Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika avanti99

avanti99

#6683263 Napisano: 16.02.2020 19:42:52 w Żegnamy zmarłych
Wyrazy współczucia. Wyobrażam sobie, że jesteś już aniołkiem. Płaczę... Wyświetl w wątku >>
[*] 1 mama2006

avanti99

#6680652 Napisano: 06.02.2020 20:40:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
chciałam sie zapytac co to do jasnej anielki za agencja z tymi pralkami!!! przeciez to jest jakis koszmar. po co oni wystawiaja sprzet na sklepie???????????  wystarczylaby ladna atrapa lub plakat a pralki bylby nienaruszone i wyslane bezposrednio do zwyciezcow. ale ktos ma myslenie... Wyświetl w wątku >>

avanti99

#6677280 Napisano: 26.01.2020 20:07:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
i tylko mam nadzieje, ze firma wyjdzie z tego z twarza. Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6677278 Napisano: 26.01.2020 20:06:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kurka, cos mi nie zapisuje postow jak odpowiadam. ok, jestem w stanie zrozumiec autorskie skarpetki za 200 zl z logiem czipsa, lizaka, czekolady, w koncu zaprzyjazniony projektant agencji moze zgarnac kilkanascie tysi (dla mnie nie sa warte zlamanego grosza i zanieszczyszczaja srodowisko, btw mam nadzieje, ze Ci nieuzywajacy slomek nie graja o takie plastikowe tandety), ale tutaj mowimy o konretnym modelu, ktory firma wysyla i prezentuje jego cene na stronie. Jak mozna tak kłamac. Jestem rozczarowana. Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6677277 Napisano: 26.01.2020 20:00:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

avanti99 napisał(a):

jestem ciekawa co Zottarella dorzuci bo nie wyobrazam sobie sytuacji, ze dostaje produkt, ktory kosztuje 120 zl a podaja wartosc nagrody ponad 400 zl.

No to sobie zacznij wyobrażać emotka Większość nagród w regulaminie ma znacznie zawyżoną wartość. Durex - regulaminowo 530 zł, w rezultacie - nagroda warta jakieś 70, lazy bag Prince Polo z C4 - regulaminowo 450 zł, w rezultacie - 60-100. Kiedyś córka wygrała Podwodny zamek Pony - w regulaminie wartość jego 440 zł, do kupienia przez neta 150... Znalazłabym duuuuużo więcej przykładów...

Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6677259 Napisano: 26.01.2020 17:48:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jestem ciekawa co Zottarella dorzuci bo nie wyobrazam sobie sytuacji, ze dostaje produkt, ktory kosztuje 120 zl a podaja wartosc nagrody ponad 400 zl. Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6676659 Napisano: 23.01.2020 19:15:46 w moje dzisiejsze wygrane :)
asiatko napisał(a):

crushery Brabantia z Zotta - wg reg 488 zł a na ceneo można już je kupić za 86 zł  emotka  chyba że żle patrze...

tez wygrałam crushery i jestem szczęśliwa a zarazem zdegustowana. na stronie oficjalnej marki kosztuja 125 zl Wyświetl w wątku >>

avanti99

#6670842 Napisano: 05.01.2020 21:10:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
prosiaczek napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

harnas napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

(...)

Dziekuje za wyjasnienia emotka  a jak jest w ogole z ta agencją? Oni tez prowadzili konkurs w Biedronce i o ile dobrze kojarze na forum bylo podejrzanie mało wygranych 

Ciężka agencja, ale przy promocjach organizowanych w Biedrze, czy Lidlu zawsze jest trudno, bo sklepy są na każdym kroku i zgłoszeń jest mnóstwo, widać nawet po wątku ile osób siedzi w tym konku emotka

jak dla mnie to wszystkie agencje poza smolarem są ciężkie - czytaj: to ja zawzięcie nie trafiam w wysublimowane gusta Młodych Gniewnych z większości agencji, już szybciej w bramkach trafiam  emotka emotka
Pikawka - chodzi o konkurs Colgate z Lidla 

hahaha wygrywam od roku praktycznie wszędzie poza Smolarem. emotka już uznałam, że to oni są za mało kreatywni na moje teksty emotka

mam dokładnie to samo! ta agencja wyjatkowo mi nie lezy. gora przegranej kasy. a loterie- to dopiero zgroza, juz wole sobie w totka zagrac, tam przynajmniej od czasu do czasu jakas trojeczka wpadnie. a w loteriach jedna wielka nedza. Wyświetl w wątku >>

avanti99

#6669193 Napisano: 28.12.2019 19:27:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jeszcze nie ma nowego roku a ja juz zaczynam brzydkimi slowami rzucac, czy komus udalo sie wyslac zgloszenie na Captain Jack,ta strona jakos dziwacznie przeskakuje i nie moge zaakceptowac tych wszystkich paragrafow. Wyświetl w wątku >>
1 simsonowa 0

avanti99

#6668852 Napisano: 26.12.2019 20:13:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nie wiem czemu nie zapisało, numery tych kas są identyczne. czyżby w tym samym sklepie dokonano zakupu? Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6668851 Napisano: 26.12.2019 20:12:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
reniii napisał(a):

darog napisał(a):

reniii napisał(a):

darog napisał(a):

Glade / Tuńczyk princes.
Organizator ten sam: Loyalty Point Sp. z o.o.

Coś dziwnego? znów główne nagrody z tego samego dnia?!

Glade obie nagrody główne z dnia 25.11
Princes obie nagrody główne zdaje się z 2.05 (nie chce mi się szukać ale na pewno z tego samego dnia)

choć loterie trwały 30-60 dni..

O co kaman?

o to co wpisane że nagrody główne Princes- 2x Malediwy / Glade-Disneyland są z tego samego dnia. Organizator tych loterii Loyality Point

Dziękuję. Rozumiem.

Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6660559 Napisano: 25.11.2019 15:49:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
alan84 napisał(a):

zglosilem tyskie w biedzie i zero maila itd. zero info. wtf

tez: Twoje zgłoszenie
zostało zarejestrowane. Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6660553 Napisano: 25.11.2019 15:44:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

mi datę po jej wpisaniu na taką, której formularz nie akceptuje i nie da się jej zmienić - to w Firefoxie. A w IE z kolei czepia się "złego formatu" numeru kasy fiskalnej. Z tego wszystkiego wyszło tylko kolejne pudło. Wysyłam ostatni paragon i koniec, nie będę popierać alkoholizmu w moim domu.

ja zostawiam to pod Biedronka Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6660539 Napisano: 25.11.2019 15:21:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agniehaha89 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

patyk napisał(a):

bubba napisał(a):

patyk napisał(a):

U mnie z Tyskiego tylko komunikat że dziękują za zgłoszenie i zero maila.... Chyba sobie włosy umyje w piwie, ponoć dobrze działa  emotka emotka

I słusznie. Tylko do tego się to piwo nadaje. Mąż mówi, że tego biedronkowego tyskiego nie da się pić. 

Właśnie najgorsze jest to że tego badziewia nikt u mnie nie pije. 
Swojądrogą ktoś kto wiedział o loterii już 18. 11 nieźle się oblowil. Na stronie biedry nawet nic o tym konku nie ma a i na sklepie zero info.... 

Też mnie to zastanowiło - nigdzie nic o konkursie który już prawie tydzień trwa, chyba wczoraj pierwsze wpisy że ktoś wygrał, strona nie dorobiona (też mój nr telefonu nie wygrał a mail przyszedł) Jedno wielkie HMMM

a myślałam, że tylko ja obudziłam się dopiero z tą loterią a widzę, że wcześniej nie było żadnego info

Mam to samo. Zero mejla Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6658635 Napisano: 19.11.2019 18:27:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
serio? w tym Kaulfandzie tylko kilka bonow na forum, a bylo sto, i gdzie moj naszyjnik emotka zero bonu zero nic. mam nadzieje, ze im sie cos nie pokickało. Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6655224 Napisano: 07.11.2019 18:35:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
reniii napisał(a):

kumulacja napisał(a):

joan napisał(a):

miketyson napisał(a):

Mało maskotek? To Coca-Cola dołoży pod choinkę trochę polarnych misiów XXL.
Proszę, nie grajcie o to, nie wpisujcie do bazy. Nie będzie zainteresowania to nie będzie takich nagród.
P.S. Dziś rano narzekali w radiu że nie radzimy sobie z problemem śmieci....(...)


Mnie dziwi przekonanie rodziców, że ich dzieci nie będą się rozwijały prawidłowo bez kolejnego g* typu czajna-głodek / czajna-krówka / czajna-czitos / czajna-miś... i że taki szmelc to w ogóle jest jakiś "prezent".

Największym g**nem były dla mnie nagrody z konkursu Cheetos - te bluzy, T-shirty, słuchawki itd. To był najgorszy chłam Made in China. Nie chcę nikogo urazić, ale nie chciałabym Głodów za darmo. Paskudne są! Wszystkie konkursowe maskotki do mnie nie przemawiają. Chiński chłam. A jakie maskotki na przestrzeni lat naprawdę były ładne?

To wszystko niestety prawda. Sama wygrałam ten lazybag i był trefny jakiś, bo powietrze uchodziło i rozstałam się z nim bez żalu, tylko niepotrzebnie zaśmieciłam nim dodatkowo świat. Dlatego, w Prince Polo nie brałam udziału, bo takie g..... mnie nie interesują już. 

Chodze do Biedronki tylko jak musze, prawie niczego tam nie kupuje, slyszalam historyjki o tych zwierzakach darmowych za jakies punkty czy naklejki. Kiedys miałam okazje je zobaczyc emotka )), az z ciekawosci zapytalam ekspedientki czy to te zwierzaki, a ona potwierdzila. Matko, ja nawet bym nie pomyslala zeby tak obrzydliwa rzecz zabrac do domu - nawet jakby mi ja za darmo wciskali. Ale jak widac ludziom sie podobaja. Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

avanti99

#6650313 Napisano: 21.10.2019 15:51:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ktosiu napisał(a):

anula81 napisał(a):

dzownicie do smolara co to z tymi voucherami jest 10 dni data wazności !!!! zgupieli czy co?

Robi się jeszcze ciekawiej, bo mój sklep nic nie wie o żadnych nadrukach. Tzn. coś słyszeli, mieli dostać jakieś wzory do wyboru, ale nie dostali, nikt nic nie wie i można kupić tylko białe. Powiedzieli też, że chyba można przynieść własny wzór na pendrive, a jak dopytałam czy ich program to odczyta, to już nie byli tacy pewni. Czekam więc co dalej. Szkoda, że to nie jest po prostu bon na dowolne Conversy w określonej cenie, bo mają tam naprawdę fajne trampki.

popieram, kurde 10 dni emotka szkoda, ze przynajmniej nie na cały asortyment, czlowiek wchodzi i kupuje co chce. Łatwiej, szybciej, komfortowo. Ciekawe co bedzie z tymi nadrukami... Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6648193 Napisano: 12.10.2019 17:28:19 w Smolar
avanti99 napisał(a):

uwazam, ze gdyby jakakolwiek agencja stworzyła sobie taka liste bylby to dla nich strzal w kolano. wiadomo kupujemy, wydajemy, gramy, przegrywamy lub wygrywamy. Wiemy jak to dziala, mamy nadzieje na wygrana ale liczymy sie z porazka. Duzo osob z forum wygrywa i to raportuje, na tej podstawie i opierajac sie na wlasnym doswiadczeniu gramy, czesto pakujac w to o wiele wieksza kase niz zwykly konsument. Naprawde: w ich interesie jest zeby te nagrody wpadaly. Jak przestana to coz...zniecheceni ograniczamy lub przestajemy grac, kupowac, zglaszac, a kilkaset/kilka tysiecy zgloszen mniej dla takiej agencji to niepewnosc jutra - przeciez musza pokazywac wyniki. Wiec mam apel do nas wszystkich i do agencji: po pierwsze: szanujmy sie, po drugie: niech wygrywaja najlepsi i jeszcze (na pierwszym miejscu): uczciwi - nie jakies plagiaty wstretne (to rola agencji zeby sprawdzila). ja np. podejrzewam jedna agencje bo malo tutaj wpada nagrod, chociaz kiedys cieszyla sie bardzo duzym uznaniem i wyborem nietuzikowych odpowiedzi. tak czy siak nie jest to smolar (w ktorym tez prawie nic nie wygrywam)i sa to tylko moje domysly, zreszta, jesli chodzi o te agencje - juz tam nie gram emotka nie wpadaja juz im paragony i zgloszenia ode mnie za 30 zl.

zeby nie bylo - Columbit to tez NIE jest, w ktorym szczescie moze troche wieksze niz w Smolarze, ale szalu nie ma.

Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6648192 Napisano: 12.10.2019 17:26:16 w Smolar
uwazam, ze gdyby jakakolwiek agencja stworzyła sobie taka liste bylby to dla nich strzal w kolano. wiadomo kupujemy, wydajemy, gramy, przegrywamy lub wygrywamy. Wiemy jak to dziala, mamy nadzieje na wygrana ale liczymy sie z porazka. Duzo osob z forum wygrywa i to raportuje, na tej podstawie i opierajac sie na wlasnym doswiadczeniu gramy, czesto pakujac w to o wiele wieksza kase niz zwykly konsument. Naprawde: w ich interesie jest zeby te nagrody wpadaly. Jak przestana to coz...zniecheceni ograniczamy lub przestajemy grac, kupowac, zglaszac, a kilkaset/kilka tysiecy zgloszen mniej dla takiej agencji to niepewnosc jutra - przeciez musza pokazywac wyniki. Wiec mam apel do nas wszystkich i do agencji: po pierwsze: szanujmy sie, po drugie: niech wygrywaja najlepsi i jeszcze (na pierwszym miejscu): uczciwi - nie jakies plagiaty wstretne (to rola agencji zeby sprawdzila). ja np. podejrzewam jedna agencje bo malo tutaj wpada nagrod, chociaz kiedys cieszyla sie bardzo duzym uznaniem i wyborem nietuzikowych odpowiedzi. tak czy siak nie jest to smolar (w ktorym tez prawie nic nie wygrywam)i sa to tylko moje domysly, zreszta, jesli chodzi o te agencje - juz tam nie gram emotka nie wpadaja juz im paragony i zgloszenia ode mnie za 30 zl. Wyświetl w wątku >>
0 0

avanti99

#6647752 Napisano: 10.10.2019 21:33:40 w Smolar
izak1000 napisał(a):

pikawka napisał(a):

pikawka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

ksantypa napisał(a):

Monika11 napisał(a):

messi napisał(a):

Co raz więcej hurtowników na forum. Jeden użytkownik kupił 150 tic taców. Tu ktos ma pół domu w domestosie za 500 zł, jeśli kupił jak był po 9,99 zł zestaw. Nie dziwię się, że jak zgłoszę 1-2 paragony to nic nie wygrywam  emotka

Ja wysłałam 2 paragony z Domestosa i  dwie nagrody wpadły emotka

u mnie to samo  2/2 -każdy wysyła tyle zgłoszeń ile chce-skoro kupił uczciwie produkt to czemu ma nie zagrać

w tych konkursach trzeba niestety mieć szczęście, ja wysłałam dwa zgłoszenia i zero wygranych. Zresztą ile bym zgłoszeń nie wysyłała to i tak mnie nie losują, zazdroszczę tym którzy mają szczęście wygrywać jednym czy dwoma zgłoszeniami.

Oj przepraszam bardzo... ja wysłałam tylko 2 paragony i wpadł 1 bon więc szło wygrać. 

Trzeba mieć szczęście.... W tic tacach kolejny tydzień nic

W loteriach to trzeba liczyc na szczęście. .W Almette wysłałam  3 zgłoszenia od początku loteriii  i wygralam, w tic tac zglaszam po 1x na tydzien i wygrane są  z 3 i 4 losowania a dziś  z domestosa 0 /2...ale .czekam cierpliwie na "uśmiech losu" emotka

szczescie, nie ma znaczenie ile wyslesz. loterie....wiadomo... Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0