Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika tadziuuu

tadziuuu

#7114324 Napisano: 04.08.2023 13:21:18 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
https://www.dicki...03_color=RBK#start=1

Sprzedam czarne spodnie Jameson x Dickies w rozmiarze L.

Ewentualnie zamienię na rozmiar M. Wyświetl w wątku >>
0 0

tadziuuu

#6829962 Napisano: 10.12.2021 14:07:53 w Avanti
incendio12 napisał(a):

Już jest lista za 4 etap jak coś emotka

no i passę szlag strzelił ;/  Wyświetl w wątku >>

tadziuuu

#6829947 Napisano: 10.12.2021 13:52:43 w Avanti
monisss napisał(a):

mia napisał(a):

masza napisał(a):

5000 tez już były. ?

Przypuszczam, że na początku poszły. emotka

a może tym razem pojda na szarym koncu ?;) 

czekam, kciuki trzymam emotka
posta piszę nosem, 
nadziei się imam, 
czy zapłaczę nad swym losem...

ps. też czekam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tadziuuu

#6829823 Napisano: 10.12.2021 11:53:41 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
tylko że oni nie wysyłają 100 maili w tej samej chwili w jednym z etapów miałem z żoną przesunięcie o 2h maili  Wyświetl w wątku >>

tadziuuu

#6829521 Napisano: 09.12.2021 14:32:38 w Avanti
cb656 napisał(a):

tadziuuu napisał(a):

Są!!!

Sąd w składzie (podpisy nieczytelne) zawyrokował:

Za uporczywe podnoszenie ciśnienia przez nieprzemyślane komentowanie skazuje się Obywatela tadziuuu na DOŻYWOTNIE czytanie komentarzy innych współwinnych. Amen. Od wyroku nie przysługuje apelacja.

wnoszę o podwójne dożywocie zatem i dobrowolnie poddaję się wyrokowi. Wyświetl w wątku >>

tadziuuu

#6829519 Napisano: 09.12.2021 14:31:27 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

southlander napisał(a):

konkursy z telefonami zawsze najdziwniejsze. Na konkursach FB z taką nagrodą zawsze jest 500-1000 zgłoszeń gdzie już z góry wiadomo że nie wygra żaden pomysłowy i estetyczny komentarz, tylko jakiś przypadkowy i niechlujny bo jury i tak nie chce się wszystkiego czytać. Na konkursach insta, zwykle jest wojna na lajki albo oznaczanie innych, lub nagrywanie stories. W pozostałych konkursach często jeden telefon w puli i trzeba kręcić jakieś filmy gdzie wiadomo że wygra jakiś półprofesjonalista czy youtuber z dobrym sprzętem. Ewentualnie w tych pisanych dają brak limitu znaków, więc wiadomo że trzeba poświęcić dużo czasu, a jednocześnie trudno o motywację nie wiedząc czy jury w ogóle będzie to czytało, czy pójdzie na łatwiznę i wybierze kilkuzdaniową prostą rymowankę.

Taaa... emotka JA! JA! JA WIEM! POTRZEBUJĘ! MNIE DAJCIE! WYBIERZ MNIE!!!

na "horom curke" też nie działa emotka   Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

tadziuuu

#6829515 Napisano: 09.12.2021 14:29:47 w Dziś cieszę się z.....
FBsebastian3 napisał(a):

tadziuuu napisał(a):

FBsebastian3 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Cieszę się, że wczoraj robiłam test na koronawirusa i dzis rano przyszedł wynik - na szczęście nie mam korony!

Cudownie! Za to masz w pakiecie zamordyzm, podwyżki, ład, pkb w greckim kierunku, nieuctwo dzieci, ograniczony dostęp do służby zdrowia, upadające biznesy, segregacje, ceny biletów powiększone o ceny testów, gigantyczne bezrobocie u ciepłolubnych, nadmiarowe zgony itd, a wszystko to w imię dbałości o nasze zdrowie wspierane medialnym strachem. Nic tylko się cieszyć jak obudzimy się za parę lat oskubani jak gęsi. Ps. Wyszczepiono kraje w prawie 90% i dalej lockdawny, zamykanie,zdalne, godziny policyjne. Dobry wzrok to dar

jakie 90% emotka  ? w pełni zaszczepionych ok 50%. Czytanie ze zrozumieniem informacji i "danych" na facebooku to większy dar emotka  Mogę tylko cieszyć się z cudaczek121 że ją to ominęło. Mnie dopadło przed szczepieniami i jako młody jeszcze facet biegam po kardiologach co kilka tygodni szukając diagnozy po Covidzie z początku roku. A wcześniej zdrowie żyleta. maratony i ultra wpadały.. niestety taki mamy czas w tym kraju że kilka pandemii na raz mamy i tej zdrowotnej i tej politycznej, której kumulacja za ostatnie lata właśnie się zbliża.    Kraje użyłam słowa kraje! Nie myśląc o Polsce. Choroby sercowa najwyraźniej wynik "leczniczych" maratonów jak i u Pana Lisa. Współczuję choroby ale pewnie jest następstwem wydrenowania organizm. Wszystko z umiarem i będzie cacy.  Ps. Chcemy do końca swoich dni bać się wirusa? Być zastraszani? Wyolbrzymiać każdy znany przypadek choroby jakby dawniej ich nie było? Jakby ludzie nie umierali? Biegajcie na teściki, miejcie siły na opisywanie wyników, a obudzicie się w ustroju, w którym ja zylam. Miska ryżu! Weźcie wszystko pod rozwagę. Piszcie do MZ oni odpowiadają natychmiast, porównajcie statystyki teraz i z lat poprzednich, zobaczcie średnia wieku zgonów. Ps.stopy procentowe dla kredytów znów w górę

dziękuję za diagnozę "Pani Doktor" emotka  i na tym tę dyskusję pozostawię emotka Wyświetl w wątku >>

tadziuuu

#6829503 Napisano: 09.12.2021 14:16:04 w Avanti
myja napisał(a):

tadziuuu napisał(a):

Są!!!..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

znaczy są tutaj  konkursiacy, którzy czekają na wyniki?:D

tak mi ciśnienie podniosłaś, że już nie muszę iść po drugą kawęemotka

a ja się ubawiłem wpisami w tym wątku emotka  takie oczekiwanie może być emotka   Wyświetl w wątku >>

tadziuuu

#6829495 Napisano: 09.12.2021 14:11:19 w Avanti
Są!!!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

znaczy są tutaj  konkursiacy, którzy czekają na wyniki?:D Wyświetl w wątku >>

tadziuuu

#6829491 Napisano: 09.12.2021 14:05:52 w Dziś cieszę się z.....
FBsebastian3 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Cieszę się, że wczoraj robiłam test na koronawirusa i dzis rano przyszedł wynik - na szczęście nie mam korony!

Cudownie! Za to masz w pakiecie zamordyzm, podwyżki, ład, pkb w greckim kierunku, nieuctwo dzieci, ograniczony dostęp do służby zdrowia, upadające biznesy, segregacje, ceny biletów powiększone o ceny testów, gigantyczne bezrobocie u ciepłolubnych, nadmiarowe zgony itd, a wszystko to w imię dbałości o nasze zdrowie wspierane medialnym strachem. Nic tylko się cieszyć jak obudzimy się za parę lat oskubani jak gęsi. Ps. Wyszczepiono kraje w prawie 90% i dalej lockdawny, zamykanie,zdalne, godziny policyjne. Dobry wzrok to dar

jakie 90% emotka  ? w pełni zaszczepionych ok 50%. Czytanie ze zrozumieniem informacji i "danych" na facebooku to większy dar emotka  

Mogę tylko cieszyć się z cudaczek121 że ją to ominęło. Mnie dopadło przed szczepieniami i jako młody jeszcze facet biegam po kardiologach co kilka tygodni szukając diagnozy po Covidzie z początku roku. A wcześniej zdrowie żyleta. maratony i ultra wpadały.. niestety taki mamy czas w tym kraju że kilka pandemii na raz mamy i tej zdrowotnej i tej politycznej, której kumulacja za ostatnie lata właśnie się zbliża.  Wyświetl w wątku >>
0 0

tadziuuu

#6829082 Napisano: 08.12.2021 11:50:29 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
no i ładna porażka z nudą.. no chyba że dłużej informują a wisienki na torcie będą na koniec powiadamiania emotka  tfu tfu Wyświetl w wątku >>

tadziuuu

#6827110 Napisano: 01.12.2021 11:59:29 w moje dzisiejsze wygrane :)
kolejne 500+ z Lays! piękny ten konkurs przed świętami! emotka Wyświetl w wątku >>

tadziuuu

#6823554 Napisano: 18.11.2021 10:21:14 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
raz dwa trzy... próba wątku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tadziuuu

#6823546 Napisano: 18.11.2021 09:45:41 w Wkurza mnie...
agata6 napisał(a):

sydariameki napisał(a):

agata6 napisał(a):

Wkurza mnie wysyłka zamówionych słodyczy na islodycze.pl  Zamówienie złożone 9.11  a oni twierdzą że mają czas na wysyłkę do końca stycznia 2022r bo w pierwszej kolejności realizują zamówienia za gotówkę. 

Ja zamówiłam u nich wafelki w kwietniu. Przyszły 29.04.21, ważne do 05.21... telefonów nie odbierali.

No to mnie pocieszyłaś. Moje zamówienie to zestaw upominkowy w walizeczce który ma być prezentem urodzinowym oczywiście jak dojdzie do 27.11.

Pomoc - DostawaDostawy realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS na terenie całego kraju.Wysyłka towaru następuje w ciągu od 2 do 5 dni roboczych od daty zaksięgowania pełnej ceny sprzedaży oraz opłaty za przesyłkę.

no na ich stronie tak napisali więc nie rozumiem o co im chodzi. Albo realizują zgodnie ze swoimi standardami albo bym uderzył do organizatora konkursu że nie możesz zrealizować nagrody Wyświetl w wątku >>
0 0

tadziuuu

#6816859 Napisano: 25.10.2021 07:56:37 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
dzasmina napisał(a):

zazdrosnica napisał(a):

Gra PS4 z konkursu Monster Circle K?

Też miałam o to pytać. Ja nie dostałam jeszcze.

dzasmina
zazdrosnica

Otrzymałem informację o bardzo miłej Pani że nagrody już zostały wysłane 6 października. i jestem jedną z zaledwie kilku osób które zgłosiły brak paczki.
Zatem warto napisać żeby przypilnowali. Są na etapie wyjaśnień z firmą wysyłkową Wyświetl w wątku >>

tadziuuu

#6816250 Napisano: 21.10.2021 10:48:26 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
hokus pokus czaru maru niech w konkursach wygram paru! emotka Wyświetl w wątku >>

tadziuuu

#6816225 Napisano: 21.10.2021 09:34:14 w Wkurza mnie...
a mnie wkurza sytuacja w której człowiek zaczyna nie chcieć wygrać nagrody głównej emotka
Konkurs "Legendary Polish Power" w Konkursy promocyjne - zakończone (e-konkursy.info)

do wczoraj mieli powiadomić zwycięzców i zamieścić listę wygranych emotka  Cichosza. 
a wyjazd jako nagroda główna rozpoczyna się za tydzień 28 października emotka  niby człowiek wie czytając regulamin ale jak zabierają z tego czasu dzień albo dwa to już można nie dostać urlopu w pracy jak ma się wypracowane pewne praktyki że min. tydzień wcześniej się zgłasza. Albo zwyczajnie nie zdąży się zapewnić opieki dziecku emotka

czekam na wyniki i wolałbym wygrać kolejną nagrodę niż nr1 emotka  

Wkurza mnie to czekanie emotka Wyświetl w wątku >>

tadziuuu

#6815615 Napisano: 18.10.2021 13:49:54 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
dzasmina napisał(a):

zazdrosnica napisał(a):

Gra PS4 z konkursu Monster Circle K?

Też miałam o to pytać. Ja nie dostałam jeszcze.

Nawet kontaktowałem się z Panią od tego konkursu ale jest na urlopie i wraca w piątek. Jak będę miał info to oczywiście podeślę.
Abstrahując od tego że nagrody miały być wysłane już miesiąc temu emotka

miała być gra wartości 200 zł. Ceny gier jakie były z początku konkursu już i tak poszły w dół także ciekawe jak to rozwiążą:)  Wyświetl w wątku >>

tadziuuu

#6762492 Napisano: 02.02.2021 09:14:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tadziuuu napisał(a):

jokan napisał(a):

tadziuuu napisał(a):

cześć,

działa wam stronka z promocji STAR>?
https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-na-wspolne-chrupanie.html

nie

dzięki za info. czyli to nie ciasteczka z rana emotka

ps. Ruszyło. dziękuję raz jeszcze Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

tadziuuu

#6762487 Napisano: 02.02.2021 09:09:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

tadziuuu napisał(a):

cześć,

działa wam stronka z promocji STAR>?
https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-na-wspolne-chrupanie.html

nie

dzięki za info. czyli to nie ciasteczka z rana emotka Wyświetl w wątku >>
0 0