Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bocin

bocin

#6827619 Napisano: 02.12.2021 20:31:15 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Wiecie kiedy będą słać przelewy z 1 etapu Lays & Cheetos? Głodny jestem. Wszystko wydałem na Lay'sy, a chętnie zjadłbym coś innego niż wcześniej wspomniane. Jakiś chleb na przykład albo parówki.  Wyświetl w wątku >>

bocin

#6825052 Napisano: 23.11.2021 18:59:46 w Avanti
awe napisał(a):

A czy ktokolwiek ma głowną z tego etapu?

Widziałem, że jedna osoba się chwaliła. Wyświetl w wątku >>
0 0

bocin

#6825046 Napisano: 23.11.2021 18:29:47 w Avanti
paula9891 napisał(a):

katake napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Na pewno nie poszło wszystko, ale na dziś już pewnie skończyli.

Skąd mamy pewność ? Kurcze.. dali, by chociaż tą listę.

Za mało nagród na forum +brak listy. Nawet przez godzinę nie informowali, a ostatnio potrwało kilka godzin.


Ja tam widzę, że tłumy się cieszą grubym hajsem. Trzeba porzucić nadzieje.

Edit: wg "Moje dzisiejsze wygrane" na forum 15x500zł i 1x5000zł. Utwierdzam się w przekonaniu, że to wystarczająco, by porzucić nadzieje, kucnąć w kącie i trochę popłakać. Wyświetl w wątku >>

bocin

#6824423 Napisano: 21.11.2021 18:11:23 w Avanti
Mam pytanie odnośnie oświadczenia laureata podwójnego świętowania - czy numer konta bankowego poprzedzacie  literkami PL (bo chcą IBAN)? Wyświetl w wątku >>
0 0

bocin

#6824129 Napisano: 19.11.2021 21:11:15 w Avanti
Mam pytanko - ile zgłoszeń wysłaliście i jaki był rezultat? Wyświetl w wątku >>
0 0

bocin

#6817934 Napisano: 29.10.2021 15:58:45 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
zielonaszpilka napisał(a):

bocin jakżeś zrobił sobie Avatar na pół strony?  emotka emotka


Już chyba dobrze. Po prostu coś się popsuło. emotka Wyświetl w wątku >>

bocin

#6817811 Napisano: 28.10.2021 22:02:41 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Czemu nie mogę dać 1 gwiazdki głupiemu konkursowi? emotka   emotka    emotka  

I czemu w konkursach socjalmedialnych od paru dni nie pojawia się nic nowego? emotka   emotka    emotka

Chciałbym coś wygrać, ale nie umiem. emotka   emotka    emotka

Dlaczego życie nie może być piękne?  emotka   emotka   emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

bocin

#6805950 Napisano: 03.09.2021 21:35:21 w Wkurza mnie...
Wszeszłem po tygodniu w KONKURSY promocyjne i co widzę? 

Loteria, loteria, loteria, loteria, loteria, loteria, loteria, loteria... 

Loteria to jest żaden konkurs! Loteria to loteria! Wyświetl w wątku >>

bocin

#6805947 Napisano: 03.09.2021 21:32:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mamimamu napisał(a):

slomkab napisał(a):

mamimamu napisał(a):

Czy do odbioru piw z Żabki z BroParty potrzebna będzie jeszcze aplikacja? Wywaliło mi ją z tel i za nic nie mogę jej ponownie ściągnąć  emotka  

A już woza piwa?

Chyba jeszcze nie - na forum cisza  emotka  i tak się właśnie zastanawiam, czy do odbioru nagrody ta apka jest potrzebna (czy wysyłają jakieś powiadomienie za pośrednictwem aplikacji albo coś w ten deseń...


A były w ogóle wyniki II etapu? Wyświetl w wątku >>
0 0

bocin

#6798487 Napisano: 31.07.2021 21:41:39 w Wygraj mi / Wygram za...
Siemanko Kochani! Oglądałem dziś strefę ASP na Poland Rock z ekipą Down The Road i stwierdziłem, że chcę PolandRockową koszulkę z Lecha. Mam pewnie z... no nie wiem ile dokładnie, ale pewnie ponad 30 spokojnie będzie, tych kodów z Lecha, bo teraz ciepło, więc zimnego Lecha fajnie jest wypić. I teraz pytanko - kto mi wygra taką koszuleczkę za te kody albo za moje zdjęcie z autografem... no, ewentualnie za pieniądze, ale już nie bądźmy takimi materialistami. emotka Zagrałbym sam, ale biorąc pod uwagę aktualne rankingi, to zapewne skończyłoby się tak, że zmarnowałbym wszystkie kody i nic by z tego nie było i byłbym zmuszony kupować kolejne i pić i pić, by jakoś ugrać tę koszulkę w tym kończącym się tygodniu. Jednak wiadomo jakby to się skończyło - schlałbym się tak, że nawet tego kodu nie byłbym w stanie odczytać. :d Także no, po krótce - myślę, że warto i że nie warto, tzn. warto mi pomóc i nie warto bym sam brnął w tę otchłań porażki. ;d Wyświetl w wątku >>

bocin

#6795146 Napisano: 14.07.2021 21:29:40 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
ania9901 napisał(a):

domika napisał(a):

A co z piwami z Żabki ? Wysyłali już coś komuś ?

Dziś kurier próbował dostarczyć mi paletę - niestety jak powiedziałam że będę w domu dopiero po 17, to przełożył dostawę na następny dzień, choć nie obiecał że uda mu się po południu.

Tak jest, musimy sami to sobie wnieść - proponowałam, żeby zostawił pod drzwiami (blok z windą), bez żadnego mojego pokwitowania, to powiedział, że nie wnoszą palet. Z tego co się dowiedziałam, jeśli nie odbierzemy, to przesyłka trafia do jakiegoś dużego magazynu (w przypadku Warszawy to jest Parzniew). Ogólnie ciężka współpraca i brak możliwości dogadania się z kurierem (DPD)


Zawsze można dogadać się z żulem. Jak za odbiór i wniesienie dostanie 10 piwek, to na pewno będzie chętny do współpracy. emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

bocin

#6789907 Napisano: 21.06.2021 18:34:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madllen napisał(a):

elfinito napisał(a):

domika napisał(a):

Żabka odpisuje na maile z wysłanymi danymi i prosi o informację jakio box chcemy aby nam wysłali emotka

Potwierdzam, dziwne ze tego nie wiedza skoro w aplikacji wybierało się boxa z piwami.
tak to może zabraknąć wyboru dla ostatnich osób. Ja osobiście wziąłem desperadosa

Moim zdaniem organizacyjnie trochę polegli... ale jestem dobrej myśli i docelowo każdy kto wygrał dostanie swój wygrany box z piwem.  emotka Nie sądzę aby komuś odpisali: przepraszamy zabrakło dla Pani/Pana piwa X proszę wybrać inne..  emotka


Udało Wam się odczytać wiadomość w aplikacji czy wysyłaliście dane "w ciemno"? Wyświetl w wątku >>
0 0

bocin

#6789685 Napisano: 20.06.2021 16:38:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elfinito napisał(a):

Czy komuś odpisała żabka w sprawie Bro Party? W aplikacji żappka nie ma czegoś takiego jak powiadomienia, żeby zobaczyć dokładnie co napisali.
niby mieli maila wysłać o wygranej, a raz pisze ze sami mamy wysłać adres.


Podpinam się pod to pytanie. Też dostałem powiadomienie w stylu "Damian, Twoje zgłoszenie zrobiło na nas nie małe wrażenie...", a jak klikłem to otworzyła się normalnie apka, powiadomień brak i teraz czort go wie. emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

bocin

#6563359 Napisano: 14.01.2019 08:03:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aspartaqs napisał(a):

Dlaczego nie można wejść na stronę www.milkaznaszymi.pl ? Wyskakuje mi okienko Microsoft Edge z prośbą o nazwę użytkownika i hasło. O co kaman?

Do rozpoczęcia możliwości wysyłania zgłoszeń jest jeszcze trochę czasu, więc przypuszczam, że póki co dostęp mają tylko jacyś admini. Wyświetl w wątku >>
0 0

bocin

#6539407 Napisano: 17.10.2018 16:47:01 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wszystko przegrywam. 8===> mi w @. Wyświetl w wątku >>
0 0

bocin

#6515725 Napisano: 02.08.2018 15:12:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Akurat hasło "moc obrotów", to jedno z lepszych haseł.

Kochani moi! Pragnę przypomnieć, że jest to konkurs na "hasło", a nie na "rymowankę częstochowską". 
Co znaczy hasło? Co znaczy profesjonalne, skuteczne hasło? Popatrzcie na hasła dużych marek - "nie dla idiotów", "codziennie niskie ceny", "włączamy niskie ceny", "chce się Ż", "życie ze smakiem", itd. Hasło rymowane jest z zasady odbierane mało poważnie i nie robi sprzedaży, ni też nie zachęca. I jest to naukowo sprawdzane w licznych badaniach rynku, na które wykładane są duże pieniądze. 

Dlatego cóż, po mocy haseł, w tym tygodniu wysłałem rymowankę częstochowską i póki co wstrzymuję się z dalszą grą i życzę powodzonka, bowiem jeden wasz konkurent przeszedł w stan zawieszenia. emotka Wyświetl w wątku >>

bocin

#6515479 Napisano: 01.08.2018 20:10:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Yhm... jakby to napisać?

Chcesz się spotkać z mocą byka i usłyszeć ryk silnika? 8-9 września na czerwonym byku przylatuj do Kleszczowa, a cała reszta niech się schowa! Adrenaliny jest to świat, Red Bull 111 Megawatt! Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

bocin

#6515292 Napisano: 01.08.2018 13:43:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Bardzo dziękuję osobom, które krytykują konkurs z Maluchami. Dzięki Wam mam większą szansę na wygraną. emotka  
Ja chłop prawie 90kg spokojnie się w niego zmieszczę i będę nim śmigał po polu kolegi. emotka   Wyświetl w wątku >>

bocin

#6486045 Napisano: 30.04.2018 20:43:11 w Wkurza mnie...
"Loteria", "loteria", "loteria", "loteria", "loteria", "loteria", "loteria", "loteria"......... emotka  

Przestańcie do jasnej ciasnej grać w tych loteriach, bo przez was zaraz już żaden normalny konkurs promocyjny się nie ostanie!! Wyświetl w wątku >>

bocin

#6475870 Napisano: 22.03.2018 16:07:41 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie oczojebność i trud użytkowania, które to napotkałem przed momentem wchodząc na e-konkursy. 

(o, udało mi się wrócić do tradycji. gdyby jeszcze ktoś miał ten problem, to w lewym górnym rogu strony można sobie naprawić stronę) Wyświetl w wątku >>