorosły facet na internetach mu zrobił łapkę w dół emotka przecież to nawet brzmi komicznie emotka
Obstawiam, że pionas nie kwestionuje słuszności Twojej korekty błędu, a sposobu, w jaki to robisz. Wielokrotnie Twoje publiczne uwagi do Niego podszyte są nikomu niepotrzebną złośliwością. I tyle. Nie zawsze istotne jest, co się powie, ale jak (parafrazując niezastąpioną joan) emotka Wyświetl w wątku >>

79magda

#6544949 Napisano: 07.11.2018 11:33:06 w WC - rozmowy o wszystkim
cudaczek121 napisał(a):

79magda napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

U mnie w szkole dawali jedynki za brak pracy domowej i jakoś wszyscy przeżyliśmy.Te współczesne dzieci to są takie wyszczekane i mają tendencję roszczeniową.Nic tylko: "daj", "kup", "za mnie zrób", "bo mi się wszystko należy". Nic tylko by chcieli,aby im przyklaskiwać, ustępować we wszystkim, a potem wyrosną takie życiowe ciaparygi, nieprzystosowane do życia w społeczeństwie,ech.

Na jakiej podstawie to piszesz? Masz kontakt z młodzieżą? Z nastolatkami? Wiesz coś o nich - o ich planach, marzeniach, sposobie życia? Skąd wiesz, że nie dostają jedynek i jak są oceniane?!
Najłatwiej wrzucić do wora i powtarzać te same brednie, jakby podsłuchane przez babcie "za moich czasów to było...", gdzieś na ławce emotka tymczasem ja widzę nastolatki na co dzień - mają pasje, uprawiają sporty, uczą się języków, chcą poznawać świat, chłoną go po swojemu - trzeba im pokazywać, delikatnie nakierowywać, pomagać. To dobrze, że są wyszczekane, poradzą sobie na dalszych etapach życia. Wszędzie są dwie strony medalu i najłatwiej wygłaszać truizmy, które nic nie znaczą!

W wakacje byłam z ośmioletnim siostrzeńcem i moją mamą nad jeziorem.Szłam sobie od naszego domku ścieżką, bo mama mnie prosiła,abym zawołała go na obiad.Jechał na rowerze ze swoim rówieśnikiem i na moją grzeczną prośbę przyjścia na posiłek, odpowiedział: "K...a, nie zajeżdżaj mi drogi, palancie! Kilka dni temu wyjął ze skarbonki kasę i kupił sobie gazetkę za 12 zł !tylko dlatego,że była tam jakaś figurka Lego. Moja mama pyta go,czy chociaż czytał gazetę, którą kupił taką drogą,aby zdobyć ludzika."Babcia, po co czytać, nie opłaca się". Zresztą tam są tylko same obrazki". Normalnie to po szkole z psem mu się nie chce wyjść,ale jak chciał kupić gazetę, to i owszem, przy okazji w łaskawości swojej nawet pieska wyprowadzi emotka

Ale dlaczego na podstawie tego, że Twoja siostra najwidoczniej nie radzi sobie z wychowaniem, tworzysz teorie z d... dotyczące ogółu "współczesnych dzieci"? Wyświetl w wątku >>
0 0

79magda

#6544947 Napisano: 07.11.2018 11:28:58 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

79magda napisał(a):

Chcesz mnie przekonać, że kiedyś byli bardziej kompetentni? W czym?
Jedyne, co zauważam, to większy szacunek, jaki dawniej mieliśmy do dóbr materialnych. Współczesne dzieciaki po prostu nie są w stanie ogarnąć, że czegoś "nie było". Choć doskonale potrafią zdać sobie sprawę, że nie na wszystko są pieniądze i to wcale nieprawda, że mają roszczeniową postawę. Znam mnóstwo nastolatków, które dorabiają sobie w wolnym czasie, robiąc różne rzeczy, zbierają grosiki, by na coś fajnego spożytkować. Przykład?! Chłopiec, który tańczy taniec towarzyski, na aukcjach w necie wystawia swoje stare klocki lego, które kiedyś zbierał, a kasę przeznacza na dodatkowe lekcje tańca. Można?! Można!

Nie chcę przekonać do niczego innego, jak tylko do tego, że mamy różne obserwacje i doświadczenia. To prawdopodobnie wynika z tego, że obracamy się w różnych środowiskach. Ja widzę, że w społeczeństwie przeważają osobniki z postawą roszczeniową i tyle. Elity zawsze miały skrzywiony obraz świata, to wynika z izolacji.

Ok, gdy mowa o osobnikach. Ale dlaczego tylko o młodzieży?! To jest krzywdzące. Takie generalizowanie. Równie dobrze roszczeniową nazwać można babcię, która maca osiem bułek paluchem, po czym jedną wkłada do koszyka! Tylko o to jedno mi chodzi - dlaczego tak łatwo przychodzi starszym ocenianie młodych? Czy naprawdę już zapomnieliśmy, że też mieliśmy popaprane w głowach, że marzyliśmy o niebieskich migdałach i nie do końca chciało nam się uczyć, zwłaszcza, gdy hormony buzowały?! Wyświetl w wątku >>

79magda

#6544935 Napisano: 07.11.2018 11:18:50 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

79magda napisał(a):

cb656 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Te współczesne dzieci to są takie wyszczekane i mają tendencję roszczeniową...

Ciśnie się na usta pytanie: co zrobili rodzice tych dzieci, by one takie NIE były? emotka No bo rodzica rolą jest WYCHOWYWANIE młodego człowieka i uczenie go, jak należy żyć.

Bardzo dobrze, że pojawiła się (ta) rewolucja w obyczajach. Dobrze dla świadomych ludzi...

Taaa... Tylko dlaczego owych świadomych jest tylko garstka niknąca w tłumie, a na plan pierwszy wybija się falanga tych mniej świadomych, za to z nastawieniem roszczeniowym? Nadal stoję na stanowisku, że takie będą rzeczpospolite, jakie młodzieży chowanie. A skoro wychowawcy sami są niekompetentni do pełnienia tej roli, to i efekty takie, jak widać.

Chcesz mnie przekonać, że kiedyś byli bardziej kompetentni? W czym?
Jedyne, co zauważam, to większy szacunek, jaki dawniej mieliśmy do dóbr materialnych. Współczesne dzieciaki po prostu nie są w stanie ogarnąć, że czegoś "nie było". Choć doskonale potrafią zdać sobie sprawę, że nie na wszystko są pieniądze i to wcale nieprawda, że mają roszczeniową postawę. Znam mnóstwo nastolatków, które dorabiają sobie w wolnym czasie, robiąc różne rzeczy, zbierają grosiki, by na coś fajnego spożytkować. Przykład?! Chłopiec, który tańczy taniec towarzyski, na aukcjach w necie wystawia swoje stare klocki lego, które kiedyś zbierał, a kasę przeznacza na dodatkowe lekcje tańca. Można?! Można! Wyświetl w wątku >>
1 Claudia77 0

79magda

#6544931 Napisano: 07.11.2018 11:12:41 w WC - rozmowy o wszystkim
joasiunia napisał(a):

79magda napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Na ławce podczas lekcji u każdego leży smartfon, w głowie tylko: czy ktoś napisał, czy ktoś wrzucił snapa, czy ktoś z kimś pisze, czy on/ona z nią/nim chodzi, jest beka z kogoś, ktoś zrobił siarę, itp.

Przecież szkoła może oficjalnie zabronić korzystania z telefonów, nie tylko na lekcjach, ale również w czasie przerw. U nas był to pierwszy temat poruszony na pierwszej wywiadówce, rodzice wyrazili zgodę (choć niektórzy niechętnie...) Każdy nauczyciel, który zobaczy dziecko korzystające z telefonu w szkole, ma prawo zabrać ten telefon i zanieść do specjalnego depozytu. Odebrać zaś może tylko rodzic...

To dobre rozwiązanie, ale trochę się boję, że wtedy, na czas tych kilku lekcji, szkoła zmieniałaby się w klinikę odwykową dla smartfonoholików emotka
I z uzależnionymi - odstawionymi na chwilę od nałogu - mogłoby pracować się równie trudno... emotka

No to sorry, ja tam wiem, że wystarczy zaproponować inne zajęcie i telefon z łatwością ląduje zapomniany, just like that. Ale trzeba się wysilić troszkę... Smartfonoholicy?! Przecież te dzieci mają rodziców, którzy póki co mogą im telefony po prostu zabrać i tyle... Wyświetl w wątku >>
0 0