Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika kumulacja

kumulacja

#6562575 Napisano: 10.01.2019 15:53:38 w Wkurza mnie...
kermit napisał(a):

Wkurza mnie konkursowa wizja roku 2019. W optymistycznej wersji czeka mnie spacer w strasznie fajnych skarpetkach od Danio, czapce od Milki, podczas którego będę ciągnąc wózek zakupowy z Delikatesów pełen niedobrej kawy Fort (wygranej za zakup niedobrej kawy Fort), aby potem w domu postukać sobie Fanatazyjną łyżeczką w stoliczek od Belvity...
Co to za nagrody są się pytam??

Ochłapy konkursowe zalegające magazyny producentów.
Dodaj do tego rękawiczki do smartfona i komin z Lays'ów emotka   Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6558526 Napisano: 21.12.2018 11:54:08 w Lay's
Proszę drogiej Pani Lidzi!
Czy konk nowy Pani widzi?
Nie loterie, lecz pisanie
mają tu największe branie!
Proszę nagród dużo zebrać,
o te cenne dla nas żebrać! Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6558336 Napisano: 20.12.2018 16:06:52 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

kumulacja napisał(a):

KOCHAM śląską gwarę na tych koszulkach, a zwłaszcza FURGAJĄCE CICIKI oraz SZMATERLOK.
Próbowałam wybrać zabawny T-shirt z tych dwóch stron, ale nie wiem który emotka  tyle tego jest.


Mnie się najbardziej podobają produkty z napisami:
- Skocz mi na pukel!
- Bodnij mie w rzić!
- Chachor
- Gizd
emotka emotka emotka

Wybrałam FURGAJĄCE CICIKI, bo kolor i wzór T-shirta mi się spodobał.
Jestem pewna, że znajomi odczytają to jako FRUWAJĄCE CYCKI. Wyświetl w wątku >>
2 andii, staszek 0

kumulacja

#6558110 Napisano: 19.12.2018 20:24:06 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

kasiaj110 napisał(a):

wkurza mnie totalnie  moje " nie chce mi się " - już nawet kafki nie idę sobie zaparzyć emotka  
Wkurza mnie  brak prezentu dla syna - drugi tydzień poluję na coś ale jeszcze nie wiem na co emotka
 Skarpety dopadają - już mam emotka - z mojego ulubionego sklepu - gryfnie emotka który serdecznie polecam emotka  


A on czasem nie czeka na PS? emotka

Również mam słabość do asortymentu w Gryfnie... oraz Qdizajn emotka Ino bym musiała kiedyś dokładnie oblukać, czy czasem nie sprzedają chińszczyzny - o ile to możliwe, staram się jej nie kupować.

KOCHAM śląską gwarę na tych koszulkach, a zwłaszcza FURGAJĄCE CICIKI oraz SZMATERLOK.
Próbowałam wybrać zabawny T-shirt z tych dwóch stron, ale nie wiem który emotka  tyle tego jest. Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

kumulacja

#6557739 Napisano: 18.12.2018 16:35:04 w Pomocy!!!!
karo0olajn napisał(a):

Witam, pytanie pewnie z gatunku "głupie"
ale tak sie zastanawiam.. jesli np. w bieronce jest klika konkursow to robicie zakupy na jeden paragon z produktami konkursowymi?
pytam bo ostatnio bralam cole i kasie na osobne plis swoje zakupy na osobny paragon i ludzie juz patrzyli spod byk

ZAWSZE bierzemy osobne paragony na konkursy. I już się przyzwyczailiśmy do ZDZIWIENIA innych.
Nie przejmuj się tym, bierz nawet na 10 paragonów i dużo wygrywaj - tego nam wszystkich życzę! Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6533359 Napisano: 30.09.2018 22:31:45 w Sport
asia670 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

calliope napisał(a):

radosna napisał(a):

Czy macie jakiś wypróbowany sposób na to, aby spokojnie - bez zwyżki ciśnienia - obejrzeć mecz Polska - Brazylia?

Tak obejrzeć ... powtórkę jutro emotka
Ja jestem dziś spokojniejsza niż wczoraj gdy grali z USA

Nie wiem czy się da emotka  ja dziś rano oglądałem powtórkę i choć wiedziałem że wygrali to i tak kciuki trzymałem i się denerwowałem emotka  Hahahah 
a dziś to już pomału pikawa idzie do góry emotka  jeszcze 25 punktów i spokój emotka    

ja oglądam,a co chwilę wychodzę pisać cos na konki,bo inaczej to stan przedzawałowy

To zupełnie tak jak ja! Słyszę mecz z drugiego pokoju, a tymczasem siedzę w innym i próbuję pisać coś na konki emotka Wyświetl w wątku >>
1 slonko365 0

kumulacja

#6516277 Napisano: 04.08.2018 20:42:05 w Wkurza mnie...
stamp2 napisał(a):

emotka deszcz co to takiego emotka ?Ja wiem tylko co to jest Afryka i Sahara emotka emotka emotka emotka

Deszcz poleje ... niespodziewanie ... w każdy weekend sierpnia emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

kumulacja

#6516202 Napisano: 04.08.2018 10:54:41 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

brzydki zapach z lodówki....
umyta już na 10 stronę a śmierdzi jak nie wiem emotka
 ocet soda... nic nie pomaga

Może gdzieś wpadła krewetka?
http://atrapa.net/chains/karnisz.htm Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6512328 Napisano: 23.07.2018 20:54:03 w Dziś w telewizji polecam film...
alan84 napisał(a):

polecam super thriller Czerwona Jaskółka. a czy Wy cos mi polecicie na dzis? jaki thriller

A ja bardzo lubię film "To nie jest kraj dla starych ludzi". Główny bohater: rewelacja emotka Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6507066 Napisano: 08.07.2018 09:33:49 w Sport
stamp2 - pytam tak z ciekawości. Czy do tej pory był mecz, który Ci się podobał? Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6504664 Napisano: 01.07.2018 18:08:45 w Zbieramy kasę!

kumulacja

#6504293 Napisano: 30.06.2018 12:19:30 w Dziś w telewizji polecam film...
cb656 napisał(a):

taalvikki napisał(a):

bruce napisał(a):

Dziś przypomniane zostaną dwa doskonałe, acz specyficzne horrory: na Paramount Channel - 22.30 - "Lśnienie" oraz na TVN Fabuła - 23.25 - "Mucha". 


szczególnie "Muchę" polecam!

A ja raczej LŚNIENIE emotka

https://www.youtu.../watch?v=z6utG8KcCec

Lśnienie ... piękne widoki, mroczna fabuła, uroczy odtwórca roli głównej! Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

kumulacja

#6501764 Napisano: 24.06.2018 21:04:07 w Sport
pioge7 napisał(a):

emotka emotka Przestaję pić 4movy bo chyba już nie daje siły tyle co kiedyś emotka  nie psikam sie już Rexoną, nie piję teś turbogrosika ani Tymbarka, odchodzę z playa ... bojkotuję wszystko co reklamują nasi  emotka fftopic: emotka emotka
co jeszcze tam reklamowali żeby tez zbojkotować?

Jeśli masz włosy, to jeszcze Head&Shoulders emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kumulacja

#6501757 Napisano: 24.06.2018 20:58:36 w Sport
nelunia napisał(a):

A może by tak wyjść z psem na spacer, żeby ostudzić emocje?... kurde, zapomniałam, że nie mam psa emotka

A może by tak po raz 86-ty obejrzeć film "Pieniądze to nie wszystko" na dwójce? emotka Wyświetl w wątku >>
1 nelunia 0

kumulacja

#6486812 Napisano: 06.05.2018 08:23:24 w SZUKAM....
pioge7 napisał(a):

superloser napisał(a):

aurorcia napisał(a):

kumulacja napisał(a):

cb656 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

SZUKAM pokoju w Krakowie, okolice AGH, nie drogiego, bez luksusów, dla 2 bardzo spokojnych osób, nie pijących, nie palących, od października emotka  Może ktoś coś ma, coś wie? emotka

emotka Oj, nie utrzymają się długo na tych studiach z takim podejściem do życia emotka

Nie będą palili i pili w pokoju, a poza nim ... hulaj dusza emotka

A ja pisałam, że to studenci? emotka  

Napisałaś OD PAŹDZIERNIKA  emotka

Polak potrafi sobie sam dużo dopisać emotka  

Wykładowca też musi gdzieś mieszkać emotka Wyświetl w wątku >>
1 aurorcia 0

kumulacja

#6485987 Napisano: 30.04.2018 16:00:08 w Wkurza mnie...
kasiaj110 napisał(a):

Nauczono mnie że listy pisze się kulturalnie emotka - dzień dobry, o co chodzi pożegnanie podpis itp. Szukam roweru na olx i wysyłam  zapytania o rozmiar ramy itp. - każdy list z "podstawami  kultury" - ale odpowiedzi są zadziwiająco niedbałe, czasem wulgarne. Czy już nikt nie potrafi napisać przepraszam nieaktualne ?

Ja też piszę kulturalnie. Dzień Dobry! Pozdrawiam. Życzę miłego weekendu. Oczekiwałam na potwierdzenie odebrania wysłanego towaru. Przeczytałam: DOSZEDŁ. Miałam ochotę zapytać, czy to Pan doszedł emotka  Ludzie bardzo oszczędnie piszą. Wystawiam coś np. za 1500. Ktoś pisze: 1200? I na tym koniec. I wiecie co zauważyłam, że ja jednak sprzedaję w większości tym kulturalnym. Bo im naprawdę zależy na niższej cenie. A przy okazji można sobie miło porozmawiać, jeśli w grę wchodzi odbiór osobisty. Od dzisiaj sprzedaję tylko damom i dżentelmenom! emotka Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6481349 Napisano: 12.04.2018 10:37:05 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):

Ależ wkurza mnie słowo LOTERIA emotka

Loteria ... dla nas, pięknie piszących,
słowo to należy do wkurzających emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kumulacja

#6476087 Napisano: 22.03.2018 20:01:15 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Prosimy o kolor zielony, by wzrok nie był zbytnio zmęczony.
Przywykliśmy do kojącej zieleni, przez biel zmęczenie w oczach się mieni. Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6470005 Napisano: 05.03.2018 20:02:09 w Konkursy ABC
Sklepy ABC w poważnych tarapatach. Zamknięto 128 sklepów.
https://www.money...pa,82,0,2399826.html Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

kumulacja

#6469765 Napisano: 05.03.2018 11:22:12 w Popraw sobie humor...
cb656 napisał(a):

Kierowca rajdowy Hołowczyc przyłapany na zbyt szybkiej jeździe. Zabrane prawo jazdy i mandat.
Właściwie to mnie wkurza ten obłudny gad, bo w reklamach takiego ważniaka zgrywa, nawołując innych kierowców do jazdy w granicach przepisów, a sam uważa się za świętą krowę, wrrr
emotka emotka

Najśmieszniejsze jednak jest tłumaczenie: "jechałem tak szybko, panie władzo, bo chciałem, by mi szybciej auto wyschło, z myjni jadę!" emotka

Teraz już wiem, co powiedzieć policji, gdy zatrzyma mnie za szybką jazdę na motorze.
Panie władzo, ale ja chciałam, żeby mi szybko włosy wyschły emotka   Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0