Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika nikopl

nikopl

#6385799 Napisano: 03.08.2017 11:18:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jeżeli uważasz, że dostanie nagrody w worku przez profesjonalną agencję jest ok, to zapraszam na drugą stronę. Wyświetl w wątku >>
0 0

nikopl

#6385796 Napisano: 03.08.2017 10:57:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Niebieska_Laguna
Nie kwestionowałem długości konkursu (bo sam się zakończył), a ponad miesiąc czasu do losowania rezerw. To jest różnica i jeśli ktoś uważa, że miesiąc po zakończeniu jest krótkim odstępem, to nie potrafię tego zrozumieć chyba. Skoro termin na wysłanie zdjęcia kodu (z opakowania) wynosi 72h, to spokojnie mogli 4 dnia po zakończeniu konkursu wylosować rezerwy.
W odróżnieniu od innych wrogo nastawionych do mnie kobiet, nie napiszę Ci co powinnaś zrobić. Jednak warto zrozumieć, że jeżeli są ludzie, którym i w worku po śmieciach nagroda by odpowiadała, tak po drugiej stronie jestem ja i uważam takie wypowiedzi za żart. Dalej to już wylewasz żale na swoją pracę i klientów, a to już mnie nie interesuje. Skoro chcesz komuś zrobić nowy model produktu, bo jest słabo zapakowany, to również tego nie rozumiem.

cb656
Nie znam Cię i nigdzie tego nie stwierdziłem. Jeżeli wśród VIP są te lajkujące się wzajemnie kobiety, to ja wolę być sporo niżej. Wyświetl w wątku >>
0 0

nikopl

#6385754 Napisano: 03.08.2017 09:16:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Właśnie drugim dnem jest to, o czym napisałaś. Przykłady mogłyby być zupełnie inne, ale dalej chodziłoby o to samo. Ja nie wiem co jest złe w konstruktywnej krytyce, tym bardziej, że na słowach się nie kończy. Sam daję wiadomość zwrotną agencjom, a tutaj chciałem poznać punkt widzenia ludzi bardziej doświadczonych. Może to jest świadome i bezkarne przesuwanie jakiś granic.

cudaczek121
Czy te 11 lat na forum spowodowało u Ciebie monopol na rację? W otwartym forum karzesz się komuś zamknąć, bo Cię wkurza? Nogą też tupnęłaś? Posiadanie innego zdanie, nie daje Ci przyzwolenia na szczeniackie zachowanie i rozkazywanie innym. Jeszcze dziw, że ktoś temu przyklaskuje.

Niebieska_Laguna
Coś musiałaś źle zrozumieć, bo ja nie lamentuje nad losem tego konkursu, a już bardziej nad praktykami agencji. Skoro coś mi się nie podoba, to poświęcam swój czas i daję znać agencji, co mi nie odpowiada. Dla mnie nie jest to robienie na złość, a zwykła, pomocna wiadomość zwrotna. Skoro stwierdziłaś, że pralkę można ładnie zapakować, to i ze zmywarką by sobie inna firma poradziła. Nie robiłbym zamieszania w sklepie wtedy, a bił gdzieś wyżej. Tylko po co? Skoro innym pasuje nawet dostać nagrodę "w czystym worku na śmieci".

cb656
Ładna marka po dwóch latach, skoro straszą mnie Tobą i "pozamiataniem" tematu emotka Zgodziłbym się ze smutnym życiem i dołożył 2 segregatory z paragonami za rok, może dwa. Wyświetl w wątku >>
0 0

nikopl

#6385623 Napisano: 02.08.2017 20:40:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@superloser
W tym przypadku papierek za 2 złote, to zgodnie z regulaminem 149 złotych. Jednak przy policzeniu ile ich miałem, wychodzi już mniej. Na śmieci niby wyrzuca się tylko śmieci, a później potrafi przyjść inny człowiek i wyciągnąć coś wartościowego. Nazwałem coś śmietnikiem, ale nie śmieciami oraz nikogo nie nazwałem śmieciarzem.
Jak jakaś pani nalepi w sklepie taśmę, to nie będzie fabryczna.
Głośnik nalepki mieć nie powinien, tylko pudełko. Powinien na logikę działaś z i bez nalepki tak samo - mogę się jednak mylić.
"Buty tez kupujesz hermeticznie zamknięte?" Odpowiem na Twoim poziomie: mózg znalazłaś w paczce po czipsach? Jak masz pisać, tylko po to żeby pisać, to gdzie jest w tym sens? Wyświetl w wątku >>
0 0

nikopl

#6385616 Napisano: 02.08.2017 20:27:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Może faktycznie i normalne emotka Moim zdaniem trochę przesadzili z miesięcznym terminem, no i nie przyczepiłbym się, gdyby po każdym wpisanym kodzie wyświetlane zostało o tym przypomnienie.
apoccalipsa napisał(a):

Podobnie jak Joan mam pudełko na paragony z konków opisowych, osobne na loteryjne, jedno na kapsle, jedno na zawleczki...  Jaki śmietnik? to normalne, że trzyma się to dłużej niż do dnia ogłoszenia wyników, bo często są rezerwy 

Wyświetl w wątku >>
0 0

nikopl

#6385613 Napisano: 02.08.2017 20:16:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Zdanie zaczynające się od: "nie wiem czy wiesz" nie jest pisane w dobrej wierze. Potraktowany jak dzieciak z wykładem o ekonomii, sam przywołałem przykład piaskownicy.  Atakujesz mnie, zamiast pisać wyłącznie opinie, używasz docinek, niepotrzebnych komentarzy: "stop, do rąk nikpola". Ostatecznie nakazujesz mi zmienić "zawód".
Mam inne zdanie oraz nie odpowiadam za to, jak rozumiesz moje wypowiedzi.
Czy takie docinki: "Powodzenia w pisaniu reklamacji do agencji, ze nie będziesz robił sobie śmietnika z paragonów w domu." są faktycznie potrzebne? Masz coś do udowodnienia w Internecie?
Ps. Liczy się dla mnie argumentacja, a nie samo stwierdzenie. Po wypowiedziach mam już wyrobioną opinię na Twój temat, jednak nie robię w Internecie tego, czego nie zrobiłbym w realu. Wyświetl w wątku >>
0 0

nikopl

#6385583 Napisano: 02.08.2017 19:08:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@asantesana Mianowicie to, że za pół roku wyślą głośnik bez pudełka, a za rok będzie trzeba po ten głośnik pojechać i zrobić trzy pajacyki. Rozumiem, że nikt w regulaminie nie napisze, że do wygrania są głośniki z wystawy. Dziękuję za wykład podstaw ekonomii, ale potrzebny nie był. Dla Ciebie tylko paragony, a dla innych będą to kapsle, nakrętki, opakowania itp. Agencja nie pośle mi głośnika, bo zrzekłem się nagrody. Ten post ma tyle jadu, że sam jestem teraz ciekawy, czy Twój "zawód" nie został wspomniany przeze mnie.
Jestem osobą dorosłą i daleko mi do obrażania się i kogoś. Podziękowałem Gosi za odpowiedź i poświęcenie czasu. Trochę zdziwiło mnie, że potraktowała mnie jako zwykłą konkurencję: "nie musisz trzymać tych papierków ,chętnie ja swoje potrzymam i poczekam na rezerwę", jednak nie jesteśmy w piaskownicy, więc przestań bić mnie łopatką.
Ps. Prosiłem o obiektywne spojrzenie i je dostałem, ale rozkazywać mi nie będziesz.

@
joan Moją argumentację tutaj odnośnie możliwości zobaczenia przez każdego produktu można nazwać, tak jak to napisałaś w zasadzie emotka Byłbym niezłym hipokrytą, gdybym chciał inny produkt. Jednak sam zrzekłem się nagrody.
Moim zdaniem śmietnik może powstać spokojnie, a metody układania ubrań nie mam zamiaru przenosić na paragony. Gdyby jeszcze przy wpisanych kodach podawali notkę o zachowaniu opakowania na losowanie dodatkowe, to uznałbym to za oznakę profesjonalizmu i przykładania się do swojej pracy.


Poruszyłem nurtującą mnie kwestię odnośnie traktowania konkursowiczów przez agencję, a spotkałem się z najazdem na moją osobę, co jest łatwe w Internecie. Nie rozumiem chyba tutejszej społeczności. Wyświetl w wątku >>
0 0

nikopl

#6385552 Napisano: 02.08.2017 18:20:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Napisałem reklamację i powołałem się na fakt, że nie jest zapisany w niej stan otrzymanego urządzenia. Ich argumenty są do podważenia przez niemowlaka, a co dopiero przez myślącą osobę. Jestem przeciwny takim praktykom.
Uważasz za normalne takie przetrzymywanie papierków we własnym domu i robienie z niego śmietnika. Bramkowych loterii jest coraz więcej, kilka takich regulaminów i nie będę mógł się doszukać tego jednego wygranego papierka.

Skoro nikt nie stawia oporu i nie daje nawet informacji zwrotnej agencjom, to może są przekonani, że wszystko jest ok. Poza tym jednego można zawsze zignorować.
joan napisał(a):

nikopl - oto moje przemyślenia:1) Nie masz prawa zastrzec właściwości nagrody, o ile jest zgodna z regulaminem. Pralki, rowery, zmywarki... trafiają do laureatów z wystawy sklepowej, gdzie miały zachęcać klientów do wzięcia udziału w promocji, więc laureaci otrzymali egzemplarze bez opakowań, popalcowane, brudne itp. I nic nie zrobisz.
2) W regulaminach zwykle wspomniane jest, kiedy kończą się ostatecznie procedury wyboru laureatów czy też reklamacji, powinieneś trzymać dokumentację przynajmniej do upłynięcia tych terminów. A nie zaszkodzi i dłużej.

edzia21 - a teraz ponownie strona konkursowa Calgon nie istnieje emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

nikopl

#6385545 Napisano: 02.08.2017 18:14:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Rozumiem, że wygrałaś głośnik. Znasz całą resztę laureatów, skoro odpowiadasz za nich? Ja nie miałem żadnego problemu z tym dostaniem się do środka, tym bardziej, że nie było na nim żadnego zabezpieczenia.
Problem dla mnie jest w tym, że to podchodzi pod jakąś paranoję. Wyobrażam sobie tutaj ludzi, którzy nie biorą wyłącznie udziału w jednym konkursie i w przypadku kilku takich regulaminów są "zawaleni" papierkami. To jest normalne? Burza jest za kobietę z kartonem na głowie, ale za robienie śmietnika w domu już nie, wtf?

Dzięki za argumentację.
gosia16 napisał(a):

nikopl napisał(a):

gosia16 napisał(a):

Tak ,wydziwiasz i poprzewracało ci się w głowie.

Najpierw zauważyłem post z samym "wydziwiasz", który usunęłaś. Później napisałaś już pełną wersję. Fajnie, że czytasz ze zrozumieniem, ale dorośli ludzie znają pojęcie argumentacji

.A więc argumentacja - nie nie zdziwił brak fabrycznego zamknięcia ,bo pudełko z głośnikiem było tak zamknięte,że sama miałam problem dostać się do środka,a jak już się dostałam to znalazłam taki głośnik jak miał być ,bez linii papilarnych na sobie. co do drugiego dylematu-jeśli rozdają nagrody miesiąc po zakończeniu konkursu zgodnie z regulaminem to nie wiem w czym problem.Powiem tak -nie,nie musisz trzymać tych papierków ,chętnie ja swoje potrzymam i poczekam na rezerwę.

Wyświetl w wątku >>
0 0

nikopl

#6385537 Napisano: 02.08.2017 18:04:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gosia16 napisał(a):

Tak ,wydziwiasz i poprzewracało ci się w głowie.


Najpierw zauważyłem post z samym "wydziwiasz", który usunęłaś. Później napisałaś już pełną wersję. Fajnie, że czytasz ze zrozumieniem, ale dorośli ludzie znają pojęcie argumentacji. Wyświetl w wątku >>
1 taalvikki 0

nikopl

#6385532 Napisano: 02.08.2017 17:58:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Chciałbym poznać punkt widzenia innych konkursowiczów na dwie sytuacje, które mnie spotkały:

1. Wygrałem głośnik z loterii „Heineken Live Your Music 2017”. Po otwarciu paczki nie zauważyłem fabrycznego zamknięcia (jakieś tasiemki z hologramem itp), więc nie zaglądając do środka pudełka, odesłałem wszystko z listem reklamacyjnym. Odpowiedź dostałem e-mailem: "... tzw. taśmy zabezpieczające są zazwyczaj w sklepach, a to jest produkt bezpośrednio otrzymany od producenta...". Moim zdaniem do sklepów też trafiają produkty od producenta, a sam fakt, że każdy mógł tam zaglądnąć jest dla mnie niedorzeczny. Czy w tym przypadku poprzewracało mi się w głowie? Innych laureatów nie zdziwił brak zamknięcia fabrycznego pudełka? 

2. Moda na bramki w konkursach stała się już normą i bez względu na jej plusy oraz minusy, jest moim zdaniem straszną wygodą dla organizatorów. Podobnie było w loterii „GRAJ O MUZYCZNE NAGRODY Z HALLS”, gdzie zakończyła się ona 30 czerwca, a dzisiaj otrzymałem wiadomość o wygranej w dodatkowym losowaniu. Najpierw robią bramki, później zostaje jeszcze trochę nagród i w tym przypadku uczciwie chcą się nimi podzielić. Jednak robią to ponad miesiąc po zakończeniu (fakt, że zgodnie z regulaminem). Czy znowu wydziwiam i powinienem trzymać papierki za 2 złote przez dwa miesiące? Wyświetl w wątku >>
1 taalvikki 0