Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mala1

mala1

#6320290 Napisano: 09.02.2017 08:39:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
paula9891 napisał(a):

mala1 napisał(a):

szindy napisał(a):

Czy ktoś wygrał 300zł w tym konkursie Knorr? Nikt się nie chwali, zwycięzców nie publikują...

Ja dodałam 4 zgloszenia i ciszaaaa, cos mysle ze ten konkurs to lipa bo od 1.02 juz powinni byc wygrani. Chyba że są ale jacys znajomi knorra....


Regulamin mówi:

32. Wszyscy autorzy zwycięskich Zgłoszeń są powiadamiani o wygranej oraz trybie jej wydania w ciągu 3dni kalendarzowych od dnia, w którym nastąpiło rozstrzygnięcie Konkursu dotyczącego danego dnia.


Nie jest napisane, kiedy nastąpi rozstrzygnięcie danego dnia. Poza tym, Streamline prowadzi ten konkurs i nie wydaje mi się, żeby robili takie rzeczy...

Aha, pozostaje nam tylko czekać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mala1

#6320285 Napisano: 09.02.2017 08:32:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szindy napisał(a):

Czy ktoś wygrał 300zł w tym konkursie Knorr? Nikt się nie chwali, zwycięzców nie publikują...

Ja dodałam 4 zgloszenia i ciszaaaa, cos mysle ze ten konkurs to lipa bo od 1.02 juz powinni byc wygrani. Chyba że są ale jacys znajomi knorra.... Wyświetl w wątku >>
0 0