Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika nidho

nidho

#5729378 Napisano: 02.09.2013 22:25:43 w Dyskusje o wynikach konkursu
To co zrobił Pascal to kpina.
To trzeba nagłośnić.

http://www.wykop....skiego-hasla-z-2012/ Wyświetl w wątku >>
0 0

nidho

#3669584 Napisano: 01.09.2010 09:54:30 w Wkurza mnie...
Portal nastolatka.net od jakiegoś czasu prowadzi konkursy smsowe.

Przykładowa strona konkursu smsowego:
http://www.nastol...?competitions_id=196

Znajdujemy na niej informacje :

Ten aparat może być twój!

Wyślij SMS o treści:

PT.Lubie pod numer 7116

Koszt SMS-a to 1,22zł
Pytanie konkursowe:
Brak pytania:)
Odpowiedź A: emotka
Odpowiedź B: emotka

Z zamieszczonych informacji wynika, ze aby wziać udział w konkursie trzeba wysłać sms PT.Lubie pod numer 7116 i już załatwione.
Co innego mówi regulamin konkursu :

http://www.nastol...ursu_3xLubiCanon.pdf

1. Konkurs polega na udzieleniu prawidłowej odpowiedzi na pytanie: Czy wakacje trwają 2 miesiące? i wysłaniu SMS-a

z odpowiedzią pod wskazany numer.

2. Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać SMS o treści PT.lubie.A lub PT.lubie.:B na numer 7116

3. Całkowity koszt jednego SMS-a to 1,22 zł brutto (w tym 22% VAT) we wszystkich polskich sieciach telefonii

komórkowej.

4. Każdy uczestnik może brać udział w konkursie dowolną ilość razy.

5. W SMS-ie uczestnik nie podaje żadnych danych osobowych, a ustalenie zwycięzców będzie dokonywane jedynie w

oparciu o numer telefonu, z którego dokonano połączenia, na podstawie raportów dostarczonych przez system

obsługujący konkurs Wapacz.pl

6. Po wysłaniu SMS-a z odpowiedzią uczestnik otrzyma SMS zwrotny potwierdzający oddanie głosu i udział w konkursie

z treścią: Nastolatka.net dziekuje za udzial w konkursie!

7. 6osób, które wyślą największą ilość SMS'ów z poprawną odpowiedzią i dodatkowo odpowiedzą na pytanie: Kiedy

obchodzony jest dzień chłopaka?

8. Zwycięzcy w konkursie otrzymają:

1. 3 sztuki :APARAT CANON Digital IXUS 105 RÓŻOWY


Wyświetl w wątku >>
0 0

nidho

#427247 Napisano: 18.11.2006 08:10:18 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
no to czytaj dokładnie kto dodaje konkursy jak grasz o samochody, laptopy i inne..
A strona ma niefortunną kolorystyke. Nie podoba mi się jak większości. Ale sie przyzwyczaje, bo musze. Wyświetl w wątku >>
0 0

nidho

#427161 Napisano: 18.11.2006 07:42:39 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
jutis napisał(a):

[przepraszamy, że na stronce podajemy 500 linków do konkursów, gdyby było 50 byłby mniejszy kłopot..... ? emotka



Proszę nie zapominać o tym, że użytkownicy są współtwóracami tej strony, nie che wypominać grubych konkursów które sam dodaje. Wyświetl w wątku >>
0 0

nidho

#427106 Napisano: 18.11.2006 07:25:41 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
tak jak w sondzie do bani!!!! Pstrokato, ze skupić sie nie mozna. Kto to wymyśłił. dajcie spokój. I jeszcze znikneła cała baza. Mamy teraz znowu 500 konkursów przegladać i zaznaczać w których braliśmy udział? I jeszcze jedna uwaga. Czemu czerwona kropeczka jest teraz po lewej stronie tytułu a nie po prawej jak była. To też zmusza do zmiany przyzwyczajeń.. Wyświetl w wątku >>
0 0

nidho

#167296 Napisano: 17.06.2006 09:57:19 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
rzeczywiście.. dziękuję za podpowiedz. To się rzeczywiscie lepiej sprawdza, bez zaśmiecania skrzynki, kiedy chce i mam czas. Zdolnabestia masz racje. emotka Ale ta opcja wstecz i dalej by sie przydała mi mo wszystko. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nidho

#167265 Napisano: 17.06.2006 09:32:42 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Owszem widze to. Ale wyobrażmy sobie sytuacje kiedy na przykład nie codziennie zaglądam na tę strone. Bo nie mam takiej możliwośći. I odbierajać pocztę po dłuższej konkursowej absencji mam w mailu te konkursy które zostały dodane podczas mojej nieobecnosći. Wyświetl w wątku >>
0 0

nidho

#167242 Napisano: 17.06.2006 09:12:29 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
<adminpatrzy> mam nadzieje, ze admin to czyta Wyświetl w wątku >>
0 0

nidho

#167240 Napisano: 17.06.2006 09:11:18 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Brakuje mi na tej stronie mozliwosći subskrypcji jakiego dziennego biulteynu, który by informował o nowych konkursach dodanych danego dnia, i o tych któe sie kończą niedługo. Poza tym bardzo ułatwiło by nawigacje opcja wstecz i dalej, żeby nie trzeba było otwierać tysiaca okienek, tylko klikać dalej, żeby przejść do kolejnego konkurs Wyświetl w wątku >>
0 0