Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zof83

zof83

#7135947 Napisano: 03.11.2023 12:10:10 w Czy informują/ informowali?
rufus napisał(a):

mietowa napisał(a):

rufus napisał(a):

slomkab napisał(a):

Czy Grześki wczoraj w koncu informowały?

Poinformowane.

I tu nikt nic? Na 300 nagród? emotka . Rufus, dostałeś maila?

Zapytałem u zrodla..
Ale w sumie przeczytalem odp jeszcze raz i nie ma tam napisane ze zwyciezcy zostali "poinformowani" tylko "wszyscy zwyciezcy powinni byc poinformowani" emotka
A to nie jest jednoznaczne. emotka emotka

Kiedyś też pytałam się o wyniki jakiegoś konkursu z Nav to mieli wrócić z odp i do tej pory nie wrócili, a w międzyczasie poinformowali emotka Więc pewnie ktoś wszedł na stronę konkursu i spr, czy powinno być już info i dał taką, a nie inną odp emotka Wyświetl w wątku >>
2 mietowa, ReneK 0

zof83

#7135502 Napisano: 31.10.2023 21:43:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ma może ktoś problem z dodaniem zgłoszenia do konkursu Cono Sur? Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7135501 Napisano: 31.10.2023 21:41:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ma może ktoś problem z dodaniem zgłoszenia do konkursu Cono Sur? Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7133860 Napisano: 25.10.2023 14:34:28 w Dyskusje o wynikach konkursu
Wg mnie nie - na jednym ze zdjęć są niebieskie paznokcie i takie same są u osoby, która trzyma tą białą ramkę, znajome lubsiostry, które wspólnie robiły jedną z fotografii Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7133126 Napisano: 23.10.2023 10:50:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez1992 napisał(a):

anaesth napisał(a):

sks900 napisał(a):

zof83 napisał(a):

mrmax napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

Właśnie dotarł bon 100 zł do Netto z konkursu streetcom i jest bez pieczątki  emotka  a jak u Was ?
myślę ze może być problem z realizacją takiego bonu...

nie raz miałem bony bez pieczątek, robiłem w kilku sklepach zakupy na takowe, i nigdzie nie było problemu (poza zdziwieniem że w ogóle są jakieś bony i jak to nabijać, tak btw, trzeba zeskanować tak samo jak produkt kod kreskowy bonu i odejmuje wartość zakupów)

Dużo zależy od tego, kto te bony tez przyjmuje, bo jak się trafi nadgorliwy kasjer to nie przyjmie, a zakupy skasowane i trzeba zapłacić wtedy z własnej kieszeni... 

Nie trzeba, zostawiasz zakupy na kasie i wychodzisz ze sklepu.

Co by nie tracić czasu i nerwów, to zawsze jak wchodzę do sklepu, pytam kasjerki czy będę mogła zapłacić bonami i pokazuję jakimi. emotka

Tylko oni muszą to realizować, bo to jest ich własna waluta... Jak ktoś się kłóci to realizuje gdzie indziej, ale piszę maila do centrali jaki to sklep i jaki to był problem, żeby potem inne osoby mogły realizować bez problemu bon, czy choćby ja w przyszłości. Działa emotka

No właśnie zgłaszałam - za pierwszym razem wszystko super, zrobią kontrole itd, za drugim telefonicznie i wysmarowałam pisemne zgłoszenie, a ich odp to : proszę kontaktować się z organizatorem Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7133121 Napisano: 23.10.2023 10:46:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez1992 napisał(a):

zof83 napisał(a):

Ja miałam przejścia z bonami Moya, podjechałam nas stacje zatankowałam za 200 zł i chciałam zapłacić bonami, a oni, że nie przyjmują  itd - zapłaciłam z własnej kieszeni. Zgłosiłam sprawę do Moya, po tygodniu odpisali, że robili jakąś tam kontrole i już mogę tam podjechać i bony przyjmą i faktycznie wykorzystałam jeden (była jakaś młoda kasjerka, nabiła na kasę i przeszło). Za 2 dni chciałam wykorzystać drugi i ponownie mi odmówiono, uparcie twierdziłam, że przecież dwa dni temu płaciłam bonem i nie było z tym problemu, ale kasjerka (inna tym razem), że nie przyjmie, dzwoniła do kierownika, właściciela itd, ale stanęło na tym, że muszę zapłacić gotówką lub karta. Cyrk!! Zadzwoniłam znowu do Moya to mnie odesłali do organizator, a organizator nic w tej sprawie nie zrobił... Musze poszukać innej stacji emotka Jakby ktoś chciał wykorzystać bony w Konstantynowie Łódzkim to omijacie tą stację z daleka, a wracając do meritum sprawy to z Netto może być podobnie- zakupy zrobione, wybrane itd a z bonu nie da się skorzystać emotka

wybacz, ale jakieś wyjątkowe tępaki emotka  Ja realizowałam na wielu stacjach i każdy wiedział o co chodzi, jaki to konkurs itp.

Szkoda nawet tego komentować... Właściciel albo kierownik ubzdurał sobie, że nie będzie bonów przyjmował i co mu zrobisz, raz tylko była chyba kasjerka, która o tym nie wiedziała i bez problemu przyjęła... Wkurzyłam się tylko na podejście Moyej, bo koniec końców olali sprawę... Wyświetl w wątku >>
1 sks900 0

zof83

#7133114 Napisano: 23.10.2023 10:42:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sks900 napisał(a):

zof83 napisał(a):

mrmax napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

Właśnie dotarł bon 100 zł do Netto z konkursu streetcom i jest bez pieczątki  emotka  a jak u Was ?
myślę ze może być problem z realizacją takiego bonu...

nie raz miałem bony bez pieczątek, robiłem w kilku sklepach zakupy na takowe, i nigdzie nie było problemu (poza zdziwieniem że w ogóle są jakieś bony i jak to nabijać, tak btw, trzeba zeskanować tak samo jak produkt kod kreskowy bonu i odejmuje wartość zakupów)

Dużo zależy od tego, kto te bony tez przyjmuje, bo jak się trafi nadgorliwy kasjer to nie przyjmie, a zakupy skasowane i trzeba zapłacić wtedy z własnej kieszeni... 

Nie trzeba, zostawiasz zakupy na kasie i wychodzisz ze sklepu.

No niby tak, ale z reguły w takich sklepach kupuję się najpotrzebniejszą spożywkę, więc jak sobie pomyślisz, że znowu masz marnować czas w innym sklepie na zakupy i ewentualnie dojazd itd to... zabierasz zakupy i płacisz Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7133108 Napisano: 23.10.2023 10:34:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja miałam przejścia z bonami Moya, podjechałam nas stacje zatankowałam za 200 zł i chciałam zapłacić bonami, a oni, że nie przyjmują  itd - zapłaciłam z własnej kieszeni. Zgłosiłam sprawę do Moya, po tygodniu odpisali, że robili jakąś tam kontrole i już mogę tam podjechać i bony przyjmą i faktycznie wykorzystałam jeden (była jakaś młoda kasjerka, nabiła na kasę i przeszło). Za 2 dni chciałam wykorzystać drugi i ponownie mi odmówiono, uparcie twierdziłam, że przecież dwa dni temu płaciłam bonem i nie było z tym problemu, ale kasjerka (inna tym razem), że nie przyjmie, dzwoniła do kierownika, właściciela itd, ale stanęło na tym, że muszę zapłacić gotówką lub karta. Cyrk!! Zadzwoniłam znowu do Moya to mnie odesłali do organizator, a organizator nic w tej sprawie nie zrobił... Musze poszukać innej stacji emotka Jakby ktoś chciał wykorzystać bony w Konstantynowie Łódzkim to omijacie tą stację z daleka, a wracając do meritum sprawy to z Netto może być podobnie- zakupy zrobione, wybrane itd a z bonu nie da się skorzystać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7133100 Napisano: 23.10.2023 10:21:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mrmax napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

Właśnie dotarł bon 100 zł do Netto z konkursu streetcom i jest bez pieczątki  emotka  a jak u Was ?
myślę ze może być problem z realizacją takiego bonu...

nie raz miałem bony bez pieczątek, robiłem w kilku sklepach zakupy na takowe, i nigdzie nie było problemu (poza zdziwieniem że w ogóle są jakieś bony i jak to nabijać, tak btw, trzeba zeskanować tak samo jak produkt kod kreskowy bonu i odejmuje wartość zakupów)

Dużo zależy od tego, kto te bony tez przyjmuje, bo jak się trafi nadgorliwy kasjer to nie przyjmie, a zakupy skasowane i trzeba zapłacić wtedy z własnej kieszeni... Najgorsze jest to, że na stronie Netto stoi jak byk :
WAŻNE!Przed wydaniem bonów pracownikom należy je podstemplować pieczątką firmową. Bony bez pieczątki nie będą realizowane.

Wyświetl w wątku >>

zof83

#7130118 Napisano: 10.10.2023 22:01:10 w Dyskusje o wynikach konkursu
Konkurs Tefal i zadanie: pokaż organizacyjne tipy w kuchni  - wgrywa m.in kot w garnkuemotka Chyba jestem za stara, by zrozumieć co autor miał na myśli, a tym bardziej juryemotka
https://www.tikto...1&_t=8gAyh3sQOaP Wyświetl w wątku >>

zof83

#7128049 Napisano: 02.10.2023 21:10:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ma ktoś problem z przesłaniem zgłoszenia Wawel ITM? U mnie cały czas jest komunikat o problemie z przesłaniem formularza... Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7126426 Napisano: 26.09.2023 10:58:19 w Czy informują/ informowali?
adamo86 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

judzika86 napisał(a):

Czy ze strokrotki Amooco już informowal?

Pewnie tą samą metodą, co Martini zestawy  😎

Z tą różnicą, że tutaj nie ma listy i nie można się upomnieć emotka

A wg nich regulamin ponoć jest tak ważny, że nie łamią jego żadnych zasad emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7124661 Napisano: 19.09.2023 11:48:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zezowaty_kot napisał(a):

zof83 napisał(a):

Może ktoś z bardziej doświadczonych coś doradzi emotka Jest sens składać reklamacje dot. niewydania nagrody u sponsora konkursu? Zagapiłam się i w konkursie Kotlin w Aldi kupiłam produkty w terminie składania
zgłoszeń, a nie w terminie zakupu, nagrodę przyznali pomimo tego, że  przy zgłoszeniu trzeba było wgrać był paragon, a wczoraj informacja o braku weryfikacji. Amooco uparte, że złamałam regulamin, z czym się zgodzę, ale w regulaminie było też, że nieważne zgłoszenia będą odrzucane itd, więc nie powinni mojego brać pod uwagę. No i najlepszy zapis regulaminu, że niewydane nagrody zostają u organizatora.

Nie wypełniłaś założeń regulaminu, trochę życzeniowo kierujesz swoje przemyślenia, że powinni odrzucić niepoprawne zgłoszenia - do tego służy weryfikacja laureatów, żeby przeanalizować paragon. To, że nie wyłapali błędu na paragonie od razu nie zmienia faktu, że praktycznie NIE MIAŁAŚ paragonu na konkurs.

Co racja, to racja emotka Ale gdzieś tam w głębi ducha zawsze szuka się jakiegoś punktu zaczepienia, no cóż za gapiostwo trzeba czasem zapłacić tym razem za 500+, szkoda że rezerwy brak, bo tak ktoś inny by się choć  pocieszył.... Wyświetl w wątku >>

zof83

#7124650 Napisano: 19.09.2023 11:15:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Może ktoś z bardziej doświadczonych coś doradzi emotka Jest sens składać reklamacje dot. niewydania nagrody u sponsora konkursu? Zagapiłam się i w konkursie Kotlin w Aldi kupiłam produkty w terminie składania
zgłoszeń, a nie w terminie zakupu, nagrodę przyznali pomimo tego, że  przy zgłoszeniu trzeba było wgrać był paragon, a wczoraj informacja o braku weryfikacji. Amooco uparte, że złamałam regulamin, z czym się zgodzę, ale w regulaminie było też, że nieważne zgłoszenia będą odrzucane itd, więc nie powinni mojego brać pod uwagę. No i najlepszy zapis regulaminu, że niewydane nagrody zostają u organizatora. Wyświetl w wątku >>
1 simonapp 0

zof83

#7124583 Napisano: 19.09.2023 07:32:07 w Kupię...
Empik Kinder za 230 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7124559 Napisano: 18.09.2023 23:45:24 w SZUKAM....
Dekasia napisał(a):

monikar napisał(a):

Ile kosztują u Was najtańsze Always Platinum w C4?

Będę jutro to mogę dać znać jak cenowo to wygląda.

Kosztują ok 7,99 te pojedyncze i 14 zł te dwupaki Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7124547 Napisano: 18.09.2023 22:09:15 w Pomocy!!!!
Składał ktoś może reklamacje dot.niewydania nagrody u Amooco? Zagapiłam się i w konkursie Kotlin w Aldi kupiłam produkty w terminie składania zgłoszeń, a nie w terminie zakupu, nagrodę przyznali pomimo tego że wgrywany był paragon, a dziś informacja o braku weryfikacji (produkty kupione nie w tym terminie co trzeba)😔 Da radę u Nich jakoś to wywalczyć, czy raczej już "po ptokach"....? Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7124384 Napisano: 18.09.2023 10:37:01 w Kupię...
Kupię kartę Empik 25% taniej Wyświetl w wątku >>
0 0

zof83

#7119001 Napisano: 25.08.2023 11:14:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

Czy udało się komuś wygrać w Moya dwa razy na te same dane ?

Ja wysłałam zgłoszenie drugi raz na te same dane i niestety nie ma wygranej, regulamin tak można dwuznacznie zrozumieć, bo nie wiadomo czy  chodzi o to, że 1 zgłoszenie=1 nagroda, czy w całym konkursie 1 osoba=1 nagroda. Chociaż po tym, jak oni te nagrody przyznają (albo prawidłowo powinno być "nieprzyznaja" ) to kto ich tam wie Wyświetl w wątku >>
1 Monika11 0

zof83

#7118952 Napisano: 25.08.2023 07:19:23 w Czy informują/ informowali?
pimparimpa napisał(a):

magie1982 napisał(a):

edith napisał(a):

A jeszcze się łudziłam....Ikea mnie zawiodła, myślałam,że jeszcze jest nadzieja ale niestety zwycięzcy już powiadomieni 🙁🙁🙁

Ta na pewno, chyba że nagród nie było 1100 a 110....



Jeśli ktoś tam wygral, to dajcie znać proszę, bo mimo ich informacj j.w. to caly czas pocztę sprawdzam 😝 bo wierzyc mi się nie chce, że już po ptokach

Też mnie dziwi ten konkurs, a raczej brak wygranychemotka napisałam maila do organizatora z zapytaniem, czy już wszystkich poinformowali, jak odp to dam znać Wyświetl w wątku >>