Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bocin

bocin

#6874274 Napisano: 04.08.2022 17:00:39 w Pomocy!!!!
mietowa napisał(a):

bocin napisał(a):

Uwaga, uwaga, mam zapytanie dla rozeznanych! emotka  

Przysłali mi niedawno bona do Netto. I teraz jest następująca sprawa - w sumie mało jem, bo się odchudzam, zapasy chemikaliów moja babcia zrobiła na 5 lat jak nadszedł Covid (pół piwnicy mam zawalone papierem toaletowym), ale dni są ciepłe, upalne wręcz, więc pić się chce. Moje pytanie brzmi czy mogę sobie za tego bona nakupić alkoholu na weekend. 200pln to akurat by wystarczyło. O ile oczywiście z nikim bym się nie dzielił. No, w każdym razie - są z tego bonu jakieś wyłączenia czy mogę kupić whisky, kolę i 50 piw?

Śmiało emotka  i smacznego emotka

O kurde, fantastico! : o 
To podjadę samochodem, a wrócę już piechotą. Mam duży plecak to tam wszystko upchnę, a po auto wrócę w tygodniu. Niby jutro jeszcze do roboty, ale co mi tam. Jak raz nie pójdę, to będzie to dopiero 3 dzień nieobecności w tym miesiącu, to nie będzie tak źle. emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

bocin

#6874272 Napisano: 04.08.2022 16:54:50 w Pomocy!!!!
Uwaga, uwaga, mam zapytanie dla rozeznanych! emotka  

Przysłali mi niedawno bona do Netto. I teraz jest następująca sprawa - w sumie mało jem, bo się odchudzam, zapasy chemikaliów moja babcia zrobiła na 5 lat jak nadszedł Covid (pół piwnicy mam zawalone papierem toaletowym), ale dni są ciepłe, upalne wręcz, więc pić się chce. Moje pytanie brzmi czy mogę sobie za tego bona nakupić alkoholu na weekend. 200pln to akurat by wystarczyło. O ile oczywiście z nikim bym się nie dzielił. No, w każdym razie - są z tego bonu jakieś wyłączenia czy mogę kupić whisky, kolę i 50 piw? Wyświetl w wątku >>

bocin

#6860205 Napisano: 18.05.2022 20:17:59 w Smolar
Czy Dino już całe poinformowane? Wyświetl w wątku >>
0 0

bocin

#6854069 Napisano: 12.04.2022 20:25:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
LOL, napisałem odpowiedź, wchodzę do aplikacji po kod, a kodu nie ma. ;D

Kurde, oddawać hulajnogę! :p  Wyświetl w wątku >>
0 0

bocin

#6847177 Napisano: 28.02.2022 22:39:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy trwa aktualnie jakiś konkurs promocyjny, gdzie trzeba kupić Whisky? Mam ochotę się urżnąć i chętnie upiekłbym 2 pieczenie na 1 ogniu. emotka   Wyświetl w wątku >>
2 mia, daisygirl 0

bocin

#6843962 Napisano: 11.02.2022 18:03:00 w Avanti
elizam napisał(a):

magdalena_g napisał(a):

Czy na przelew z VII etapu "Podwójnego wygrywania" ktoś czeka jeszcze?

Też czekam 

A czy ktoś dostał już z Ósmego? Wyświetl w wątku >>
0 0

bocin

#6842634 Napisano: 04.02.2022 21:00:36 w Avanti
cb656 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Mam pytanie do wygrywających. Skupiacie się na nietypowym pomyśle na odpowiedź, czy kreatywnym wykonaniu?Już nie wiem o co im chodzi...

Czyli wybierasz drogę na skróty - podpowiedź od tych, którzy rozkminili "system". Umowny system, bo takowego nie ma. Jest za to doświadczenie, lata praktyki, prób i błędów. A tu proszę... przychodzi sobie taka Paula i oczekuje "SPRZEDAJCIE MI TEN PATENT ZA FREE". Hm... emotka Słabe to. emotka

EDIT emotka
Napiszę to prościej: słabe jest to, że jedni drugim podpowiadają, jak wygrywać.
Nie to, że jakaś imiennie wymieniona Paula pyta o podpowiedź czy sama podpowiada innym.
Bo po takiej podpowiedzi to już nie jest praca SAMODZIELNA.
Każdy ma prawo do własnego zdania, a moje w temacie jest właśnie takie, że życiowa/konkursowa niesamodzielność to słabe jest. emotka emotka

Czyli jak na studiach jakiś promotor nakierowuje jak pisać pracę, to praca magisterska potem jest niesamodzielna? :> 
Idąc tym tokiem rozumowania, to mało która praca byłaby samodzielna. Bo ktoś uczył Cię pisać, ktoś wyjaśniał konstrukcje zdania, itd. itp. Niczego nie stworzyłeś całkowicie samemu.  Wyświetl w wątku >>

bocin

#6842421 Napisano: 03.02.2022 22:01:29 w Avanti
adamo86 napisał(a):

Ja w dwóch pierwszych etapach na te same dane wygrałem po 100zł.W trzecim na te same dane mimo, że tekst wg mnie najlepszy z dotychczasowych (wysłałem dwa zgłoszenia) nie wygrałem nic.
4 i teraz 5 etap puszczam dalej na swoje. Nawet jeżeli nie zamierzają mnie już nagrodzić to mimo wszystko nie będę wysyłał na inne dane emotka

I takie podejście cenię mocno!  Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

bocin

#6838833 Napisano: 19.01.2022 20:39:19 w Avanti
olivkap napisał(a):

joan napisał(a):

bocin napisał(a):

Czy w tym Star to trzeba najpierw zagrać, żeby mieć szansę wygrać?

Nawet gorzej! Najpierw trzeba chrupki kupić.

Dobrze, że nie trzeba ich otwierać, jak w Cheetos, bo groziłoby to nawet zjedzeniem.


Ja tam otwieram i zjadam. Są lepsze niż mięso z Bierdonki. Wyświetl w wątku >>

bocin

#6838585 Napisano: 18.01.2022 21:01:52 w Avanti
Czy w tym Star to trzeba najpierw zagrać, żeby mieć szansę wygrać? Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

bocin

#6836414 Napisano: 09.01.2022 20:06:02 w Avanti
Mam kolejne pytanko. Jak wysyłacie oświadczenie kurierem, to wpisujecie ten mail i nr telefonu, który agencja ma podany na swojej stronie w zakładce kontakt? Wyświetl w wątku >>
0 0

bocin

#6836243 Napisano: 08.01.2022 10:22:19 w Avanti
Czym polecacie wysłać oświadczenie do avanti? Kurier? Jakaś rejestrowana przesyłka pocztowa?  Wyświetl w wątku >>
0 0

bocin

#6835239 Napisano: 04.01.2022 00:38:32 w Avanti
Czy do nowego konkursu zwierzako-cheetosowego trzeba zachowywać dowody zakupu czy opakowanie z kodem jest wystarczające?  Wyświetl w wątku >>
0 0

bocin

#6832033 Napisano: 17.12.2021 19:06:07 w Avanti
aleksandra008 napisał(a):

bocin napisał(a):

Dzisiaj przegrałem (...)

czy proza rytmizowana to jest wierszyk? hejże

Proza rymizowana, to jest dźwięczna proza, rzekłbym. Stwierdziłem, że doza rytmu poprawi brzmienie, doda kolorytu i poprawi ogólne wrażenie. emotka  
Coś jak Trudne Sprawy - niby nie dokument, ale tak jakby. ;o  Wyświetl w wątku >>
0 0

bocin

#6832026 Napisano: 17.12.2021 18:45:43 w Avanti
Dzisiaj przegrałem w podwójnym świętowaniu, ale dziś należała mi się przegrana. Wysłałem 1 zgłoszenie, aczkolwiek było denne. Za to w minionym etapie też wysłałem 1 zgłoszenie, jednak to już było wporzo. Proza rymizowana, szczerze, bez wspominania o produktach promocyjnych. Zobaczymy co z tego wyniknie.  Wyświetl w wątku >>
0 0

bocin

#6830393 Napisano: 11.12.2021 21:29:50 w Avanti
Pozostały tylko zgliszcza
po wczorajszych złudzeń czystkach, 
po zdeptaniu szans, nadziei,
jakby ktoś marzenia zmielił. 

Lecz rozkwitnie jutro handel,
w tę niedzielę Lay'sy znajdę
pośród sklepowej drożyzny,
w poniedziałek znów się przyśni

mi nagroda doskonała,
pełnią szczęścia znów zapałam
i jak Judasz w szczycie formy,
wydam wreszcie kupę forsy!

<Dryyyn> 
O żesz k&#*@! Co to? Budzik? 
I po kiego żeś mnie zbudził? 
Wchodzę w pocztę, maila nie ma,
znowu cały zapał przepadł. 

------------------
I jak tam? Czy przegrani oswoili się już z porażką? emotka   Wyświetl w wątku >>

bocin

#6830235 Napisano: 10.12.2021 21:07:05 w Avanti
apoccalipsa napisał(a):

bocin napisał(a):(...)

ja też wolę prozęrymowanki kojarzą mi się z kiczem i dziecinadą. Może dlatego, że tak mi wpajała polonistka. Mówiła, że rymy to ,,disco polo,, wśród wierszy a prawdziwa poezja to wiersz biały - nierymowany  emotka  
ale w Avanti akurat wygrywam prozą, więc luz emotka  
tak jak i w 99 procent konkursów emotka  

Najs! Dobrze wiedzieć, że można efektywnie odejść od tych rymowanek. Wyświetl w wątku >>

bocin

#6830202 Napisano: 10.12.2021 19:04:13 w Avanti
Powiem szczerze, że tych wierszyków, to ja mam dość. Niby wygrałem wierszykiem 500 w 1 etapie, ale jednak bardziej cieszy nagroda o 10 razy mniejszej wartości lecz wygrana bardziej wartościowym zgłoszeniem, z którego jestem zadowolony i w którym nie odstawiałem szopki. Prozą można przekazać o wiele więcej, aniżeli rymowanką. Proza to wartościowsza forma przekazu lecz ma jeden minus - nie ma rymów, więc wielu "ekspertom" trudniej jest tę wartość dostrzec. Rymy w końcu są takie kreatywne i tyle za sobą niosą. O, na poczekaniu, już rymuję - Podwójnie przegrywam, choć raz wygrałem; na maila od Lidii długo czekałem lecz gdy nadeszła wyników chwila, odświeżył żem pocztę a maila ni ma. Jak to? Dlaczego? Czy żem napisał coś niefajnego? Prawda, chorobcia, nie dałem ryma, na dobrą sprawę sam żem się... wepchł do przegrańców grona. Nie rzekł ja jeszcze ostatniego słowa, głęboko w rękawie stos asów chowam i choć etapy są jeszcze trzy, i tak 500 musi starczyć mi. A gdybym tak spłodził bliźniaki? Podwójny dil bardzo mi pasi! Wtem czipsy, chrupki czy inne napoje, mógłbym wreszcie kupować za dwoje. I wnet podwójną zacząłbym szarżę, dostałbym to o czym tak marzę. Oprócz tego pieluch też stertę, do kosza rzucałbym brudnym pampersem. bla, bla, bla... mógłbym tak w kółko. Chodzi o to, że to nic wielce trudnego lecz jest to bardziej pajacowanie, aniżeli przekazywanie czegoś konkretnego. Takie podejście "na wesołka", z bananem na ustach. Tylko, że od zbyt długiego uśmiechania się, robią się zmarszczki. I nie wiem, ciężkie życie. To takie moje przemyślenia ogólnokonkursowe, zwłaszcza jeśli chodzi o konkursy promocyjne, bo tam pajacowałem od kiedy pamiętam. W aktualnym etapie dam więc odpowiedź na poważnie, bez rymów i nawiązań do produktów promocyjnych. W najgorszym wypadku i tak przegram, ale przynajmniej będę czuł, że działam w zgodzie z własnymi przekonaniami.  Wyświetl w wątku >>

bocin

#6830187 Napisano: 10.12.2021 18:20:40 w Avanti
marzenier napisał(a):

kreatia napisał(a):

marzenier napisał(a):

magdalena_g napisał(a):

Na co ja tak czekam. Chyba zwariowałamemotka  przecież tylko jedno zgłoszenie wysłałam emotka Zamiast maila z rana odświeżać zawzięcie emotka czas na otrzeźwienie emotka Witaj Providencie emotka

I tak czekała w nadziei grupa cała, Licząc kasę której jeszcze nie miala,
Finalnie Lidia siana nie dała...
aż u Bocina się linia przegrzała emotka

bocin 😂

To się chłopak zdziwi emotka


Zdziwił się, bo wszystko przepadło. Wyświetl w wątku >>
0 0

bocin

#6829636 Napisano: 09.12.2021 18:41:15 w Avanti
Niech wybiorą i za tydzień, byle wybrali właściwie! emotka Wyświetl w wątku >>