Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika sylwia2

sylwia2

#6362298 Napisano: 31.05.2017 13:40:07 w Ambasadorinnowacji - Philips
Już wyniki wszystkich wyciskarek zostały wysłane. Wyświetl w wątku >>
0 0

sylwia2

#6357978 Napisano: 19.05.2017 14:52:36 w Ambasadorinnowacji - Philips
pasztetnik napisał(a):

Czy ma ktoś może regulamin testowania wyciskarek wolnoobrotowych z platformy ProductTester?
Bo właśnie przed chwilą przyniósł mi ją kurier i jestem trochę w szoku bo nie dostałam żadnego maila że mnie wybrali ani nic. Tam zawsze tak jest? emotka  

 

Zaloguj się do swojego konta na Philips Tester i w Twoim Profilu aktualne Testy, tam powinny być produkty, które będziesz lub testujesz. Może po prostu maila ominęłaś. Wyświetl w wątku >>
0 0

sylwia2

#6357481 Napisano: 18.05.2017 10:15:57 w Ambasadorinnowacji - Philips
wiadomość od Philips:
Sylwio, tak jak wspomniałaś Philips Tester jest z nami już od dawna i nadal pozostanie, a w zamian Ambasadora Innowacji szykujemy coś nowego, o czym będziemy informowali na bieżąco Pozdrawiamy serdecznie. Wyświetl w wątku >>
1 jaga1888 0

sylwia2

#6355109 Napisano: 11.05.2017 13:29:06 w Ambasadorinnowacji - Philips
No niestety dziewuszki i chłopcy, mam dla Was złą wiadomość...
Dostałam wiadomość zwrotną od koordynatora akcji testowania na Philipsie:

Obawiam się że jest. system wysłał informacje o zakwalifikowaniu się do testów do wszystkich zapisujących się emotka
Właśnie wyjasniam tą sprawę. Wyświetl w wątku >>
0 0

sylwia2

#6354990 Napisano: 11.05.2017 09:44:34 w Ambasadorinnowacji - Philips
monisss napisał(a):

sylwia2 napisał(a):

Finezyjna napisał(a):

rachel napisał(a):

sylwia2 napisał(a):

Ma ktoś może regulamin Steamer Philips ClearTouch Essence GC535/35?

też bym poprosiła:))

Mam:)napiszcie do mnie pw w kwestii przypomnienia.

Przypominam emotka A tak z ciekawości Ty też zgłaszałaś się do testów? Pytam, bo coś mi nie pasuje, za dużo osób się chwali testami tego Steamera, a z tego co pamiętam miało być wygranych 5 osób...

nie dobijaj,ze to blad:P a nie bylo ich kilka roznych rodzajow?

Okaże się. Napisałam wczoraj maila do koordynatora, więc mam nadzieję, że niebawem się odezwie. Może być tak jak z oczyszczaczami ( błąd systemowy). Wole wiedzieć wcześniej niż za tydzień...

Na Fb, na pewnej grupie już ponad 50 osób się chwaliło testami Steamera, więc coś jest nie tak... Wyświetl w wątku >>
0 0

sylwia2

#6354980 Napisano: 11.05.2017 09:29:29 w Ambasadorinnowacji - Philips
Finezyjna napisał(a):

rachel napisał(a):

sylwia2 napisał(a):

Ma ktoś może regulamin Steamer Philips ClearTouch Essence GC535/35?

też bym poprosiła:))

Mam:)napiszcie do mnie pw w kwestii przypomnienia.

Przypominam emotka A tak z ciekawości Ty też zgłaszałaś się do testów? Pytam, bo coś mi nie pasuje, za dużo osób się chwali testami tego Steamera, a z tego co pamiętam miało być wygranych 5 osób... Wyświetl w wątku >>
0 0

sylwia2

#6354894 Napisano: 10.05.2017 22:51:57 w Ambasadorinnowacji - Philips
Ma ktoś może regulamin Steamer Philips ClearTouch Essence GC535/35? Wyświetl w wątku >>
0 0

sylwia2

#6352253 Napisano: 03.05.2017 18:54:41 w Ambasadorinnowacji - Philips
Czy ktoś testował z Was  na Philips tester odkurzacz Philips Performer 8955/09? Wyświetl w wątku >>
0 0

sylwia2

#6340393 Napisano: 30.03.2017 22:52:58 w Ambasadorinnowacji - Philips
paula9891 napisał(a):

Alle napisał(a):

sylwia2 napisał(a):

Niestety, ale te brudne urządzenia nie świadczą o pracownikach, ale o osobach, które wcześniej testowały dany produkt.
Mąż załapał się do testowania odkurzacza, oczywiście jest to odkurzacz wcześniej używany. Zastanawiam się czemu ludzie odsyłając sprzęt do producenta wcześniej go nie przetrą, umyją bądź usuną zbędne ślady użytkowania. Przecież to nic nie kosztuje! 


Nie do końca się zgadzam. Pracownik odbiera sprzęt odesłany przez testującego i to pracownik powinien zweryfikować jego stan, a tym bardziej doprowadzić go do porządku, jeśli stwierdzi, że sprzęt jest brudny. Wyszłoby na to, że nawet nie odpakowywali tylko przerzucali do kolejnych testujących. A jeśli w takim ekspresie albo innym urządzeniu weszłaby pleśń i ktoś by się zatruł, to czyja byłaby wina? Poprzedniego testującego? Nie. Właściciel odpowiada za to, co wysyła. I nawet jeśli ktoś odsyła sprzęt na maksa wypucowany to pracownicy mają obowiązek zweryfikować jego stan.

Zgadzam się. To, że ktoś odsyła sprzęt w takim stanie, to jedno, ale na sprzęcie ktoś się podpisał, że sprawdził jego stan...


Wiadome jest, że pracownik powinien sprawdzić sprzęt i zgłosić swoje spostrzeżenia odnośnie jego stanu zużycia i wyglądu, ale to nie do nich należy czyszczenie go. Mi nie przyszłoby na myśl odesłanie brudnego sprzetu... Jak tak każdy będzie każdemu na złość robić to następnym razem możemy guzik dostać, a nie testy. Wyświetl w wątku >>

sylwia2

#6339892 Napisano: 29.03.2017 23:43:03 w Ambasadorinnowacji - Philips
Niestety, ale te brudne urządzenia nie świadczą o pracownikach, ale o osobach, które wcześniej testowały dany produkt.
Mąż załapał się do testowania odkurzacza, oczywiście jest to odkurzacz wcześniej używany. Zastanawiam się czemu ludzie odsyłając sprzęt do producenta wcześniej go nie przetrą, umyją bądź usuną zbędne ślady użytkowania. Przecież to nic nie kosztuje!  Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

sylwia2

#6335391 Napisano: 20.03.2017 13:21:24 w Ambasadorinnowacji - Philips
bemkag napisał(a):

sylwia2 napisał(a):

No jakoś nie wierze, ze przez 2 lata im nie podpasowałam. Myślisz, że czytają co każda z 11616 osob pisze dlaczego Ty? Jakoś w to nie wierze.


Ja myślę, że czytają i że patrzą na styl pisania, kreatywność. Bo o to przecież chodzi - żeby wybrać kogoś kto nie tylko przetestuje ale i ładnie napisze. Także myślę, że czytają. Ja jak raz się postarałam w zadaniu to dzwonili kilka razy i prosili że im tak się ta historia spodobała, żebyśmy wystąpili w reklamie.
Tak samo testowaliśmy ekspres i sokowirówkę. Na pytania nigdy prosto nie odpowiadałam tylko że tak to określę z fantazją emotka

Z fantazją, co masz na myśli?  Skoro pytanie jest "dlaczego Ty"? Rozumiem jeśli do testow byłaby miotła mogłabym napisać, że chciałabyś się poczuć jak prawdziwa wiedzma. Ale jeśli chodzi o visapure czy visacare to raczej nie piszesz ze wyglądasz jak Fiona ze Shreka ( z gębą ogra) Wyświetl w wątku >>
0 0

sylwia2

#6335337 Napisano: 20.03.2017 11:54:57 w Ambasadorinnowacji - Philips
mgielkaa napisał(a):

sylwia2 napisał(a):

Eh... trochę przykre, bo jestem na ambasadorze od 2 lat, a nie miałam możliwości testowania czegokolwiek. 
A z tego co czytam niektóre Panie od niedawna na platformie, a już kilka testów za nimi. 
Nie fear... Wypełniam wszystkie zadania, a tu Pani z ambasady pisze mi, że wybierają osoby najbardziej zaangażowane w wypełnianie wyzwań. LoL

Hmm.. Może nie pasowałaś do profilu testera? W sumie z jakiegoś powodu pytają "dlaczego Ty" emotka  Zawsze masz jeszcze szanse na testy na product testerze.

No jakoś nie wierze, ze przez 2 lata im nie podpasowałam. Myślisz, że czytają co każda z 11616 osob pisze dlaczego Ty? Jakoś w to nie wierze. Wyświetl w wątku >>
1 Pociong 0

sylwia2

#6335197 Napisano: 19.03.2017 23:24:35 w Ambasadorinnowacji - Philips
Eh... trochę przykre, bo jestem na ambasadorze od 2 lat, a nie miałam możliwości testowania czegokolwiek. 
A z tego co czytam niektóre Panie od niedawna na platformie, a już kilka testów za nimi. 
Nie fear... Wypełniam wszystkie zadania, a tu Pani z ambasady pisze mi, że wybierają osoby najbardziej zaangażowane w wypełnianie wyzwań. LoL Wyświetl w wątku >>
0 0

sylwia2

#6335030 Napisano: 19.03.2017 10:48:54 w Ambasadorinnowacji - Philips
kaylie napisał(a):

Ja się dostałam do Visa Pure. emotka  Muszę przyznać, że jestem w lekkim szoku emotka

Kiedy dostałaś maila o zakwalifikowaniu się do testow? Wyświetl w wątku >>
0 0

sylwia2

#6334987 Napisano: 18.03.2017 22:29:56 w Ambasadorinnowacji - Philips
A ktoś testuje Visapure Advanced czy jeszcze wiadomości nie wysłali? Wyświetl w wątku >>
0 0

sylwia2

#6309494 Napisano: 10.01.2017 14:39:48 w Ambasadorinnowacji - Philips
Jogav napisał(a):

sylwia2 napisał(a):

Myślałam, że jednak każdy po nakręceniu filmiku otrzyma ekspres na stałe...

Ekspres zostawał u 2 osób z 7 testując. 

 Według regulaminu to sponsor może rowniez zwiększyć ilość nagród w konkursie.  Wyświetl w wątku >>
0 0

sylwia2

#6309370 Napisano: 10.01.2017 10:04:02 w Ambasadorinnowacji - Philips
Myślałam, że jednak każdy po nakręceniu filmiku otrzyma ekspres na stałe...
Wyświetl w wątku >>
0 0

sylwia2

#6309072 Napisano: 09.01.2017 14:13:34 w Ambasadorinnowacji - Philips
ewelina10 napisał(a):

Witam . Czy byl juz u kogos kurier po ekspres z producttester?


A nie brałas udziału w konkursie? Napisali Ci ze kuriera wysyłają?  Wyświetl w wątku >>
0 0

sylwia2

#6298070 Napisano: 08.12.2016 18:06:32 w Ambasadorinnowacji - Philips
kate1980 napisał(a):

czy były już informacje kto testuje Visa z ambasador innowacji?

  • Nawet punkty za te wyzwanie nie zostaly jeszcze naliczone, wiec chyba nie.
Wyświetl w wątku >>
0 0

sylwia2

#6298066 Napisano: 08.12.2016 18:04:51 w Ambasadorinnowacji - Philips
lolka182 napisał(a):

Czy miał ktoś podobnie :
dostałam się do ekspresu kawy i podpisywałam umowę użyczenia na zupełnie inny ekspres niż przyszedł.. emotka

  • Jaki model masz na umowie a jaki testujesz?
Wyświetl w wątku >>
0 0