Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika kumulacja

kumulacja

#7114612 Napisano: 05.08.2023 16:24:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ilonaxx5 napisał(a):

udało wam się zrealizować ten kod do empiku ?

Kod z Almette? Tak, ale jest jeden warunek - należy zamówić produkty sprzedawane przez Empik. Na stronie Empiku jest wielu sprzedawców. Jeśli sobie wybierzesz w przeglądarce np. plecak, to sprawdź z lewej strony sprzedawców i zaznacz Empik. Również w opisie danego produktu jest napisane, kto daną rzecz sprzedaje. Po zamówieniu towaru przechodzisz do płatności, a tam pojawi się pytanie, czy masz kod. Wyświetl w wątku >>
0 0

kumulacja

#7114493 Napisano: 04.08.2023 20:14:10 w Czy informują/ informowali?
gregory napisał(a):

kumulacja napisał(a):

gregory napisał(a):

Proszę, wręcz nalegam, czy Fortuna Wawel dzis poinformuje? (a może juz była, przyznajcie się nagrodzeni)

Fortuna uczy nas cierpliwości. Poczekajmy cierpliwie do końca lata emotka

zimą to ja sobie na tym fotelu nie posiedze.

gregory ... czy Ty już siedzisz w swoim wymarzonym fotelu??? Pochwaliłbyś się! Wyświetl w wątku >>
0 0

kumulacja

#7114491 Napisano: 04.08.2023 20:04:46 w Czy informują/ informowali?
masza napisał(a):

Kiedy ostatnio informowali z ORBIT?

26 lipca. Wyświetl w wątku >>
0 0

kumulacja

#7113948 Napisano: 03.08.2023 15:10:06 w SZUKAM....
Szukam informacji, jaka była regulaminowa cena stołu z piłkarzykami w konkursie Okocimia (2 lata temu chyba taki był). Wyświetl w wątku >>
0 0

kumulacja

#7113862 Napisano: 03.08.2023 12:35:22 w Czy informują/ informowali?
ReneK napisał(a):

MEGA WAKACJE
Groszek,Eurosklep?
czy to nie już aby pora ?emotka

Nie, mają czas do 7 sierpnia. Wyświetl w wątku >>
1 ReneK 0

kumulacja

#7113300 Napisano: 01.08.2023 14:25:45 w Czy informują/ informowali?
gregory napisał(a):

Błagam Was, niech ktoś mnie oswieci. kiedy można sie spodziewać powiadomienia z Fortuny, konkurs wawel?

Błagasz już od kilku dni, pewnie fotel Ci się śni emotka
Tylko anielska cierpliwość może Cię uratować  emotka
Sezon urlopowy oraz setki zgłoszeń - to są powody opóźnienia moim skromnym zdaniem. Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#7113002 Napisano: 31.07.2023 15:27:57 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Hamak z konkursu "Almette w Żabce". Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#7112411 Napisano: 28.07.2023 13:56:12 w Wkurza mnie...
Smuci mnie to (bo nie wkurza), że niektórzy z nas nie mają poczucia humoru. 
Nie pracujemy w ministerstwie konkursowym, w którym ma być poważnie i drętwo.
Więcej uśmiechu proszę  emotka Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#7112402 Napisano: 28.07.2023 13:25:20 w Czy informują/ informowali?
dwaburekoty napisał(a):

Rio Mare ze Slow Hop?

Już było obdzwonione. Zobacz wpisy w MDW. Wyświetl w wątku >>
0 0

kumulacja

#7112366 Napisano: 28.07.2023 12:30:18 w Czy informują/ informowali?
gregory napisał(a):

kumulacja napisał(a):

gregory napisał(a):

Proszę, wręcz nalegam, czy Fortuna Wawel dzis poinformuje? (a może juz była, przyznajcie się nagrodzeni)

Fortuna uczy nas cierpliwości. Poczekajmy cierpliwie do końca lata emotka

zimą to ja sobie na tym fotelu nie posiedze.

A wpisałeś się na listę laureatów? Na liście oczekujących jest 168 osób, a Ty wpychasz się przed szereg. 
Nieładnie, bardzo nieładnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kumulacja

#7112310 Napisano: 28.07.2023 10:51:33 w Czy informują/ informowali?
gregory napisał(a):

Proszę, wręcz nalegam, czy Fortuna Wawel dzis poinformuje? (a może juz była, przyznajcie się nagrodzeni)

Fortuna uczy nas cierpliwości. Poczekajmy cierpliwie do końca lata emotka Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#7112196 Napisano: 27.07.2023 20:22:11 w Wkurza mnie...
Yazpik napisał(a):

Ludzka zawiść. I zazdrość w rodzinie. Człowiek pochwalił się, że coś wygrał w konkursie, a najbliższe osoby go wyśmiały, uznając, że ściemniam i że to podejrzane, że jestem tak "wielce uzdolniony", że mi się tak udaje. A jak tłumaczyłem, że na to zapracowałem pisząc teksty, to już w ogóle - śmiech na sali. Załamanie mnie ogarnęło. Zamiast pochwalić, pogratulować, albo przemilczeć - wyśmiewanie. I stawianie na równi wygrywania niemalże z kradzieżą. Bo to przecież podejrzane. I to mocno. Tak za darmo? Za jakieś głupie teksty? To jakiś szwindel. Mam za dobrze. Nie powinienem niczego wygrywać emotka Smutna dola konkursowicza. Zero wsparcia.

Wygrywaj jak najwięcej. Ale... nie chwal się wygranymi. Bo jeśli ma to wiązać się z zazdrością, to po co szarpać sobie nerwy?
Czerp radość z pisania i wygrywania, jako i my to czynimy emotka Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#7112195 Napisano: 27.07.2023 20:19:30 w Pomocy!!!!
wiolka252 napisał(a):

Być może głupie pytanie 😅 czy da się odsłuchać teraz to co było puszczane w radio z rana? Wszędzie szukam i nie mogę znaleźć. Chodzi o mój debiut w radio super nowa z konkursu 😁

Spróbuj wysłać do nich wiadomość i zapytaj, czy mogą przesłać fragment z Twoją wypowiedzią.
https://www.radio...-WZy9-4CVD-9DZa.html Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#7112117 Napisano: 27.07.2023 16:06:43 w moje dzisiejsze wygrane :)
aspartaqs napisał(a):

Partytime napisał(a):

Delfinka pamietam cie z Dubaju to ty lezalas po meczu miedzy strefa kibica a pokojem na parterze gdzie mieszkalas.no jak ty 1 kapslem wygralas to jak ty sie tach schlalas.a te 100 dolarow jak doatalas w autobusie,to pol autokaru sie smial z twojego zachowania.oj pieknie chlejesz tylko glowa za slaba w temacie 200 od kozla i 3 kufle

Wiecie co - załóżcie na forum temat TRUDNE SPRAWY i nie zaśmiecajcie wątku MDW

Lepsza będzie GILOTYNA, która chamom ŁEB ucina.

W temacie: 2 x 100 zł z konkursu "Wakacyjne zakupy z DINO". Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#7111963 Napisano: 27.07.2023 10:25:21 w Wkurza mnie...
nikos napisał(a):

pikawka napisał(a):

Trzeba być niezłą idiotką, żeby na konkurs Tołpy zrobić zdjęcie z Nivea w tle emotka emotka

Można jeszcze z uporem maniaka pisać o Milce zamiast Prince Polo i czekać na wyniki emotka  emotka

Ja tak kiedyś miałam. Na konkurs Milki pisałam o Wedlu emotka
Zaćmienie konkursowe level hard emotka Wyświetl w wątku >>
1 nikos 0

kumulacja

#7111959 Napisano: 27.07.2023 10:10:13 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
gregory napisał(a):

pustka i cisza. i tak na zmianę. ileś można. Kumulacjo przybywaj!

Jestem codziennie. I codziennie życzę Wam wszystkim kumulacji nagród.
Sobie też. Marzy mi się wyjazd i oczywiście kasa oraz bony. Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#7111777 Napisano: 26.07.2023 15:04:15 w Czy informują/ informowali?
gregory napisał(a):

cb656 napisał(a):

Czy informują o powodach opóźnienia pociągu do Kutna z Warszawy Wschodniej? emotka

Chyba mieli dużo zgłoszeń i muszą je wszystkie przeczytać zanim poinformują. A co tam w ogóle było do wygrania, bo nie brałem udziału...

Zmienili trasę tej wycieczki. Nowa trasa prowadzi z Torunia do Bydgoszczy. Wyświetl w wątku >>
0 0

kumulacja

#7111155 Napisano: 24.07.2023 18:40:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Jeszcze raz zapytam odnośnie konkursu NIVEA w HEBE, bo może macie jakieś pomysły.
Jestem zalogowana, tekst ma 380 znaków (maksymalnie można wysłać 500 znaków)
Paragon ma 1 MB. Tekst nie jest przesyłany, bo stale mam informację NIEPRAWIDŁOWE DANE.

Spróbuj wysłać z innej przeglądarki albo z telefonu/komputera. Usuń entery, sprawdź czy nie masz jakiegoś podejrzanego słowa typu "ruch" emotka  Usuń apostrofy. Wklej tekst w licznik na ile.liter i dopiero stamtąd go skopiuj i wklej w formularz. Innych pomysłów nie mam

Próbowałam wysłać tekst i z laptopa, i z telefonu. Dopiero dwudziesta któraś próba (przed chwilą) udała się.
Ale tylko z telefonu, z laptopa absolutnie nie. Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#7110967 Napisano: 24.07.2023 10:14:12 w Wkurza mnie...
Wstyd na cala Polske tak jsk podejrzewalem visaarthur cienka cipka z ciebie tak zakompleksiony wsior ze sklamal nawet co do wygranych 5 monet.zabankowalem z tym screenem i malo sie nie posrales jak wyszlo ze nasz pokazac cjoc nie masz co bo tej wygranej nie masz cieniasie.rozumiem ze jestes na tej swojej wdi rozgoryczony ze ktos wygral na 19 telefonach w dino ale nie placz tylko zryj gnój dalej taki juz twoj los biedaczku

To wypowiedź Hansmilo. Szwajcarskie badania naukowe potwierdzają, że hejterami są osoby słabe psychicznie, którym nie wiedzie się w życiu osobistym z powodu impotencji umysłowej, a w życiu konkursowym z powodu braku znajomości ortografii. Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#7110958 Napisano: 24.07.2023 09:31:55 w Avanti
pimparimpa napisał(a):

Emememe napisał(a):

https://www.nestle-cereals.com/pl/lionmorningwear

Coś nowego od Avanti, konkurs Lion bez paragonu emotka  
Jeśli ktoś ma chęci i czas można dodać do bazy emotka

Jeju, znowu łachy do wygrania emotka NE 

Jeśli te "łachy" będą takiej jakości, jaką miały "łachy" Cheetos (sztuczne, sztywne, do niczego nie nadające się),
to znaczy, że w świecie sponsorów są ludzie, którzy obrzydzają nam konkursy emotka Wyświetl w wątku >>