Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika justkra

justkra

#7104203 Napisano: 28.06.2023 12:57:49 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
andii napisał(a):

Hej. Czy w Dino kupię PIĄTUSIA?emotka

W moim są. To mały market, więc w większych raczej też. Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

justkra

#7104197 Napisano: 28.06.2023 12:49:02 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratuluję Yokoemotka
emotka przyjemnych wakacji życzę emotka Wyświetl w wątku >>
1 Yoko 0

justkra

#7104193 Napisano: 28.06.2023 12:45:36 w Czy informują/ informowali?
Czy informowali z konkursu ITM z herbatami? (Mój dzień w zgodzie z naturą) emotka
Chyba mieli czas do 26.06. Wyświetl w wątku >>
0 0

justkra

#7104131 Napisano: 28.06.2023 10:08:57 w Czy informują/ informowali?
ReneK napisał(a):

Prince Polo Lewiatan emotka emotka
chyba już coś powinni słać  emotka ...

Wkrótce 🙂
Mają czas do 30-ego. Wyświetl w wątku >>
2 ReneK, kalka 0

justkra

#7104069 Napisano: 27.06.2023 21:41:20 w Gratulacje! Dla wygranych!
pmww gratulacje emotka
emotka dobrej zabawy na wyspie emotka Wyświetl w wątku >>
1 pmww 0

justkra

#7103267 Napisano: 24.06.2023 13:14:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mnie wyniki Raffaello też sfrustrowały...tylko nieco inaczej. Uświadomiły mi, że zapomniałam wysłać zgłoszenie emotka
A paragon miałam emotka Wyświetl w wątku >>

justkra

#7102473 Napisano: 21.06.2023 16:35:07 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
mia napisał(a):

justkra napisał(a):

mia napisał(a):

Właśnie przepada mi (nam, bo wygrał mąż) nagroda - piłkarzyki od Avanti. Drugi raz w życiu przepada mi nagroda. emotka Zgłoszony inny numer paragonu. Najlepsze jest to, że przy zgłoszeniu (i na paragonie) zapisałam, który to numer. A podany przez agencję numer w naszych zbiorach w ogóle nie istnieje (na żaden inny konkurs czy loterię też nie). emotka
Od wczoraj przeszukuję w kółko paragony (juz nawet zeszłoroczne, czy tam nie upchałam). Ale chyba już odpuszczę, bo to idzie zwariować. emotka
Jedno w tym jest dobre - jakie to szczęście, że przepadają tylko piłkarzyki, a nie... 10.000!

Mia piszcie do Avanti, jeśli sądzicie, że macie rację co do nr paragonu.
W ubiegłym tygodniu mąż dostał @ , że nr paragonu się nie zgadza (konkurs piłkarski, bilety do CC). Wysłaliśmy tylko 1 zgłoszenie więc było jasne dla nas że nr zgadza się. Możliwa była co najwyżej jakąś literówka w samym nr paragonu, ale oni przysłali info z zupełnie innym numerem.( I tak obszukałam wszystkie paragony, by zweryfikować sama siebie emotka
Odesłał mąż uprzejmą odpowiedź, że było wysłane tylko 1 zgłoszenie (podał datę) i nie ma opcji, by był tam inny paragon. Poprosił, by to jeszcze raz sprawdzili.
Sprawdzili dość szybko i przysłali info, że bardzo przepraszają ale ktoś miał takie same dane osobowe i przez pomyłkę poszła wiadomość do męża, chociaż adres e-mail inny emotka

Dzwoniłam i nic z tego. emotka A ten mój nr paragonu też mają w bazie, ale zgłoszony całkiem przez kogoś innego. Niestety, ta osoba nie wygrała, więc nie ma szans sprawdzić, czy nastąpiła "systemowa zamiana paragonów".  Bo może ten ktoś realnie zgłaszał właśnie ten, co niby my.

Coś ewidentnie w tym systemie im szwankuje. Chyba wysyłając do nich zgłoszenia konkursowe będę robić screen ekranu, bo potem mogę coś udowodnić agencji i sobie też, bo w pewnym momencie takich poszukiwań paragonu głupieje się i zaczyna zastanawiać, czy samemu coś się nie pomieszało jednak. Wyświetl w wątku >>
2 mia, rare85 0

justkra

#7102463 Napisano: 21.06.2023 16:22:54 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
mia napisał(a):

Właśnie przepada mi (nam, bo wygrał mąż) nagroda - piłkarzyki od Avanti. Drugi raz w życiu przepada mi nagroda. emotka Zgłoszony inny numer paragonu. Najlepsze jest to, że przy zgłoszeniu (i na paragonie) zapisałam, który to numer. A podany przez agencję numer w naszych zbiorach w ogóle nie istnieje (na żaden inny konkurs czy loterię też nie). emotka
Od wczoraj przeszukuję w kółko paragony (juz nawet zeszłoroczne, czy tam nie upchałam). Ale chyba już odpuszczę, bo to idzie zwariować. emotka
Jedno w tym jest dobre - jakie to szczęście, że przepadają tylko piłkarzyki, a nie... 10.000!

Mia piszcie do Avanti, jeśli sądzicie, że macie rację co do nr paragonu.
W ubiegłym tygodniu mąż dostał @ , że nr paragonu się nie zgadza (konkurs piłkarski, bilety do CC). Wysłaliśmy tylko 1 zgłoszenie więc było jasne dla nas że nr zgadza się. Możliwa była co najwyżej jakąś literówka w samym nr paragonu, ale oni przysłali info z zupełnie innym numerem.( I tak obszukałam wszystkie paragony, by zweryfikować sama siebie emotka
Odesłał mąż uprzejmą odpowiedź, że było wysłane tylko 1 zgłoszenie (podał datę) i nie ma opcji, by był tam inny paragon. Poprosił, by to jeszcze raz sprawdzili.
Sprawdzili dość szybko i przysłali info, że bardzo przepraszają ale ktoś miał takie same dane osobowe i przez pomyłkę poszła wiadomość do męża, chociaż adres e-mail inny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

justkra

#7102422 Napisano: 21.06.2023 14:46:29 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zestaw kosmetyków z konkursu urodzinowego Minti Shop Wyświetl w wątku >>

justkra

#7101278 Napisano: 16.06.2023 15:01:55 w Avanti
Czy zdarzyło się Wam, że Avanti pomyliło nr paragonu?
Mąż dostał dziś @ z informacją o nieprawidłowym numerze. Jestem pewna, że poprawny jest ten konkretny nr , który był do nich odesłany, bo to było jedyne zgłoszenie w tym konkursie. Wyświetl w wątku >>
0 0

justkra

#7100933 Napisano: 15.06.2023 14:32:01 w moje dzisiejsze wygrane :)

justkra

#7100044 Napisano: 13.06.2023 12:39:12 w Avanti

adamo86 napisał(a):

justkra napisał(a):

Mam pytanie. Czy jak wysyłacie zwtotną wiadomość do Avanti z paragonem i oświadczeniem to rzeczywiście przestrzegacie tego rozmiaru 5MB na wiadomość?
Wychodzi mi nieco większy rozmiar i nie wiem czy słać, czy bawić się w pomniejszanie.

Nigdy nie zwracałem na to uwagi. Teraz sprawdziłem i zdarzały się trochę większe (około 5,5MB) i wszystko było ok emotka

Dziękuję za informację emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

justkra

#7100041 Napisano: 13.06.2023 12:35:19 w Avanti
sabart napisał(a):

justkra napisał(a):

Mam pytanie. Czy jak wysyłacie zwtotną wiadomość do Avanti z paragonem i oświadczeniem to rzeczywiście przestrzegacie tego rozmiaru 5MB na wiadomość?
Wychodzi mi nieco większy rozmiar i nie wiem czy słać, czy bawić się w pomniejszanie.

Ja wrzucam online w kompresor , kilka sekund

Dziękiemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

justkra

#7100038 Napisano: 13.06.2023 12:32:14 w Avanti
Mam pytanie. Czy jak wysyłacie zwrotną wiadomość do Avanti z paragonem i oświadczeniem to rzeczywiście przestrzegacie tego rozmiaru 5MB na wiadomość?
Wychodzi mi nieco większy rozmiar i nie wiem czy słać, czy bawić się w pomniejszanie. Wyświetl w wątku >>
0 0

justkra

#7100010 Napisano: 13.06.2023 11:16:18 w WC - rozmowy o wszystkim
@gnieszk@ napisał(a):

justkra napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

joan napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Co wyście tam nazamawiały, że Smolarowi padły serwery?


My niewinni! Wygląda na to, że ludzie ze Smolara chcieli mieć wolny wtorek emotka

No nie wiememotka
Ps. Czy 100 tys. z Serdecznej Loterii jest już zamówione?

Pewnie kilkakrotnie...przez różnych chętnych emotka

No co Ty. To Profesjonalny Haker. Nie przyjąłby kilku zleceń na jedną nagrodę.

I profesjonalnie przyjmuje... hurtememotka Wyświetl w wątku >>
0 0

justkra

#7100005 Napisano: 13.06.2023 11:07:52 w WC - rozmowy o wszystkim
@gnieszk@ napisał(a):

joan napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Co wyście tam nazamawiały, że Smolarowi padły serwery?


My niewinni! Wygląda na to, że ludzie ze Smolara chcieli mieć wolny wtorek emotka

No nie wiememotka
Ps. Czy 100 tys. z Serdecznej Loterii jest już zamówione?

Pewnie kilkakrotnie...przez różnych chętnych emotka Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

justkra

#7099854 Napisano: 12.06.2023 18:53:51 w moje dzisiejsze wygrane :)
Po długim weekendzie, bez zaglądania w internety, na @ odnalazłam:
bilety z Pepsi filmowy, 100 do Dino od Avanti i Spotify Premium.
Bardzo miły poniedziałek  emotka Wyświetl w wątku >>

justkra

#7098566 Napisano: 06.06.2023 19:49:01 w Czy informują/ informowali?
ulkar napisał(a):

Cześć, 

czy informowali z Żywiec Zdrój - netto oraz almette kobieta naj?

:)

Tak. Już oba niestety poinformowane. Wyświetl w wątku >>
0 0

justkra

#7098522 Napisano: 06.06.2023 18:27:36 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Tyle wyników dziś i za każdym razem wynik równiutko ,,zero,,. Najbardziej chyba InPost rozczarował, bo byłam zadowolona z tych tekstów i chciałam swoim chłopakom fajną niespodziankę ugrać. Ech ...smutny dzionekemotka Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

justkra

#7098294 Napisano: 06.06.2023 10:08:08 w WC - rozmowy o wszystkim
justkra napisał(a):

targicola napisał(a):

Czy miał. Ktoś z Was problem z odbiorem kasy(blik)z zozoli?w PKOBP bankomat upomina się o potwierdzenie telefonem(na który nic nie przychodzi)

W wątku ,,Dyskusje o innych konkursach'' zerknij. Wpisy z wczoraj.

i z dziś. Wyświetl w wątku >>
0 0