Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika as32572

as32572

#7068767 Napisano: 16.12.2022 17:10:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asandraa napisał(a):

Czy Fortis informuje w przypadku negatywnej weryfikacji paragonu?

Kiedyś miałam paragon z Biedronki a trzeba było w C4 i nie dostałam informacji o negatywnej weryfikacji (nagrody też nie oczywiście) Wyświetl w wątku >>
0 0

as32572

#7068763 Napisano: 16.12.2022 17:04:58 w Wkurza mnie...
wkurzył mnie Santander i problem z otwarciem konta - tydzień temu nie dochodziły smsy potwierdzające (być może wina mojego zasięgu), ok 
dzisiaj pierwsza próba nieudana bo przez dłuższy czas nie udało się mrugnąć zgodnie z oczekiwaniami emotka po tym nawet zadzwonili z banku żeby próbować ponownie,
ok kolejna próba już z lepszą kamerką wszystko super przeklikane, potwierdzenia są na mailu i sms a tu wniosek odrzucony bez informacji dlaczego, przy zapytaniu czemu na infolinii: a dlatego,że nie został dokończony emotka .
poddaję się Wyświetl w wątku >>
0 0

as32572

#7068408 Napisano: 15.12.2022 14:57:06 w Co można dostać gratis?
byekitty napisał(a):

yyyy.... jednak nie polecam tankować w cenie promocyjnej - w mieście kolejki do circla paraliżują ruch uliczny emotka  byłam, widziałam, uciekłam ze strachem

a mi się udało, także dzięki za cynk emotka Wyświetl w wątku >>
1 byekitty 0

as32572

#7067678 Napisano: 12.12.2022 16:49:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy do zestawów Jagera są dokumenty zwrotne? Wyświetl w wątku >>
0 0

as32572

#7067529 Napisano: 11.12.2022 19:56:26 w WC - rozmowy o wszystkim
aguagu napisał(a):

as32572 napisał(a):

Czy ktoś wie czyj to autograf, nie pamiętam z jakiego konkursu/loterii. Piłka Nike.

Obstawiam Nawałkę emotka

No tak wygląda jak Nawałka do góry nogami emotka dzięki! Wyświetl w wątku >>
1 aguagu 0

as32572

#7067524 Napisano: 11.12.2022 19:45:36 w WC - rozmowy o wszystkim
rufus napisał(a):

To jakis losowy bazgroł.emotka

Być może, zastanawia mnie jednak czyj miał być, bo napewno nie jest mój emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

as32572

#7067522 Napisano: 11.12.2022 19:37:21 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam:

Toster Russell Hobbs z napisem Nutella
Doniczkę Smart Garden
Słuchawki Predator Galea 350 (2szt)
HP Desk Jet 2710
Instax mini 11 - 2szt białe, 1 czarna
Plecak Love the Earth 2 szt
Piłka Hummel z autografami
Piłka Nike
Czapka z daszkiem Redbull BC One
Somersby - szaliki, rękawiczki,czapki oraz bluzy z wcześniejszej edycji
Słuchawki Cheetos

W tygodniu wstawię na olx, wszystko nowe ale bez gwarancji. Wyświetl w wątku >>
0 0

as32572

#7067518 Napisano: 11.12.2022 19:32:46 w WC - rozmowy o wszystkim
Czy ktoś wie czyj to autograf, nie pamiętam z jakiego konkursu/loterii. Piłka Nike.
Wyświetl w wątku >>
0 0

as32572

#7066646 Napisano: 07.12.2022 20:39:28 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

as32572 napisał(a):

A mnie dalej wkurza Dino i paragon drukujący się z nazwą i adresem sklepu na dole zamiast na górze emotka
Przeanalizowałam i to bardziej jakby błąd jednego kasjera czy dwóch, bo czasem są dobre, ale wtedy jest inny numer na dole przy numerze kasy.
Tylko to trzeba mieć szczęście żeby trafić na kogoś innego, jak zawsze ten co źle drukuje siedzi na kasie.
Centrala poinformowana, kilka przykładów paragonów wysłałam, ale mnie olali.


A próbowałaś brać kwitek zwany "potwierdzenie zapłaty kartą"? Zwykle tak robię w sklepach, gdzie źle drukuje się paragon, wtedy dostaję paragon jakby dłuższy i z tych skumulowanych danych można już ukulać prawidłowy paragon emotka

Ale co mi to da,jak nadal na górze mojego paragonu nie będzie danych sklepu, będę miała za to ładne potwierdzenie płatności kartą.
Na ten moment poluje jak jest druga kasa otwarta, niestety to rzadkość. Wyświetl w wątku >>
0 0

as32572

#7066596 Napisano: 07.12.2022 18:11:10 w Wkurza mnie...
A mnie dalej wkurza Dino i paragon drukujący się z nazwą i adresem sklepu na dole zamiast na górze emotka
Przeanalizowałam i to bardziej jakby błąd jednego kasjera czy dwóch, bo czasem są dobre, ale wtedy jest inny numer na dole przy numerze kasy.
Tylko to trzeba mieć szczęście żeby trafić na kogoś innego, jak zawsze ten co źle drukuje siedzi na kasie.
Centrala poinformowana, kilka przykładów paragonów wysłałam, ale mnie olali. Wyświetl w wątku >>
1 natasza78 0

as32572

#7066070 Napisano: 05.12.2022 17:52:49 w Kupię...
Kupię kartę do Decathlon o wartości max 50zl Wyświetl w wątku >>
0 0

as32572

#7065381 Napisano: 02.12.2022 11:46:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
giti napisał(a):

Może juz było ale.. ten konkurs Heineken z życzeniami.. tam pewnie są tysiące zgłoszeń, bo ani ograniczeń nie ma, ani paragonów ani nic.. a oni rozwiązują po jednym dniu... Więc chyba te życzenia to bardziej loteria? Warto wysyłać np. codziennie to samo zgłoszenie? czy codziennie wymyślać nowe..? Bo wydaje mi się, że i tak nie są zbytnio czytane..  

to,że to loteria to namniejszy problem konkursu Heienkena w tym roku emotka loterią też jest to czy otrzymując maila o wygranej będziesz też na liście zwycięzców i otrzymasz nagrodę. także nie ma się co wysilać. Wyświetl w wątku >>

as32572

#7065269 Napisano: 01.12.2022 21:06:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mampytanie napisał(a):

Kikkoman - czy po odesłaniu formularza zwycięzcy przychodzi jakiś e-mail potwierdzający otrzymanie wiadomości?

Nie Wyświetl w wątku >>

as32572

#7064831 Napisano: 01.12.2022 07:55:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
eskel napisał(a):

mugolinka napisał(a):

aurorcia napisał(a):

eskel napisał(a):

ReneK napisał(a):

U mojej corki dzis na mailu 2 ×info ze wygrala Henia a na liście brakemotka
Co robić?odsyłać mimo wdxystko formularz czy to sciema znówemotka

Od wczoraj z nimi walczę, jak nie ma na liscie to mejl wysłany omyłkowo. 

W potwierdzeniu wysłania zgłoszenia nie ma "sprawdzaj listę zwycięzców" tylko "sprawdzaj maila"

Ba... nawet jest napisane w regulaminie ,,Laureaci, którzy uzupełnią dane, zgodnie z ustępem 3 niniejszego paragrafu, otrzymają status zwycięzców („Zwycięzcy”), którym zostaną przyznane Nagrody, zgodnie z paragrafem 6

Nie wygramy z nimi. "oficjalni laureaci są publikowani na stronie konkursowej, o czym jest mowa w regulaminie. Przykro nam, że spotkała Cię taka sytuacja i otrzymałeś omyłkowo wysłanego maila, który nie powinien do Ciebie trafić."

Ja odpuszczam już ten konkurs. 

Może warto opisać to co się dzieje do grupy Żywiec? Nie przypominam sobie żeby z poprzednią agencją były takie problemy,więc moze na przyszłość wybraliby inną? Wyświetl w wątku >>
0 0

as32572

#7064627 Napisano: 30.11.2022 13:51:58 w Pomocy!!!!
alexandra_sasa napisał(a):

czy komuś udało się dostać na stronę urodzinowej loterii zajączka Lindt? w żadnej przeglądarce nie wchodzi mi adres z linku tutaj www.zajaczeklindt.pl strona pokazuje się jako not secure i nie można wejść na nią z żadnego komputera ani telefonu. Help! Bo mam dwa paragony i nie mogę wziąć udziału.

przecież ta loteria startuje w przyszłym roku Wyświetl w wątku >>
0 0

as32572

#7064621 Napisano: 30.11.2022 13:39:06 w moje dzisiejsze wygrane :)
Voucher Kikkoman mam i ja (chętnie sprzedam jak dotrze)
Czy ktoś może podesłać formularz na priv, bo ja widzę pusta stronę? Wyświetl w wątku >>

as32572

#7064577 Napisano: 30.11.2022 11:55:03 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

radziosny napisał(a):

as32572 napisał(a):

Wkurz mnie moje Dino i fakt,że na jednej kasie coś sie pospuło i wszystkie paragony wychodzą tak że zaczynają sie listą towarów a dopiero na samym dole jest numer sklepu i numer wydruku, w złym miejscu urywa ten paragon po prostu i dostaje się dół od kolejnego tak naprawdę, więc do konkursów się to nie nadaje.
Trwa to już drugi miesiąc więc chyba sklep nie widzi problemu,zastanawiam się jednak czy mogą takie paragony wydawać?

Nie mogą, to co ci wydają nie jest paragonem..

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA FINANSÓW z dnia 29 kwietnia 2019 r. w sprawie kas rejestrujących
§  25. 
1.  W przypadku prowadzenia przez podatnika ewidencji przy użyciu kas z elektronicznym lub papierowym zapisem kopii paragon fiskalny zawiera co najmniej:
1)  imię i nazwisko lub nazwę podatnika, adres punktu sprzedaży, a w przypadku sprzedaży prowadzonej w miejscach niestałych - adres siedziby  lub miejsca zamieszkania podatnika;
2) numer identyfikacji podatkowej (NIP) podatnika;
3) numer kolejny wydruku;
4)  datę oraz godzinę i minutę sprzedaży;
5) oznaczenie "PARAGON FISKALNY";
6) nazwę towaru lub usługi pozwalającą na jednoznaczną ich identyfikację;
7) cenę jednostkową towaru lub usługi;
8) ilość i wartość sumaryczną sprzedaży danego towaru lub usługi z oznaczeniem literowym przypisanej stawki podatku;
9) wartość opustów, obniżek lub narzutów, o ile występują;
10) wartość sprzedaży brutto i wysokość podatku według poszczególnych stawek podatku z oznaczeniem literowym po uwzględnieniu opustów, obniżek lub narzutów;
11) wartość sprzedaży zwolnionej od podatku z oznaczeniem literowym;
12) łączną wysokość podatku;
13) łączną wartość sprzedaży brutto;
14) oznaczenie waluty, w której jest zapisywana sprzedaż, przynajmniej przy łącznej wartości sprzedaży brutto;
15) kolejny numer paragonu fiskalnego;
16) numer kasy i oznaczenie kasjera - przy więcej niż jednym stanowisku kasowym;
17) numer identyfikacji podatkowej (NIP) nabywcy - na żądanie nabywcy;
18) logo fiskalne i numer unikatowy.
(...)
2. Dane zawarte na paragonie fiskalnym powinny znajdować się w kolejności określonej w ust. 1, z wyjątkiem danych o dacie oraz godzinie i minucie sprzedaży, a logo fiskalne i numer unikatowy powinny być umieszczone centralnie w ostatniej linii paragonu fiskalnego.

Tadam! emotka

Bardzo dziękuję, nie chciałam być upierdliwym klientem,ale widzę że tutaj jak najbardziej są podstawy żeby pisać do Centrali.
Swoją drogą to Dino to porażka ciągłe pomyłki na niekorzyść klienta, a jak się okazało osoba do której mam uraz przez to że mnie oszukała potem nie umiała wprowadzić zwrotu jest i tak najbardziej doświadczonym pracownikiem emotka Wyświetl w wątku >>

as32572

#7064513 Napisano: 30.11.2022 09:06:48 w Wkurza mnie...
Wkurz mnie moje Dino i fakt,że na jednej kasie coś sie pospuło i wszystkie paragony wychodzą tak że zaczynają sie listą towarów a dopiero na samym dole jest numer sklepu i numer wydruku, w złym miejscu urywa ten paragon po prostu i dostaje się dół od kolejnego tak naprawdę, więc do konkursów się to nie nadaje.
Trwa to już drugi miesiąc więc chyba sklep nie widzi problemu,zastanawiam się jednak czy mogą takie paragony wydawać? Wyświetl w wątku >>
0 0

as32572

#7064448 Napisano: 29.11.2022 20:02:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
eskel napisał(a):

Odpowiedz od Heienekena: 

"Przykro nam, ale nastąpił błąd. 🙁 Jeśli nie ma Cię na liście laureatów, to nadal możesz brać udział w konkursie i wysyłać kolejne zgłoszenia"

To fajnie że im przykro,ale nie mam obowiązku szukania siebie na liście zwycięzców.
Z drugiej strony jak czytam,że sporo osób w poprzednim roku nagrody nie otrzymało to faktycznie się odechciewa grać. Wyświetl w wątku >>
0 0

as32572

#7064067 Napisano: 28.11.2022 13:55:56 w Lotto i inne
agakaz2 napisał(a):

Green napisał(a):

Dostaliście kod na loterię świąteczną przy graniu online?
Na maila czy gdzieś na koncie??

gdzieś wyczytałam że to tylko w kolekturze

Trzeba się zarejestrować do lotterii i wtedy tam przyjdą kody. Wyświetl w wątku >>
0 0