Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kumulacja

kumulacja

#6701493 Napisano: 07.05.2020 09:11:58 w Dyskusje o wynikach konkursu
aneczkaa736 napisał(a):

Witajcie nie wiem czy pisze w dobrym wątku, wygralam w loterii pisze zeby wydrukowac wypelnic i podpisac oswiadczenie laureata  i odeslac wraz z paragonem ale nie mam opcji wydrukowac. Czy moge sama to przepisać zamiast drukowania ? 

Tak, mnie się czasem zdarzało odręczne pisanie oświadczenia i oczywiście je uznawano. Przy okazji poćwiczysz rękę emotka Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6699916 Napisano: 29.04.2020 10:41:27 w SZUKAM....
mia napisał(a):

Czy przesyłka przeznaczona do paczkomatu, musi mieć kształt regularny? emotka
Wiem, że kiedyś mogła mieć dowolną formę (byle się mieściła) i owinięta być w stretch - a nie mogę znaleźć, jak jest teraz. Zależy mi na czasie, bo dzisiaj muszę wysłać.

Paczka paczkomatowa
  • gabaryt A – maksymalne wymiary 8 X 38 X 64 cm, maksymalna waga: 25 kg;
  • gabaryt B – maksymalne wymiary 19 X 38 X 64 cm, maksymalna waga: 25 kg;
  • gabaryt C – maksymalne wymiary 41 X 38 X 64 cm, maksymalna waga: 25 kg.
Wyświetl w wątku >>
0 0

kumulacja

#6696656 Napisano: 14.04.2020 15:55:04 w NA CO CZEKAMY?
Fantasia rozdaje prezenty w miesiącu kobiet: 14.04.2020 + 3 dni robocze na poinformowanie laureatów. Wyświetl w wątku >>
0 0

kumulacja

#6690999 Napisano: 19.03.2020 09:17:12 w Popraw sobie humor...
ludzka_istota napisał(a):

Mnie przeraża tylko teraz ilość folii. od dłuższego czasu wszyscy walczylismy bardziej/ mniej z folią. A dobie zarazy okazuje się, ze folia przy zakupach niezbędną jest.

Widziałam film z Chin, na którym pokazywane są przerażające ilości śmieci, w tym ... maseczek.
Koronawirus może i oczyści powietrze na trochę, ale te ilości maseczek, rękawiczek i innych rzeczy
medycznych są przerażające. Chińczycy znajdują je na plażach.  Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6690891 Napisano: 18.03.2020 15:41:51 w Czy informują/ informowali?
tereniagno napisał(a):

Czy informowali z Kubusia  w Twoim Markecie ?

Tak, wczoraj. Wyświetl w wątku >>
0 0

kumulacja

#6688385 Napisano: 06.03.2020 18:34:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
harnas napisał(a):

joan napisał(a):

lukasz6 napisał(a):

możesz napisać coś więcej?:) chodzi o Panią M. z Łodzi?:)


Wątpię, Kaśka już dawno na cenzurowanym i prześwietlana przez konkursowiczów przy każdej akcji - ciekawi mnie tylko, jak tam jej relacja min. z kuzynem, któremu podarowała samochód w loterii, a potem twierdziła, że nie pozostają w bliskich kontaktach. Bo wg zdjęć z internetu, byli BFF. Ale czego się nie robi, żeby trafić do tv emotka

dajcie jakiś link, czy coś, chętnie poczytam emotka

https://lodz.tvp.pl/2073380/samochody-dla-znajomych Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6682155 Napisano: 12.02.2020 18:35:24 w WC - rozmowy o wszystkim
ziolko napisał(a):

pikawka no to zapytaj po co im pesel. 
Podatku przecież od nagrody nie płacisz (chyba, że inaczej jest w regulaminie). A poza tym wymaganie numeru PESEL jest nadużywaniem. Nigdy nie wiadomo, czy ktoś go gdzieś nie użyje w niecnych celach  emotka

A czy zdarzyło Wam się podać ciut zniekształcony PESEL? Mający np. inną ostatnią cyfrę.
Myślicie, że oni to gdzieś sprawdzają?  Wyświetl w wątku >>
0 0

kumulacja

#6681242 Napisano: 09.02.2020 19:42:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
donia7 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

Pytanie o Farmio - te karty sadexo - potwierdzenie słaliście na maila? Mogę prosić o jego podanie, bo mi cały czas wraca, że nie dostarczono....

Kurcze jakie potwierdzenie?

Ja w ogóle mam ciągle stan 0 zł.

Po otrzymaniu karty należało przesłać potwierdzenie jej otrzymania na mejla info.svc.pl@sodexo.com.
I od razu dostawało się odpowiedź o tej treści:
Szanowna Pani,
dziękujemy za przesłanie potwierdzenia odbioru zamówienia. Karta jest aktywna, zasilona i gotowa do użycia.
W załączeniu zamieszczam listę punktów akceptujących otrzymaną kartę.
Wyświetl w wątku >>
0 0

kumulacja

#6681130 Napisano: 09.02.2020 10:58:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bruce napisał(a):

ilona162 napisał(a):

myślę że opanowali profesjonaliści emotka

Też tak to widzę: oni wygrywają, my kasę tracimy.  emotka

Jestem z siebie dumna, bo nie biorę udziału w loteriach! Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6680073 Napisano: 05.02.2020 13:26:01 w Dyskusje o wynikach konkursu
red-dress napisał(a):

Czy ktoś  z Was brał udział/wygrał/  w konkursie organizowanym przez magazyn Joga?
https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-3-sposoby-na-lepsze-zycie.html 
Od dwóch miesięcy na stronie widnieje napis "wyniki wkrótce"  emotka

Ja napisałam do nich, pisz i Ty emotka
 [email protected]  Wyświetl w wątku >>
1 red-dress 0

kumulacja

#6674881 Napisano: 18.01.2020 10:46:54 w WC - rozmowy o wszystkim
malutka456 napisał(a):

Witajcie emotka dawno mnie tu nie było (dzieci, dom, nauka do egzaminów), ale zjawiam się z pytaniem. Czy jest na forum jakiś szczęśliwy osobnik, który ma za przyjaciela ałabaja? Jezeli tak, to poprosze o pw emotka

Dzięki Tobie pooglądałam sobie filmy o tej rasie piesków emotka
https://www.youtube.com/watch?v=3IUeFj7Iyw4 Wyświetl w wątku >>
0 0

kumulacja

#6672851 Napisano: 12.01.2020 15:18:07 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Wkurza mnie Actimel, że ufundował "śmieciowe" nagrody Made in China. 
Dla mnie każda z tych nagród nie jest fajna!

Początkowo mi się nagrody spodobały ale jak zaczęłam czytać że muszę wydać 15 zł na coś czego nie piję po to aby dostać coś czego jakości i rozmiaru sprawdzić nie mogę to mi przestały się podobać. Specjalnie kupować nie będę - rękawiczki, czapki i szaliki mam, majtki - wolę jednak zobaczyć i dotknąć "na żywo". No i tyle mojego udziału w tej loterii emotka

Przeokropną tandetę miał niedawno Cheetos. Plastikowa bluza wylądowała na śmietniku, słuchawki rozpadły się po miesiącu.
Innych rzeczy na szczęście nie miałam. Precz z tandetą! Jestem praktyczną (i oszczędną) kobietą!  Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6672826 Napisano: 12.01.2020 12:52:20 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie Actimel, że ufundował "śmieciowe" nagrody Made in China. 
Dla mnie każda z tych nagród nie jest fajna! Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6669887 Napisano: 01.01.2020 20:35:29 w Czy informują/ informowali?
babes napisał(a):

Czy były już wyniki za konkursy w Biedronce- Silan i Colgate?

Colgate - powiadamianie w ciągu trzech dni roboczych od 2 stycznia (czyli od dnia wyboru laureatów)
Silan - 10 stycznia prześlą mejle do laureatów. Wyświetl w wątku >>
2 babes, myla 0

kumulacja

#6667772 Napisano: 19.12.2019 22:27:44 w Wkurza mnie...
ktosiek1 napisał(a):

Wkurza mnie, że najprawdopodobniej zgubiłam (zostawiłam w pociągu?) mój konkursowy notatnik, w którym na dodatek był paragon wysłany na dwa konkursy emotka

Proszę wpisywać adres w notatniku, bo gdybym ja go znalazła, to bym odesłała! Wyświetl w wątku >>
1 ktosiek1 0

kumulacja

#6665678 Napisano: 11.12.2019 19:26:15 w Wkurza mnie...
Wkurzyła mnie wiadomość o zamknięciu jedynego sklepu Intermarche w Warszawie!
https://finanse.wp.pl/klopoty-intermarche-siec-zamyka-wlasnie-dwa-kolejne-sklepy-6455587170592385a Wyświetl w wątku >>
0 0

kumulacja

#6660282 Napisano: 24.11.2019 20:07:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bruce napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Moje pytanie dotyczy konkursu "Kraina Lodu 2" w Biedronce. Regulamin nakazuje kupno produktu z serii Frozen II.
A ktoś z Was pisał, że kupił słoik do picia z rurką. Ja widziałam też zestaw: talerzyk, miseczka i kubek.
Ale zarówno słoik, jak i talerze czy sztućce (bo takie też widziałam) na paragonie nie figurują jako Frozen II, tylko jako Frozen.
Natomiast droższe rzeczy z Krainy Lodu 2 są opisane jako Frozen II.
Czy uważacie, że można kupić słoik, sztućce lub naczynia? Bo akurat te rzeczy są najtańsze.
Ale na paragonie nie będzie wtedy zaznaczone, że to produkty Frozen II,

Dopiero teraz, po Twoim wpisie, zwróciłam na to uwagę, wcześniej wcale nie podejrzewając, że mogą być tu jakieś "niedopisania" na paragonie.  emotka  Ja mam zgłoszony na ten konkurs za prawie 20 zł zestaw kosmetyków dla Córy pod choinkę, moim zdaniem wcale nie należy do tanich (w Biedronce, w której go kupiłam, mogłam jeszcze tylko wybrać śpiewające lalki dla maluchów za 90 zł emotka ), jak wół jest na nim "Frozen II" i kadry/grafika z tej części, a na paragonie tylko samo: "Frozen"...  emotka emotka

Słoik do picia z rurką nie jest z Krainy Lodu 2 i na paragonie jest napisane: Słoik Frozen.
Natomiast zakup produktów Frozen 2 daje paragon z napisem: Frozen II pudełko.
Dlatego pytam, czy uważacie, że można kupować wszystkie produkty z Krainy Lodu?
Zdjęcie produktu nic nie da, bo na produkcie nie ma napisane, że to Kraina Lodu 2. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

kumulacja

#6654671 Napisano: 06.11.2019 10:37:03 w Lay's
izkak napisał(a):

nkba napisał(a):

Ło matko! Kropka? A gdzie Avanti emotka

Tak wszyscy narzekali na Avanti, to teraz będzie może większa zmiana. Dla mnie raczej na "minus", ale co kto lubi emotka  
BTW, wydaje mi się, czy ostatnio Kropka jest na fali? emotka

Kropka Bordo rzuciła mi się w oczy przy dwóch konkursach. KOZEL i BĄDŹ SPRYTNA.
W sumie w tym konkursie jest tylko 9 nagród. Więc sobie odpuszczam.  Wyświetl w wątku >>
0 0

kumulacja

#6650102 Napisano: 20.10.2019 18:20:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rettib napisał(a):

A ja mam pytanie odnośnie innego konkursu - na początku sierpnia wygrałam książkę w konkursie SMS-owym organizowanym przez Media Contact. Książki do tej pory brak. Dzwoniłam, zostawiłam wiadomość, ale też bez odzewu emotka  Jak inaczej się kontaktować? Jakieś podpowiedzi?

Jakiś czas temu walczyłam o butelkę dla niemowląt. Nie udało się. Nikt nie odpisywał, nikt nie odbierał telefonu. Dałam sobie spokój. Odtąd nie biorę udziału w konkursach Media Contact, bo nie ma z nimi kontaktu. emotka Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6647662 Napisano: 10.10.2019 16:56:06 w Lay's
rufus napisał(a):

Czy tylko ja stesknilem sie za Lays? emotka

Może nie za Lay's, ale za AVANTI. Pod warunkiem, że agencja będzie miała ciekawe nagrody w dużej ilości.
AVANTI o konkursy prosimy, bo tęsknimy emotka Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0