Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kumulacja

kumulacja

#6606296 Napisano: 04.06.2019 11:31:35 w Informują
Wielki Test Mini Biszkoptów ANDANTE - informacja w mejlu. Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6605977 Napisano: 03.06.2019 15:31:08 w Wkurza mnie...
koniczynka123 napisał(a):

 Teraz nikomu nie wierzę, nawet tu na forum po tym jak jeden konkursowicz po którejś tam już wymianie ulotnił się z moimi 300 zł po ostatniej transakcji. Nigdy się już nie logował albo po prostu założył nowe konto emotka Ludzie potrafią być wredni emotka

koniczynka123 - czy podałaś nick tej osoby w wątku "Nie polecam wymiany z ..."? Wyświetl w wątku >>
1 ziolko 0

kumulacja

#6605483 Napisano: 01.06.2019 19:54:16 w Wkurza mnie...
Monika11 napisał(a):

A ja szukałam i szukałam promocyjnej Nutelli  d..pa, nigdzie nie ma. Wczoraj jestem w Inter jest- zrobiłam zakupy  wysyłam .. i co ???? d...pa Inter nie  bierze udziału w konkursie emotka Czytanie regulaminów nie boli... ale tak bywa...

Produkty Promocyjne są oferowane do sprzedaży w punktach sprzedażydetalicznej na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. 
Nigdzie nie widzę zapisu, że Intermarche nie bierze udziału w promocji. Ja tak rozumiem regulamin, że kupić można wszędzie. Wyświetl w wątku >>
0 0

kumulacja

#6605185 Napisano: 31.05.2019 14:55:50 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

Zachciało mi się jeździć początkiem maja na rowerze..l  od pczątku maja cały czas pod górkę... 
rower ma dziury  w kole
pogoda tylko jest wtedy jak siedzę w robocie pom14 godzin, jak siedzę w domu to jest paskudnie i zimno
światełka rowerowe przy znoszeniu roweru ze strychu spadły na Ziemię i się rozwaliły 
Kupiłem sobie sakiewkę na rower na telefon (a niech liczy te moje kilometry) i co... na Allegro na aukcji ponad 400 i teraz mi sprzedawca pisze że ich nie ma ...
znaleźć taką co zmieści telefon 6,5 cala jest ciężkie
chcialem jutro jechać na rower to dowiedziałem się ze idę do pracy jutro. emotka
i dobija mnie fakt że mój jest rower taki ciężki a szwagier ma taki leciutki fajny...
nie wiem czy aż zaczynać sezon jak tak pod górkę od początku emotka  
i to mnie wkurza,,. 
 

Najwyższy czas wygrać nowy rower! Wtedy i pogoda będzie ładna, i dziur nie będzie emotka Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6604774 Napisano: 30.05.2019 15:02:38 w Wkurza mnie...
picola napisał(a):

jokan napisał(a):

kumulacja napisał(a):

norweska20 napisał(a):

Wygrane typu OKULARY SPAR ...i co z tym badziewiem zrobic ? Ani to założyć ani wyrzucić: kolejny plastik , który środowisko degraduje:( wolałabym nic nie ugrać , niz czekać w domu 2 godziny na kuriera i dostać taki badziew.....no wnerw mam straszny . SMOLAR to naprawdę wie , co ma mi podarować emotka  jak co fajnego do ugrania to sie pieron nie odezwie ....a jak szmelc to podaruje .....ech szkida mówić

Dla mnie jeszcze większym badziewiem były nagrody w Cheetosach. Słuchawki z beznadziejnym odbiorem popsuły się po miesiącu. Bluza jak blacha. Drogie AVANTI! Nigdy więcej takiego szajsu!
PS. Okulary dobre na ozdobienie bałwana emotka

moje dziecko tej bluzy nawet 1 raz nie ubralo i sie zastanawiam co z nia zrobic?

To popyt kształtuje podaż, która jest nakręcana, przez to, że na każdy badziew jest masa chętnych. I nie kupuję argumentów, że grałam o nagrodę główną, a wygrałam okulary czy beznadziejną jakościowo bluzę, bo nawet
jak konkursowicz wygra chłam, to i tak podaje adres do wysyłki, aby ten
chłam dostać. Jakby organizator został z tysiącem plastikowych bluz, to
może następnym razem przemyślałby strategię promocji produktu.Masz

Masz rację! Nie odsyłam danych w przypadku chłamu. Czasem potrafię napisać do organizatora konkursu, że ma beznadziejne nagrody. Bo jak tu się nie wkurzać, kiedy torba materiałowa na zakupy kosztuje 3,50 zł, a znaczek na list polecony dużo drożej. Miałam kiedyś taką sytuację. I od tej pory byle czego nie przyjmuję. Zacznijmy się cenić emotka  to może nagrody będą lepsze.
Ktoś tu kiedyś zamieścił informację, jakie są nagrody w innych krajach. Omal nie dostałam zawału z zazdrości! Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6604758 Napisano: 30.05.2019 13:56:53 w Wkurza mnie...
norweska20 napisał(a):

Wygrane typu OKULARY SPAR ...i co z tym badziewiem zrobic ? Ani to założyć ani wyrzucić: kolejny plastik , który środowisko degraduje:( wolałabym nic nie ugrać , niz czekać w domu 2 godziny na kuriera i dostać taki badziew.....no wnerw mam straszny . SMOLAR to naprawdę wie , co ma mi podarować emotka  jak co fajnego do ugrania to sie pieron nie odezwie ....a jak szmelc to podaruje .....ech szkida mówić

Dla mnie jeszcze większym badziewiem były nagrody w Cheetosach. Słuchawki z beznadziejnym odbiorem popsuły się po miesiącu. Bluza jak blacha. Drogie AVANTI! Nigdy więcej takiego szajsu!
PS. Okulary dobre na ozdobienie bałwana emotka Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

kumulacja

#6598241 Napisano: 11.05.2019 08:39:12 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Jak ktoś nie ma szczęścia w losowaniu - jak ja - to nie wygra ani stówy w Rossmannie (L'Oreal Paris),
ani nawet gry w Lubisiach! Ale mam (nie)szczęście w losowaniach dzisiaj! Wyświetl w wątku >>
0 0

kumulacja

#6595233 Napisano: 02.05.2019 17:11:49 w Dziś cieszę się z.....
messi napisał(a):

Cieszę się, jak nie wiem co, że poszedłem dzisiaj do pracy. I nie wykorzystałem urlopu. Na co dzień siedzę z 3 koleżankami w pokoju. Dzisiaj byłem sam, cisza, spokój. Muzyka jaką chcę grała. Zrobiłem sporo zaległości i więcej niż zazwyczaj emotka Bardzo dobry dzień, a teraz jadę busem do Warszawy, by jutro pobiec Bieg 3Maja  emotka

Messi, a ja się cieszę, że wczoraj strzeliłeś dwa piękne gole. Zwłaszcza ten drugi był cudowny emotka Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6594910 Napisano: 01.05.2019 10:25:44 w Dziś w telewizji polecam film...
Majówka majówką, ale dzisiaj POLSAT funduje nam o 16.30 niezwykły film, którego dawno nie było w TVP.
"KEVIN SAM W DOMU"  Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6594421 Napisano: 29.04.2019 20:45:17 w SZUKAM....
cleo25 napisał(a):

Co może wozić DHL? W piątek dostałam smsa o przygotowanej przesyłce. 

Ja też dostałam. I przychodzi mi na myśl tylko bon z Lidla (Tymbark). Wyświetl w wątku >>
1 cleo25 0

kumulacja

#6594336 Napisano: 29.04.2019 16:03:01 w Czy informują/ informowali?
monek22 napisał(a):

Netto lub Polomarket Wielkanoc z Tymbarkiem informowalo u kogoś już? 

Polomarket z Tymbarkiem - jeszcze nie. Wyświetl w wątku >>
1 monek22 0

kumulacja

#6592631 Napisano: 24.04.2019 12:08:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
picola napisał(a):

Co trzeba zrobić z tym oświadczeniem z Tymbarka (Lidl)? Wysłać pocztą razem z paragonem czy odesłać e-mailem? Zadzwonili do męża, ale nie bardzo mógł rozmawiać  i w sumie nie wie co trzeba zrobić.

lidl@amooco.com
Wszystko znajdziesz w punkcie 9 regulaminu:
https://www.amooco.com/wp-content/uploads/2019/03/Regulamin-Wielkanoc-z-Tymbarkiem-LIDL.pdf Wyświetl w wątku >>
1 picola 0

kumulacja

#6590358 Napisano: 15.04.2019 20:31:17 w Wkurza mnie...
Nie to, że się wkurzam, ale jest mi przykro, że płonie katedra Notre Dame.
Runęła piękna iglica, zawalił się dach. A mam tyle pięknych wspomnień z Paryża!
Mam nadzieję, że chociaż witraże nie ucierpią. Ale przy takiej temperaturze i przy
tylu setkach litrów wody, ich los pewnie przesądzony.
Ach, gdzie ten Paryż sprzed kilku lat, kiedy był piękny i spokojny? Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6578941 Napisano: 10.03.2019 11:10:52 w Avanti
Jak ja się cieszę, że nie brałam udziału w konkursie "Muzeum Cheetos".
Jestem spokojniejsza, weselsza i w mojej głowie zero frustracji emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

kumulacja

kumulacja

#6571006 Napisano: 13.02.2019 16:29:28 w Wkurza mnie...
karkocka napisał(a):

Poczta wycofuje MiniPaczki  emotka

A czy wiesz od kiedy? Bo kilka dni temu wysłałam dwie Mini Paczki i mam ochotę kupić kilka na zapas.
Ale czy potem będę mogła je wysłać? Dlatego pytam, skąd o tym wiesz i od kiedy to obowiązuje. Wyświetl w wątku >>
0 0

kumulacja

#6569288 Napisano: 06.02.2019 10:08:37 w WC - rozmowy o wszystkim
Najsilniejszy naturalny antybiotyk - idealny na obecny okres zachorowań:
http://www.zdrowy...infekcje-organizmie/ Wyświetl w wątku >>
0 0

kumulacja

#6569022 Napisano: 05.02.2019 10:13:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edith napisał(a):

Czy ktoś wygrał w sklepie Topaz nie mieszkając w okolicach tych sklepów?  Jak jest z odbiorem nagród? Pytam bo wyczytałam w regulaminie,że w konkursie Wedel odbiór osobisty emotka Chce kupić paragon ,tylko się zastanawiam czy jest sens emotka

Zawsze odbierałam nagrody osobiście w sklepie, w którym kupowałam.  Wyświetl w wątku >>
0 0

kumulacja

#6563043 Napisano: 11.01.2019 21:43:05 w Wkurza mnie...
zdolnabestia napisał(a):

Zaczynają się konkursy walentynkowe. Wkurza mnie podpinanie pod walentynki absolutnie wszystkiego. Taki np. Silan z zapowiedzi: Dlaczego zapach Silan jest idealny na Walentynki? Serio? Zapach płynu do płukania tkanin?

... jeśli stringi w nim wypłuczę, to miłości się nauczę ... emotka Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6562839 Napisano: 11.01.2019 12:43:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

jokan napisał(a):

na FB Delikatesy Centrum chwalą się swoim wspaniałym konkursem emotka - kto chce niech wpada tam i im napisze co o tym myśli:) - może zmienią jeszcze te ograniczenia wiekowe?

Niech zmienią na 80+ i dołożą laskę. emotka
Swoją drogą, na kij Ci jakaś torba zakupowa na kółkach?... emotka

Jak to na co?
Na to wszystko badziewie, z którym: co z tym zrobić? się nie wie ...
Na te wszystkie słoiki z rurką, łyżeczki, skarpetki, czapeczki i lazy bagi emotka Wyświetl w wątku >>