Reklama na e-Konkursy.info

Smolar

|< << < 143 144 145 146 147 148149 150 151 152 153 > >> >|

kasiaw1431

Cytuj wiadomość#6385343 środa, 2 sierpnia 2017, 10:52:36
loteryjny napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

loteryjny napisał(a):

działa wam strona loterii tiger trip??

tak

dziwne bo mi nie emotka

mnie również nie działa taki komunikat mam "Domena tigertrip.pl została zarejestrowana w serwisie AfterMarket.pl,....."
0 0

loteryjny

Cytuj wiadomość#6385351 środa, 2 sierpnia 2017, 11:00:26
kasiaw1431 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

loteryjny napisał(a):

działa wam strona loterii tiger trip??

tak

dziwne bo mi nie emotka

mnie również nie działa taki komunikat mam "Domena tigertrip.pl została zarejestrowana w serwisie AfterMarket.pl,....."

U mnie to samo. Smolar pewnie czyta co piszemy i zaraz naprawią emotka
0 0

gosia16

Cytuj wiadomość#6385352 środa, 2 sierpnia 2017, 11:00:50
karola-00 napisał(a):

Hmm IP to nic.. nie ma czego sie obawiać. Moj chłopak pracuje w jednej z firm telekomunikacyjnych zmieniając tam Ip jest około 600 róznych adresów IP. Tak wiec nawet jak ktoś gra uczciwie to jest bardzo duza szansa ze wysyła paragony z tego samego IP co oszust i co wtedy ?ps. Kupiłam dzisiaj cole.. razem z kolezankami wysłaliśmy z telefonów ten sam nr paragonu w sumie 8 zgłoszeń. Jak agencja udowodni z nam która ma prawdziwy paragon ? może nas wyrzucić z konkursu ale jedną osobą skrzywdzić

ps. A co jak ten sam nr paragonu jeszcze wysłało 10 innych osob ? Pamiętacie rok temu w losowaniu 10 samochodów było 930tys zgłoszeń ( jest gdzieś filmik)
Wieć paragony na bank sie dublowały bo rzadko jest nr paragonu milion ;]

teoretycznie może udowodnić ,na jeden numer wygrasz głośnik i odeślesz paragon,potem koleżanka wygra auto i klapa emotka
0 0

karola-00

Cytuj wiadomość#6385357 środa, 2 sierpnia 2017, 11:14:14
Nie wierzę w to ze wysyłając mniej niz 1tys zgłoszeń da sie coś wygrać... przecież ostatnio było 930tys zgłoszeń !

migi

Cytuj wiadomość#6385362 środa, 2 sierpnia 2017, 11:22:35
karola-00 napisał(a):

Nie wierzę w to ze wysyłając mniej niz 1tys zgłoszeń da sie coś wygrać... przecież ostatnio było 930tys zgłoszeń !

Można i jednym zgłoszeniem wygrać. Proszę nie zniechęcać innych emotka

jokan

Cytuj wiadomość#6385364 środa, 2 sierpnia 2017, 11:24:48
migi napisał(a):

karola-00 napisał(a):

dokladnie, w loteriach liczy sie szczescie, mozna wygrac 1 zgloszeniem, a ten co wysle 500 moze i nic nie wygrac...taki los emotka
0 0

izkak

Cytuj wiadomość#6385374 środa, 2 sierpnia 2017, 11:42:39
karola-00 napisał(a):

Hmm IP to nic.. nie ma czego sie obawiać. Moj chłopak pracuje w jednej z firm telekomunikacyjnych zmieniając tam Ip jest około 600 róznych adresów IP. Tak wiec nawet jak ktoś gra uczciwie to jest bardzo duza szansa ze wysyła paragony z tego samego IP co oszust i co wtedy ?ps. Kupiłam dzisiaj cole.. razem z kolezankami wysłaliśmy z telefonów ten sam nr paragonu w sumie 8 zgłoszeń. Jak agencja udowodni z nam która ma prawdziwy paragon ? może nas wyrzucić z konkursu ale jedną osobą skrzywdzić

ps. A co jak ten sam nr paragonu jeszcze wysłało 10 innych osob ? Pamiętacie rok temu w losowaniu 10 samochodów było 930tys zgłoszeń ( jest gdzieś filmik)

Przapraszam,  ale ja nie potrafię zrozumieć takiego podejścia. Wiem, że dla wielu liczy się wygrana jak najmniejszym kosztem, ale...  puszka Coli to 1,39 zł. Zamiast wysyłać jeden paragon z kilku numerów telefonów (koszt 0,62 zł), czy nie lepiej kupić 8 puszek, wysłać bezpłatnie przez stronę i po prostu być uczciwym? Czy bycie fair to w dzisiejszych czasach naiwność i głupota? Mam nadzieję, że nie! Swoją drogą to przykre, że o takich machlojach można dowiedzieć się na forum. Niektórym za bardzo pobudza to wyobraźnie...  emotka

dysia

Cytuj wiadomość#6385384 środa, 2 sierpnia 2017, 11:51:02
jokan napisał(a):

migi napisał(a):

karola-00 napisał(a):

dokladnie, w loteriach liczy sie szczescie, mozna wygrac 1 zgloszeniem, a ten co wysle 500 moze i nic nie wygrac...taki los emotka

Potwierdzam, liczy sie szczęście! Smolar dokonuje weryfikacji,  natomiast przy nagrodach głównych paragony na bank są sprawdzane w sklepie.
0 0

kedziorldz

Cytuj wiadomość#6385408 środa, 2 sierpnia 2017, 12:37:36
dysia napisał(a):

jokan napisał(a):

migi napisał(a):

karola-00 napisał(a):

Potwierdzam, liczy sie szczęście! Smolar dokonuje weryfikacji,  natomiast przy nagrodach głównych paragony na bank są sprawdzane w sklepie.

To nie kwestia wiary tylko matematyka, szanse na wygrana ma zarowno osoba, ktora zglosila 1 los, jak i ta co zglosila tysiac losow. Bardziej prawdopodobne jest to, ze wygra ta osoba, ktora bedzie miala wiecej zgloszen, ale wygrana jedym losem matematyka, rowniez zrozumie i wybroni emotka
0 0

luko922

Cytuj wiadomość#6385447 środa, 2 sierpnia 2017, 14:46:24
izkak napisał(a):

karola-00 napisał(a):

Hmm IP to nic.. nie ma czego sie obawiać. Moj chłopak pracuje w jednej z firm telekomunikacyjnych zmieniając tam Ip jest około 600 róznych adresów IP. Tak wiec nawet jak ktoś gra uczciwie to jest bardzo duza szansa ze wysyła paragony z tego samego IP co oszust i co wtedy ?ps. Kupiłam dzisiaj cole.. razem z kolezankami wysłaliśmy z telefonów ten sam nr paragonu w sumie 8 zgłoszeń. Jak agencja udowodni z nam która ma prawdziwy paragon ? może nas wyrzucić z konkursu ale jedną osobą skrzywdzićps. A co jak ten sam nr paragonu jeszcze wysłało 10 innych osob ? Pamiętacie rok temu w losowaniu 10 samochodów było 930tys zgłoszeń ( jest gdzieś filmik)

Przapraszam,  ale ja nie potrafię zrozumieć takiego podejścia. Wiem, że dla wielu liczy się wygrana jak najmniejszym kosztem, ale...  puszka Coli to 1,39 zł. Zamiast wysyłać jeden paragon z kilku numerów telefonów (koszt 0,62 zł), czy nie lepiej kupić 8 puszek, wysłać bezpłatnie przez stronę i po prostu być uczciwym? Czy bycie fair to w dzisiejszych czasach naiwność i głupota? Mam nadzieję, że nie! Swoją drogą to przykre, że o takich machlojach można dowiedzieć się na forum. Niektórym za bardzo pobudza to wyobraźnie...  emotka

A ja tam uważam, że takie wysyłanie tego samego numeru paragonu z różnych numerów telefonu to nie jest jakieś wielkie oszustwo. Mnie powstrzymuje jedynie fakt, że mam ogromnego pecha w loteriach, więc jakbym tak zrobił to paradoksalnie zapewne wygrałbym tym samym numerem paragonu i głośnik i auto. Wolę nie ryzykować.  emotka

Aaa, no i uważam, że strasznie dupiato, że podaje się tylko numer paragonu. Powinno być więcej danych, które po prostu uniemożliwiają oszustwa i naciąganie regulaminu. Wtedy nie byłoby żadnych wątpliwości. Szkoda. 
0 mia, cb656

mia

Cytuj wiadomość#6385453 środa, 2 sierpnia 2017, 14:54:32
Powiedzmy sobie szczerze, anioła nieskazitelnego to trudno na tym forum znaleźć, ale mam wrażenie, że niektórym morale to się już zakrzywia jak wstęga Möbiusa... emotka
Swoja drogą, bardzo ciekawy twór. Kto nie jest w temacie, polecam poczytać. emotka

luko922

Cytuj wiadomość#6385455 środa, 2 sierpnia 2017, 14:58:54
mia, cb656 - no cóż, jestem jednym z tych okrutnych przestępców, którzy w konkursach bez podawania numeru paragonu wysyłają więcej niż jedno zgłoszenie. . Spłonę w piekle.  emotka

izkak

Cytuj wiadomość#6385457 środa, 2 sierpnia 2017, 14:59:25
luko922 napisał(a):

A ja tam uważam, że takie wysyłanie tego samego numeru paragonu z różnych numerów telefonu to nie jest jakieś wielkie oszustwo. Mnie powstrzymuje jedynie fakt, że mam ogromnego pecha w loteriach, więc jakbym tak zrobił to paradoksalnie zapewne wygrałbym tym samym numerem paragonu i głośnik i auto. Wolę nie ryzykować.  emotka

Aaa, no i uważam, że strasznie dupiato, że podaje się tylko numer paragonu. Powinno być więcej danych, które po prostu uniemożliwiają oszustwa i naciąganie regulaminu. Wtedy nie byłoby żadnych wątpliwości. Szkoda. 

Jeśli chodzi o sposób zabezpieczenia loterii przed takimi "niepożądanymi" działaniami to rzeczywiście jest on fatalny i podawanie samego numeru paragonu jest dla mnie jakimś nieporozumieniem. Skonstruowanie formularza z dodatkowymi polami na numer kasy, datę i kod pocztowy sklepu raczej nie stanowi problemu, podobnie z wpisaniem ich w treść SMSa, więc nie rozumiem dlaczego takich danych od zgłaszających się nie wymaga. Smolarze, wstydź się! 

monisss

Cytuj wiadomość#6385458 środa, 2 sierpnia 2017, 14:59:53
luko922 napisał(a):

mia, cb656 - no cóż, jestem jednym z tych okrutnych przestępców, którzy w konkursach bez podawania numeru paragonu wysyłają więcej niż jedno zgłoszenie. . Spłonę w piekle.  emotka

ale nie zajmuj za dużo miejsca, bo myślę, że 2/3 forum tam trafi emotka  

luko922

Cytuj wiadomość#6385461 środa, 2 sierpnia 2017, 15:01:49
cb656 napisał(a):

luko922 napisał(a):

Spoko emotka Jakoś to przeżyję. Co mi nie przeszkadza wyrazić krytykę. Bo albo się ma jakieś zasady, albo się ich nie ma. emotka

A krytykuj sobie. emotka  Wyraziłem swoje zdanie, Ty swoje i tyle.  emotka

mia

Cytuj wiadomość#6385462 środa, 2 sierpnia 2017, 15:03:37
luko922 napisał(a):

mia, cb656 - no cóż, jestem jednym z tych okrutnych przestępców, którzy w konkursach bez podawania numeru paragonu wysyłają więcej niż jedno zgłoszenie. (...)

Nie odwracaj kota ogonem. Mowa była o czym innym.  emotka
0 0

luko922

Cytuj wiadomość#6385465 środa, 2 sierpnia 2017, 15:04:18
mia napisał(a):

luko922 napisał(a):

mia, cb656 - no cóż, jestem jednym z tych okrutnych przestępców, którzy w konkursach bez podawania numeru paragonu wysyłają więcej niż jedno zgłoszenie. (...)

Czyżbyś miała coś na sumieniu w tej kwestii? :> 
0 0

mia

Cytuj wiadomość#6385466 środa, 2 sierpnia 2017, 15:09:21
luko922 napisał(a):

mia napisał(a):

luko922 napisał(a):

Taka dyskusja jest bezcelowa. emotka Zedytowałam swój poprzedni post (pogrubienie) - może łatwiej będzie zrozumieć.

magisterek

Cytuj wiadomość#6385482 środa, 2 sierpnia 2017, 15:43:28
luko922 napisał(a):

mia napisał(a):

luko922 napisał(a):

Wszyscy pprzecież jesteśmy PRAWI i SPRAWIEDLIWI, więc kto jest bez winy, niech SWOIM kolejnym STARTEREM pierwszy rzuci emotka

kermit

Cytuj wiadomość#6385485 środa, 2 sierpnia 2017, 15:54:17
Tak naprawdę wysyłanie tego samego numeru paragonu z kilku numerów telefonów jest takim samym oszustwem jak wysyłanie kilku zgłoszeń w konkursach, gdzie nie trzeba tego numeru podawać (jeśli zakupu dokonaliśmy tylko jednego). Nie widzę między tymi praktykami żadnej różnicy jeśli chodzi o kwestię uczciwości. Jedyna różnica jest taka, że to pierwsze można w jakiś sposób udowodnić. To agencje mogą jedynie takie praktyki ukrócić żądając zawsze podania numeru paragonu +np. numeru kasy fiskalnej.
|< << < 143 144 145 146 147 148149 150 151 152 153 > >> >|