Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika poprostuja

poprostuja

#6784315 Napisano: 27.05.2021 19:22:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej , czy dobrze widzę czy na Hortex Auchan wysyła się ksero dowodu zakupu ?  Wyświetl w wątku >>
0 0

poprostuja

#6238294 Napisano: 06.08.2016 21:31:29 w Paragony
Zrobię zakupy w Biedrze , paragon Henkel 1 zł  Wyświetl w wątku >>
0 0

poprostuja

#6238272 Napisano: 06.08.2016 20:21:08 w Biedronka
U mnie w biedrze są szamponetki koloryzujące po 1 zł , czy biorą udział ? Produkt Palette oczywiście . Wyświetl w wątku >>
0 0

poprostuja

#6234527 Napisano: 28.07.2016 18:05:26 w moje dzisiejsze wygrane :)
Loreal Tesco naszyjnik  Apart  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

poprostuja

#6232157 Napisano: 22.07.2016 15:15:49 w Carrefour konkursy
mariolakal napisał(a):

Czy dostał ktoś stówkę z konka pepsi+lays wygraną 23 czerwca ? 

Ja czekam na 3 przelewy i cisza jeszcze przed 23 ... Wyświetl w wątku >>
0 0

poprostuja

#6227314 Napisano: 10.07.2016 12:11:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ferdia napisał(a):

Halszka napisał(a):

darog napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

magnus napisał(a):

joan napisał(a):

magnus napisał(a):

joan napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

https://web.faceb...p;type=3&theater to tak żeby nie zapomnieć o Pani emotka emotka emotka emotka emotka


Zaiste jest z niej "Virtuoz" emotka

Virtuoz ? , bo dobrze gra na nerwach ?emotka


Zobacz opis do zdjęcia emotka

Soki na dzień dobry popijamy i radość z tego mamy...  
to taki Jej styl:
... Dżemy wszyscy jemy i dobrze się czujemy ..emotka

Żeby to choć estetyczne było....
Prawdziwy z niej "Virtoz" badziewia emotka

Ale zdarza się, że kasuje w czasie trwania konkursu swoje "pudła" pod wpływem wyśmiewawczego komentarza-tak było na FB Douglas.

Kiedyś zastanawialiśmy się czy "Pani karton" coś wygrywa... Czy pamiętacie nagrodzenie Jej zdjęcia? Bo ja nie kojarzę, ale jestem tu (patrząc na Wasz staż) krótko emotka

 Na portalu ofeminin wygrała zestaw produktów Winiary, może niewiele ale zawsze coś. Musi coś wygrywać, inaczej by nie kontynuowała swojej kartonowej działalności.
http://www.ofemin...5090.html#d688046-p6

Ale o czym dyskusja emotka kartonie czy tekście ? Konkurs to konkurs , niech każdy wykazuje się jak potrafi ze sobie znajomą tylko skutecznością.Dla każdego kreatywność inną ma formę ... Połowa z nas wygrywa konkursy rymami częstochowskimi,które reszta wyśmiewa (choć pewnie nie jedną nagrodę tym wygrała) , połowa makietami przerabianymi na nowe pomysły ,tekstami ,które nagrodzone były już niejednokrotnie także przerobionymi na potrzeby produktu emotka Mi tam nie przeszkadza ani karton ani tekst od czasu gdy w wynikach Garniera przeczytałam ,że ktoś używa Garniera ,bo chce mieć włosy jak Pantera i wygrała rower ?... już nie pamiętam emotka Zrozumiałam ,że w konkursach może wygrać wszystko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

poprostuja

#6224650 Napisano: 04.07.2016 15:55:00 w Dyskusje o wynikach konkursu
ivanotta napisał(a):

monisss napisał(a):

dobra, zacznę nowy wątek. loterie.
jako nowy gracz, ale w sumie nie taki nowy bo już chyba 2miesiąc gram nałogowo, jeszcze nie wygrałam nic wartościowego w loteriach?! jak to działa? na zielonewygrywa wysłałąm już 9 zgłoszeń (lody są drogie, smsy także...) na apetine 7zgłoszeń, po drodze ekspadycjazywca, familijne i wiele innych. Bilans :1 koło z Danone, 1 flaga z Tyskiego.. kuźwa to nie fair!
dlaczego ja nie mogę wygrać? a inny wygrywają ? o co chodzi?!?!?!

może o szczęście?

co znaczy drogie ? 2 zł ? a sms 1.30 to wcale nie jest przeciez dużo emotka Może inwestuj więcej i czekaj na szczęście emotka Wyświetl w wątku >>
0 0