Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika bocin

bocin

#6272776 Napisano: 20.10.2016 17:52:51 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Jest mi bardzo, bardzo smutno, iż nic nie wygrywam. Bardzom niepocieszon i proszę o jakąś fajną wygraną. Może być na przykład nawet jakaś książka albo 5 tysięcy złotych.  Wyświetl w wątku >>
0 0

bocin

#6270355 Napisano: 17.10.2016 00:12:02 w Twoja najcenniejsza nagroda:D
1. Długopis który okazał się być pustą kopertą
2. Przypinka ze Spider Manem Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

bocin

#6259646 Napisano: 25.09.2016 20:05:00 w Wkurza mnie...
Zadziwiające jest, że piszecie o Waszych przemyśleniach, a nikt nie pokusił się o odpowiedź na moje pytanie rodem dla dzieci z przedszkola, na które odpowiedź jest jasna i oczywista, i nie przeze mnie ustalona lecz przez organizatora. Więc nie ze mną proszę dyskutować, tylko z nim. Ja tylko cytuję regulamin, który mówi co mówi. Nie jest to nawet moja subiektywna opinia. A wiążący jest regulamin, a nie Wasze poczucie moralności wobec regulaminu. Dziękuję. Me spostrzeżenia przekazałem. Teraz udaję się zrobić Wam konkurencję.  Wyświetl w wątku >>
0 0

bocin

#6259625 Napisano: 25.09.2016 18:52:25 w Wkurza mnie...
Wkurzacie mnie!

Może więc inaczej, bo widzę, że trzeba jak z dziećmi w przedszkolu

"7. W celu wzięcia udziału w Konkursie Uczestnik powinien w okresie od dnia 15.09.2016 r.do 12.10.2016 r. spełnić łącznie następujące warunki:
a) dokonać zakupu przynajmniej jednego dowolnego Produktu Promocyjnego
w Super-Pharm udokumentowanego na dowodzie zakupu (paragon fiskalny
lub faktura VAT),"

Co tu jest napisane? Kto według regulaminu ma dokonać zakupu produktu promocyjnego?
a) babcia
b) Janusz ze Śląska za pieniądze, bo ma Super-Pharm niedaleko
c) Pan Stanisław z Lubartowa
d) cb656
e) Ja=Uczestnik


Dokładnie wiem o co Wam chodzi - jak Janusz ze Ślaska kupi mi produkt promocyjny i opchnie paragon za dychę, to Janusz ze Śląska będzie w posiadaniu produktu promocyjnego. Tylko co z tego? Jak to ma się do regulaminu, który jasno i wyraźnie głosi, że to nie Janusz ze Śląska, co ma Super-Pharm niedaleko, ma kupować produkt promocyjny tylko JA=uczestnik=ten co będzie wysyłał zgłoszenie konkursowe?

Tak więc kupowanie-sprzedawanie paragonów na trwające konkursy jest niezgodne z większością regulaminów. Podobnie jak niezgodne z większością regulaminów jest kupowanie-sprzedawanie paragonów na konkursy zakończone. Podobieństwo tkwi w NIEZGODNOŚCI Z REGULAMINEM. Nie rozumiem więc dlaczego... granie w niezgodzie z regulaminem jest dozwolone, a nieco inne granie w niezgodzie z regulaminem już nie, kiedy i w tym i w tym przypadku gra się niezgodnie z regulaminem.

P.S.: Najbardziej oburza fakt, że wiele osób, która jest przeciwna sprzedawaniu paragonów na zakończone konkursy, zapewne sama kupuje jeden zestaw i wysyła zgłoszenia z pięciu różnych numerów... bo jak coś, to paragon ma. Ludzie, mniej hipokryzji!  Wyświetl w wątku >>
1 taalvikki 0

bocin

#6259613 Napisano: 25.09.2016 18:23:52 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??

cb656 napisał(a):

(...)

Nie zostały spełnione żadne warunki, bo to nie ciocia grała, tylko siostrzenica. Regulaminy mówią, że grać ma ten, kto kupował, a nie jego siostrzenica z pipidówa. Pierdzielę, bo umiem czytać.

Konkurencję i tak miał będę. Ba! Nawet wolałbym mieć większą, bo chcę, by powrócił stary wątek z paragonami. Drażni mnie bowiem wielce pseudologika ludzka, która w tym przypadku mówi, że kupowanie paragonów na zakończone konkursy jest złe, a na trwające - dobre. Jak dla mnie jest to jeden ch. i powinno się zrobić zdecydowany krok albo w tę albo we wtę. Wyświetl w wątku >>
0 0

bocin

#6259496 Napisano: 24.09.2016 23:59:04 w Wkurza mnie...

joan napisał(a):

(...)


1.  To znaczy tylko i wyłącznie tyle, by pisać do agencji o to, co by wymagali numerów paragonów przy wysyłaniu zgłoszenia. Wtedy wszystko będzie się zgadzać. 

2. To znaczy to samo, co napisałem w punkcie pierwszym.

Poza tym konkurs promocyjny ma na celu PROMOWAĆ. I sklep konkursowy i produkt promocyjny. To znaczy, że grający ma wejść do sklepu osobiście, by poznać sklep, móc zapoznać się z jego ofertą i mieć możliwość wrócić, jeśli sklep mu się spodoba. To samo z produktem. Grający ma fizycznie mieć produkt, ma mieć możliwość się z nim zapoznać i kupić produkt ponownie, jeśli mu się spodoba. Taka jest idea konkursów promocyjnych i z tego powodu konkursy promocyjne są organizowane. Sprzedawanie paragonów na trwające konkursy promocyjne mija się więc z ideą konkursu promocyjnego i przyczynia się do tego, że taki rodzaj promocji jest nieopłacalny dla organizatora, wskutek czego ten może w przyszłości zrezygnować z takiej formy reklamy, co dla nas oznacza mniej konkursów promocyjnych.  Wyświetl w wątku >>
0 0

bocin

#6259488 Napisano: 24.09.2016 22:45:17 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

bocin napisał(a):

Wkurza mnie wątek "paragony na trwające konkursy", ponieważ z premedytacją łamie się w nim regulamin każdego konkursy promocyjnego, który każe dokonać zakupu produktów promocyjnych, a nie paragonu. emotka  

Logika szwankuje emotka
By powstał paragon, konieczny jest ZAKUP. Amen.

Logika szwankuje.
Bo paragon to nie jest produkt promocyjny. Produkt promocyjny nabywa sprzedający paragon, a nie kupujący. Kupujący nabywa paragon.

Przykładowy regulamin, pierwszy z brzegu:
"7. W celu wzięcia udziału w Konkursie Uczestnik powinien w okresie od dnia 15.09.2016 r.do 12.10.2016 r. spełnić łącznie następujące warunki:
a) dokonać zakupu przynajmniej jednego dowolnego Produktu Promocyjnego
w Super-Pharm udokumentowanego na dowodzie zakupu (paragon fiskalny
lub faktura VAT),"

W myśl tego punktu uczestnikiem może być osoba, która sprzedaje paragon. Amen. 


P.S. Według Twej logiki, sprzedawanie paragonu w trakcie konkursu nie różni się niczym od sprzedawania paragonu po konkursie. Bo przecież paragon powstał, więc miał miejsce ZAKUP, prawda? emotka Wyświetl w wątku >>
1 taalvikki 0

bocin

#6259479 Napisano: 24.09.2016 22:12:30 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie wątek "paragony na trwające konkursy", ponieważ z premedytacją łamie się w nim regulamin każdego konkursy promocyjnego, który każe dokonać zakupu produktów promocyjnych, a nie paragonu. emotka   Wyświetl w wątku >>
1 taalvikki 0

bocin

#6259411 Napisano: 24.09.2016 18:33:05 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
Co do paragonów, powtórzę się - dlaczego na zakończone - źle? na trwające - dobrze? Chcesz zagrać, sam wybierz się do sklepu i kup potrzebne produkty! Teraz cwaniactwo jest takie, że jak ktoś ma blisko dany sklep, to kupując jakiś produkt, może oprócz tegoż produktu jeszcze pieniądze dostać. Ponadto produkt nie jest reklamowany, bo konkursowicz go nie nabywa osobiście i nie ma możliwości się z nim zapoznać. Kupuje paragon. A w regulaminach jawnie jest napisane, że trzeba kupić... produkt! Więc albo w jedną stronę albo w drugą. Albo całkowicie zezwolić na handel paragonami albo całkowicie zakazać.  Wyświetl w wątku >>
0 0

bocin

#6258019 Napisano: 21.09.2016 21:27:10 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
Olaboga! Gdzie się podział wątek z paragonami? I dlaczego niby wątek z paragonami na minione konkursy jest nie fair i nie w porządku, a wątek z paragonami na trwające konkursy już jest ok? Co to, organizator chce, żeby konsument kupował paragon czy produkty? Nie wiem kto wpadł na ten dziwny pomysł utrudniania ludziom życia, ale w mojej opinii decyzja ta była zbędna i w jej wyniku potrzebny wątek trafił do lamusa.

Aha!
P. S.: Uważam, że przydałby się w spisie konkursów dział "Promocje", gdyż jest to zupełnie co innego, aniżeli "Konkursy Promocyjne", a niestety pod ten szyld trafiają akcje typu "Kup mleko dla dzieci za 30zł, a skarpetki dostaniesz gratis". Wyświetl w wątku >>
1 taalvikki 0

bocin

#6215039 Napisano: 15.06.2016 21:11:25 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Tak mnie dopadł w tym momencie dylemat natury moralnej. Napisać tutaj mnogą ilość niecenzuralnych słów, wiązanek kwiecistych, dostać dzięki temu parę punktów karnych lecz wyrzucając z siebie zbędny balast załączyć konkursowe nitro i cieszyć się ze zwycięskich pakietów czy też dalej pozostać kulturalnym lecz biernym człowiekiem i płakać nad swym smętnym losem konkursowego przegrywa? Wyświetl w wątku >>
0 0

bocin

#6196380 Napisano: 13.05.2016 15:06:43 w Informują
iaziaz napisał(a):

kaufland smsy

Kaufland, konkurs z bonami na 100zł, dla uściślenia.  Wyświetl w wątku >>
0 0

bocin

#6137895 Napisano: 28.12.2015 20:12:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy do loterii winiary jest jakiś formularz/oświadczenie dla laureatów? Wyświetl w wątku >>
0 0

bocin

#6134318 Napisano: 18.12.2015 17:01:45 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
elmo napisał(a):

Parowar z Topaz. (Niestety, nie wiem jaki kurier) 

Kurier DPD. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bocin

#6126772 Napisano: 08.12.2015 01:49:02 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Przegrywam wszystko po kolei. Jako iż jest to niemożliwe, może oznaczać to tylko jedno - wróciły mi psychozy. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bocin

#6112262 Napisano: 15.11.2015 22:59:24 w Kupię...
Ma ktoś z Was może do sprzedania voucher eventim w dobrej cenie? Wyświetl w wątku >>
0 0

bocin

#6110667 Napisano: 12.11.2015 13:48:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w Laysach można wygrać koszulki kilkakrotnie na te same dane? Wyświetl w wątku >>
0 0

bocin

#6110097 Napisano: 10.11.2015 18:29:40 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
nawrotka napisał(a):

bilety na koncert - tydzien po dacie koncertu ;/ (co sie robi w takich sytuacjach?)

Cofa w czasie emotka

----
Do mnie też dziś selfie stick z C4 dotarł - kurierem inpostu Wyświetl w wątku >>
0 0

bocin

#6108529 Napisano: 07.11.2015 12:05:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A jaką datę oni tam chcą? Aktualną czy datę, kiedy się wygrało? Wyświetl w wątku >>
0 0

bocin

#6055404 Napisano: 11.08.2015 02:46:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nic nie wygrywam, kur2  emotka
Zarosłem już jak żul, a tu nawet golarki z Tesco o 1 w nocy mi nie dali.  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0