Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika rudawka

rudawka

#6567492 Napisano: 31.01.2019 09:51:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ninakow7712 napisał(a):

cleo25 napisał(a):

Wysyłacie bez problemów zgłoszenia na Fairy z C4 ?
Próbowałam i wyskakuje : " Przykro nam, ale nasza aplikacja jest obecnie niedostępna. Spróbuj ponownie później". I tak sobie próbuję "później" i "później".

u mnie w sobotę poszło bez problemu

Ja też próbuję wysłać od kilku dni i nadal nic, nie da się zalogować emotka czy ktoś już pisał do agencji i ma jakąś odpowiedź? Wyświetl w wątku >>
0 0

rudawka

#6553888 Napisano: 05.12.2018 21:23:21 w Dziś cieszę się z.....
prosiaczek napisał(a):

rudawka napisał(a):

Cieszę się, że po długiej przerwie zajrzałam na forum i przypomniałam sobie dzięki temu o loterii nestle, po paru minutach grzebania w koszu znalazłam paragon, no tak... tylko zgłoszenia były do 2.12 emotka emotka Nie wiem czemu ale bawi mnie to emotka

pogadaj ze mną, wczoraj zasiadłam do wklepywania 10ciu kodów Almette emotka

hahah a ja miałam dopiero kupić emotka Wyświetl w wątku >>

rudawka

#6553870 Napisano: 05.12.2018 20:20:30 w Dziś cieszę się z.....
Cieszę się, że po długiej przerwie zajrzałam na forum i przypomniałam sobie dzięki temu o loterii nestle, po paru minutach grzebania w koszu znalazłam paragon, no tak... tylko zgłoszenia były do 2.12emotka emotka Nie wiem czemu ale bawi mnie toemotka Wyświetl w wątku >>
2 mia, brucee 0

rudawka

#6466881 Napisano: 23.02.2018 17:53:06 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wszsytlo na nie i jedno wielkie nic Wyświetl w wątku >>
0 0

rudawka

#6464055 Napisano: 15.02.2018 16:08:56 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
no i melvi też nic Wyświetl w wątku >>
0 0

rudawka

#6464054 Napisano: 15.02.2018 16:07:55 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
colgate nic, henglein nic, wielkie nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rudawka

#6463173 Napisano: 13.02.2018 16:14:57 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Listerine tesco i hebe nic Wyświetl w wątku >>
0 0

rudawka

#6461854 Napisano: 09.02.2018 20:44:51 w Dziś cieszę się z.....
cotomabyc napisał(a):

jorunn2010 napisał(a):

Cieszę się, że mam zdroworozsądkowego 7-letniego syna. Kiedy znów nie trafiłam w bramkę Milki i wyrwał mi się prawie-bluzg, to młody przypomniał mi, że w szafce mamy 2 nowe termosy, których nigdy nie używamy. Fakt. zapomniałam o tym i zapomniałam, że termos nam niepotrzebny. Cieszę się, że już sobie przypomniałam. 

A ja się cieszę, że w całym moim nałogu konkursowym, MIMO ŻE DZIECI POKAZAŁY MI KONKURS Z TERMOSAMI, to sama, SAMA  stwierdziłam "po co nam termos za 2 dychy, mamy 3 zwykłe". To już pierwszy krok wychodzenia z nałogu  emotka . Niestety potrafiłam również kupic czekoladki Mieszko i szukac na siłe komu mam za cos podziękowac czekoladkami bo ich nie lubię. I znalazłam. Tak, wiem, chore  emotka

Też się cieszę, że umiem przegrywać i nie kupiłam somatu emotka ...bo nie mam zmywarki. Mniej przegranych więcej radości z życia. Wyświetl w wątku >>

rudawka

#6460113 Napisano: 05.02.2018 20:56:59 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!

rudawka

#6459090 Napisano: 02.02.2018 16:31:30 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nadal nic ale co tam, są inne powody do radości emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rudawka

#6456395 Napisano: 25.01.2018 21:15:54 w Wkurza mnie...
LejziDejzi napisał(a):

ewelinka-017017 napisał(a):

donia7 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Nawiedziła mnie przed chwilą teściowa i mega mnie wkurzyła. Wtrąca się tam, gdzie nie trzeba. Już takie problemy wymyśla, że ręce opadają. Jestem taką spokojną osobą, a ona jako jedyna wyprowadza mnie z równowagi.

Ja też mam problemy z teściową, pomimo faktu, że nie mieszka w sąsiedztwie tylko jakieś tysiąc km ode mnie. Nikt mi tak ciśnienia nie podnosi jak ona - częściowo robi to specjalnie (sama się nawet kiedyś przyznała, w czasie rozmowy sam na sam), częściowo przypadkowo. Gdy moja córka skończyła rok, a ja zastanawiałam się czy wracać na rynek pracy, czy nie, każdego dnia słyszałam, jaką to jestem wyrodną matką, że własne dziecko poświęcam. Teraz mnie do pracy sama wygania, ale postawiła warunek, że z momentem podpisania mojej umowy, ona przeprowadza się do nas, bo ktoś w końcu musi o to dziecko zadbać (mieszkamy póki co z drugą babcią, a mąż pracuje w domu). Mąż jest z nią bardzo emocjonalnie związany, ale mimo to po każdym takim stwierdzeniu z jej strony, próbuje jej wybić ten pomysł z głowy. 

Gdyby je wysłać w kosmos, to nawet stamtąd by nas dręczyły.  emotka  Myślałam, że tylko ja mam tak źle, nie żebym się cieszyła z Twoich problemów, ale jakoś mi raźniej. Nie ma to jak "wspólny" wróg. Ja od mojej damy usłyszałam dziś "Niby tyle szkół pokończyłaś, a taka głupia jesteś". No i weź tu żyj w zgodzie. A jeszcze ona ma swoją kochaną córeczkę, to już całkiem ma na jej podstawie taki ideał, do którego ja oczywiście nie dorastam... 

 Ja się z moją nie odzywam od miesiąca emotka  dlatego, że jej córeczka chciała mieszkanie kupić na spółkę z nowym facetem a to mieszanie miało być tylko na niego przepisane (i oni nie widzieli w tym żadnego problemu, bo ona mu przecież ufa) emotka  i my z mężem się wtrącaliśmy, że to jest chore i ona zostanie z niczym emotka  i my (a w szczególności ja) jesteśmy teraz najgorsi  emotka  ale dobrze mi z tym emotka

Ja z moją też łatwo nie mam odległość ponad 2 tyś km,a potrafi strzelić jakimś bezsensownym tekstem.Dziś jej oznajmiliśmy,że zostanie znów babcią to się zbytnio nie ucieszyła,ale po chwili dodała,że jej drugi syn planuje drugie i jaka ona szczęśliwa my nie powinniśmy,bo się teściem mamy zająć ( dwoje innych synków z synowymi nie muszą,bo to jaśnie państwo)

Jak ja Was dobrze rozumiem emotka  Ja z moją nigdy się niedogadywałam i nigdy się nie dogadam... "Zabrałam jej syna z domu" i nigdy się z tym nie pogodzi. emotka  Jak mam do niej jechać to aż mnie trzepie... na szczęście widujemy się tylko "od święta".Numer telefonu zna tylko wtedy gdy coś potrzeba...a szczególnie kasę.Gdy już dostanie (obiecuje że odda w ciągu miesiąca) mija pół roku upominam się to słyszę że "Co w rodzinie to nie zginie" i że jej była bardziej potrzebna,po czym sie obraża że wgl się upomniałam hahhaha . Jestem osobą spokojną i opanowaną... hmm w sumie to byłam dopóki jej nie poznałam.Od tego czasu potrafie się wkurzyć nawet z byle powodu patrząc na nią emotka  Jedyny powód do kłótni przez tyle lat u nas w domu to "teściowa"...Na szczęście powoli mój przejrzał na oczy i nie jest na każde jej zawołanie.Przez to że raz jej się sprzeciwiłam BO NIE MIAŁA RACJI i wyraziłam swoje zdanie znienawidziła mnie i powiedziała " ...jesteś bezczelna i pyskata, ja na twoim miejscu nawet gdybym wiedziała że moja teściowa nie ma racji i tak bym jej przytaknęła by nie robic niezgody w rodzinie" emotka  Niestety źle trafiła...Mówię co myślę i to moja dla jednych wada a dla innych zaleta.Nie będzie porównywać mnie do innych i mówić jak mam żyć.
Sorrryyy musiałam się wygadać emotka  

Rozumiem Waszą frustrację, ja z moją nie gadam od kilku lat i nie zamierzam... Wyświetl w wątku >>

rudawka

rudawka

#6455169 Napisano: 22.01.2018 13:08:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
opryszek95 napisał(a):

Kiedy był finał z Belvity? Bo w piątek w radiu nic nie mówili...

mówili podobno o 7:20 Wyświetl w wątku >>
0 0

rudawka

#6455128 Napisano: 22.01.2018 11:59:38 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wąteczku, bądź dla mnie dobry w tym tygodniu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rudawka

#6454691 Napisano: 19.01.2018 23:46:56 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Pudło Pudliszki  Wyświetl w wątku >>
0 0

rudawka

#6454592 Napisano: 19.01.2018 18:32:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
donia7 napisał(a):

marzenier napisał(a):

zonka78 napisał(a):

rudawka napisał(a):

bethan napisał(a):

asantesana napisał(a):

rudawka napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy były już wyniki z konkursu "Święta w blasku nagród" w Tesco (NAV)?

Raczej nie 

Termin do dzisiaj, dobrze liczę?

Dobrze emotka

Doskonale, to może być jeszcze suuuper piątek 

Tak jest, do dziś, Moje obliczenia takie same;D

My pamiętamy.
Ciekawie czy oni też;)

Oni zapomnieli emotka

może i dobrze, jedno rozczarowanie mniej przed weekendem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rudawka

#6454430 Napisano: 19.01.2018 14:23:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bethan napisał(a):

asantesana napisał(a):

rudawka napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy były już wyniki z konkursu "Święta w blasku nagród" w Tesco (NAV)?

Raczej nie 

Termin do dzisiaj, dobrze liczę?

Dobrze emotka

Doskonale, to może być jeszcze suuuper piątek  Wyświetl w wątku >>
0 0

rudawka

#6454421 Napisano: 19.01.2018 14:16:44 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratulacje dla Lager autka z Allegro!!!  Brawa ogromne i dziękuję za podzielenie się ta super wiadomością!  Wyświetl w wątku >>
1 toka 0

rudawka

#6454397 Napisano: 19.01.2018 13:40:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

Czy były już wyniki z konkursu "Święta w blasku nagród" w Tesco (NAV)?

Raczej nie  Wyświetl w wątku >>

rudawka

#6454297 Napisano: 19.01.2018 11:11:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
izkak napisał(a):

joan napisał(a):


Ja tam nie słyszałam nic o ciastkach; to zgłoszenie mi się skojarzyło z pieśnią "Miłość w Zakopanem", a głównym motywem nagrodzonej odpowiedzi było słowo zamiast.

Tak czy siak -> gratuluję laureatce szczęścia w konku i wspaniałej nagrody emotka

Hej  joan, o której była Belvitowa audycja na antenie RMF FM?  emotka  

Kociej mordy z ciekawości dostaje. Koło 8 było podobno.  Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0