Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika kumulacja

kumulacja

#7167951 Napisano: 04.04.2024 12:22:30 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kurier DHL dostarcza karty płatnicze 500 zł do carrefoura z konkursu "Kochaj, smakuj, zaskakuj".
https://www.e-kon...j-zaskakuj-carrefour Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#7166923 Napisano: 28.03.2024 09:40:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

Czy wysyłali już karty 500 zlotych Milka Delikatesy Centrum?

Mają czas do 6 maja. Wyświetl w wątku >>
0 0

kumulacja

#7166771 Napisano: 27.03.2024 11:34:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gregory04 napisał(a):

https://konkurs-milka.pl/

czy w tym konkursie każdy zakup ma być dokonany osobno?

Gdybyś przeczytał regulamin, to byś się dowiedział:
Zakup promocyjny w pierwszym etapie konkursu musi być dokonany w trzech odrębnych transakcjach (musi być udokumentowany trzema odrębnymi dowodami zakupu) i musi być dokonany w kolejności wskazanej powyżej (tj. wg kolejności:pierwszy zakup, drugi zakup i trzeci zakup) Wyświetl w wątku >>
1 agakaz2 0

kumulacja

#7166615 Napisano: 26.03.2024 14:39:37 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
nanajka81 napisał(a):

nique napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Co może wysyłać Pelargos DHL-em? Mam zawiadomienie.

też się nad tym zastanawiam...

kapsułki Fairy

nie dostałam informacji że je wygrałam...

Ale z jakiego konkursu? Wyświetl w wątku >>
0 0

kumulacja

#7166571 Napisano: 26.03.2024 12:21:50 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Co może wysyłać Pelargos DHL-em? Mam zawiadomienie. Wyświetl w wątku >>
0 0

kumulacja

#7166247 Napisano: 24.03.2024 16:57:58 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

Jak o wszystkim, to o wszystkim, ech... emotka
Widzę z okna wysoki maszt TP.S.A. na tle niskiej zabudowy, wyróżnia się bardzo wyraźnie, zupełnie mi nie pasuje do wyobrażeń o tym, co chciałbym widzieć ze swego okna emotka emotka emotka i doprawdy, nie wiem co z tym fantem zrobić. emotka Jakaś podpowiedź, porada? emotka Ktoś, coś? emotka emotka emotka

Wyobraź sobie, że to wieża, w której jest więziona księżniczka - Wybranka Twego Serca - i którą Dzielny Rycerz CB656 uratuje! Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#7166134 Napisano: 23.03.2024 20:47:30 w Smolar
sania30 napisał(a):

Czy ktoś dostał jakąś konkretną informację od Smolara lub eveline po reklamacji tych podziurawionych masek? Mają zamiar przynajmniej to wymienić na dobre?

Nie brałam udziału w konkursie. Ale znajoma brała i napisała do Eveline. Taką otrzymała odpowiedź:
Szanowna Pani! 
Wszystkie uwagi są dla nas bardzo cenne. Razem z zespołem przeanalizowaliśmy Pani zgłoszenie. Prosimy  o zgłoszenie wad do działu Reklamacji: [email protected] 
Zapewniamy, że wszystkie produkty są pełnowartościowe i zachowany jest termin ważności. Dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość.  Wyświetl w wątku >>
0 0

kumulacja

#7166080 Napisano: 23.03.2024 11:34:28 w WC - rozmowy o wszystkim
ace napisał(a):

Kurcze to rzeczywiscie moze byc wszystko 😅 Ale wlasnie myslalam ze jak nie zastana kogos w domu to zostawiaja wezwanie na komende, a tu nic. Moze w weekend przyjda, bo byli w tyg w godzinach pracy... A tel wcale nie tak latwo znalezc. Jak patrzylam to do mojego nr budynku zaden komisarjat nie jest przyporzadkowany 😅 Moja ulica jest podzielona na kilka czesci, ale mojego nr nie ma 😅 No noc to pewjie rzeczywiscie poczekam do konca weekendu. Moze zagadka sie rozwikla, a ja nie skoncze w pace 😅
No samochod mam wiec moze cos z tym, na allegro i na olx mnie nikt nie oszukal...

Wiele lat temu zapukali do nas policjanci. Chodzili po wszystkich mieszkaniach. Okazało się, że blisko osiedla znaleziono mężczyznę. Został zamordowany. Dlatego policja przepytywała mieszkańców. Sprawa nie musi dotyczyć Ciebie i Twojej rodziny. Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

kumulacja

#7165423 Napisano: 19.03.2024 20:46:04 w Smolar
misiamarysia napisał(a):

Ja też dzisiaj dostałam "paczkę wstydu" od Eveline / Smolar. Wystawiłam pod śmietnikiem, nie będę już z nimi dyskutować, temat zamykam.  Pousuwali moje komentarze, tym razem 1:0 dla nich, pozbyli się najgorszych, zalegających produktów w upiornych kolorach, a ja je legalnie przyjęłam, mało tego, nawet o nie zabiegałam biorąc udział w loterii, więc sama sobie jestem winna, że zrobiono mi taki szkolny żarcik. Cóż, poczułam się jak ten mały Kazio, ale lekcja odrobiona i jedno jest pewne, to koniec naszej wspólnej przygody, nigdy więcej nic z ich produktów nie trafi do mojego domu, a antyreklamę będę im robić jeszcze długo wśród wszystkich znajomych, na każdym kroku.

Na szczęście nie brałam udziału w konkursie. A może warto napisać do nich w tym formularzu:
https://eveline.pl/contact/index/ Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#7165404 Napisano: 19.03.2024 18:50:06 w kupony rabatowe/zniżki
KOD RABATOWY -10%: RUM10
do sklepu https://www.barbadoo.pl/ Wyświetl w wątku >>
0 0

kumulacja

#7163154 Napisano: 07.03.2024 18:52:31 w Wkurza mnie...
visserarthur napisał(a):

cb656 napisał(a):



Wkurza mnie urzędniczy bełkot, który nic nie mówi tak naprawdę! emotka
Jakby nie można było napisać zgodnie z prawdą, otwarcie, jawnym tekstem:

"W związku z informacją otrzymaną od osób dokarmiających piwnicznego sierściucha, starą, wyliniałą, parchatą, przygłuchą i schorowaną kotkę, że przestała się pojawiać w porach karmienia, zachodzi podejrzenie, że dokonała swego żywota w jednej z piwnic. Prosimy Lokatorów o sprawdzenie swoich boksów, czy nie zalega tam truchło owego zwierzęcia."

Tak by było po prostu uczciwiej i jednoznacznie. A nie jakieś pitu-pitu, okrężną drogą przez ogródek! emotka
P.S. Fakt, rozkładające się zwłoki kota to z pewnością jest "zbędny przedmiot" w piwnicy. emotka

Zdecydowanie powinieneś "sprawić" sobie jakieś zwierzątko. Może byłbyś milszy, choć po teraźniejszym podejściu, obawiam się o tego zwierzaka, ale niejeden nie chciał, a później okazywało się, że "zakochany", także może i z Tobą by tak było...

Nie kłóćcie się Chłopcy, bo tego nie lubię. Od dzisiaj jesteście w Przyjacielskim Klubie!!! PS. Bo tak! Należy słuchać się Kobiet! emotka Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#7163015 Napisano: 07.03.2024 11:12:15 w Wkurza mnie...
mimisnik napisał(a):

wkurza mnie dosłownie wszystko, same przeciwności losu, mam takiego doła, że hej emotka

emotka
Idziemy na spacer! Przewietrzymy myśli, aby te czarne odfrunęły! Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#7162190 Napisano: 02.03.2024 11:34:31 w skojarzenia
porażenie - kabel Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

kumulacja

#7161922 Napisano: 29.02.2024 20:28:24 w WC - rozmowy o wszystkim
kalmia86 napisał(a):

rare85 napisał(a):

kalmia86 napisał(a):

Z kim się jutro widzę na koncercie DM w Łodzi?

Bardzo chciałam tam być, ale życie zweryfikowało plany... Wspomnienia z Warszawy muszą mi wystarczyć emotka Mega fajnej zabawy emotka

Dzięki. Jaram się jak pochodnia emotka

https://www.youtu.../watch?v=LYzMCHTiNr8 Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#7161499 Napisano: 27.02.2024 20:51:42 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

STRASZLIWIE MNIE WKURZA, że nie wygrałem Toyota Yaris od Milki emotka emotka emotka emotka
Już nawet nie o to chodzi, że sobie nie pojeżdżę (nie dostanę prawa jazdy z powodów zdrowotnych, ech, chlip emotka ), ale że nie dali mi szansy sprzedania autka choćby za pół ceny! Co za straszna niewdzięczność! Rzyg, rzyg! Pies ogrodnika z tego Organizatora, ech... Sam nie skorzysta, to i mnie nie da... Buuu...
Ale generalnie to jednak dominuje wkurz-wkurz emotka emotka a nie buu-buu... emotka emotka

Dopadła Cię wiosenna głupawka. Zajmij się ogródkiem przed domem. Zajmij się swoją Ukochaną. Pisz świetne teksty konkursowe. Nie rozpaczaj po stracie auta w losowaniu. PS. Samochód jest Tobie zupełnie niepotrzebny. Przecież wolisz rower, o ile dobrze pamiętam. Samochody zostaw nam, zdolnym kobietom emotka Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#7161335 Napisano: 26.02.2024 21:56:24 w Dziś cieszę się z.....
cb656 napisał(a):

Cieszę się jak wąż w pokrzywach, niczym dzika świnka w bagnisku pod lasem, że udało mnie się wytrwać w postanowieniu wierności!  emotka emotka
Oto mija kolejna godzina (dochodzi siedemnasta, ech), a ja nadal jestem u siebie (nie bez kozery dodam, że sam, by nie było wątpliwości) emotka a nie na trzecim pietrze u jakiejś bliżej mi nieznanej, wyimaginowanej, tak zwanej lafiryndy. emotka emotka  
Jestem z tego powodu w nastroju niezwykle radosnym, by nie powiedzieć, że euforycznym.
Juhu, hip-hip, hurra! Brawo ja! emotka emotka emotka
Wierność swoim czterem kątom to wieeelka rzecz, ech... emotka

Jesteś słomianym wdowcem od trzech dni. Chyba wytrwasz jeszcze do końca tygodnia i będziesz wierny swojej kobiecie. Tak się przypadkiem składa, że Ją poznałam na naszym forum. Więc uważaj! Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#7160573 Napisano: 22.02.2024 11:42:39 w Wkurza mnie...
fryz napisał(a):

wizaz! tyle wysłanych ankiet z klubu recenzentki i ani jednego testowania emotka

Dlatego wykreśliłam Wizaż z mojej konkursowej listy i jestem spokojniejsza.
Bramki i loterie też wykreśliłam. Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#7159356 Napisano: 15.02.2024 13:37:04 w skojarzenia
Wygrana - radość Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#7159345 Napisano: 15.02.2024 13:00:11 w skojarzenia
Pieniądze - konkurs Wyświetl w wątku >>
1 alexmusic 0

kumulacja

#7159215 Napisano: 14.02.2024 18:12:54 w SZUKAM....
cb656 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

(...)  Pedały są zazwyczaj czarne, więc dziwne określenie…

Czarny to może być ewentualnie "pedałowy", a nie pedalski. Ech, poziom edukacji lingwistycznej w Polsce pozostawia wiele do życzenia.

Czarno to ja widzę... Twoje Walentynki z Ukochaną.
W temacie: szukam bonów na paliwo w dobrej cenie. Wyświetl w wątku >>