Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika kumulacja

kumulacja

#6624211 Napisano: 26.07.2019 21:13:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dziękuję za informację o tym, że w regulaminie jest lista Biedronek z kawami Astra.
To znak, że muszę jednak czytać regulaminy emotka
WKURZA MNIE to, że na liście nie ma sklepu w Warszawie!!!
http://podejdzlagodnie.pl/biedronka/Regulamin_Konkursu_Astra_.pdf Wyświetl w wątku >>
0 0

kumulacja

#6619278 Napisano: 11.07.2019 16:33:12 w Informują
BAMBINO przed chwilą zadzwoniło emotka Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6617885 Napisano: 08.07.2019 12:40:21 w Wkurza mnie...
grappa25 napisał(a):

z cyklu "Podłość ludzka nie ma granic". Wystawiłam na OLX przedmiot mi niepotrzebny za darmo. Ogłoszenie wstawiłam o 12.30 w nocy. Około pierwszej w nocy dzwoni telefon- nr zastrzeżony. Myślałam, że coś się komuś z rodziny lub znajomych stało, odbieram, a tu paniusia mówi, że dzwoni w sprawie ogłoszenia ! Pytam jej dlaczego Pani dzwoni o tej godzinie, a ona na to- przecież i tak pani nie śpi , bo przed chwilą się pojawiło ogłoszenie... Rodzina postawiona na nogi -masakra jakaś !!!

Sprzedawałam kiedyś kawy kupione na konkurs. O pierwszej w nocy (!!!) dzwoni facet i mówi, że jest zainteresowany większą
ilością kawy i pyta, czy mam więcej. A moje ogłoszenie na pewno nie było wystawione chwilę wcześniej. Niektórzy ludzie są okropni! Wyświetl w wątku >>
1 grappa25 0

kumulacja

#6612080 Napisano: 21.06.2019 16:11:23 w Wkurza mnie...
Andzik napisał(a):

isiulka napisał(a):

Andzik napisał(a):

isiulka napisał(a):

zastanawiam się skad się wziął trend na proszenie „dobrych duszyczek” o pomoc ? Czy tylko mi dobra duszyczka na forum kojarzy się z „Kierownikiem” dla żula proszącego o 2zł na piwo? Przecież się znamy, przynajmniej cześć z nas się zna, czemu po prostu nie pisać koleżanki/koledzy pomożecie?

 Ja natomiast widzę, że każdy wpis musi być skomentowany, nie ma jak się uczepić. Pozdrawiam emotka

Niby kogo i kto się uczepił? Czyżby uderz w stół...:D

Nawet nie pomyślałabym, że osoby na forum takie odniosą wrażenie, to nie był mój zamysł wypowiedzi. Jeśli uraziłam kogoś moją wypowiedzią, to przepraszam. 

http://definicja.net/co-to-znaczy-Dobra+duszyczka
Zamiast dobrej duszyczki używamy od dzisiaj słowa: wspomożycielko! emotka Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6612076 Napisano: 21.06.2019 16:02:11 w Wkurza mnie...
isiulka napisał(a):

Andzik napisał(a):

isiulka napisał(a):

zastanawiam się skad się wziął trend na proszenie „dobrych duszyczek” o pomoc ? Czy tylko mi dobra duszyczka na forum kojarzy się z „Kierownikiem” dla żula proszącego o 2zł na piwo? Przecież się znamy, przynajmniej cześć z nas się zna, czemu po prostu nie pisać koleżanki/koledzy pomożecie?

 Ja natomiast widzę, że każdy wpis musi być skomentowany, nie ma jak się uczepić. Pozdrawiam emotka

Niby kogo i kto się uczepił? Czyżby uderz w stół...:D

DOBRE i MIŁE DUSZYCZKI nie kłóćcie się  emotka Wyświetl w wątku >>
1 isiulka 0

kumulacja

#6612069 Napisano: 21.06.2019 15:52:10 w Wkurza mnie...
vazzz napisał(a):

Jak zwykle OLX. Wczoraj facet pisze do mnie, że chce kupić przedmiot, że zaraz może podjechać i żeby mu podać adres. Więc podałam a on napisał, że przyjedzie rowerem, ale zasadniczo nie wie czy dana rzecz mu się zmieści do plecaka (mimo moich zapewnień, że się zmieści), więc jednak przyjedzie samochodem. Tylko, że w związku z tym, że przyjedzie samochodem to zapłaci mi za przedmiot kilkanaście złotych mniej emotka emotka
Więc mu odpisałam, że cena podana jest w ofercie i, że niezależnie czy klient przyjedzie rowerem czy przyleci odrzutowcem, to się nie zmieni. Pan się obraził emotka
Dzisiaj kolejny poprosił o adres, zapewniając że zaraz przyjedzie. Jako, że nie ma mnie w domu to musiałam dzwonić i upewniać się czy ktoś będzie, po czym gdy podałam adres to łaskawiec napisał, że już nieaktualne.
Mam z tego nauczkę żeby nigdy, przenigdy nie podawać swojego adresu tylko umawiać się gdzieś na mieście, chociaż znając życie takie umawianie się też będzie na próżno ;/

Wczoraj i dzisiaj też mnie wkurzyli kupcy z OLX. Wczorajszy miał być za pół godziny, więc podałam mu adres.
A dzisiaj kobieta umawiała się o konkretnej godzinie, bardzo jej zależało. Z tym, że ona chociaż odwołała przyjście,
bo wczoraj facet nawet nie raczył wysłać wiadomości, że nie przyjdzie. Widzę, że nas, sprzedających, czasem się
lekceważy. To nie pierwszy mój przypadek. Już nigdy nie podam adresu. Chyba, że ktoś będzie stał pod domem,
to podam numer mieszkania. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

kumulacja

#6610459 Napisano: 16.06.2019 15:35:20 w Pomocy!!!!
kumulacja napisał(a):

danaaa napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Mam telefon Samsung Galaxy 3 Mini. Wszyscy mogą do mnie dzwonić z wyjątkiem jednej przyjaciółki. Ja do niej mogę.
Nie zablokowałam jej na pewno. Przełożyłam inną kartę do tego telefonu i znowu jest ten sam problem - ona jedyna nie
może do mnie zadzwonić. W czym tkwi problem?

kumulacja napisał(a):

reniii napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Mam telefon Samsung Galaxy 3 Mini. Wszyscy mogą do mnie dzwonić z wyjątkiem jednej przyjaciółki. Ja do niej mogę.
Nie zablokowałam jej na pewno. Przełożyłam inną kartę do tego telefonu i znowu jest ten sam problem - ona jedyna nie
może do mnie zadzwonić. W czym tkwi problem?

Może to ona ma włączoną jakąś blokadę?

Na pewno nie ma. Bo musiałaby mieć blokadę na moje dwa numery. To jakaś blokada w telefonie, ale co z tym zrobić???

Jeśli dotychczasowe rady nie pomogły to spróbuj usunąć jej numer z książki adresowej i wtedy niech koleżanka spróbuje połączyć sie z Tobą. Jak się dodzwoni to zapisz ją w książce, ale pod inną nazwa niż była dotychczas.

Dziękuję! Zaraz spróbuję!

Ta metoda nie działa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kumulacja

#6610390 Napisano: 16.06.2019 11:19:08 w Pomocy!!!!
danaaa napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Mam telefon Samsung Galaxy 3 Mini. Wszyscy mogą do mnie dzwonić z wyjątkiem jednej przyjaciółki. Ja do niej mogę.
Nie zablokowałam jej na pewno. Przełożyłam inną kartę do tego telefonu i znowu jest ten sam problem - ona jedyna nie
może do mnie zadzwonić. W czym tkwi problem?

kumulacja napisał(a):

reniii napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Mam telefon Samsung Galaxy 3 Mini. Wszyscy mogą do mnie dzwonić z wyjątkiem jednej przyjaciółki. Ja do niej mogę.
Nie zablokowałam jej na pewno. Przełożyłam inną kartę do tego telefonu i znowu jest ten sam problem - ona jedyna nie
może do mnie zadzwonić. W czym tkwi problem?

Może to ona ma włączoną jakąś blokadę?

Na pewno nie ma. Bo musiałaby mieć blokadę na moje dwa numery. To jakaś blokada w telefonie, ale co z tym zrobić???

Jeśli dotychczasowe rady nie pomogły to spróbuj usunąć jej numer z książki adresowej i wtedy niech koleżanka spróbuje połączyć sie z Tobą. Jak się dodzwoni to zapisz ją w książce, ale pod inną nazwa niż była dotychczas.

Dziękuję! Zaraz spróbuję! Wyświetl w wątku >>
0 0

kumulacja

#6610374 Napisano: 16.06.2019 10:26:19 w Pomocy!!!!
kermit napisał(a):

kumulacja napisał(a):

reniii napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Mam telefon Samsung Galaxy 3 Mini. Wszyscy mogą do mnie dzwonić z wyjątkiem jednej przyjaciółki. Ja do niej mogę.
Nie zablokowałam jej na pewno. Przełożyłam inną kartę do tego telefonu i znowu jest ten sam problem - ona jedyna nie
może do mnie zadzwonić. W czym tkwi problem?

Może to ona ma włączoną jakąś blokadę?

Na pewno nie ma. Bo musiałaby mieć blokadę na moje dwa numery. To jakaś blokada w telefonie, ale co z tym zrobić???


A z innego tel. (aparatu tel.) a z tych kart możesz do niej zadzwonić?

Z każdej karty w tym telefonie mogę do niej zadzwonić. Tylko ona nie może. To chyba jakiś błąd w samym aparacie.
Ona od razu po zadzwonieniu do mnie ma odrzucone połączenie i włącza się moja poczta głosowa. Wyświetl w wątku >>
0 0

kumulacja

#6610369 Napisano: 16.06.2019 10:11:49 w Pomocy!!!!
reniii napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Mam telefon Samsung Galaxy 3 Mini. Wszyscy mogą do mnie dzwonić z wyjątkiem jednej przyjaciółki. Ja do niej mogę.
Nie zablokowałam jej na pewno. Przełożyłam inną kartę do tego telefonu i znowu jest ten sam problem - ona jedyna nie
może do mnie zadzwonić. W czym tkwi problem?

Może to ona ma włączoną jakąś blokadę?

Na pewno nie ma. Bo musiałaby mieć blokadę na moje dwa numery. To jakaś blokada w telefonie, ale co z tym zrobić??? Wyświetl w wątku >>
0 0

kumulacja

#6610360 Napisano: 16.06.2019 09:40:06 w Pomocy!!!!
Mam telefon Samsung Galaxy 3 Mini. Wszyscy mogą do mnie dzwonić z wyjątkiem jednej przyjaciółki. Ja do niej mogę.
Nie zablokowałam jej na pewno. Przełożyłam inną kartę do tego telefonu i znowu jest ten sam problem - ona jedyna nie
może do mnie zadzwonić. W czym tkwi problem? Wyświetl w wątku >>
0 0

kumulacja

#6610353 Napisano: 16.06.2019 09:08:21 w Zabawa ostatnia litera
aligator - rozbójnik Wyświetl w wątku >>
0 0

kumulacja

#6609694 Napisano: 13.06.2019 18:10:51 w Czy informują/ informowali?
helcia85 napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Czy jest wśród nas laureat konkursu "Odkryj razem" - Bic Miss Soleil?
Bo nie wiem, czy mieć jeszcze nadzieję, czy już ją stracić? 

A do kiedy mieli informować? Też jestem zainteresowana emotka

Teraz przeczytałam, że mają czas do końca czerwca na wyłonienie laureata + 2 dni na jego poinformowanie. Wyświetl w wątku >>
1 helcia85 0

kumulacja

kumulacja

#6608909 Napisano: 11.06.2019 21:07:19 w PODZIĘKOWANIA
Niebieska_Laguna,
Dziękuję za prezent i za to, że jest idealny na lato! emotka Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6608339 Napisano: 10.06.2019 13:48:45 w skojarzenia
Shrek - zieleń Wyświetl w wątku >>
0 0

kumulacja

#6608111 Napisano: 09.06.2019 19:57:32 w Wkurza mnie...
jokan napisał(a):

Inpost, w sobote wysylalam 2 przesylki, przy jednej otworzyly mi sie dwie skrytki, wiec wrzucilam do jednej a dzisiaj patrze w systemie status i jest napisane ZAGUBIONO przy tej, co dwie sie otworzyly, i co teraz? Dzwonic, pisac od nich?

W zeszłym tygodniu wysyłałam paczkę. Otworzyły mi się dwie skrytki. Na szczęście był pracownik, który odbierał paczki i poprosiłam go o sprawdzenie, czy włożyłam do właściwej skrytki. Nie wiem, czy w drugiej była paczka, czy też nie. Ale się wkurzyłam, że otworzyły się dwie naraz. Widzę, że coś im szwankuje system. Wyświetl w wątku >>
2 jokan, brucee 0

kumulacja

#6607449 Napisano: 06.06.2019 21:43:44 w skojarzenia
0 0

kumulacja

#6607397 Napisano: 06.06.2019 18:03:14 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

as32572 napisał(a):

kermit napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Wkurza mnie Dzień dobry w mailach zamiast Witam.Tak witam to było coś obraźliwego czy niepoprawnego.Ale tyle lat czytałam Witam i pisałam Witam.Tak jakoś się z tym związałam i jak widzę Dzień dobry to mnie trafia:(Dalej zawsze zaczynam Witam nigdy nie napiszę w mailu Dzień dobry.I mam w poważaniu co se ktoś myśli ja uwielbiam w mailach słowo witam.


http://aleksandra...namy-maili-od-witam/

Ja np. nigdy tego "Witam" nie lubiłam, jest wyniosłe i jak dla mnie nieprzyjemne emotka

Ja zawsze pisałam witam, dopóki nie wyczytałam,że się nie powinno... Nie do końca to do mnie przemawia, ale przerzuciłam się na dzień dobry, żeby nie wychodzić na niekulturalną emotka

Ja piszę bardzo różnorodnie. emotka  Jeśli kogoś tym obraziłam - przepraszam.  emotka

Na OLX zawsze piszę DZIEŃ DOBRY, a tutaj na forum CZEŚĆ! Nie przeszkadza mi WITAM, ale nie używam.
Dla mnie najważniejsze jest to, żeby ktoś się przywitał.  Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6607153 Napisano: 06.06.2019 10:00:03 w Czy informują/ informowali?
magdalena_g napisał(a):

Czy Nivea Kaufland maile też poszły?

Też bym chciała to wiedzieć emotka Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0