Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika rudawka

rudawka

#6454255 Napisano: 19.01.2018 10:06:43 w Carrefour konkursy
Ws napisał(a):

mahuska napisał(a):

fajny ale trochę się pogubili w nagrodach... raz jest mowa o 75 raz o 25

i teraz doczytałam ze agencja Mysiorków - odpuszczam na dzień dobry

U mnie nie było nic. Czemu mysiorki są złe?  Wyświetl w wątku >>
0 0

rudawka

#6454218 Napisano: 19.01.2018 08:34:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joasiunia napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

rudawka napisał(a):

Ja pisałam rymem, głownie o ciastkach i nawet walizki nie mam, także nie jest to chyba reguła emotka


ja o ciastach nie pisałam a walizkę mam emotka

My też mamy walizkę bez pisania o ciastkach, ale może właśnie do Kanarów trzeba było napomknąć, że to lato, to jednak - niech się schowają inne pomysły! - najbardziej zimą się czuje, gdy się je Belvitę... emotka

to oczywiste emotka nawet włączyłam rfm, ciekawe czy puszczą jeszcze raz. Tak czy inaczej gratki dla zwyciężczyni jeśli tu jesteś emotka Wyświetl w wątku >>

rudawka

#6454207 Napisano: 19.01.2018 07:50:36 w Czy informują/ informowali?
renasyrena napisał(a):

Czy informowali Pudliszki Tesco?

nie widziałam wpisu o wygranych, chyba nie. Wg regulaminu wychodzi, że do dziś emotka Wyświetl w wątku >>

rudawka

#6454205 Napisano: 19.01.2018 07:47:28 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Fryderyka wywieje wszelkie niepowodzenie, u mnie pustki ale przynajmniej udało się wczoraj mimo śnieżycy szczęśliwe dojechać do domu a nie było łatwo emotka Pięknych wygranych wszystkim! Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

rudawka

#6454204 Napisano: 19.01.2018 07:45:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja pisałam rymem, głownie o ciastkach i nawet walizki nie mam, także nie jest to chyba reguła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rudawka

#6453591 Napisano: 17.01.2018 16:04:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
halliday napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

monkakk napisał(a):

donia7 napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

Dostałam sms od KONKURS: Dziękujemy, odbierz telefon, aby otrzymać swój prezent. Twój kod.....
Podejrzewam, że z Trio, czy ktoś dostał podobnego?

ale Trio dzwoni...

To pewnie jakiś SPAM emotka

No właśnie wiem, że Trio dzwoni...od nich potwierdzenie przychodziło z nadawcy KONKURS, więc tego samego. HM. Kto mi tu nadzieje robi płonne! emotka  


a ja dostaje od nich smsa od Bakoma, a nie Konkurs

u mnie też podpisana jest Bakoma Wyświetl w wątku >>
0 0

rudawka

#6453480 Napisano: 17.01.2018 13:41:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monmoon napisał(a):

Zgłaszał ktoś dziś paragon do loteri coca-cola Circle K?
bo ja zgłaszałam i nie odesłali mi potwierdzenia zgłoszenia

Dziś nie ale ja czekałam chyba 3 dni  Wyświetl w wątku >>
0 0

rudawka

#6453445 Napisano: 17.01.2018 12:21:10 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Belvita czemu Ty mnie nie lubisz Wyświetl w wątku >>
0 0

rudawka

#6452906 Napisano: 16.01.2018 11:40:25 w moje dzisiejsze wygrane :)
Domino123 napisał(a):

Dowolne kosmetyki z schwarzkopf pro z instagrama zamiast metamorfozy. Konkurs z  szybkie konkursy na fb emotka

Super, osobiście go tam dodalam emotka
W temacie cud i w końcu bon do Tesco z PURa emotka Wyświetl w wątku >>

rudawka

#6452749 Napisano: 15.01.2018 20:24:08 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

rudawka napisał(a):

a mi się płakać chce taki blue monday, a czemu? nie wiem emotka wkurza mnie to...

Zdajesz sobie sprawę, że to całe światowe zamieszanie wokół tego dnia to stek bzdur wymyślonych przez jakiegoś mocno ześwirowanego zawodowo faceta od czubków, który stworzył wzór tak bezsensowny, że go nawet skomentować się nie da, a co dopiero wyliczyć z niego cokolwiek?! Wzór jest pozbawiony sensu z powodu niezgodności jednostek oraz niemierzalności niektórych składowych emotka emotka emotka
W temacie: wkurza mnie, że świat potrafi "oszaleć" na punkcie takich między innymi bzdur i brać je dosłownie. emotka

to chyba ta porażka przy garach cisnęła mną o dno, im bardziej się staram tym gorzej wychodzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rudawka

#6452743 Napisano: 15.01.2018 20:12:45 w Wkurza mnie...
dolly napisał(a):

rudawka napisał(a):

a mi się płakać chce taki blue monday, a czemu? nie wiem emotka wkurza mnie to...

emotka

dziękuję emotka pomogło...
...miałam dziś w planach ugotować pyszny obiad, byłam pewna, że życiową kulinarną klęskę mam już za sobą, ale nie, to się stało właśnie dziś...emotka ricotta się zważyła, zapomniałam dodać cebuli, nie chciało  mi się odmierzać łyżką oliwy i się wlało za dużoemotka , bazylia miała dziwny zapach... na szczęście zapas coli i laysów przychodzi z pomocą, vivat zupa chipsowaemotka !
ps. nie zawsze da się zastąpić pomidory z puszki sokiem z kartonu emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

rudawka

#6452735 Napisano: 15.01.2018 19:52:10 w Wkurza mnie...
a mi się płakać chce taki blue monday, a czemu? nie wiem emotka wkurza mnie to... Wyświetl w wątku >>
0 0

rudawka

#6452732 Napisano: 15.01.2018 19:43:35 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
no nic... nadal nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rudawka

#6452530 Napisano: 15.01.2018 10:11:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katrin1 napisał(a):

Czy na tę loterię z colą na circle K też macie numer paragonu typu 12345/456? Pierwszy raz widzę coś takiego :

Tak, tak samo mam. Potwierdzenie za piątek właśnie dotarło, lepiej późno niż wcale  Wyświetl w wątku >>
0 0

rudawka

#6452446 Napisano: 14.01.2018 20:32:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

mayteq napisał(a):

rudawka napisał(a):

ksantypa napisał(a):

avanti99 napisał(a):

mdepfs napisał(a):

Czy dostajecie zwrotki z konkursu fortis na circle k? Loteria coli bony do euro agd do wygrania..

nie, czekaj spokojnie kilka dni

wysyłąj  cocacola bez spacji-zwrotka natychmiastowa

ale wysłać jeszcze raz te same dane tylko bez - ?


No właśnie również proszę o odpowiedż. Mam wysłać drugi raz ten sam numer paragonu, bez spacji ? Czy ten ze spacja jednak przyjdzie za kilka dni ?

Zwrotka przyjdzie, tylko z opóźnieniem.

Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

rudawka

#6452430 Napisano: 14.01.2018 18:41:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ksantypa napisał(a):

avanti99 napisał(a):

mdepfs napisał(a):

Czy dostajecie zwrotki z konkursu fortis na circle k? Loteria coli bony do euro agd do wygrania..

nie, czekaj spokojnie kilka dni

wysyłąj  cocacola bez spacji-zwrotka natychmiastowa

ale wysłać jeszcze raz te same dane tylko bez - ? Wyświetl w wątku >>
0 0

rudawka

#6452213 Napisano: 13.01.2018 14:09:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kameleon1982 napisał(a):

rudawka napisał(a):

Czy mieliście też problem ze zwrotną z konkursu coca cola na circle K? Wysłałam wczoraj zgłoszenie sms i nic nie przyszło. Co robić? Wysłać jeszcze raz, pisać do agencji czy czekać?  Będę wdzięczna za podpowiedź.  Miłej soboty  emotka

zwrotki przychodzą z kilkudniowym opóźnieniem emotka

Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rudawka

#6452211 Napisano: 13.01.2018 14:08:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

rudawka napisał(a):

Czy mieliście też problem ze zwrotną z konkursu coca cola na circle K? Wysłałam wczoraj zgłoszenie sms i nic nie przyszło. Co robić? Wysłać jeszcze raz, pisać do agencji czy czekać?  Będę wdzięczna za podpowiedź.  Miłej soboty  emotka

Dostaniesz w poniedziałek. Ich serwery chyba mają notorycznie wolny weekend. emotka

Dziękuję Wyświetl w wątku >>
0 0

rudawka

#6452206 Napisano: 13.01.2018 13:55:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy mieliście też problem ze zwrotną z konkursu coca cola na circle K? Wysłałam wczoraj zgłoszenie sms i nic nie przyszło. Co robić? Wysłać jeszcze raz, pisać do agencji czy czekać?  Będę wdzięczna za podpowiedź.  Miłej soboty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rudawka

#6451681 Napisano: 11.01.2018 20:49:14 w Wkurza mnie...
dolly napisał(a):

rudawka napisał(a):

Nawet obiad przed zjedzeniem, ciekawe kiedy jeszcze tą wersję po przetrawieniu, kurczę czy ja jestem już taka stara, że nie rozumiem tego?

No proszę Cie jak nie ma? Oszczędzę bardziej wrażliwych i wstawię link a nie obrazek emotka   emotka http://www.wiocha...PIERWSZA-KUPA-DO-NOC

no ładnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0