Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika avanti99

avanti99

#6711053 Napisano: 21.06.2020 15:46:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
hahaa, mocne teksciory widze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6710529 Napisano: 18.06.2020 20:33:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aurorcia napisał(a):

freyja88 napisał(a):

Yeeesssusiczku, Kyrje eleson! Czy tylko Ja złapałam się za serce widząc, ze ten konk prowadzi GRAF? Jakby ktoś zza światów powrócił emotka

Nie tylko ty emotka

ja sie ciesze, mialam pozytywne wrazenie dotyczace ich obiektywizmu, rzetelnosci i wybierania fajnych prac. Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6709290 Napisano: 13.06.2020 15:44:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

Okulary z burna, myślicie że jakieś porządne i typu j a k były z Kubusia?

nagrody II stopnia –okulary marki Burn–4392 szt., łączna wartość 56957,46zł brutto = jakby to podzielić to wychodzi po 12,9 zł za sztukę więc jak dla mnie to szmelc.

dla Waszego info- noszenie okularow kiepskiej jakosci- przeczytajcie sobie co moze sie stac w oczy, kumpela kupila za 20 zl na placu, nie chcecie wiedziec co sie potem jej przytrafilo.  na marginesie, grajmy dalej o okularki pewnie w chinach wyprodukowane z najgorszego typu plasiku zatruwajacego srodowisko i oparami szkodzacymi tamtejszej sile roboczej (to moje domysly)....a potem badzmy eko!!! i protestujmy przeciwko....słomkom! emotka dwa, nigdy nas producenci nie beda traktowac powaznie jak bedziemy sie zadawalac takimi nagrodami. To tak dla tych co chca miec w domu 10 par emotka A potem wytkna mi plastikowa butelke... Wyświetl w wątku >>

avanti99

#6709287 Napisano: 13.06.2020 15:31:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czesc, z tego co mi wiadomo w 2017 zmieniło się prawo i sobota jest liczona jak dzien wolny od pracy, chociaz z definicji jest dniem roboczym.  ale to juz ktos musi poszukac, gdyby mu sie nie chcialo z weekendu wracac bo nie wiem jak to dziala dokladnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6709260 Napisano: 13.06.2020 10:01:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
w regulaminie robocze chyba. Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6709094 Napisano: 12.06.2020 10:33:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
moim zdaniem te pilki po prostu beda z nadrukiem autografu i tyle. Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6708902 Napisano: 10.06.2020 20:42:21 w moje dzisiejsze wygrane :)
Los Mejores traktuje mnie jak Smolar, zestawik do zebow, placz ale dobra i taka nagroda. Wyświetl w wątku >>

avanti99

#6708683 Napisano: 10.06.2020 12:54:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

z C4 gillette już wszystko poszło   emotka  ?

przepraszam, ja tez zdziwiona, carrefour myslicie tam gdzie konsole? ktos napisal, ze info puscili? Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6708566 Napisano: 09.06.2020 23:11:09 w Przedszkolaki i przedszkola :)
widac jaka prace maja nauczyciele przebywajac caly dzien z pociechami x30, ja zrezygnowalam. tak z podworka: nie puściłabym swojego dziecka teraz do szkoly ani do przedszkola. daruje sobie szczegoly. Wyświetl w wątku >>

avanti99

#6708413 Napisano: 09.06.2020 16:35:51 w moje dzisiejsze wygrane :)
ahh Smolar, znow dales mi tylko pasty. chora ta nasza milosc. Wyświetl w wątku >>

avanti99

#6708389 Napisano: 09.06.2020 15:49:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

Mógłby ten Kujawski już dzwonić, bo jak połączenie będzie trwać tyle, co przy foto, to do Bożego Ciała nie skończy...

to musza sie pospieszyc, bo do 17 niewiele zostalo, ale moze juz poinformowali. Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6708086 Napisano: 08.06.2020 12:13:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
wpisze sie i ja bo bryndza Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

avanti99

avanti99

#6707248 Napisano: 03.06.2020 17:19:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
widze, ze w leclercu zmienił sie regulamin a ja juz kupilam Woolite. Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6706733 Napisano: 01.06.2020 13:44:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

edzia21 napisał(a):

rufus napisał(a):

W Oral b disney C4 wpisujecie nr transakcji czy numer wydruku?  emotka
"Pracę należy poprzedzić prefiksem FSW i numerem transakcji(numer wydruku)"

Dzwoniłam do agencji, dostałam info że najlepiej ten z góry (jednakże podanie tego z dołu też nie będzie problem). Przy weryfikacji będą weryfikować, czy dany paragon nie był zgłoszony 2 razy (za pomocą numeru z góry i za pomocą numeru z dołu). Tyle emotka

Ok dzieki emotka

Super, dzieki Ci wielkie za zalatwienie sprawy, i agencji tez dzieki: widac jak chce sie to sie moze. Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6706023 Napisano: 28.05.2020 23:00:29 w Popraw sobie humor...
dobrze, ze dzieci sie przewietrzyly Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

avanti99

#6705889 Napisano: 28.05.2020 15:20:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anula18 napisał(a):

avanti99 napisał(a):

tak, dla mnie to jest naprawde krepujace, czasami slychac, ze Pani mowi, ze cos wygralam i wszyscy to slysza, wolalabym to zachowac dla siebie. Zwlaszcza, ze tworzy to wedlug mnie zle wrazenie, odbierajac telefon poniekad ludzie mysla, ze zalatwiam w pracy prywatne sprawy i o ile mozna zrozumiec, ze dziecko jest w przedszkolu i placze to potwierdzanie, podawanie danych do konkursu moze byc odebrane negatywnie.

teraz ten koronowirus. Serio, boje sie wyjac komorke nawet w rekawiczkach, przeniose bakterie, poloze na stole a potem dziecko dotknie. Nie mowiac o zdejmowaniu maski i gadaniu. Przedwczoraj dowiedzialam sie ze znajomej mama umarla i nie wiadomo. Naprawde poczulam wtedy, ze nie chcialabym aby w sklepie kolo mojej mamy ktos odbieral telefon i gadal bez sensu.

Wczoraj siedzialam blisko starszej babci i szampon dzwonil, dzisiaj kicham  i nie wiem czy np. nie przechodze choroby nie wiedzac  o tym. Boje sie, ze moglam rozsiac.

Tez chcialabym do Was zaapelowac, bo widze, ze ludzie olewaja juz zagrozenie, nawet jesli my to przejdziemy bezobjawowo, to obok sa osoby starsze i to nasze mamy, babcie, dziadkowie. Denerwuje mnie wiec jak ktos w autobusie sciaga maske i nawija przez pol godziny o rosole albo za duzych pantalonach.

No z tą komórką to przesadzasz, ja po powrocie do domu używam sprayu do dezynfekcji przedmiotów itp, kupiony w leclercu za 15zł, teraz są wszędzie dostępne, naprawde nie ma problemu z ich zakupem. Może warto taki zakupić skoro nie dezynfekujesz ani telefonu ani kluczy itd..

dzieki, kupie sobie taki. tak czy inaczej odbieranie telefonow w pracy jest dla mnie problematyczne. Mysle, ze to zalezy od zawodu i charakteru pracy, dla mnie to klopot. tylko chcialam wyrazic swoja opinie. Wyświetl w wątku >>
3 mia, anus, ZetZ 0

avanti99

#6705848 Napisano: 28.05.2020 13:36:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tak, dla mnie to jest naprawde krepujace, czasami slychac, ze Pani mowi, ze cos wygralam i wszyscy to slysza, wolalabym to zachowac dla siebie. Zwlaszcza, ze tworzy to wedlug mnie zle wrazenie, odbierajac telefon poniekad ludzie mysla, ze zalatwiam w pracy prywatne sprawy i o ile mozna zrozumiec, ze dziecko jest w przedszkolu i placze to potwierdzanie, podawanie danych do konkursu moze byc odebrane negatywnie.

teraz ten koronowirus. Serio, boje sie wyjac komorke nawet w rekawiczkach, przeniose bakterie, poloze na stole a potem dziecko dotknie. Nie mowiac o zdejmowaniu maski i gadaniu. Przedwczoraj dowiedzialam sie ze znajomej mama umarla i nie wiadomo. Naprawde poczulam wtedy, ze nie chcialabym aby w sklepie kolo mojej mamy ktos odbieral telefon i gadal bez sensu.

Wczoraj siedzialam blisko starszej babci i szampon dzwonil, dzisiaj kicham  i nie wiem czy np. nie przechodze choroby nie wiedzac  o tym. Boje sie, ze moglam rozsiac.

Tez chcialabym do Was zaapelowac, bo widze, ze ludzie olewaja juz zagrozenie, nawet jesli my to przejdziemy bezobjawowo, to obok sa osoby starsze i to nasze mamy, babcie, dziadkowie. Denerwuje mnie wiec jak ktos w autobusie sciaga maske i nawija przez pol godziny o rosole albo za duzych pantalonach. Wyświetl w wątku >>

avanti99

#6705740 Napisano: 28.05.2020 11:01:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jak mnie denerwuje to obdzwanianie laureatow, ja wiem, ze koronawirus i ludzie sie czuja samotni, nawet CI w agencjach i jak sobie podzwonia i uslysza druga osobe i pogadaja to im lepiej. Mnie to irytuje, normalnie pracuje wiec jak dzwonia to mi glupio bo nie chodzi o chwalenie sie wspolpracownikom, ale czuje, ze takie rozmowy z mojej strony sa nieprofesjonalne.

Dwa koronawirus, czesto jade autobusem lub jestem w sklepie i naprawde nie chce wyjmowac z torebki komorki i gadac, latwo przeniesc na nia zarazki, dodatkowo musze zdjac maske  i narazac innych, bo moze jestem np. nosicielka a nie wiem.

Moj apel, niedlugo w formularzach niektore agencje beda chcialy zdjecie zebow, a ciagle musza dzwonic  i gratulowac szamponu albo plynu wc. Nie mozna sobie zycia ulatwic i wyslac sms. Wyświetl w wątku >>