Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ola8

ola8

#6309114 Napisano: 09.01.2017 15:07:29 w Lay's
gabsterski napisał(a):

U mnie wpadł dzisiaj komin, a nie wysyłałam standardowego zdjęcia twarzy czy samego uśmiechu. Twarz była ogólnie ledwo widoczna

Gratuluję! U mnie jeszcze nic...Może jutro emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ola8

#6308574 Napisano: 07.01.2017 12:35:07 w Lay's
Ja mam wygrany komin i jeśli nie dostane telefonu (mam nadzieję, że może...) to pewnie choćby skały s...y, już o telefonie mogę zapomnieć. Z tego co wiem, w poprzedniej edycji ktoś, kto wygrał piłkę a nie dostał konsoli o sprzęcie mógł zapomnieć, choć wrzucał kolejne zgłoszenia. Ja tak miałam. A co Wy o tym sądzicie?
pioge7 napisał(a):

eskel napisał(a):

pioge7 napisał(a):

taak napisał(a):

A orientuje się ktoś czy jedna osoba może wygrać więcej niż jedną nagrodę dzienną? emotka

wszystko jest w regulaminie, który nie gryzie:
Jeden Uczestnik może wygrać tylko jedną Nagrodę II Stopnia (kominy), jedną Nagrodę I Stopnia (telefony) oraz jedną Nagrodę Główną w czasie trwania całego Konkursu.

Czyli jak wygrałem już nagrodę II stopnia i nie uda mi się wygrać w pierwszym tygodniu nagrody I stopnia - to już do końca konkursu sobie nie pogram ?

podejrzewam że będzie tak jak w innych konkursach laysów u lidki. II stopnia nie wygrasz ale możesz dostać I stopnia w kolejnym tygodniu jeśli jej się spodoba emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0