Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika avanti99

avanti99

#6814365 Napisano: 11.10.2021 21:04:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalajf napisał(a):

Czy też wam nie doszły wiadomości przez wp z konkursu Be-kind na adres - konkursy@brandcomm.pl ,a może posiada ktoś jakiegoś innego @

co masz na mysli? potwierdzenia przyjecia zgloszenia? - nic takiego nie mialam na wp. Nie wygralam nic. Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6812742 Napisano: 04.10.2021 11:26:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iwona0103 napisał(a):

Czy z bekind było mailowe potwierdzenie wzięcia udziału? Łudzę się, że w ogóle nie przeczytali mojego zgłoszenia  emotka

ja nie dostalam, nie wygralam  Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6812712 Napisano: 04.10.2021 10:34:16 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
o nie, nawet batonikow nie mam emotka (((((((((((( Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6812702 Napisano: 04.10.2021 10:22:04 w Czy informują/ informowali?
bethan napisał(a):

elmas napisał(a):

Ja dopiero przed chwilą dostałam e-mail. 

Bo idą wg nagród.

czekamy w takim razie rowniez na glowne :) Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6812680 Napisano: 04.10.2021 09:57:36 w Czy informują/ informowali?
anaesth napisał(a):

sabanerro napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

vivi napisał(a):

noemi82 napisał(a):

BE KIND informowali?

Raczej nie, nikt się nie chwalił.

Jeśli czekacie na wyniki z BE KIND to własnie dostałam informację, że wszyscy zwycięzcy zostali już poinformowani   emotka

165 nagród i nikt z forum??   

Aż ciężko uwierzyć... Plus za krótki czas na ocenę prac. Śmierdzi...

Nie wiem, ile zarabiają na jednym batonie kosztującym 4,99zł, ale musiałoby wpłynąć naprawdę dużo zgłoszeń, żeby im sie zwróciło za nagrody. No ale ewentualna mała liczba uczestników nie tłumaczy takiego paskudnego oszustwa!  emotka

wydaje sie to byc porzadna marka, ktora niekoniecznie liczy na jednorazowy zysk ale na promocje wizerunku. tego sie nie da przeliczyc zlotowkowo, ja polubilam te batony - chociaz ich nie znalam, bede je kupowac w przyszlosci, malo tego juz je polecilam rodzinie. Kwestia teraz kto sie kompromituje, agencja czy marka? Kto odpisal, ze laureaci poinformowani, marka czy agencja? jestem ciekawa Wyświetl w wątku >>

avanti99

#6812668 Napisano: 04.10.2021 09:41:32 w Czy informują/ informowali?
donia7 napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

vivi napisał(a):

noemi82 napisał(a):

BE KIND informowali?

Raczej nie, nikt się nie chwalił.

Jeśli czekacie na wyniki z BE KIND to własnie dostałam informację, że wszyscy zwycięzcy zostali już poinformowani   emotka

165 nagród i nikt z forum??  emotka

Zwycięzcy ujawniać się  emotka  

nie wierze, to statystycznie nie wydaje sie mozliwe Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

avanti99

#6794247 Napisano: 09.07.2021 22:57:54 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
dobrze, ze wina konkursowe sa.  Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6794246 Napisano: 09.07.2021 22:55:40 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
boze albedo, tyle zawieszek. nie kupuje ozdob na choinke w  grudniu. bo mnie nie stac, przez Ciebie. a tak to bym chociaz byla brylantowa krolewna. straszne, to sztraszne powiem Wam, Kore nawet bonika nie dalo jestem zalamana Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6793336 Napisano: 06.07.2021 21:52:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBmarta22 napisał(a):

avanti99 napisał(a):

hej, ja tez bylam pewna, ze wreszcie auto wygram, a nawet bonu nie mam. takze ten tego

Ja tak mam w co drugim konku... Spisek panie... Jak nic spisek  i to ewidentnie wszystkich agencji  emotka

u mnie smolar przoduje, po prostu ta agencja od tylu lat wie jak ze mna sobie pogrywac. jak juz sie wkurze, mowie dosc smolara, nigdy wiecej, tyle kasy utopionej, tyle czasu zmarnowanego, tyle dobrych hasel, tyle lazenia. to wtedy smolarek mi rzuci jakis kasek albo okruszki, co bym z glodu nie padla, i potem znowu...! psycholog by to jasno zaklasyfikowal Wyświetl w wątku >>

avanti99

#6793334 Napisano: 06.07.2021 21:40:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
hej, ja tez bylam pewna, ze wreszcie auto wygram, a nawet bonu nie mam. takze ten tego Wyświetl w wątku >>

avanti99

#6793101 Napisano: 05.07.2021 22:04:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
grappa25 napisał(a):

Do konkursu herbaty Minutka w Lewiatanie kupiłam 2 sztuki. Na paragonie ładnie opisane, ale nazwa sklepu to Gminna Spółdzielnia... Panie w fartuszkach Lewiatana, na ścianie logo, a na paragonie lipa... Pani sprzedająca mówi że to franczyza i dlatego tak jest. Mogę brać udział w konkursie z takim paragonem?

ja bym brala, masz paragon z ich sklepu w ich konkursie, wiec jakosc przeciez musza dojsc co sprzedali.  Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6792361 Napisano: 01.07.2021 18:44:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
witam watek i prosze o litosc Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6792284 Napisano: 01.07.2021 14:33:23 w Dyskusje o wynikach konkursu
magdalena-chili napisał(a):

freyja88 napisał(a):

donia7 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

edith napisał(a):

Wczoraj  o 22 kurier przyjechał z rowerem z Hortexu. Gaduła opowiadał " Pani zwykły człowiek nie wygra, sami konkursowicze z jakiegoś forum..a w Rybniku jak facet otworzył garaż to same wygrane  rowery emotka Przyznać się który  to taki emotka

Może nasz ninja wszechmogący?  emotka

Ninja z zupełnie innych okolic, poza tym jak wiele razy podkreślał, ma 3 rowery wygrane emotka

To jakiś patologiczny zbieracz być musiał. normalny, porządny konkursowicz rower bierze dla siebie, rodziny a resztę opycha na OLX emotka

może kolekcjoner - tak jak ja bym zbierała stare klasyczne auta jakbym była "miljonerką", albo za wysoko ceni dwuślady i nie schodzą emotka  

taa, mi tez kurier kiedys przyniosl kocyk pamietam to byla moja pierwsza nagroda, jakis poliestrowy za 50 zeta od smolara, oczwiscie dokumentow do podpisania jakbym testament pisala, przejeta wypelniam-wiadomo-pierwszy raz. a kurier - ciagle Ci ludzie wygrywaja, powie Pani jak Pani ten koc wygrala. Matko jedyna, czulam sie zazenowana. Zaczerwienilam sie i nic nie powiedzialam. Z drugiej strony ludzie po prostu gadaja na podstawie tego co widza, byc moze tam jest wlasnie jakis pasjonat rowerowy, moze ma nawet biznes np naprawa rowerow), wygral sobie milosnik rower a tutaj kurier juz robi z niego milionera rowerowego. Tak samo facet, ktory robil u mnie w miescie remont rozprawial o tym kto wygral 6, bo zalozy sie ze ten i ten (bo skad ma kase na dom i wykonczenie!!!!). Podobno kazdy o tym w miescie plotkowal. Oczywiscie sprawdzilam na stronie lotto i zadna wygrana NIGDY nie padla w tym miescie. Takie to wiesci. Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6787862 Napisano: 12.06.2021 20:32:53 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

Siedzę sobie spokojnie na balkonie i widzę dzieci w wieku 9-13 lat. Słyszę ich słownictwo to jak przeklinają i odnoszą się do siebie wyzywając od najgorszych. Ale to jeszcze nic . W pewnym momencie widzę jak jeden starszy chłopak popycha tego młodszego . Mały się przewraca cudem nie uderzył głową w krawężnik tylko poleciał na trawę. Ten starszy zaczyna go kopać po głowie,plecach. Mały płacze. Dre się na tego gówniarza z balkonu ,bo zanim zlecę z 2 piętra to jeszcze coś by zrobił temu małemu. Starszy ucieka wyzywając mnie od kur....starych szmat itp... mały wstaje poobijany i zapłakany . Zeszłam na dół,ale już go nie było. Kurde gdzie są rodzice takich wrednych bachorów? Pytałam sąsiadów czy ,ktoś zna te dzieciaki i nikt nic nie wie. Wkurzyłam się na maksa. Niech ją dorwę tego gnoja to za uszy do matki go zaprowadzę i niech dzwoni na policję,gdzie sobie chce ,że nekam jej dziecko . Tak nie może być ,by takie dzieci kopały te młodsze po głowie 

dobrze zrobilas, ze zareagowalas. ja tez robilam jako dziecko glupoty (oczywiscie nie bicie) i pamietam jak inni ludzie interweniowali albo przychodzili na skarge. Mysle, ze to ok. Spoleczenstwo powinno brac odpowiedzialnosc za takie sytuacje, podjac dzialanie, wlasnie skarcenie slowne chociazby. Teraz mam wrazenie, ze duzo ludzi napisze zale w internecie ale nie zareaguje. Boja sie roszczeniowych rodzicow, moze i sami dostana od jakis meneli albo jeszcze jakis przewrazliwiony rodzic ich zacznie napastowac. Nie dziwie sie. Gratuluje odwagi cywilnej. Wyświetl w wątku >>
1 androm 0

avanti99

#6785943 Napisano: 05.06.2021 08:50:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Jeśli ktoś ma podejrzenie, że jest na liście Metaxy, a nie dostał maila, niech lepiej do nich napisze. Dziś kolezanka tak zrobiła i poprosili ja, by szybko podeslala dane.

dokładnie tak, przezornie mail poszedł i jakże-wygrana butelka. Ktoś dostal 15 maili - inny ani jednego-choć jest laureatem

dzieki za info, co za brak profesjonalizmu ze strony tej agencji. szok. jak juz mieli taki problem to powinni recznie wyslac e-mail kazdemu laureatowi czy dostal info. a jak ktos nie dostal informacji o wycieczce???????????? slabo mi sie robi Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6783736 Napisano: 25.05.2021 15:36:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

edzia21 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

kreatia napisał(a):

...i nie będzie grania na chomiki  emotka

Szkoda, że nie działa wstecz dla już zaszczepionych.

Działa emotka  każdy może wziąć udział, z tego co widziałam "kątem oka" emotka  

Właśnie doczytałam, że dla zaszczepionych też emotka

ja nie biore udzialu, jakos sobie daruje, chyba agencja mi nie pasuje  emotka Wyświetl w wątku >>

avanti99

#6776997 Napisano: 22.04.2021 14:10:21 w Czy informują/ informowali?
dante84 napisał(a):

3dominika3 napisał(a):

domika napisał(a):

3dominika3 napisał(a):

dante84 napisał(a):

Czy kogoś informowali o wygranej z konkursu Faktoria Win - Wygraj Gruzję
Mieli 14 dni roboczych od 31.03. więc dziś powinni informować.
Ktoś coś wie?

Na Fb napisali, że wysłali własnie maile do zwycięzców. Udało się komuś? emotka

Niestety wygląda na to że mi nie emotka

Mi niestety też nie emotka  

Ja też nie. Może dali znajomym, albo nasze prace były za słabe. Albo nie ma tu tych co wygrali. Nie dowiemy się. Powodzenia następnym razem ️

mi tez sie nie udalo............ Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6759266 Napisano: 18.01.2021 15:04:18 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Johnnnie ...............przesadzili Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6759249 Napisano: 18.01.2021 14:38:29 w Czy informują/ informowali?
zapytam, bo nikt nie napisal, jak informuja w Walker???? sms, email czy tel? Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6750301 Napisano: 07.12.2020 13:23:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

kreatia napisał(a):

anialistopad napisał(a):

bethan napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Dzięki, ale to nie albedo tylko jakaś inna agencja organizowala

Tak jak Underground to nie Smolar. Lol  emotka

A to spoko, bo nie wiedziałam, że albedo ma klona. A dzwonią jeszcze? 

tak

"Albedo" potrafi dzwonić i 3 dni, ale martwi mnie, że jak dali wcześniej 50 zł nagrode na dany nr tel..to teraz "stracone" 500zł..

albedo ma to gdzies, moze na takim poziomie, ze ktos caly czas jakies glowne by zgarnial to jeszcze (taka mi sie nie trafila) ale wygrywalam u nich takiego rzedu nagrody na ten sam nr telefonu jak dzisiejsze z biedry. czekam na tel i mam nadzieje! emotka Wyświetl w wątku >>
1 darog 0