Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ahaja

ahaja

#6326740 Napisano: 28.02.2017 13:40:42 w Pomocy!!!!
grocz napisał(a):

A ja mam pytanie trochę z innej mańki. Gram od dawna w konkursach ale nie udaje mi się zbyt często czegoś wygrać. Mam pytanie do doświadczonych konkursowiczów. Jak mniej więcej wygląda ilość waszych zgłoszeń, że udaje wam się tyle wspaniałych nagród wygrać? Ostatnio brałem udział w konkursie wedla, ale jednak 20 zł za zgłoszenie to trochę zaporowa cena :<.

Tak, jak ktoś już zauważył - trzeba odkryć w czym jest się dobrym. Ja biorę udział w konkursach od dwóch lat, ale nie w promocyjnych, czyli takich, które zmuszają do zakupu. Udało mi się wygrać całkiem sporo rzeczy, wyłącznie w konkursach kreatywnych. Myślę, że jestem niezła w pisaniu tekstów, więc do innych konkursów - kulinarnych, fotograficznych itp., po prostu się nie pcham:) Losowych też nie biorę pod uwagę, bo nie mam w tym szczęścia. Pozdrawiam Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ahaja

#6273512 Napisano: 22.10.2016 00:06:18 w Czy informują/ informowali?
edzia21 napisał(a):

ahaja napisał(a):

ahaja napisał(a):

edzia21 napisał(a):

ahaja napisał(a):

edzia21 napisał(a):

ahaja napisał(a):

Co z konkursem Persila, "dokończ zdanie"?

A co ma być? Mają jeszcze czas.

kumulacja napisał(a):

Czy wysyłali mejle do zwycięzców z konkursu JULA?

A nie mieli do 20.10 czasami?

Czasami to wypada zajrzeć do regulaminu, proszę: https://www.persi...lar.pl/regulamin.pdf

Zawsze czytam regulamin i miałam zanotowane że do 20, ale widocznie źle zapisałam. Dzięki.

Weszłam w regulamin i tam jest, że 19.10... Czy coś źle zrozumiałam?

Zrozumiesz, jak przeczytasz punkt 8.1 regulaminu...chyba  emotka
A pisałaś, że regulamin czytałaś?!  emotka

Aaa, rzeczywiście. Ten punkt najwyraźniej pominęłam... Wyświetl w wątku >>
0 0

ahaja

#6273502 Napisano: 21.10.2016 23:43:51 w Czy informują/ informowali?
ahaja napisał(a):

edzia21 napisał(a):

ahaja napisał(a):

edzia21 napisał(a):

ahaja napisał(a):

Co z konkursem Persila, "dokończ zdanie"?

A co ma być? Mają jeszcze czas.

kumulacja napisał(a):

Czy wysyłali mejle do zwycięzców z konkursu JULA?

A nie mieli do 20.10 czasami?

Czasami to wypada zajrzeć do regulaminu, proszę: https://www.persi...lar.pl/regulamin.pdf

Zawsze czytam regulamin i miałam zanotowane że do 20, ale widocznie źle zapisałam. Dzięki.

Weszłam w regulamin i tam jest, że 19.10... Czy coś źle zrozumiałam? Wyświetl w wątku >>
0 0

ahaja

#6273501 Napisano: 21.10.2016 23:39:53 w Czy informują/ informowali?
edzia21 napisał(a):

ahaja napisał(a):

edzia21 napisał(a):

ahaja napisał(a):

Co z konkursem Persila, "dokończ zdanie"?

A co ma być? Mają jeszcze czas.

kumulacja napisał(a):

Czy wysyłali mejle do zwycięzców z konkursu JULA?

A nie mieli do 20.10 czasami?

Czasami to wypada zajrzeć do regulaminu, proszę: https://www.persi...lar.pl/regulamin.pdf

Zawsze czytam regulamin i miałam zanotowane że do 20, ale widocznie źle zapisałam. Dzięki. Wyświetl w wątku >>
0 0

ahaja

#6273416 Napisano: 21.10.2016 21:04:24 w Czy informują/ informowali?
edzia21 napisał(a):

ahaja napisał(a):

Co z konkursem Persila, "dokończ zdanie"?

A co ma być? Mają jeszcze czas.

kumulacja napisał(a):

Czy wysyłali mejle do zwycięzców z konkursu JULA?

A nie mieli do 20.10 czasami? Wyświetl w wątku >>
0 0

ahaja

#6273301 Napisano: 21.10.2016 17:21:44 w Czy informują/ informowali?
Co z konkursem Persila, "dokończ zdanie"? Wyświetl w wątku >>
0 0

ahaja

#6270652 Napisano: 17.10.2016 14:03:58 w Czy informują/ informowali?
Kurcze, nie mogę dodać odpowiedzi. Na stronie się pojawiło, że "konkurs zakończony, wyniki niedługo". Chyba zwycięzcy zostali powiadomieni mailem:( Wyświetl w wątku >>
0 0

ahaja

#6270648 Napisano: 17.10.2016 14:02:06 w Czy informują/ informowali?
ahaja napisał(a):

Natie77 napisał(a):

jofe8484 napisał(a):

Natie77 napisał(a):

Czy informowali z "Jesień po męsku"? organizowała Agora sa? Dziś miały być wyniki na stronie, nie widzę ich, więc może kogoś mailowo emotka

też czekam;-) ale moje chyba już przepadło bo wczoraj ( o ile dobrze zrozumiałam zapis w regulaminie) doczytałam, że trzeba było podać adres do korespondencji w treści zgloszenia emotka

ale tam chyba było to wszystko w formularzu emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

ahaja

#6270646 Napisano: 17.10.2016 14:00:07 w Czy informują/ informowali?
Natie77 napisał(a):

jofe8484 napisał(a):

Natie77 napisał(a):

Czy informowali z "Jesień po męsku"? organizowała Agora sa? Dziś miały być wyniki na stronie, nie widzę ich, więc może kogoś mailowo emotka

też czekam;-) ale moje chyba już przepadło bo wczoraj ( o ile dobrze zrozumiałam zapis w regulaminie) doczytałam, że trzeba było podać adres do korespondencji w treści zgloszenia emotka

ale tam chyba było to wszystko w formularzu emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

ahaja

#6265665 Napisano: 07.10.2016 12:31:38 w Czy informują/ informowali?
Wie ktoś, coś o konkursie dziendobrytvn, gdzie do wygrania był bon do sklepu meble Wójcik? Podobno niektórym się wyświetlają wyniki... Oni od pierwszego konkursu mają problemy z tą stroną:( Wyświetl w wątku >>
0 0

ahaja

#6257034 Napisano: 20.09.2016 13:12:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kolejny niedorzeczny konkurs, tym razem Carrefoura. Kup kapsułki i wygraj zmywarkę. Skoro używam kapsułek, to mam już zmywarkę! Wyświetl w wątku >>
2 monisss, joan 0

ahaja

#6246636 Napisano: 26.08.2016 22:59:18 w Czy informują/ informowali?
O co chodzi  z tą Mlekolandią? Konkurs "Dzieci jedzą oczami". Wczoraj miały być wyniki, tymczasem po kliknięciu w ten konkurs, pojawia się już nowy konkurs na ich stronie... Pod hasłem "Dzieci jedzą oczami", pojawia się "Czworonożny przyjaciel" czy coś takiego... O tamtym konkursie cisza... Wyświetl w wątku >>
0 0

ahaja

#6238500 Napisano: 07.08.2016 21:34:56 w Czy informują/ informowali?
Czy wie ktoś coś na temat konkursu "Dom marzeń"? Tam był do wygrania bon do OBI... Informowali już o wynikach? Wyświetl w wątku >>
0 0

ahaja

#6228684 Napisano: 13.07.2016 15:00:56 w Czy informują/ informowali?
ahaja napisał(a):

Cześć, czy wie ktoś może na jakiej stronie wyświetlają zwycięskie bannery z konkursu Liptona Pisz & Love? Informowali smsem ale go skasowałam niechcący:(

Dobra, już znalazłam! Jest na eska go:)))))) Wyświetl w wątku >>
0 0

ahaja

#6228593 Napisano: 13.07.2016 12:11:18 w Czy informują/ informowali?
Cześć, czy wie ktoś może na jakiej stronie wyświetlają zwycięskie bannery z konkursu Liptona Pisz & Love? Informowali smsem ale go skasowałam niechcący:( Wyświetl w wątku >>
0 0

ahaja

#6227350 Napisano: 10.07.2016 15:13:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

Ferdia napisał(a):

Halszka napisał(a):

darog napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

magnus napisał(a):

joan napisał(a):

magnus napisał(a):

joan napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

https://web.faceb...p;type=3&theater to tak żeby nie zapomnieć o Pani emotka emotka emotka emotka emotka


Zaiste jest z niej "Virtuoz" emotka

Virtuoz ? , bo dobrze gra na nerwach ?emotka


Zobacz opis do zdjęcia emotka

Soki na dzień dobry popijamy i radość z tego mamy...  
to taki Jej styl:
... Dżemy wszyscy jemy i dobrze się czujemy ..emotka

Żeby to choć estetyczne było....
Prawdziwy z niej "Virtoz" badziewia emotka

Ale zdarza się, że kasuje w czasie trwania konkursu swoje "pudła" pod wpływem wyśmiewawczego komentarza-tak było na FB Douglas.

Kiedyś zastanawialiśmy się czy "Pani karton" coś ewygrywa... Czy pamiętacie nagrodzenie Jej zdjęcia? Bo ja nie kojarzę, ale jestem tu (patrząc na Wasz staż) krótko emotka   

 Na portalu ofeminin wygrała zestaw produktów Winiary, może niewiele ale zawsze coś. Musi coś wygrywać, inaczej by nie kontynuowała swojej kartonowej działalności.
http://www.ofemin...5090.html#d688046-p6

a widzę zdjęcie nr 9""" horror jakiś..patrzę na pudła i zastanawiam sie czy nie chodzi o żarcie dla psa? 

A ona jest jakaś opóźniona troszeczkę, czy co tam się z nią dzieje? Kto to jest w ogóle? Wyświetl w wątku >>
0 1 marla

ahaja

#6227340 Napisano: 10.07.2016 14:04:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maria1 napisał(a):

Ferdia napisał(a):

Halszka napisał(a):

darog napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

magnus napisał(a):

joan napisał(a):

magnus napisał(a):

joan napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

https://web.faceb...p;type=3&theater to tak żeby nie zapomnieć o Pani emotka emotka emotka emotka emotka


Zaiste jest z niej "Virtuoz" emotka

Virtuoz ? , bo dobrze gra na nerwach ?emotka


Zobacz opis do zdjęcia emotka

Soki na dzień dobry popijamy i radość z tego mamy...  
to taki Jej styl:
... Dżemy wszyscy jemy i dobrze się czujemy ..emotka

Żeby to choć estetyczne było....
Prawdziwy z niej "Virtoz" badziewia emotka

Ale zdarza się, że kasuje w czasie trwania konkursu swoje "pudła" pod wpływem wyśmiewawczego komentarza-tak było na FB Douglas.

Kiedyś zastanawialiśmy się czy "Pani karton" coś wygrywa... Czy pamiętacie nagrodzenie Jej zdjęcia? Bo ja nie kojarzę, ale jestem tu (patrząc na Wasz staż) krótko emotka

 Na portalu ofeminin wygrała zestaw produktów Winiary, może niewiele ale zawsze coś. Musi coś wygrywać, inaczej by nie kontynuowała swojej kartonowej działalności.
http://www.ofemin...5090.html#d688046-p6

Ale o czym dyskusja emotka kartonie czy tekście ? Konkurs to konkurs , niech każdy wykazuje się jak potrafi ze sobie znajomą tylko skutecznością.Dla każdego kreatywność inną ma formę ... Połowa z nas wygrywa konkursy rymami częstochowskimi,które reszta wyśmiewa (choć pewnie nie jedną nagrodę tym wygrała) , połowa makietami przerabianymi na nowe pomysły ,tekstami ,które nagrodzone były już niejednokrotnie także przerobionymi na potrzeby produktu emotka Mi tam nie przeszkadza ani karton ani tekst od czasu gdy w wynikach Garniera przeczytałam ,że ktoś używa Garniera ,bo chce mieć włosy jak Pantera i wygrała rower ?... już nie pamiętam emotka Zrozumiałam ,że w konkursach może wygrać wszystko emotka

Organizatorzy powinni informować zgodnie z prawdą, czy faktycznie wybierają ich zdaniem najlepsze teksty, czy że losują, bo nie mają czasu na czytanie wszystkich zgłoszeń. I wtedy będzie fair i po sprawie. Ale jak czytam, że najbardziej kreatywna odpowiedź wygrywa, a potem widzę zwycięską pracę - grafomanię najwyższej wody - opadają mi ręce. Dobra, o gustach się nie dyskutuje, ale nagradzanie 1 miejscem pracy, w której roi się od błędów, to zwykły brak szacunku do innych piszących. Wyświetl w wątku >>
0 0

ahaja

#6227334 Napisano: 10.07.2016 13:35:45 w SZUKAM....
abodak napisał(a):

lora, ahaja -zapisałam i dziękuje pięknie

Bardzo proszę:) Wyświetl w wątku >>
0 0

ahaja

#6227332 Napisano: 10.07.2016 13:25:37 w SZUKAM....
ahaja napisał(a):

lora napisał(a):

abodak napisał(a):

czy ktos zna Miedzyzdroje i moze polecic gdzie warto jadać

Chyba nie wyświetliła się moja odpowiedź.
Knajpka Halibut w ryneczku miała tanio i smacznie,(ale nie byłam od czasu zmiany wystroju, więc trudno powiedzieć czy poza wystrojem nic się nie zmieniło). Tanie i pyszne obiadki są na jednej z uliczek bezpośrednio prowadzących na plażę (chyba ul. Cicha lub Dąbrówki) - taki trochę PRL. Wchodzi się schodami na piętro i można jadać na tarasie lub w środku. Wyświetl w wątku >>
0 0

ahaja

#6227330 Napisano: 10.07.2016 13:20:59 w SZUKAM....
lora napisał(a):

abodak napisał(a):

czy ktos zna Miedzyzdroje i moze polecic gdzie warto jadać

Wyświetl w wątku >>
0 0