Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kumulacja

kumulacja

#6788495 Napisano: 15.06.2021 15:27:49 w Wyniki konkursów (tylko wyniki!!!)
0 0

kumulacja

#6785491 Napisano: 02.06.2021 16:55:54 w Dziś cieszę się z.....
Cieszę się, że samuraj i bezaczek7 wiedzą już, co to znaczy kumulacja emotka   emotka
Chciałabym, aby wszyscy forumowicze mieli kumulację   emotka   emotka Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6784722 Napisano: 30.05.2021 11:10:03 w SZUKAM....
basku napisał(a):

Szukam....

Proszę pomóżcie chciałam kupić rower stacjonarny dla mamy seniorki
czy możecie polecić jakiś model konkretny?
czy kupić w Decathlonie czy w jakimś sklepie internetowym? 
Będę wdzięczna za każdą podpowiedź bo nie mam pojęcia Na co zwracać uwagę

Dla osoby starszej najważniejsza jest łatwość siadania na rowerze stacjonarnym.
Myślę, że powinnaś pojechać z mamą do sklepu i niech sama wybierze sobie rower.
A jeśli nie może pojechać, to Ty sama wczuj się w rolę seniorki i wybierz wygodny rower. Wyświetl w wątku >>
1 basku 0

kumulacja

#6783563 Napisano: 24.05.2021 20:44:56 w Udane wymiany - polecane nicki:)
kreo42,
Dzisiaj pochwaliłam "męską" część z forum, a o Tobie zapomniałam. Miło się z Tobą przeprowadza transakcje! Wyświetl w wątku >>
1 kreo42 0

kumulacja

#6783553 Napisano: 24.05.2021 19:59:45 w Udane wymiany - polecane nicki:)
@maverick, @boss75, @superloser
A ja dzisiaj dziękuję chłopakom, bo nigdy ich nie chwaliłam emotka Wyświetl w wątku >>

kumulacja

kumulacja

#6779225 Napisano: 05.05.2021 12:07:08 w Wyniki konkursów (tylko wyniki!!!)
0 0

kumulacja

#6776113 Napisano: 17.04.2021 13:14:27 w WC - rozmowy o wszystkim
banka-manka napisał(a):

edi999a napisał(a):

Planuję kupić płytę indukcyjną. Wszystkie mają panel dotykowy. 
Ta jest inna  https://www.ceneo...75705173#tab=reviews
Czy ktoś ma taki lub podobny model, tzn. z pokrętłami i mógłby się wypowiedzieć na temat użytkowania.
A tak w ogóle jaką indukcję polecacie?

Mogę tylko wypowiedzieć się w kwestii utrzymania czystości - mam płytę gazową, szklaną. I to żeby dobrze ją umyć, a potem wypolerować z tymi wszystkimi zakamarkami to jest koszmar  emotka  
Nie lubię gotować na indukcji, jedynie brakuje mi tego łatwego czyszczenia, bez obijania palców, zdzierania paznokci żeby pomiędzy choćby pokrętłami fajnie wymyć by nie było smug.

A próbowałaś myć papką wody z sodą? Uważam, że dobrze czyści.  Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6773133 Napisano: 01.04.2021 09:36:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

kumulacja napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Co GLS dziś wozi?

Karty przedpłacone 10 000 zł z konkursu Wedla "Wymarzony weekend".

Nie wygrałam tam . Może pufy z bref od albedo?

Jestem pewna, że Ty TEŻ wygrałaś w konkursie "Wymarzony weekend". Dzisiaj każdy wygrywa! emotka Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6769934 Napisano: 15.03.2021 11:10:07 w Smolar
kalinea napisał(a):

Jak się nazywa druga smolarowa agencja pod która występuje?

Underground Media Wyświetl w wątku >>
1 fineessa 0

kumulacja

#6769769 Napisano: 14.03.2021 10:42:10 w Wkurza mnie...
escada napisał(a):

zmarnowany paragon, konkurs do wczoraj ,a mnie olśniło dzisiaj, wrrr, tak to jest jak się zwleka do ostatniej chwili

Niech polubią to Twoje wyznanie ci, którzy wysyłają zgłoszenia tuż przed północą ostatniego dnia trwania konkursu.
Będziemy wiedzieli, czy jeteśmy osamotnieni, czy też nasza rodzina "na ostatnią chwilę" jest liczna.  Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6768760 Napisano: 09.03.2021 09:21:22 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

Jasminum napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Dobrze, że nikomu do głowy nie wpadło: "Reginę kocham nad życie, bo tylko ona pamięta o moim odbycie".

Z papierem Regina wciąż jest ubaw po pachy- hocki klocki stawiają domowe patałachy

Regina poleruje i wszystko sie świeci, kochają ją dorośli i kochają dzieci  emotka

Regina, ach Regina! D..ę zgrabnie wypinam ... 
Przestańcie, bo właśnie siedzę i piszę o Reginie emotka Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6768110 Napisano: 05.03.2021 13:00:54 w Wyniki konkursów (tylko wyniki!!!)
0 0

kumulacja

#6765771 Napisano: 19.02.2021 16:52:25 w WC - rozmowy o wszystkim
superloser napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Jak sprawdzić, czy nadana paczka na poczcie jest prawdziwa? Kiedyś miałam informację o paczce z DPD. Okazało się, że była fałszywa, choć na stronie DPD widniała jako prawdziwa. Po prostu ktoś nadaje paczkę, a potem przesyła mejle do wielu osób z informacją, że mają dopłacić ileś tam zł za ponowne dostarczenie paczki lub jej przekierowanie pod inny adres. 
Pytam o prawdziwość paczki, która ma dojść Pocztexem, ponieważ jest to paczka pobraniowa i niby mam wpłacić 243 zł.
Ale ja niczego nie zamawiałam i dlatego się zastanawiam, co to jest i dlaczego numer paczki rzeczywiście figuruje na
stronie emonitoring.poczta-polska.pl?
Czy spotkaliście się z czymś takim?

Napisz do nich z pytaniem, gdzie ma byc ta paczka dostarczona albo odpisz nadawcy, ze zaplacisz przy odbiorze  emotka

Znany jest od lat scam "kup kota w worku" - zaplacisz za pobraniem, a tam cegła  emotka

https://www.polsk...alszywe-SMSy-i-maile Wyświetl w wątku >>
0 0

kumulacja

#6765761 Napisano: 19.02.2021 15:56:09 w WC - rozmowy o wszystkim
Jak sprawdzić, czy nadana paczka na poczcie jest prawdziwa? Kiedyś miałam informację o paczce z DPD. Okazało się, że była fałszywa, choć na stronie DPD widniała jako prawdziwa. Po prostu ktoś nadaje paczkę, a potem przesyła mejle do wielu osób z informacją, że mają dopłacić ileś tam zł za ponowne dostarczenie paczki lub jej przekierowanie pod inny adres. 
Pytam o prawdziwość paczki, która ma dojść Pocztexem, ponieważ jest to paczka pobraniowa i niby mam wpłacić 243 zł.
Ale ja niczego nie zamawiałam i dlatego się zastanawiam, co to jest i dlaczego numer paczki rzeczywiście figuruje na
stronie emonitoring.poczta-polska.pl?
Czy spotkaliście się z czymś takim? Wyświetl w wątku >>
0 0

kumulacja

#6764988 Napisano: 15.02.2021 19:54:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

W konkursie Pepsi i Lays musza byc oba produkty na paragonie czy moze byc np 2x lays lub 2x pepsi>

Należy dokonać łącznego zakupu Produktu Promocyjnego Pepsi iProduktu Promocyjnego Lay’s za kwotę łączną minimum 10 zł brutto w sklepie stacjonarnym Lidl
Czyli musisz mieć i Lay's, i Pepsi. Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

kumulacja

#6763812 Napisano: 09.02.2021 12:16:16 w Avanti
harnas napisał(a):

mia napisał(a):

domika napisał(a):

Do bazy dodany nowy konkurs Martini , trwa od1 lutego juz jednak nikt wcześniej nie pokusił się o informacje o nim emotka
https://www.konkursmartini.pl

Milusio. Tym bardziej, że znane mi z forum osoby widzę na liście laureatów. emotka

Konkurs pewnie i tak pominę, jak większość alko, ale ciekawi mnie co to u licha są te "świecące znaki Martini" o wartości circa 250 zł, i na grzyb to komu? emotka

życzę samolubom 10 lat niepowodzeń konkursowych  emotka

Chyba tylko samych świecących znaków Martini emotka  To dopiero nagroda, sama bym jej nie wymyśliła emotka Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6761611 Napisano: 28.01.2021 12:48:16 w SZUKAM....
roksana2802 napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Pytanie do zwycięzców w kinder pingui- wygraliście wierszem czy prozą?

prozą

wierszem Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6761600 Napisano: 28.01.2021 12:20:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
veldominik2 napisał(a):

Czyli zamiast drogiego modelu gt2 wysłali wam gt2e? Jak tak to faktycznie fatalna pomyłka 

150 x 200 zł - fatalna pomyłka, na której dostawca zarobił 30 000 zł. Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6761594 Napisano: 28.01.2021 12:13:54 w Wkurza mnie...
escada napisał(a):

wkurza mnie,że nie umiem się oprzeć pokusie zagrania w słodyczowych konkursach, wiadomo,ze się gra o główne nagrody, ale szans a na główną jest mizerna a te słodycze czasem się odda komus ale często jednak zje:( a za chwilę Star i będzie to samo emotka   dobrze że chociaż piwnym się jeszcze opieram

A ja zaczęłam się opierać słodyczom i ... kupuję paragony. Podobnie jest z piwem i z chipsami. 
Czasem coś tam kupię i zostawiam na parapecie za sklepem.  Wyświetl w wątku >>