Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika madeleine89

madeleine89

#6665060 Napisano: 09.12.2019 22:43:42 w Wkurza mnie...
androm napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

androm napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Wkurzają mnie firmy kurierskie. Wybieram "lepszą", płacę dodatkowo za odbiór przesyłki w konkretnym dniu, a kuriera nie ma od dwóch dni. W biurze obsługi klienta nic sobie z tego nie robią. Jakby nie mieli żadnego wpływu na pracę kuriera, mogę sobie napisać skargę, która i tak niczego nie zmieni, bo kurier powie, że był po paczkę a nikogo nie było w domu. Strasznie mnie to denerwuje, że nie przykładają się do jakości świadczonych usług i mają klienta w poważaniu. W dodatku nie mam żadnej alternatywy, bo to już kolejny przewoźnik na którym się zawodzę. A w dodatku ja muszę świecić oczami i tłumaczyć się dlaczego paczka nie została wysłana. Już ostatni raz zamawiam kuriera do domu, bo jak człowiek sam nie zawiezie paczki do punktu nadania, to na kuriera można tygodniami czekać.

Może napisz co to za wspaniała firma tak Cię traktuje.

Niestety DPD, kiedyś nie miałam zarzutów, a ostatnio już któryś raz z rzędu muszę się po kilka dni dopraszać odbioru paczki. A jak już odbiorą, to potem wędruje po całej Polsce i dochodzi z opóźnieniem.

dpd "lepszą"? to chyba najtańsza firma jaka istnieje. Oni idą w ilość, nie w jakość.
Lepiej, ale i drożej w DHL choć wiadomo, że dużo zależy lokalnie, od kuriera.

To prawda dużo zależy od kuriera. DPD u mnie jest super, bo i pan jest super. w GLS była porażka. Potrafiłam dostawać maila, że przesyłka doręczona, chociaż byłam w domu, a przesyłki ani widu ani słychu. Potem zmienił się kurier i wszystko cudownie! Natomiast to samo DPD u mojej mamy, u której też nadaję paczki to również dno. Kurier wpisuje, że był, chociaż nie był. Reklamacja ok, ale kurier i tak przyjedzie dzień później....

Wkurza mnie chorowanie moich córek. Starsza przeszła sepsę, więc na byle katar reaguję panicznie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

madeleine89

#6661139 Napisano: 26.11.2019 16:38:58 w moje dzisiejsze wygrane :)
Rezerwa z Tic Tac za 9 etap - aparat Polaroid emotka Wyświetl w wątku >>

madeleine89

#6656892 Napisano: 13.11.2019 16:28:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kukuleczka napisał(a):

psotka napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

Czy EverydayMe umieszcza gdzieś listę zwycięzców? Ta ich strona to jakaś maskara, np. klikam w "TUTAJ" aby przeczytać regulamin konkursu to po kliknięciu przenosi mnie na tą samą stronę. Jak klikam w link konkursu, który zakończył się 31.10 to przenosi mnie do formularza... który dalej można wypełniać. Nie rozumiem? Jest nowa edycja na nowy miesiąc czy jak?

Strona jest malo intuicyjna, wrecz tragiczna. Kiedys sugerujac sie zdjeciem nagrody mial byc fajny zestaw - procter gamble a dostalam 1 opakowanie persil  czy tam ariel. Ogolnie nie polecam. Probki tez nie przychodza

Był konkurs, w którym do wygrania były tampony. Było tam 500szt. Nie chodzi o samą nagrodę bo śmieszna emotka ale cisza... nikt zresztą sie nie chwalił nagrodami, przynajmniej nie widziałam, a przeciez nagród zawsze około 10szt..


Może mają takie wolne tempo jak w Konkursie Wiosennym emotka   Konkurs kończył się w czerwcu, a informowali 11 października. W wiadomości informacja "Wygrałaś/eś płyn do mycia naczyń Fairy Extra Hygiene (16 x 650 ml).
Gratulujemy!"
A wysłali jedną butelkę płynu i zero odpowiedzi na jakiekolwiek e-maile... Wyświetl w wątku >>

madeleine89

#6648113 Napisano: 12.10.2019 07:22:13 w Informują
wczoraj w południe @ o wygranej z konkursu Everydayme "Konkurs Wiosenny" https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-wiosenny76.html#.XaFia1UzbIU Wyświetl w wątku >>
0 0

madeleine89

#6636244 Napisano: 03.09.2019 22:20:24 w moje dzisiejsze wygrane :)
bon Kaufland emotka  szczególnie ślę tutaj uśmiech do mama-l-k-m emotka Wyświetl w wątku >>

madeleine89

#6628902 Napisano: 10.08.2019 16:38:08 w moje dzisiejsze wygrane :)
Podwójny bilet na finałowy koncert Męskiego Grania w Żywcu 24 sierpnia  Wyświetl w wątku >>

madeleine89

#6626895 Napisano: 03.08.2019 22:04:19 w Kaufland konkursy
ziolko napisał(a):

madeleine89 napisał(a):

Każdy budżet związany jest z jakimś produktem, obecnie Pantene, ale pytanie nie zawsze nawiązuje stricte do tego produktu, czy mimo wszystko w odpowiedzi należy do niego nawiązać, czy nagradzane są również odpowiedzi bez reklamy?

Pisz, jak chcesz emotka  
Wygrywają różne zgłoszenia... rymy i proza... z produktem i bez. 
Ważne, żeby zgłoszenie miało to "coś" 


Piszę właśnie różnie i w sumie na różne sposoby raz udało się trafić, a raz nie, ale zastanawiałam się właśnie wiele razy, czy musi być ten produkt.  Dziękuję za odpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

madeleine89

#6626844 Napisano: 03.08.2019 17:10:58 w Kaufland konkursy
Każdy budżet związany jest z jakimś produktem, obecnie Pantene, ale pytanie nie zawsze nawiązuje stricte do tego produktu, czy mimo wszystko w odpowiedzi należy do niego nawiązać, czy nagradzane są również odpowiedzi bez reklamy? Wyświetl w wątku >>
0 0

madeleine89

#6614520 Napisano: 28.06.2019 14:28:35 w moje dzisiejsze wygrane :)
Dmuchana sofa Prince Polo dosłownie 5 min temu Wyświetl w wątku >>

madeleine89

#6609565 Napisano: 13.06.2019 12:24:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mysia napisał(a):

aniunia1900 napisał(a):

Czy z Kaufland za opinie można dostać dwa bony na jeden adres? (na mnie i męża)

To ten konkurs się nie skończył w kwietniu? Przedłużyli? emotka
edit. ok sprawdziłam w bazie nie widzę, a na stronie jest nowy regulamin... nikt info nie dodał szkoda emotka

No właśnie, szkoda... Byłam pewna, że skończył się w kwietniu.
Raz wygrałam na siebie i męża, ten sam adres, to samo nazwisko, przyszły oba bony. Wyświetl w wątku >>
0 0

madeleine89

#6576030 Napisano: 28.02.2019 19:45:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delvitto napisał(a):

dydys napisał(a):

delvitto napisał(a):

chciałam wpisać drugie zgłoszenie na hochland, ale pomimo wcześniej założonego konta, nie udało mi się zgłosić do losowania jeepa emotka  pomyślałam, że coś nachrzaniłam z hasłem, więc zmieniłam je, i dalej nie mogę się zalogować, mam wciąż komunikat, że konto jest nieaktywne. Miał ktoś podobny problem?

A link aktywacyjny w mailu kliknęłaś?

tak, był kliknięty przy rejestracji pierwszego kodu.
w sumie, poradziłam sobie jakoś, wróciłam do tego linku aktywującego, znów kliknęłam, i dostałam się do założonego wtedy konta. Ale z ich strony głównej nie idzie konta otworzyć:( 

Po aktywacji dopiero po dłuższym czasie jakoś ok. godziny czekałam i dostałam jeszcze jednego maila, że konto jest aktywne, dziękują za rejestrację.  Niestety już dwóch kodów nie udało mi się przez to zarejestrować i na koncie wyświetla mi się tylko jeden. A tamte jak próbowałam jeszcze raz to wyskakiwał błąd, że już użyte. Wyświetl w wątku >>
0 0

madeleine89

#6573788 Napisano: 21.02.2019 19:44:29 w Wkurza mnie...
nkba napisał(a):

jomajd86 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Wkurza się na samą siebie... chciałam dziś się zgłosić do loterii InPostu, wchodzę na stronę konkursu, a tam ktoś już odjechał autkiem... Ech, ten mój refleks.

to tak jak ja z sensodyne przed chwilą...

I ja z koszulkami activii emotka

I ja z biedrą i pastami... Dobrze, że wczoraj zajmowała mnie korona na bal karnawałowy, co moje wkurzenie jest nieco mniejsze... Wyświetl w wątku >>

madeleine89

#6566973 Napisano: 27.01.2019 09:59:28 w Przedszkolaki i przedszkola :)
Claudia77 napisał(a):

ja to chyba zaraz osiwieję, mały tydzień w przedszkolu i znów gorączka w nocy...ja wiem, że to podobno normalne, że musi przejść te choroby, ale po prostu już nie mam siły od października non stop coś, a do tego jeszcze płacze, że nóżki go bolą....czy Wasze dzieci też tak chorowały/chorują gdy zaczęły przygodę z przedszkolem?

Moja zaczęła żłobkiem i tam był dramat. Tydzień w żłobku, dwa tygodnie w domu. Przeszła także sepsę pneumokokową. Potem zabraliśmy ją ze żłobka i w wieku 3 lat zaczęła przygodę z przedszkolem. Szykowałam się jak na wojnę, a na szczęście właśnie trwa jej druga infekcja, także w porównaniu do tego co było jest super. Wiem, że to łatwe nie jest, ale trzeba przetrwać... Wyświetl w wątku >>
0 0

madeleine89

#6564521 Napisano: 17.01.2019 14:22:36 w Czy informują/ informowali?
mdepfs napisał(a):

https://www.e-kon...io.html#.XEB-P9JKjMx
czy informowali kogoś? może być priv

Podobno konkurs przedłużony do końca stycznia:
http://mommydraws...rre-fabre-oral-care/ Wyświetl w wątku >>
1 mdepfs 0

madeleine89

#6562644 Napisano: 10.01.2019 19:20:26 w Informują
Mail o zakwalifikowaniu się do testu z klubu nivea kremu-bazy pod makijaż Wyświetl w wątku >>
0 0

madeleine89

#6557685 Napisano: 18.12.2018 14:24:04 w Czy informują/ informowali?
monisss napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

czy były maile z Heineken? bo nie wiem czy się cieszyć

o to samo mialam pytac bo z 13.12 niby jestem... ale maila brak

Maila dostałam, a dokładnie o 13:11 Wyświetl w wątku >>
0 0

madeleine89

#6557642 Napisano: 18.12.2018 13:14:30 w moje dzisiejsze wygrane :)
Pierwszy Heineken. Teraz to dopiero czuję się jak zwycięzca emotka Wyświetl w wątku >>

madeleine89

#6555961 Napisano: 12.12.2018 13:49:26 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kaufland odczarowany emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

madeleine89

#6554709 Napisano: 08.12.2018 08:51:12 w Kupię...
Kupię bon do empik Wyświetl w wątku >>
0 0

madeleine89

#6554485 Napisano: 07.12.2018 13:38:02 w Informują
0 0