Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika justkra

justkra

#7109433 Napisano: 17.07.2023 15:10:36 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Serio? To już nie jest wcale zabawne.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

justkra

#7106920 Napisano: 07.07.2023 14:01:31 w moje dzisiejsze wygrane :)
200 z Dino grillowy na rozpoczęcie lipca emotka Wyświetl w wątku >>

justkra

#7106668 Napisano: 06.07.2023 19:04:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
LejziDejzi napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

koszalek napisał(a):

Jestem zdania, że agencja powinna sama sobie sprawdzić paragon. Ktoś kupuje grzecznie produkt konkursowy i ma udowadniać, że kupił to co kupił, a nie jakiś inny serek w dokładnie tej samej cenie jak konkursowy? Niepotrzebny stres. Konkurs przestaje być zabawą a staje się nerwówką. A mina kasjera musi być bezcenna jak słyszy prośby "proszę Pani czy może Pani potwierdzić, że tydzień temu kupiłam u pani Serek X a nie serek z mleczka wielbłąda?" . Jakiś przedstawiciel agencji tu kiedys pisał, że sami sobie sprawdzają paragony i super. Może sobie pójść do żabki i sam kupić ten serek xD i zobaczyć.

Ponawiam pytanie, czy tylko ja mam takiego pecha, że nie ma w mojej żabie lodów Oreo?

Dadza ci pieczatke:) ale masz racje ogolnie.

Dadzą albo nie dadzą... zależy na kogo się trafi...spora część to dosłownie kosmici którzy na widok chociażby płacenia wygranym bonem wykonują tryliard telefonów jak to wprowadzić, gdzie wprowadzić i jak to zrobić... przy czym 1 kasa i kolejka po chwili na pol sklepu... raz prosząc o pieczątkę w innym usłyszałam " ja nie mogę jej od tak dac - nie wiem do jakich celów zostanie wykorzystana"emotka   co do Albedo w konkursie NAN odsyłało im się @ paragon+ zdjęcia produktów i zdjecie kodu kreskowego i przechodziło bez robienia z siebie kolejny raz wariata o pieczątkę w sklepie ...

Oooo... Przypomniało mi się jak byłam kilka lat temu po pieczątkę w Stokrotce😁
Kierowniczka to była przekonana, że ja tą ich pieczątkę to do jakichś przekrętów chcę wyłudzić.emotka
Teraz to mnie wściekle śmieszy, ale wtedy nie czułam się zbyt komfortowo. Pieczątkę w końcu dostałam, ale długo nie miałam ochoty wrócić do tego sklepu. Wyświetl w wątku >>
1 ZetZ 0

justkra

#7106647 Napisano: 06.07.2023 17:09:00 w Połączenia nieodebrane
Kojarzy ktoś co to za nr789...106?
Coś takiego mi dziś dzwoniło i teraz myślę czy to konkursowe czy też nie. 
Informowali dziś z czegoś telefonicznie? Wyświetl w wątku >>
0 0

justkra

#7106578 Napisano: 06.07.2023 13:15:50 w Czy jest konkurs, w którym trzeba kupić...?
miss_koala napisał(a):

Czy jest konkurs, w którym trzeba kupić lody (duże pudełka). Woda gazowana, niegazowana.

Żywiec Zdrój w ITM. Kończy się dziś!
Loteria z Naleczowianką. Wyświetl w wątku >>
0 0

justkra

#7106415 Napisano: 05.07.2023 19:31:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fan-mandaryny napisał(a):

Pisze w innej sprawie. Konkursu Lays Avanti, gdzie do wygrania były talony Stokrotka. Kiedyś wygrałem w Coccolino (Smolar) i nie było problemu z płaceniem w sklepie… Do dziś, kiedy spotkała mnie niemiła sytuacja w Stokrotka Market. Kiedy przyszło do płatności to kierowniczka (zastępca) „czegoś takiego” sklep nie uznaje… Zapłaciłem gotówką. Słabo mi się zrobiło. Jest tam pieczątka Avanti i numer telefonu. Przykre, ze kierowniczka nawet nie raczyła spojrzeć na te talony. Tylko było wydać spojrzenia innych ludzi. Na bonie mowa o liście sklepów. A owa lista to po prostu sklepy Stokrotka… Rok temu płaciłem z bonu Coccolino. Czyżby faktycznie chodziło o wybrane sklepy? A może Avanti zgłosił adres sklepu? Bo na stronie Stokrotka można taki talon zakupić z podaniem adresu sklepu do realizacji. Pozdrawiam

Ja też wprowadziłam Panie w mojej Stokrotce w stan paniki tym talonem. To wzór, z którym się nie zetknęły wcześniej. Było bieganie po kierownika, robienie zdjęcia talonu, dzwonienie do centrali i pytanie co z takim czymś zrobić.
Plusy tej sytuacji są 3:
- ostatecznie talon zweryfikowany pozytywnie,
- mam już ,,przeszkolone,, Panie przed płatnością drugim talonem,
- cała ta akcja nie odbyła się w kolejce przy kasie, bo coś mnie natchneło, by zapytać wcześniej i cała ta bieganina i fotografowanie trwało, gdy chodziłam sobie z wózkiem zakupowymemotka
Niech w tej Twojej Stokrotce sprawdzą to dokładnie i poinformuj, że inne markety przyjmują. Niech dzwonią do centrali i szukają informacji, bo da się zapłacić.
Nie funduj Sobie i im tego przy kolejce w kasie, bo wtedy stres i presja czasu (ludzie czekają) sprawia, że najłatwiej powiedzieć, że się nie da.
Udanych zakupów życzę  emotka Wyświetl w wątku >>

justkra

#7106197 Napisano: 04.07.2023 23:21:49 w Czy jest konkurs, w którym trzeba kupić...?
Mimia napisał(a):

justkra napisał(a):

mia napisał(a):

Zabawki, przybory plastyczne, ostatecznie kosmetyki dla dzieci?
Chodzi o chłopców, więc wszelkie lalki itp. odpadają...

W chwili obecnej głównie kosmetyki. (Konkursy wymieniane w powyższych postach). 
Nie wiem w jakim wieku są dzieci i czy takie zabawki będą ok, ale jest też konkurs Dołącz do Transformers (kończy się za 3 dni).

Dzięki - super.emotka ( Jedno 8 lat, drugie 6.)

No to jest spora szansa, że Transformersy się spodobają  emotka
Proszę bardzo  emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

justkra

#7106194 Napisano: 04.07.2023 23:13:17 w Czy jest konkurs, w którym trzeba kupić...?
mia napisał(a):

Zabawki, przybory plastyczne, ostatecznie kosmetyki dla dzieci?
Chodzi o chłopców, więc wszelkie lalki itp. odpadają...

W chwili obecnej głównie kosmetyki. (Konkursy wymieniane w powyższych postach). 
Nie wiem w jakim wieku są dzieci i czy takie zabawki będą ok, ale jest też konkurs Dołącz do Transformers (kończy się za 3 dni). Wyświetl w wątku >>

justkra

#7106191 Napisano: 04.07.2023 22:55:47 w Czy jest konkurs, w którym trzeba kupić...?
bamfarfe22 napisał(a):

Kosmetyki do opalania itp?

2 konkursy w Super-Pharm. W jednym trzeba kupić kosmetyki Tołpa za 40 zł, a w drugim dowolne za 50zł. Wyświetl w wątku >>

justkra

#7105986 Napisano: 04.07.2023 13:32:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
alamak napisał(a):

[quote=

malgosia74 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

[quote=edzia21 napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

malgosia74]Nadal nie można wysłać zgłoszenia w Żywiec Zdrój C4 emotka U gdzie im napisać na temat zaistniałej sytuacji

Dostaliście jakąś odpowiedź? Bo ja nic...

Ja w poniedziałek miałam @ z prośbą o wyrażenie i dosłanie koniecznych w konkursie zgód. Żadne oficjalne potwierdzenie nie dotarło potem, ale zakładam, że uwzględnili skoro prosili o te zgody.

Wyświetl w wątku >>
0 0

justkra

#7105883 Napisano: 04.07.2023 10:22:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kaka72 napisał(a):

A ja od wczoraj Lecha na loterę nie mogę zarejestrować,a widzę w MDW że niektórym się udaje.O co chodzi?

I Lech, i Orbit. Niektórzy mogą zarejestrować zgłoszenie, a innym nie wchodzi  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

justkra

#7105872 Napisano: 04.07.2023 10:09:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

justkra napisał(a):

Czy udaje się Wam wysłać zgłoszenie w loterii Orbit? 
Tej z owocowymi gumami.

Bez problemu

No to ja już nie wiem o co chodzi. Myślałam, że mają problem na stronie . Wyświetl w wątku >>
0 0

justkra

#7105870 Napisano: 04.07.2023 10:06:48 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie formularze loteryjne.
To, że rzadko coś loteryjnego udaje mi się trafić jestem wstanie zrozumieć - mało zgłaszam i rachunek prawdopodobieństwa robi swoje.
Ale to, że próbuję zgłosić i się nie da (tylko dziś Orbit i Lech) wkurza mnie niepomiernie emotka Wyświetl w wątku >>

justkra

#7105866 Napisano: 04.07.2023 09:59:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maverick napisał(a):

justkra napisał(a):

Czy udaje się Wam wysłać zgłoszenie w loterii Orbit? 
Tej z owocowymi gumami.

Od rana błądemotka

Też mi błąd wyskakuje, a zdjęcia mam pomniejszone do odpowiedniego rozmiaru. Wyświetl w wątku >>
0 0

justkra

#7105862 Napisano: 04.07.2023 09:56:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy udaje się Wam wysłać zgłoszenie w loterii Orbit? 
Tej z owocowymi gumami. Wyświetl w wątku >>
0 0

justkra

#7104879 Napisano: 30.06.2023 11:26:39 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bilety do CC z Pepsi filmowy za ostatnie dni konkursu. Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

justkra

#7104517 Napisano: 29.06.2023 11:56:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja w Kujawskim wysłałam 1 zgłoszenie. Subiektywnie oceniam je na naprawdę niezłe. Oczywiście nie wygrałam.
Myślę, że w tym konkursie była ogromna konkurencja i nawet te dobre zgłoszenia  nie miały szans bo nagrody nie rozmnożą się cudownie i ktoś musiał po prostu odpaść. Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

justkra

#7104471 Napisano: 29.06.2023 10:22:32 w Avanti
monisss napisał(a):

karols napisał(a):

monisss napisał(a):

ktoś czeka na bilety z Pepsi z ostatnich etapów?


ja

dzięki bo już się zasanawiałam,czy coś było nie tak,że nie dostałam emotka

Też czekam na bilety z ostatnich dni. Regulaminowo mają chyba czas do końca lipca. Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

justkra

#7104399 Napisano: 28.06.2023 23:26:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

olivkap napisał(a):

aurorcia napisał(a):

olivkap napisał(a):

Czy w konkursie Jacobs Itm przychodzi potwierdzenie na maila? Po wysłaniu zgłoszenia wyskoczył mi błąd, a za drugim razem info, że numer paragonu został już wykorzystany. Ktoś miał taki problem?

Przychodzi.

Dziękuję, mi nic nie przyszło, a mimo to nie mogę wysłać zgłoszenia.

Mam to samo w tej chwili emotka  Też miałam o to pytać.

Ta sama sytuacja. 2 paragony tak zawiesiło mi. Wyświetl w wątku >>
0 0

justkra

#7104287 Napisano: 28.06.2023 16:38:17 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
fan-mandaryny napisał(a):

Albedo i Amocco  - już myślałem, że klątwa na sieć Intermarche została zdjęta.

Chyba jestem ofiarą tego samego przekleństwa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0