Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika takasamajak

takasamajak

#6341245 Napisano: 02.04.2017 17:48:46 w Kupię...
kupię bon do sklepu Bartek Wyświetl w wątku >>
0 0

takasamajak

#6337750 Napisano: 24.03.2017 14:22:49 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

monisss napisał(a):

ja też się zastanawiam,że wiele osób żyje z rakiem i jest ok, jak nagle go odkryją to w ciągu kilku dni, tygodni czy miesięcy ich pozamiata.. to też mnie ostatnio zastanowiło ..


Łooo, to jest temat rzeka emotka

 onkolog mojej teściowej tłumaczył nam, że czasem diagnostyka nie służy dobrej sprawie, bo część zmian nowotworowych cofnęłaby się sama, bez chemii. Z drugiej strony, jak to ujął, nikt nie jest wszechwiedzący. Nie wiadomo, jak w danym  przypadku to się potoczy więc lepiej leczyć, niż nie leczyć i żałować.
A z tymi nagłymi odkryciami, to ze smutnej historii chorób w rodzinie mojego męża wynika, że jakoś się funkcjonuje, myśli się, że to tylko plecy bolą, bo się coś podniosło nie tak, ale jak już guzy są tak duże, że uciskają jakiś narząd albo dadzą przerzuty do kości i ból skłania do wizyty u lekarza, czas już jest tylko na leczenie paliatywne. Jednak lepiej jest się badać Wyświetl w wątku >>
0 0

takasamajak

#6337706 Napisano: 24.03.2017 12:59:44 w moje dzisiejsze wygrane :)
kampania Bakoma Bio z rekomenduj, 2 x maski Garnier, 2 x balsam z Wielkiego Testowania Cetaphil. Choć raz coś więcej. Wyświetl w wątku >>
0 0

takasamajak

#6336675 Napisano: 22.03.2017 15:55:35 w Wkurza mnie...
w sumie to cudaczek121 może od razu dowiedzieć się czy są szanse na oddanie pożyczki. Jeżeli kłopoty finansowe, które miał tata minęły, to na spokojnie powiedz tacie, że dużo myślałaś o tej pożyczce i jak ciężko byłoby od razu oddać te pieniądze więc może mógłby zacząć od oddawania jakiś drobnych kwot typu 100 czy 200 zł (bo np. rozważasz studia na jakimś drogim kierunku, a taniej jest, gdy całość wpłaci się od razu). Gdyby się nie zgodził nawet na takie kwoty, to można zapomnieć o tych pieniądzach. Wyświetl w wątku >>
0 0

takasamajak

#6335800 Napisano: 21.03.2017 09:10:37 w Wkurza mnie...
kalinea napisał(a):

Ja bym chciała zamieszkać sama ale niby jak? Mam doświadczenie, jestem młoda, znam języki, obecnie poszukuję pracy, byłam już chyba na 20-30 rozmowach i co? Ano nic. Stolica tego kraju, znane firmy, cenione marki, wymagań cała tablica a wynagrodzenie? 13/14zł brutto za godzinę. Najwyższa ze stawek jaką mi zaproponowano na tych rozmowach wynosiła 1800zł netto za etat na umowie zlecenie oczywiście.
A ile kosztuje wynajęcie mieszkania w Warszawie? Pewnie za te 1800zł opłaciłabym czynsz i to wsio. Można głodować do końca miesiąca  emotka

To wynajmij pokój. Na Żoliborzu czy Ochocie w granicach 1000 zł pokój znajdziesz. Wyświetl w wątku >>
1 buziolek 0

takasamajak

#6335473 Napisano: 20.03.2017 14:48:06 w moje dzisiejsze wygrane :)
kampania Primy z streetcom Wyświetl w wątku >>
0 0

takasamajak

#6334476 Napisano: 17.03.2017 13:25:29 w Platformy dla testerów- trnd itp.
Agnes napisał(a):

takasamajak napisał(a):

Co do projektu Zalando, odniosłam wrażenie, że chcieli dotrzeć tam, gdzie jeszcze Zalando nie dotarło emotka bo zakwalifikowały się moja mama i ciocia (sporo kupujące online dla wnuków). Obie prawie 60 lat i ze wsi, a wszystkie kuzynki z dużych miast nie.

ja się dostałam a mieszkam w Łodzi i juz na zalando kupowałam

czyli pewnie miały większe szanse, bo mało pań w późnym wieku średnim w trnd. Ja też kupuję w Zalando i mam tę kampanię, ale i tak powodzenie mojej mamy w trnd mnie zadziwia. Czasami w dwóch kampaniach na raz bierze udział. Wyświetl w wątku >>
0 0

takasamajak

#6334401 Napisano: 17.03.2017 11:57:40 w Platformy dla testerów- trnd itp.
Co do projektu Zalando, odniosłam wrażenie, że chcieli dotrzeć tam, gdzie jeszcze Zalando nie dotarło emotka bo zakwalifikowały się moja mama i ciocia (sporo kupujące online dla wnuków). Obie prawie 60 lat i ze wsi, a wszystkie kuzynki z dużych miast nie. Wyświetl w wątku >>
0 0

takasamajak

#6334391 Napisano: 17.03.2017 11:50:41 w Ambasadorinnowacji - Philips
tusienka napisał(a):

ksantypa napisał(a):

tusienka napisał(a):

ksantypa napisał(a):

tusienka napisał(a):

Jest jeszcze jeden kłopot. Pewnie nie tylko w moim przypadku znajdą się dwa konta w rodzinie. Choćby dlatego ,że faceci miewali inne nabory do testów niż my babki. Zdaje się ,że wprowadzili teraz ograniczenie- jedna nagroda na gospodarstwo- ktoś sprawdzał jak to jest w praktyce???. Czy będę mogła zalicytować ja lub mąż tylko??? Jak tak to lipa  nawet nie trochę a bardzo. Nie liczy się w tym momencie wkład  i praca poświęcona przy opiniach , testach, zadaniach po równo każdego z nas- ktoś z nas robił to na darmo po prostu za darmo by zbierać flipsy bez pokrycia  emotka

na gospodarstwo jedna nagroda-wczoraj ktos wygral mi odkurzacz na meza na mnie inna osoba blendera nie mogla

z jednej strony to plus bo konkurencja się znacznie zmniejszy. Minus taki,że szkoda pracy i punktów bo jeśli dają możliwość założenia kilku kont to czemu tylko po to by tylko jedna strona miała z tego korzyści a my nie mamy możliwości wymiany punktów wtedy kiedy chcemy :-/ 

zmien dane na np.mame -inny adres

a co potem z protokołem???

protokół wtedy będzie też na mamę Wyświetl w wątku >>
0 0

takasamajak

#6334389 Napisano: 17.03.2017 11:48:53 w Wkurza mnie...
paula9891 napisał(a):

79magda napisał(a):

paula9891 to bardzo ciekawe, o czym piszesz, chętnie pokazałabym to dentystce córki, która kasuje mnie 100 zł. za każdą plombę w... mleczaku emotka a niby wszystko jest na NFZ, tylko za plomby trzeba płacić, bo inaczej wsadzają te srebrno-szare emotka czy możesz podać jakiś konkretny zapis, ustawę, podpunkt, czy jak to się tam zwie?!

http://www.dziennikustaw.gov.pl/du/2017/193/1
O proszę emotka
"Całkowite opracowanie i odbudowa ubytku" - to leczenie próchnicy, czyli plombowanie i jak widzicie, nie ma na nie ograniczeń. emotka

u naszej dentystki, która leczy na ubezpieczalnię, darmowa jest plomba szara i przy większych ubytkach ten biały cement. Za światłoutwardzalną dopłaca się 50 zł. Wg niej znieczulenie jest darmowe przy wyrywaniu zęba, przy leczeniu już nie. Nie wiem jak ze znieczuleniem przy leczeniu kanałowym, bo nigdy nie miałam tak leczonych zębów. W ogóle to nasza nie lubi dawać znieczulenia, nawet za dopłatą, bo wg niej zęby można leczyć pod znieczuleniem albo dobrze. Wyświetl w wątku >>
0 0

takasamajak

#6334333 Napisano: 17.03.2017 10:26:45 w moje dzisiejsze wygrane :)
Cetaphil EM Emulsja micelarna z wielkiego testowania, info na e-mailu Wyświetl w wątku >>
1 budryska 0

takasamajak

#6334064 Napisano: 16.03.2017 18:21:56 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zalando u mnie i u mamy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

takasamajak

#6333230 Napisano: 15.03.2017 10:53:45 w Ambasadorinnowacji - Philips
FBmarzena1 napisał(a):

sina napisał(a):

FBmarzena1 napisał(a):

mgielkaa napisał(a):

Jogav napisał(a):

mgielkaa napisał(a):

Ma ktoś na kompie regulamin testowania żelazka z product testera?

mam, moge podesłać na maila.

To poproszę emotka  anitaa.wisniewska@gmail.com

Czy ja też mogłabym poprosić o rpzesłanie regulamin testowania żelazka z product testera? Otrzymałam je w czwartek ale do tej pory nie wiem na jaki adres wysłać post konkursowy! Ten e-mail testowaniePhilips@karlsbad.pl nie działa -- wraca mi e-mail zwrotny, że nie rozpoznano użytkownika.

https://philips-p...lazka+21.02.2016.pdf

Dziękuje.
No i własnie podany jest tam e-mail, na który nie dochodzą wiadomości. Czy tylko ja mam ten problem?

też kiedyś miałam problem z dedykowanym adresem mailowym i przesłałam prośbę o pomoc na biuro@karlsbad.pl. Przekazali osobie odpowiedzialnej i szybko załatwili sprawę Wyświetl w wątku >>
0 0

takasamajak

#6332987 Napisano: 14.03.2017 18:24:59 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Może nie tyle wkurzyło, co raczej bardzo mocno zdziwiło: byłam wczoraj u kosmetyczki, która świadczy także usługi fryzjerskie. Nagle wchodzi młoda dziewczyna i zupełnie beznamiętnym głosem, jakby przyszła dajmy na to  do sklepu po bułki, oświadcza,że ona 1 kwietnia 2017 roku bierze ślub cywilny i czy mogłaby się tam uczesać. Na to pani fryzjerka odpowiada jej, że owszem, przyjęłaby ją, ale niestety wtedy nie będzie jej we Wrocławiu, bo wyjeżdża,ale ja wskazałam dziołsze kilka zakładów fryzjerskich w okolicy, gdzie mogłaby się udać.W swojej naiwności po prostu myślałam,że kiedy kobieta wychodzi za mąż to takie rzeczy fryzura próbna planuje się z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem no i podchodzi się do sprawy bardziej entuzjastycznie emotka Chociaż z drugiej strony słyszałam o przypadku, kiedy dziewczyna w noc poprzedzającą ślub kościelny przypomniała sobie,że nie ma ładnych, odpowiednich do sukni majtek i kazała się zawieźć  do całodobowego Tesco emotka

ja swoją sukienkę ślubną wybierałam cała 10 min, zaproszenia wzięłam pierwsze lepsze (byle nie z aniołkami pierdzącymi różami), a do fryzjera zajrzałam 3 godziny przed ślubem z prośbą, żeby coś tam zrobiła mi z włosami wedle własnego uznania. Nawet jej ładnie wyszło. Nie jestem romantyczką. Może ona też nie była. W temacie, wkurza mnie wszystko po trochu Wyświetl w wątku >>

takasamajak

#6332584 Napisano: 13.03.2017 23:39:58 w moje dzisiejsze wygrane :)
kampania Danio na wynos z trnd (info w panelu, maila brak) Wyświetl w wątku >>
0 0

takasamajak

#6330581 Napisano: 08.03.2017 17:07:51 w moje dzisiejsze wygrane :)
ludzka_istota napisał(a):

emotka i ja na osiem miesiecy dostanę Lumeę do testów od trnd emotka

i ja emotka Wyświetl w wątku >>
1 budryska 0

takasamajak

#6328186 Napisano: 03.03.2017 10:30:57 w Ambasadorinnowacji - Philips
do mnie dotarł trymer z ostatniej aukcji (chyba tydzień temu) Wyświetl w wątku >>
0 0

takasamajak

#6326191 Napisano: 26.02.2017 23:06:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja tę Damę Kartonowa rozumiem. Po tym, jak w jakimś konkursie wygrało hasło o lśniących włosach pantery czy tak jakoś, zaczęłam posyłać dwa zgłoszenia na konkursy. Jedno przemyślane, z ciekawą grą słów, gramatyczne, którego się nie wstydzę, a drugie z rymami częstochowskimi. Czasem jakiś błąd ort dorzucę. Te drugie częściej wygrywają Wyświetl w wątku >>
0 0

takasamajak

takasamajak

#6324354 Napisano: 21.02.2017 17:28:35 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
dziś dotarła kolacja z Lindora.  Marcin Piotrowski z Top Chefa przyjechał gotować, dekoratorka przygotowuje pokój i tylko skrzypaczki jeszcze brak Wyświetl w wątku >>