Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kumulacja

kumulacja

#6870504 Napisano: 15.07.2022 22:34:14 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

Strasznie jestem wkurzony, no ale to strrraszliwie, że nie umiem dziś znaleźć niczego, co mnie wkurza. emotka
Wszystko mnie cieszy! To, że deszczyk pada i że świeci słońce, że smakuje mi chlebek "7 zbóż", bo jest taki mniamniuśny, że od czerwca codziennie przejeżdżam rowerem minimum 20 km (bo lubię jazdę rowerem - zgubiłem już dwa kilogramy z wagi), że w pracy przedeptuję limit 10 tysięcy kroków, że po pracy w barze zawsze czeka na mnie obiad i nawet nie muszę zmywać naczyń... Cieszy mnie nawet to, że mój ulubiony prowadzący Tadziu Sznuk nadal prowadzi teleturniej na jedynce o dziewiętnastej.
To jest niepokojące, wkurza mnie to! Na pewno ten dziwny, tajemniczy zaciesz to zapowiedź jakiejś tajemniczej, kosmicznej katastrofy! emotka
No sam już nie wiem... Koniecznie muszę znaleźć coś, co mnie wkurzy, bo jak tu żyć bez wkurzania się na świat?! emotka No nie da się i już! emotka

Znajdź sobie kobietę, ona na pewno Cię wkurzy emotka Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6869378 Napisano: 10.07.2022 15:21:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Informuję posiadaczy kodów z konkursu "Minutka", że kody już działają i możecie robić zamówienia na stronie MOKATE Wyświetl w wątku >>
1 noemi82 0

kumulacja

#6869216 Napisano: 09.07.2022 10:47:17 w Wkurza mnie...
atyde25 napisał(a):

Wiem,że lody na promo to nie artykuł pierwszej potrzeby ale ponad tydzień temu kaktusy były po 3,80 zł a wczoraj już 4,47zł.I to nie w luksusowych delikatesach ale w biedrze:( Nie wspomnę o cenie masła roślinnego bo to podwyżka 100%.

Przestaniemy jeść lody, to może i cena spadnie. Przez te ceny to w mojej dobrej piekarni klientów jaka lekarstwo. Podobno już 40% Polaków kupuje najtańsze pieczywo.
Nie tyle wkurza, co przeraża mnie cena jesiennego czynszu. Aż się boję, a żyć trzeba emotka  I płacić czynsz też trzeba.  Wyświetl w wątku >>
0 0

kumulacja

#6869055 Napisano: 08.07.2022 13:03:41 w Wkurza mnie...
Z reguły nie wkurzam się - szkoda mojego zdrowia i mojej urody emotka
Ale dzisiaj leciutko się wkurzyłam na bardzo, ale to bardzo niewyraźne kody z Big Milka.
Lupa nie pomaga, one są niewyraźnie odbite i nie sposób ich odczytać. 
A poza tym wszystko w porządku emotka Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6868374 Napisano: 05.07.2022 15:50:42 w WC - rozmowy o wszystkim
delfinka101 napisał(a):

Czy w Somersby przychodzą wam zwrotne maile? W 1 etapie przychodziły a teraz nie. 

Jeśli chodzi o drugi etap, to raz przychodzą, raz nie przychodzą.  Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

kumulacja

#6868193 Napisano: 04.07.2022 21:30:59 w Czy informują/ informowali?
darog napisał(a):

slomkab napisał(a):

lucya napisał(a):

onlyrybka napisał(a):

NowyAleStary napisał(a):

Miał już ktoś może info z 1 etapu Somersby?  emotka

Chyba nikt się nie chwalił. Czekamy  emotka
Do dziś powinni informować za pierwszy etap.

Czy ktoś już może dostał jakieś info? Nie wiem, czy się jeszcze łudzić emotka

I jak ktoś coś?

11 nagród emotka myślę, że ktoś da znać

Dali znać. Jest 5 nagród dla osób z forum.  Wyświetl w wątku >>
0 0

kumulacja

#6867149 Napisano: 28.06.2022 15:33:26 w Wkurza mnie...
stamp2 napisał(a):

33C w cieniuemotka

To masz chłodno. U mnie tylko 34 stopnie emotka Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6865201 Napisano: 16.06.2022 17:16:05 w Dyskusje o wynikach konkursu
joan napisał(a):

Nivea w Drogeriach Jawa -> regulamin mówił jasno, że "7. Przekazanie Nagród I stopnia oraz Nagród II stopnia nastąpi w drodze przesyłki kurierskiej lub pocztowej."
Tymczasem w mejlu napisali: "Po odbiór nagrody zapraszamy Państwa do drogerii JAWA, w której dokonali Państwo zakupów kosmetyków NIVEA pod udział w konkursie."
Czy ktoś z Was - laureatów - już pisał do nich w tej sprawie? Akurat mi się tam nie chce specjalnie podjeżdżać, mam ciekawsze zajęcia (może jeszcze zdjęcie z kierowniczką sklepu planują, za ten wygrany zestaw kosmetyków)  emotka

Odebrałam swój zestaw. Podałam tylko imię. Nie żądają dowodu, nie pozowałam do zdjęcia z kierowniczką sklepu emotka
Ale trzeba wypełnić formularz odbioru nagrody - datę, imię i nazwisko plus autograf emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kumulacja

#6863722 Napisano: 07.06.2022 18:10:08 w Smolar
androm napisał(a):

kumulacja napisał(a):

basiczek2 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Wszystkie kody poszły z rowerami ? U mnie o 13 - stej ? O tej samej godzinie macie ?

Ja dostałam wiadomość o 12.53

A ja o 12.54 emotka

Ten rower to myślicie, że będzie złożony czy w pudełku?

Mój rower był w kawałkach w pudełku. Koło przednie oddzielnie, pedały oddzielnie, kierownica luzem. Kluczy nie dołączono, więc nie było możliwe złożenie roweru w sklepie.  Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

kumulacja

#6863367 Napisano: 06.06.2022 14:01:14 w Smolar
androm napisał(a):

kumulacja napisał(a):

basiczek2 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Wszystkie kody poszły z rowerami ? U mnie o 13 - stej ? O tej samej godzinie macie ?

Ja dostałam wiadomość o 12.53

A ja o 12.54 emotka

Ten rower to myślicie, że będzie złożony czy w pudełku?

Powinien być złożony. Pudło z rowerem nie mieści się czasem do samochodu. Raz tak miałam, że poprosiłam o wyjęcie z kartonu
i po prostu prowadziłam rower. Nie dało sie jechać - pedały były osobno, a kierownica skręcona. Jednak lepiej tak prowadzić rower, niż ciągnąć karton emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kumulacja

#6863361 Napisano: 06.06.2022 13:54:32 w Smolar
basiczek2 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Wszystkie kody poszły z rowerami ? U mnie o 13 - stej ? O tej samej godzinie macie ?

Ja dostałam wiadomość o 12.53

A ja o 12.54 emotka Wyświetl w wątku >>
1 basiczek2 0

kumulacja

#6862980 Napisano: 03.06.2022 12:10:38 w Informują
Informują z Konkurs "Apetyt na szybką wygraną" Carrefour

Rodzaj powiadomienia: e-mail
Dodatkowe informacje:
hulajnoga elektryczna Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6862383 Napisano: 31.05.2022 15:29:21 w Informują
Informują z Konkurs "Kibice Pepsi" Intermarche

Rodzaj powiadomienia: e-mail
Dodatkowe informacje:
200 zł Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6860972 Napisano: 23.05.2022 19:49:46 w Informują
Informują z Konkurs "Pielęgnuj wiosenne chwile z Nivea" Drogerie Jawa

Rodzaj powiadomienia: e-mail
Dodatkowe informacje:
Nie podano rodzaju nagrody, proszą o przesłanie skanu paragonu. Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6858401 Napisano: 10.05.2022 08:46:24 w Wkurza mnie...
1940bruce1973 napisał(a):

Wkurza mnie potwornie mrowisko ciągłe w domu (mimo codziennej bohaterskiej walki wręcz z tymi insektamiemotka  ), jakby miał nastać lada moment potop. emotka emotka

W walce z mrówkami faraonkami najważniejsze jest znalezienie gniazda. W naszym starym mieszkaniu znaleźliśmy je z tyłu lodówki. I dopiero po zlikwidowaniu głównej "siedziby" mrówek w szybkim czasie pozbyliśmy się ich.  Wyświetl w wątku >>
2 cb656, brucee 0

kumulacja

#6857766 Napisano: 06.05.2022 14:43:13 w Czy informują/ informowali?
michal5 napisał(a):

Myślicie, że Żubrówka cała już poinformowana?

Mam nagrodę z 1 maja, czyli z ostatniego dnia etapu. To pewnie poinformowali wszystkich.  Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6851050 Napisano: 23.03.2022 18:18:57 w Wkurza mnie...
1940bruce1973 napisał(a):

Muszę wpisać, aby wątek magicznie znowu zadziałał, bo mnie normalnie trafi - sądy, notariusze, urzędy, kancelarie i całe to tałatajstwo - wkurza mnie na maksa! Najgorszemu wrogowi nie życzę zmagania się ze sprawami spadkowymi! emotka emotka emotka emotka

Nie uwierzysz, ale w mojej rodzinie sprawa o spadek trwa od 35 lat. I jeszcze nie zakończyła się.
Na pewno bardziej wkurzają mnie sądy, niż Ciebie.  Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

kumulacja

#6850814 Napisano: 22.03.2022 15:16:12 w Informują
Informują z Konkurs “Najważniejsze noworoczne postanowienia”

Rodzaj powiadomienia: e-mail
Dodatkowe informacje:
Jeden z zestawów. Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

kumulacja

#6849536 Napisano: 14.03.2022 19:23:04 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
kajeczka napisał(a):

Lindt przypadkiem nie do dzisiaj miał czas? emotka

Dzisiaj każdy dostał sms z wiadomością, że jutro dostarczą nagrodę. Wyświetl w wątku >>
1 kajeczka 0

kumulacja

#6842715 Napisano: 05.02.2022 16:22:35 w PRZEPROSINY
cb656 napisał(a):

Tak że ten... co to ja chciałem? emotka Aha, przeprosić chcę. emotka Wszystkich razem i każdego z osobna, kto poczuł się dotknięty moimi uwagami.
W zasadzie wszystkimi uwagami. O brzydocie dworca w Kutnie (który przecież już jest wyremontowany i oczy cieszy, już od patrzenia nie pękają - to do Kazika, jakby co, bo może jeszcze nie wie). O tym, że ktoś się zna mniej na tym czy na tamtym... W sumie co mnie obchodzi, nie zna się, to nie moje, tylko jego zmartwienie. O ile w ogóle to może być dla kogoś powód do zmartwienia emotka Mówią mądrzy ludzie, że czasem lepiej czegoś nie wiedzieć emotka to może właśnie o to chodzi - taki ktoś mniej się martwi, niż na przykład ja, pisząc, że cośtam-cośtam, że coś jest słabsze albo wręcz przeciwnie - za mocne...

To w sumie słabe jest, że tak wszędzie wtykam swoje trzy grosze, więc raz jeszcze - PRZEPRASZAM. emotka emotka

P.S. Jest loteria Milki, więc spróbuję. Paragon zostawię sobie, ale... KOMU CIASTECZKO? emotka emotka emotka

cb656 nawrócił się! Niesłychane! I z Diabełka zamieni się w Aniołka! To dopiero nas zanudzi tą swoją poprawnością!
Ciekawi mnie powód tego nawrócenia. Czuję zapach kobiety emotka Wyświetl w wątku >>